توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک دانشگاه جهانی

دانشگاه سوانسی یک دانشگاه تحقیقاتی است که از سال 1920 تا کنون تفاوت داشته است. جامعه دانشگاه در زمینه اکتشاف و کشف پیشرفت می کند و تعادل مناسب آموزش عالی و تحقیقات را ارائه می دهد که با کیفیت زندگی ممتازی همراه است.

دانشگاه از یک دوره رشد چشمگیر برخوردار است و ما تلاش کردیم که به عنوان یکی از 30 مرکز تحقیقاتی برتر شناخته شود و از سال 2008 در رتبه هفتم جدول ردهبندی جام جهانی 2014 قرار بگیریم.

علاوه بر این، یک برنامه بلندپرواز برنامه توسعه پردیس به خوبی در حال انجام است - یکی از بزرگترین پروژه های اقتصاد دانش در انگلستان و در رده پنجم در اروپا.

این شامل ایجاد پردیس خلیج، ایجاد 450 میلیون پوندی با نام تجاری جدید در رویکرد شرق به شهر، و همچنین تبدیل مجتمع موجود در پارکینگ Singleton Park است.

جامعه مجازی متشکل از چند فرهنگی سوانسی، چشم انداز جهانی و فرصت هایی را برای به دست آوردن مهارت هایی که در طول عمرش تمام می شود، فراهم می کند.

درست به چشم انداز بنیانگذاران صنعتی آن در سال 1920، دانشگاه سوانسی خواهد شد:

 • ارائه یک محیط عالی پژوهشی، با تحقیق این است که جهان پیشرو، در سطح جهانی مشترک و شناخته شده بین المللی؛
 • ارائه یک تجربه دانش آموز برجسته، با پژوهش به رهبری و آموزش عمل رانده با بالاترین کیفیت که تولید فارغ التحصیلان جهانی آموزش و مجهز برای موفقیت شخصی و حرفه ای برجسته؛
 • استفاده از قدرت تحقیقات خود، همکاری با صنعت و دسترسی جهانی، به رشد اقتصادی، رفاه فاستر، غنی سازی جامعه و زندگی فرهنگی ولز و، به سلامت، اوقات فراغت و رفاه شهروندان خود کمک می کند.

چراغ روشن برای همکاری های پیشگام

در چارچوب تعالی پژوهشی 2014، دانشگاه سوانسی تلاش خود را برای تبدیل شدن به یک موسسه تحقیقاتی در انگلستان به دست آورد.

طبق گفته آموزش عالی تایمز، رتبه بندی REF ما از 26 سال "بزرگترین جهش در میان موسسات تحقیق فشرده" بود. اکنون، همانطور که دانشگاه در سال 2020 میلادی شاهد آن است، ما اهداف جدیدی داریم. آنها به:

 • در سال 2018، دانشگاه برتر 30 رتبه انگلستان تبدیل شود
 • برنامه های بلندپروازانه ما را ادامه دهید
 • دسترسی جهانی ما را گسترش دهید؛ و
 • نزدیک شدن به یکی از 200 دانشگاه برتر دنیا باشید.

در REF 2014، کیفیت تحقیقات سوانسی در شش دانشگاه برتر راسل قرار گرفت. ما همچنین برای تاثیر این پژوهش رتبه 22 را داشتیم.

ما به ...

برابری فرصت

دانشگاه سوانسی با هدف ارائه یک محیط کار و یادگیری فراگیر و حمایتی که از تبعیض غیرمنصفانه محروم است و کارکنان و دانش آموزان را قادر می سازد که توانایی های شخصی خود را برآورده کنند.

گروه آموزشی فرصت های برابر دانشگاه به طور فعال از کارکنان و دانش آموزان برای شناسایی و رفع هر موانع بالقوه پشتیبانی می کند و اطمینان می دهد که دانشگاه برابری فرصت ها را برای همه کارکنان و دانشجویان بدون در نظر گرفتن نژاد، جنس، سن، ناتوانی، گرایش جنسی، مذهب و باور، جنسیت تغییر وضعیت، وضعیت بارداری و زایمان، یا ازدواج و وضعیت مشارکت مدنی.

پروژه های برابری دانشگاهی در حال حاضر شامل Athena SWAN، Index Equality Workplace، علامت منشور نژاد و راهنمای دانشگاه Stonewall (AKA Gay By Degree) است. اطلاعات بیشتر در صفحات وب سایت Equal Opportunities موجود است.

عزت در کار و مطالعه

شأن و منزلت در کار و تحصیل، شأن همه دانش آموزان و کارکنان دانشگاه را از بین می برد با از بین بردن تمام انواع رفتارهای تهاجمی و ایجاد یک محیط کاری و یادگیری که بدون آزار و تجاوز است. اعضای این دانشگاه باید با آنها برخورد شود شرافت و احترام و از آزار و اذیت و آزار و اذیت در محل کار و تحصیل محافظت می شود.

حمایت از زبان ویلز

ما متعهد به حمایت فعال، ترویج و غنی سازی فرهنگ ویلز و زبان ولزی هستیم.

به عنوان بخشی از دیدگاه ما، ما قصد داریم تا تجربه دانش آموزانمان را با افزایش فرصت های تحصیلی از طریق ویلز افزایش دهیم و بهبود بخشیدن به این امر را افزایش دهیم.

ما همچنین فرصت هایی برای همه اعضای این دانشگاه که می توانند از زبان ویلز استفاده کنند و همچنین تصویر دانشگاه را در ولز به عنوان یک نهاد دو زبانه تقویت کنند.

غنی سازی زندگی دیگران

Discovery یک سازمان داوطلبانه و سازمان خیریه است که هدف آن غنی سازی زندگی مردم در سوانسی است. این سازمان جامعه ای را به وجود می آورد که در آن مردم به عنوان یکسان برخورد می شوند و از جامعه تبعیض آمیز یا محروم نمی شوند.

دیسکاوری قصد دارد:

 • غنی سازی زندگی مردم در سوانسی به طوری که آنها ممکن است توانایی خود را به عنوان افراد توانمند و به عنوان اعضای گروه ها و جوامع را تحقق بخشند.
 • تجربیات و فرصت های جدید را از طیف وسیعی از فعالیت های دانشجویی در جامعه فراهم می کند که منجر به افزایش درک متقابل و برابری می شود.
 • فعالانه از دانش آموزان حمایت می کند تا از پیشرفت شخصی خود و تأثیر بر روی خود و زندگی دیگران از طریق مشارکت آنها در فعالیت های اجتماعی محروم شوند.

یک دانشگاه سالم

سوانسی به عنوان یکی از شهرهای سالم سازمان بهداشت جهانی به شمار می رود و به یک گروه نخبه ای از شهرت هایی که برای بهبود سلامت جوامع محلی همکاری می کنند، به عنوان یکی از بزرگترین مشاغل در حال توسعه است. به همین ترتیب، دانشگاه سوآنسیا یک دانشگاه سالم تعیین کرده است و یک شبکه سالم در محوطه دانشگاه با هدف بهبود سلامت و رفاه جامعه دانشگاه ایجاد کرده است.

دانشجویان بین المللی

دانشگاه Swansea به عنوان یک دانشگاه جهانی 200 برای دانشجویان بین المللی به رسمیت شناخته شده است و از برنامه های دانشجویان بین المللی از سراسر جهان استقبال می کنیم.

ما دانشجویان بین المللی را تشویق می کنیم که برنامه های کاربردی خود را از طریق سیستم اعمال آنلاین ما معرفی کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد ایجاد یک برنامه کارشناسی یا کارشناسی ارشد برای تحصیل در دانشگاه سویز، لطفا از صفحات درخواست ما دیدن کنید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Swansea University

MRes in زیست شناسی به شما می دهد آموزش پژوهشی متخصص در گروه های تحقیقاتی کلاس جهانی که در یک یا چند مضمون تحقیق ما در علوم زیست جاسازی شده ، تعبیه شده است. شما در راه دست ... [+]

بررسی دوره

MRes in زیست شناسی به شما می دهد آموزش پژوهشی متخصص در گروه های تحقیقاتی کلاس جهانی که در یک یا چند مضمون تحقیق ما در علوم زیست جاسازی شده ، تعبیه شده است. شما در راه دستیابی به صلاحیت تحقیق از تمایز واقعی از امکانات ویژه ما بهره مند خواهید شد.

امکانات تخصصی ما شامل موارد زیر است:

یک کشتی تحقیقاتی ساحلی 12.5 میلیون پوند سفارشی طراحی شده است.مرکز بی نظیر تحقیقات پایدار آبزیان.امکانات پیشرفته محاسباتی با ایستگاه های کاری گرافیکی سطح بالا.رفتار آزمایشگاهی و امکانات آزمایشگاهی بوم شناسی.زیست شناسی مولکولی و آزمایشگاه ها و آزمایشگاه های غدد درونریز.... [-]
بریتانیا سوانسی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MA)

Swansea University

MA در توسعه و حقوق بشر رابط جدیدی بین حقوق بشر و توسعه بین المللی را بررسی می کند. ... [+]

MA در توسعه و حقوق بشر رابط جدیدی بین حقوق بشر و توسعه بین المللی را بررسی می کند.

ویژگی های کلیدی

این کارشناسی ارشد یک برنامه چند رشته ای است که بینش ها را از زمینه های مطالعات توسعه، سیاست، نظریه سیاسی و قوانین بین المللی ترکیب می کند. این در حال بررسی برخی از مسائل کلیدی است که با جوامع جهانی قرن بیست و یکم از طریق یک برنامه پویا که دیدگاه های نظری و کاربردی را ترکیب می کند و توسط تیمی از آکادمی های برجسته در رشته های خود آموزش داده می شود، مورد بررسی قرار می گیرد.... [-]

بریتانیا سوانسی
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

کارشناسی ارشد در نوشتن خلاق یک برنامه منحصر به فرد الهام بخش است که آموزش های یکپارچه ای را برای نوشتن متن ادبی و رسانه ای ارائه می دهد. ... [+]

بررسی دوره

کارشناسی ارشد در نوشتن خلاق یک برنامه منحصر به فرد الهام بخش است که آموزش های یکپارچه ای را برای نوشتن متن ادبی و رسانه ای ارائه می دهد.

این دوره که توسط نویسندگان با تجربه از پروفایل های اصلی تدریس می شود ، در زمینه ژانرهای مختلفی از جمله داستان ، داستان کوتاه ، شعر ، نمایشنامه ، فیلمنامه نویسی و خلاقیت غیر داستانی تدریس می کند.

مطالعات شما با فرهنگ ادبی منحصر به فرد ولز ، که یکی از قدیمی ترین سنت های بردشی در اروپا است ، ارتباط خواهد داشت.... [-]

بریتانیا سوانسی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

این که آیا شما می خواهید یک درک استراتژیک از رسانه های اجتماعی ، مهارت های خلاقانه تصفیه شده از طریق نوشتن حرفه ای یا حساسیت ارتباطات برای ایجاد تأثیر کارآفرینی داشته باش ... [+]

بررسی دوره

این که آیا شما می خواهید یک درک استراتژیک از رسانه های اجتماعی ، مهارت های خلاقانه تصفیه شده از طریق نوشتن حرفه ای یا حساسیت ارتباطات برای ایجاد تأثیر کارآفرینی داشته باشید ، MA در ارتباطات ، تمرین رسانه ها و روابط عمومی (PR) ایده آل است.

شما در مهارتهای رسانه ای مدرن ، که توسط متخصصان صنعت با انگیزه و دارای مدارک معتبر دانشگاهی انجام می شود ، تمرین ساختاری را انجام می دهید.

... [-]
بریتانیا سوانسی
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

کارشناسی ارشد در روزنامه نگاری بین المللی یک رویکرد پویا و قوی برای آموزش روزنامه نگاری معاصر از طریق لنزهای جهانی سازی و دیجیتالی سازی ارائه می دهد. ... [+]

بررسی دوره

کارشناسی ارشد در روزنامه نگاری بین المللی یک رویکرد پویا و قوی برای آموزش روزنامه نگاری معاصر از طریق لنزهای جهانی سازی و دیجیتالی سازی ارائه می دهد.

روشهای میان رشته ای و متقابل فرهنگی ما به تخصص در مطالعات رسانه ای و ارتباطی می پردازد.

شما می توانید دانش و درک خود را از روزنامه نگاری در جامعه قرن 21 از طریق مهارت های عملی و تکنیک های تولید روزنامه نگاری ، با کاوش در عمل خاص از دیدگاه های نظری و تحلیلی اصلاح کنید.... [-]

بریتانیا سوانسی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

کارشناسی ارشد ارتباطات، روابط عمومی و روابط عمومی برای دانش آموزانی که می خواهند انرژی خود را در جهان پویا رسانه های اجتماعی تمرکز کنند، تمرین خلاقانه و مهارت های نوشتاری ... [+]

کارشناسی ارشد ارتباطات، روابط عمومی و روابط عمومی برای دانش آموزانی که می خواهند انرژی خود را در جهان پویا رسانه های اجتماعی تمرکز کنند، تمرین خلاقانه و مهارت های نوشتاری حرفه ای خود را دنبال می کنند یا در محیط کارآفرینی کار می کنند.

ویژگی های کلیدی

کارشناسی ارشد ارائه شده بر اساس برنامه درسی حرفه ای، مهارت های رسانه های معاصر، آموزش داده شده توسط متخصصان صنعت با زمینه های دانشگاهی است. این برنامه شامل ماژول های حرفه ای نوشتن / روزنامه نگاری، ارتباطات ویژوال و طراحی رسانه، ویدئو و مستند سازی و PR، علامت گذاری و ارتقاء است. ماژول های دیگر در ارتباطات، تئوری، فیلم و تاریخ نیز در دسترس هستند.... [-]

بریتانیا سوانسی
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

کارشناسی ارشد امنیت و توسعه بین المللی شما را با موضوعات مهم و مباحث انتقادی در یک زمینه بسیار جدی آشنا می کند. امنیت ، خشونت و درگیری اکنون برای سیاست بین الملل و گفتمان ... [+]

بررسی دوره

کارشناسی ارشد امنیت و توسعه بین المللی شما را با موضوعات مهم و مباحث انتقادی در یک زمینه بسیار جدی آشنا می کند.

امنیت ، خشونت و درگیری اکنون برای سیاست بین الملل و گفتمان سیاست توسعه مهم و اساسی است. درک دنیای مدرن نیازمند قدردانی کامل از درگیری و خشونت است.

در این دوره ، علاوه بر مباحث "غیر سنتی" مانند امنیت اقتصادی ، امنیت محیط زیست ، بهداشت و مهاجرت ، به پوشش موضوعات امنیتی "سنتی" مانند جنگ و درگیری می پردازید.... [-]

بریتانیا سوانسی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

کارشناسی ارشد در ترجمه حرفه ای (MAPT) شما را از یک بلندگو عالی زبان خارجی به یک زبان شناس حرفه ای موفق تبدیل می کند. ... [+]

بررسی دوره

کارشناسی ارشد در ترجمه حرفه ای (MAPT) شما را از یک بلندگو عالی زبان خارجی به یک زبان شناس حرفه ای موفق تبدیل می کند.

MAPT (قبلاً ترجمه با فناوری زبان) بخشی از استاد اروپایی در شبکه ترجمه است که در حال حاضر 64 عضو در سراسر اروپا دارد. Swansea University تنها عضو ولز است.

شما کارهای ترجمه پیشرفته را بر روی متن های عمومی ، اداری و فنی و آموزش ابزارهای ترجمه استاندارد دستی با رایانه انجام خواهید داد.... [-]

بریتانیا سوانسی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

کارشناسی ارشد ترجمه و زبان چینی به انگلیسی در صورتی موجود است که شما نخستین زبان ماندارین اهل چین هستید ، که به حرفه زبان کاربردی مانند ترجمه و آموزش انگلیسی یا چینی به ع ... [+]

بررسی دوره

کارشناسی ارشد ترجمه و زبان چینی به انگلیسی در صورتی موجود است که شما نخستین زبان ماندارین اهل چین هستید ، که به حرفه زبان کاربردی مانند ترجمه و آموزش انگلیسی یا چینی به عنوان یک زبان خارجی علاقه دارید.

این دوره مهارت های خاص زبان را در مطالعات ترجمه و زبانشناسی کاربردی به شما می دهد. هدف آن این است که بخش گسترده ای از ترجمه را در یک زمینه خاص ، ترجمه بین انگلیسی و چینی ترجمه کند.... [-]

بریتانیا سوانسی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

MA در ترجمه و تفسیر (MATI) یک نوع تخصصی است، با تاکید ویژه بر تفسیر مهارت ها، MA ما در ترجمه حرفه ای تاسیس شده است. این یک برنامه یکپارچه است که برای تبدیل شدن به ورودی ه ... [+]

MA در ترجمه و تفسیر (MATI) یک نوع تخصصی است، با تاکید ویژه بر تفسیر مهارت ها، MA ما در ترجمه حرفه ای تاسیس شده است. این یک برنامه یکپارچه است که برای تبدیل شدن به ورودی ها با برتری اثبات شده در زبان های خارجی به زبان شناسان حرفه ای موفق و قابل فروش است.

ویژگی های کلیدی

در هسته MATI، کارهای پیشرفته ترجمه به صورت کلی، نوع اداری و فنی، تفسیر (در یک یا دو مورد از محیط های زیر: دولت محلی، بهداشت، پلیس و دادگاه)، و آموزش در استاندارد صنعت کامپیوتر ترجمه کمک می کند (CAT) ابزار. قسمت 1 درجه نیز شامل فرصت هایی برای توسعه مهارت های تخصصی تر در تفسیر، ترجمه صوتی و تصویری، ترجمه ماشین (MT) و محلی سازی نرم افزار، مدیریت اصطلاحات، ساخت ویدیو و یا انتشار دیجیتال می باشد، در حالی که در مدرسۀ تجربه کار ترجمه، کار با شرکت های ترجمه محلی و انجام وظایف واقعی برای استانداردهای حرفه ای و مهلت مقرر.... [-]

بریتانیا سوانسی
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

جرایم ماورای گرجستان ما و تروریسم شما را به ماهیت دائما در حال تغییر جرایم آنلاین و رفتار جنایتکارانه تبدیل خواهد کرد تا درک تهدیدات، روند، مسائل و پاسخ ها در تروریسم و ​ ... [+]

جرایم ماورای گرجستان ما و تروریسم شما را به ماهیت دائما در حال تغییر جرایم آنلاین و رفتار جنایتکارانه تبدیل خواهد کرد تا درک تهدیدات، روند، مسائل و پاسخ ها در تروریسم و ​​امنیت سایبری و همچنین سوالات اخلاقی حیاتی باشد.

ویژگی های کلیدی

جرایم ماورای گرجستان و تروریسم به دانش آموزان فرصت می دهد تا:

مسائل مربوط به عرصه سایبر را از منظر بین رشته ای و چند بعدی بررسی کنید که به موضوعات منحصر به فرد ارائه می دهد.مستقیما با کار پروژه و با ذینفعانی که می توانند بینش و دانش دقیق در زمینه موضوع را ارائه دهند، مستقیما درگیر شوند.از طیف گسترده ای از ماژول های موجود در دانشکده حقوق هیلاری رادهام استفاده کنید.این فرصت را در یک رشته کارشناسی ارشد در زمینه های خاصی از جرایم اینترنتی و / یا تروریسم آنلاین اختصاص داده است.شرح... [-]
بریتانیا سوانسی
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

کارشناسی ارشد در رسانه دیجیتال به بررسی گذشته ، حال و آینده رنگارنگ رسانه های دیجیتال می پردازد. این دوره برای فارغ التحصیلان اخیر یا متخصصان فعلی ، ایده آل جدیدی در بزرگ ... [+]

بررسی دوره

کارشناسی ارشد در رسانه دیجیتال به بررسی گذشته ، حال و آینده رنگارنگ رسانه های دیجیتال می پردازد.

این دوره برای فارغ التحصیلان جدید و یا متخصصان فعلی ، ایده آل است که به بزرگترین موضوعات اجتماعی امروز ، با توجه به تخصص ما در مطالعات رسانه و ارتباطات ، زاویه ای معاصر تازه ارائه می دهد.

شما تجارت و سیاست رسانه های دیجیتال را با دانشگاهیان برجسته اکتشاف می کنید ، دیدگاه های نظری و کاربردی را با هم ترکیب می کنید تا یک چارچوب محکم برای درک مباحث معاصر ارائه دهید.... [-]

بریتانیا سوانسی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

ما در زمینه عدالت جرم و جرم شناسی کاربردی ما به شما در مورد علل جرم و جنایت، سیستم عدالت کیفری و مباحث پیشرفته در بحث های جرم شناختی از متخصصان برجسته در این زمینه کمک خو ... [+]

ما در زمینه عدالت جرم و جرم شناسی کاربردی ما به شما در مورد علل جرم و جنایت، سیستم عدالت کیفری و مباحث پیشرفته در بحث های جرم شناختی از متخصصان برجسته در این زمینه کمک خواهیم کرد. محدوده هیجان انگیزی از ماژول های گوناگون وجود دارد که در حال ارائه هستند و متمرکز بر استفاده از دانش جرم شناختی به کار سیستم عدالت کیفری است.

ویژگی های کلیدی

کارشناسی ارشد جرم شناسی کاربردی و جرم شناسی ارائه می دهد:... [-]

بریتانیا سوانسی
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

جرم و جنایات ، علل آن و چگونگی برخورد با آن ، هرگز از عناوین دور نیست و تخصص در این زمینه به طور فزاینده ای توسط کارفرمایان در دولت و سایر بخش ها ارزش دارد. ... [+]

بررسی دوره

جرم و جنایات ، علل آن و چگونگی برخورد با آن ، هرگز از عناوین دور نیست و تخصص در این زمینه به طور فزاینده ای توسط کارفرمایان در دولت و سایر بخش ها ارزش دارد.

کارشناسی ارشد ما را در مورد عدالت کیفری و جرم شناسی کاربردی مطالعه کنید و در مورد علل جرم ، سیستم دادرسی کیفری و مضامین فعلی در مباحث جرم شناسی دانش عمیق کسب خواهید کرد.

با آموختن از متخصصان با تجربه تحصیلی و عملی فراوان ، سطح دانش خود را بدست می آورید که این امر طیف وسیعی از فرصتهای شغلی هیجان انگیز را باز خواهد کرد.... [-]

بریتانیا سوانسی
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

کارشناسی ارشد روابط بین الملل به منظور باز کردن ذهن شما و گسترش مهارت های خود است. ... [+]

کارشناسی ارشد روابط بین الملل به منظور باز کردن ذهن شما و گسترش مهارت های خود است.

ویژگی های کلیدی

این کارشناسی ارشد پژوهش های پیشرفته در زمینه روابط بین الملل ارائه می دهد، دانش آموزان را در درک دقیق از نظام بین المللی، مسائل کلیدی، بازیگران حیاتی و روش های جایگزین برای تجزیه و تحلیل و تفسیر موضوع ارائه می دهد.

با قدردانی از دینامیک جهانی در محل کار، پس از آن شما می توانید به تخصص در بررسی یک منطقه خاص از جهان: آسیا و اقیانوس آرام.... [-]

بریتانیا سوانسی
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

Swansea University

مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مدیریت پایدار برای توسعه بین المللی یک دوره بسیار کاربردی با عناصر تدریس و یک پروژه قابل تحقق قابل توجه است. ... [+]

بررسی دوره

مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مدیریت پایدار برای توسعه بین المللی یک دوره بسیار کاربردی با عناصر تدریس و یک پروژه قابل تحقق قابل توجه است.

شما یاد خواهید گرفت به سرعت و انعطاف پذیری فکر، به طور قاطعانه در فقدان اطلاعات کامل به منظور بهبود کیفیت زندگی از طریق راه حل های مهندسی.

بیشتر ساخت و ساز در جهان در "کشورهای در حال توسعه، عمدتا در نیمکره جنوبی" (UNDP) قرار دارد. این محیط ها از فقر شدید و کمبود مواد غذایی به تغییرات اقلیمی و از دست دادن تنوع زیستی منجر می شود.... [-]

بریتانیا سوانسی
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مدیریت پایدار برای توسعه بین المللی یک دوره بسیار کاربردی با عناصر تدریس و یک پروژه قابل تحقق قابل توجه است. شما یاد خواهید گرفت به سرعت و انعطا ... [+]

بررسی دوره

مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مدیریت پایدار برای توسعه بین المللی یک دوره بسیار کاربردی با عناصر تدریس و یک پروژه قابل تحقق قابل توجه است.

شما یاد خواهید گرفت به سرعت و انعطاف پذیری فکر، به طور قاطعانه در فقدان اطلاعات کامل به منظور بهبود کیفیت زندگی از طریق راه حل های مهندسی.

بیشتر ساخت و ساز در جهان در "کشورهای در حال توسعه، عمدتا در نیمکره جنوبی" (UNDP) قرار دارد. این محیط ها از فقر شدید و کمبود مواد غذایی به تغییرات اقلیمی و از دست دادن تنوع زیستی منجر می شود.... [-]

بریتانیا سوانسی
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

کارشناسی ارشد اطلاعات جغرافیایی و تغییرات آب و هوایی ، آموزش اصولی انضباطی را در مبنای علمی GIS ، سنجش از دور ماهواره و مدل سازی سیستم زمین ، در کنار جنبه های تغییرات آب ... [+]

بررسی دوره

کارشناسی ارشد اطلاعات جغرافیایی و تغییرات آب و هوایی ، آموزش اصولی انضباطی را در مبنای علمی GIS ، سنجش از دور ماهواره و مدل سازی سیستم زمین ، در کنار جنبه های تغییرات آب و هوا فراهم می کند.

شما بر جنبه های فنی GIS و مشاهده زمین ، و همچنین گذشته ، حال و آینده جهانی و منطقه ای و تغییرات محیطی و اقلیمی متمرکز خواهید شد.

با فارغ التحصیلی ، شما در زمینه GIS و سنجش از دور ، تجربه و دانش فنی را خواهید داشت ، که توسط دانش گسترده ای در مورد مسائل علمی تحت تأثیر تغییرات آب و هوا پشتیبانی می شود.... [-]

بریتانیا سوانسی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

تبدیل شدن به یک رهبر بازاریابی موفق در آینده. مهارت های بازاریابی و استراتژی سطح بالا خود را با درک مفهومی از مسائل و چالش های موجود در یک صنعت که به طور مداوم در حال تکا ... [+]

تبدیل شدن به یک رهبر بازاریابی موفق در آینده. مهارت های بازاریابی و استراتژی سطح بالا خود را با درک مفهومی از مسائل و چالش های موجود در یک صنعت که به طور مداوم در حال تکامل است، توسعه دهید. این دوره توسط موسسه بازاریابی مجاز (CIM)، از جمله معافیت های ماژول از شرایط حرفه ای CIM (CIM Graduate Gateway) تأیید شده است.

ویژگی های کلیدیهمه ماژول ها توسط استادان کلاس جهانی ما که گسترده ای از دانش صنعتی و علمی هستند آموزش داده می شودانتخاب طرح ریاست یا طرح سه ماهه صنعت در صنعتSwansea در انگلستان برای تحقیقات بین المللی رتبه بندی شده است (REF 2014)93٪ از دانشجویان سووانسا در اشتغال یا تحصیل بیشتر در شش ماه پس از فارغ التحصیلیزمان تماس بالا - هر ماژول شامل یک سخنرانی 2 ساعته (حدود 150 دانش آموز کلاس) و یک هفته یک سمینار / آموزش (اندازه کلاس در 30) در هر هفته است.کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزان برجستهشرح... [-]
بریتانیا سوانسی
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

طراحی شده برای فارغ التحصیلان در زمینه های مرتبط با اقتصاد که به دنبال یک برنامه پیشرفته برای افزایش شغلی و / یا فرصت های تحقیق بیشتر. مهارت ها و تخصص های مورد نیاز اقتصا ... [+]

طراحی شده برای فارغ التحصیلان در زمینه های مرتبط با اقتصاد که به دنبال یک برنامه پیشرفته برای افزایش شغلی و / یا فرصت های تحقیق بیشتر. مهارت ها و تخصص های مورد نیاز اقتصاددان حرفه ای را توسعه دهید، در حالی که توانایی خود را در درک و انجام تحقیقات ابتکاری در هر دو حالت نظری و کاربردی توسعه می دهید.

ویژگی های کلیدیهمه ماژول ها توسط استادان کلاس جهانی ما که گسترده ای از دانش صنعتی و علمی هستند آموزش داده می شودSwansea در انگلستان برای تحقیقات بین المللی رتبه بندی شده است (REF 2014)93٪ از دانشجویان سووانسا در اشتغال یا تحصیل بیشتر در شش ماه پس از فارغ التحصیلیزمان تماس بالا - هر ماژول شامل یک سخنرانی 2 ساعته (حدود 150 دانش آموز کلاس) و یک هفته یک سمینار / آموزش (اندازه کلاس در 30) در هر هفته است.شرح... [-]
بریتانیا سوانسی
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

کارشناسی ارشد در امنیت سایبر موضوعات مهم فناوری مدرن را از امنیت و حفظ حریم شخصی داده های شخصی گرفته تا فضای سایبری ، جرایم سایبری و امنیت موبایل پوشش می دهد. ... [+]

بررسی دوره

کارشناسی ارشد در امنیت سایبر موضوعات مهم فناوری مدرن را از امنیت و حفظ حریم شخصی داده های شخصی گرفته تا فضای سایبری ، جرایم سایبری و امنیت موبایل پوشش می دهد.

در این شاخه از علوم رایانه در Swansea ، یک رویکرد جامع و بین رشته ای ماژول های آزمایش نفوذ ، مدل سازی رسمی ، مدیریت امنیت اطلاعات ، رمزنگاری و هوش مصنوعی را گرد هم آورده است.

ریخته گری محاسباتی 32.5 میلیون پوند جدید ما در قلب این دوره قرار دارد. تجهیزات آموزشی و تحقیق پیشرفته شامل آزمایشگاه ویژن و بیومتریک ، آزمایشگاه ساز ، آزمایشگاه TechHealth ، آزمایشگاه نظریه ، آزمایشگاه امنیت شبکه / امنیت سایبر ، آزمایشگاه کاربری و مجموعه ویژوالاسیون است.... [-]

بریتانیا سوانسی
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

در مورد کارشناسی ارشد در دوره سایبر امنیت در Swansea University ، مطالعات شما شامل تم هایی از جمله رمزنگاری، بلوک چینی، رمزنگاری ارز، امنیت و حریم خصوصی اطلاعات شخصی، سای ... [+]

در مورد کارشناسی ارشد در دوره سایبر امنیت در Swansea University ، مطالعات شما شامل تم هایی از جمله رمزنگاری، بلوک چینی، رمزنگاری ارز، امنیت و حریم خصوصی اطلاعات شخصی، سایبری، جرایم اینترنتی و امنیت تلفن همراه برای نام گذاری، اما چند مورد. در این دوره، سوآنسیای کامپیوتر علمی رویکرد جامع و بین رشته ای را در بر میگیرد، ماژول ها را در موضوعات مختلف مانند آزمون نفوذ، مدل سازی رسمی، مدیریت امنیت اطلاعات، رمزنگاری و AI به منظور فراهم آوردن ذهنیت مناسب برای حرفه ای در امنیت سایبری .... [-]

بریتانیا سوانسی
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

مدرک کارشناسی ارشد در امور بانکی و مالی بین المللی برای کاندیدانی است که مایل به کسب پایه و اساس در بانکداری و امور مالی بین المللی هستند که آنها را برای شغل در بانکی، تج ... [+]

مدرک کارشناسی ارشد در امور بانکی و مالی بین المللی برای کاندیدانی است که مایل به کسب پایه و اساس در بانکداری و امور مالی بین المللی هستند که آنها را برای شغل در بانکی، تجارت یا تجزیه و تحلیل مالی آماده می کند.

ویژگی های کلیدییک برنامه تخصصی پیشرفته که ممکن است در یک سال تکمیل شودهمه ماژول ها توسط استادان کلاس جهانی ما که گسترده ای از دانش صنعتی و علمی هستند آموزش داده می شودSwansea در انگلستان برای تحقیقات بین المللی رتبه بندی شده است (REF 2014)طیف گسترده ای از اعتبار نامه های حرفه ای برای سرعت بخشیدن به شغل خود را بسته به ماژول های اختیاری شما را93٪ دانش آموزان سوانسی در شغل پس از شش ماه پس از فارغ التحصیلیتماس با زمان بالا - ماژول های ما با یک سخنرانی (در اندازه های کلاس حدود 150 دانش آموز) و سمینار / آموزش (در اندازه های کلاس محدود شده در 30) هر هفته است. علاقه مند به امکانات نگاهی به آنها در اینجا بکشید.کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزان برجسته - برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنیدSwansea در رتبه اول در ویلز قرار دارد که 60٪ در سطح 4 ستاره قرار دارد (REF 2014)شرح... [-]
بریتانیا سوانسی
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

شما در علوم محاسباتی ماجراجویانه و هیجان انگیز آموزش خواهید دید ، روی چالش های دنیای واقعی کار خواهید کرد که جامعه و اقتصاد را دگرگون می کند. ... [+]

بررسی دوره

شما در علوم محاسباتی ماجراجویانه و هیجان انگیز آموزش خواهید دید ، روی چالش های دنیای واقعی کار خواهید کرد که جامعه و اقتصاد را دگرگون می کند. در حالی که نگرانی های معتبری در مورد تأثیر داده های بزرگ و هوش مصنوعی بر افراد ، جوامع ، شغل ها و جامعه وجود دارد ، این برنامه بر پتانسیل های انسانی ، نیازها ، خواسته ها و مراقبت ها و اینکه چگونه می توان از این انگیزه ها برای هدایت نوآوری استفاده کرد ، متمرکز شده است.... [-]

بریتانیا سوانسی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

دوره کارشناسی ارشد ما در روانشناسی غیرطبیعی و بالینی ، شما را به درک بالایی از تئوری و عملکرد روانشناسی بالینی در محیط مراقبت های بهداشتی ، شما را برای آموزش حرفه ای بالی ... [+]

بررسی دوره

دوره کارشناسی ارشد ما در روانشناسی غیرطبیعی و بالینی ، شما را به درک بالایی از تئوری و عملکرد روانشناسی بالینی در محیط مراقبت های بهداشتی ، شما را برای آموزش حرفه ای بالینی در سطح دکترا ، آماده می کند.

شما مباحث اصلی از جمله اختلالات غذا خوردن ، روانپزشکی و توهین جنسی ، عصب شناسی و روان درمانی را در کنار روش های کلیدی آماری و تحقیق خواهید آموخت.

در طول مطالعات خود ، تحقیقات مهم و مهارت های تحلیلی را در رابطه با تمرین روانشناسی بالینی اصلاح می کنید.... [-]

بریتانیا سوانسی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

به دست آوردن آموزش های تخصصی در روش های تحقیق پیشرفته روانشناسی و انجام پروژه های تحقیقاتی پایه و کاربردی در طیف گسترده ای از مناطق با این دوره کارشناسی ارشد. ... [+]

بررسی دوره

به دست آوردن آموزش های تخصصی در روش های تحقیق پیشرفته روانشناسی و انجام پروژه های تحقیقاتی پایه و کاربردی در طیف گسترده ای از مناطق با این دوره کارشناسی ارشد.

شما یاد خواهید گرفت که از طیف وسیعی از ابزارهای تحقیقاتی مانند بانکهای اطلاعاتی ، نرم افزارهای آماری و برنامه های رایانه ای استفاده کنید و مهارتهای عملی عملی گسترده ای را برای استفاده در هر زمینه ای که در آن رفتار انسانها مهم است ، توسعه دهید.... [-]

بریتانیا سوانسی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

کارشناسی ارشد در داده های علمی برای استخراج اطلاعات و ایجاد دانش از داده ها ، پایه و اساس کاملی در مفاهیم و داده های علوم داده می گذارد. ... [+]

بررسی دوره

کارشناسی ارشد در داده های علمی برای استخراج اطلاعات و ایجاد دانش از داده ها ، پایه و اساس کاملی در مفاهیم و داده های علوم داده می گذارد.

این دوره در سه موضوع اصلی فنی مربوط به داده کاوی ، یادگیری ماشین و تجسم متمرکز است.

شما اصول محاسباتی ، روش ها و سیستم ها را برای انواع برنامه های دنیای واقعی مطالعه می کنید که به مبانی ریاضی ، مهارت های برنامه نویسی ، تفکر انتقادی و نبوغ نیاز دارند.... [-]

بریتانیا سوانسی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

در دوره کارشناسی ارشد کامپیوتر پیشرفته شما به طور کامل برای حرفه ای در IT یا صنایع مرتبط آماده خواهید شد. دوره ای برای شماست اگر شما فارغ التحصیل علوم کامپیوتر هستید یا ا ... [+]

در دوره کارشناسی ارشد کامپیوتر پیشرفته شما به طور کامل برای حرفه ای در IT یا صنایع مرتبط آماده خواهید شد. دوره ای برای شماست اگر شما فارغ التحصیل علوم کامپیوتر هستید یا اگر تجربه ای در محاسبات و برنامه نویسی در درجه اول متفاوت داشته باشید. تمایل به سختی کار و توانایی حل مسئله برای این مؤسسه بسیار مهم است.

دوره کارشناسی ارشد دانش کامپیوتر پیشرفته مهارت و دانش شما را از درجه اول خود را با گسترش و تقویت دانش خود را از دانش کامپیوتر از طریق انواع ماژول های پیشرفته و مواد توسعه یافته است.... [-]

بریتانیا سوانسی
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

کارشناسی ارشد ریاضیات و محاسبات برای امور مالی برای تأمین تقاضا برای ریاضیدانان آموزش دیده ویژه در بازارهای مالی و بیمه جهان طراحی شده است. ... [+]

بررسی دوره

کارشناسی ارشد ریاضیات و محاسبات برای امور مالی برای تأمین تقاضا برای ریاضیدانان آموزش دیده ویژه در بازارهای مالی و بیمه جهان طراحی شده است.

بانک ها نیاز فوری به کارمندان با مهارت های ریاضی پیشرفته و توانایی توسعه درک شرکت در مورد بازارهای مالی آشفته دارند.

شما عناصر مختلف ریاضیات و محاسبات را مطالعه خواهید کرد و تحقیق ، مدیریت پروژه و مهارت های ارتباط کتبی خود را توسعه می دهید.... [-]

بریتانیا سوانسی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

این مقطع کارشناسی ارشد طراحی شده است تا شکاف بین مطالعه کارشناسی و تحقیقات دکتری در علوم اعصاب شناختی ، روانشناسی تجربی و روش های تصویربرداری را ایجاد کند. ... [+]

بررسی دوره

این مقطع کارشناسی ارشد طراحی شده است تا شکاف بین مطالعه کارشناسی و تحقیقات دکتری در علوم اعصاب شناختی ، روانشناسی تجربی و روش های تصویربرداری را ایجاد کند.

شما یاد می گیرید که چگونه آزمایش ، تجزیه و تحلیل و ارزیابی آزمایش های عصبی را انجام دهید که به درک ما از مکانیسم های مغز که در جنبه های شناخت و رفتاری مانند حافظه ، توجه ، تشخیص اشیاء ، تخریب عصبی و آسیب مغزی کمک می کند ، کمک کند.... [-]

بریتانیا سوانسی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

علوم کامپیوتر پیشرفته کارشناسی ارشد ما با صنعت فقط برای دانشجویان بین المللی باز است. یک روند انتخاب برای این دوره وجود دارد - بخش "نحوه اعمال" را در این صفحه ببینید. ... [+]

بررسی دوره

علوم کامپیوتر پیشرفته کارشناسی ارشد ما با صنعت فقط برای دانشجویان بین المللی باز است. یک روند انتخاب برای این دوره وجود دارد - بخش "نحوه اعمال" را در این صفحه ببینید.

به دست آوردن دو سال تجربه در انگلستان و فرصتی برای همکاری با صنعت در یک چالش در زندگی واقعی. این کارشناسی ارشد جدید یک برنامه افزودنی از علوم کامپیوتر پیشرفته MSc است و شامل یک سال دوم است که به شما امکان می دهد با یک شریک صنعتی یا یک محل استقرار صنعت یا یک پروژه محور صنعت را انجام دهید.... [-]

بریتانیا سوانسی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

اگر در حال حاضر در یک نقش مدیریتی مرتبط با سلامتی کار می کنید و می خواهید بر اساس تجربه خود تکیه کنید و یا به دنبال پیشرفت شغلی خود در این زمینه هستید ، مدرک کارشناسی ارش ... [+]

بررسی دوره

اگر در حال حاضر در یک نقش مدیریتی مرتبط با سلامتی کار می کنید و می خواهید بر اساس تجربه خود تکیه کنید و یا به دنبال پیشرفت شغلی خود در این زمینه هستید ، مدرک کارشناسی ارشد ما در مدیریت مراقبت های بهداشتی می تواند زمینه ای کاملی به شما بدهد.

شما یاد می گیرید که چگونه برنامه ریزی و ارائه پیشرفت های خدمات ، مدیریت تغییر ، کار با دیگران برای دستیابی به اهداف سازمانی ، برقراری ارتباط موثر و استفاده از منابع را بهتر یاد بگیرید.... [-]

بریتانیا سوانسی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

این برنامه کارشناسی ارشد، از طریق مشاوره با کسب و کار و صنعت (هر دو بزرگ و کوچک)، برای ایجاد مهارت های اصلی فارغ التحصیل و ویژگی های مورد نیاز برای موفقیت در مدیریت و / ی ... [+]

این یک واقعیت شناخته شده است که مهندسین و فارغ التحصیلان فنی توانایی بالقوه برای رسیدن به سطح بالایی از مدیریت و رهبری در کسب و کار و صنعت دارند.

این برنامه کارشناسی ارشد، از طریق مشاوره با کسب و کار و صنعت (هر دو بزرگ و کوچک)، برای ایجاد مهارت های اصلی فارغ التحصیل و ویژگی های مورد نیاز برای موفقیت در مدیریت و / یا نقش رهبری در بخش مهندسی است.

ویژگی های کلیدی

محتوای این دوره چند رشته ای توسط صنعت بسیار آگاه خواهد شد. ماژول های کلیدی مقدمه ای جامع برای مدیریت ارائه می دهند، همراه با ماژول های خاص مهندسی دقیق در مورد:... [-]

بریتانیا سوانسی
آگوست 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

مهندسان و فارغ التحصیلان فنی این پتانسیل را دارند که به اوج مدیریت و رهبری برسند. ... [+]

بررسی دوره

مهندسان و فارغ التحصیلان فنی این پتانسیل را دارند که به اوج مدیریت و رهبری برسند.

از طریق مشاوره خارجی با تجارت و صنعت ، این کارشناسی ارشد مهندسی رهبری و مدیریت طراحی شده است تا شما را با مهارتهای حیاتی فارغ التحصیل مورد نیاز برای موفقیت در یک مدیریت مهندسی یا نقش رهبری تجهیز کند.

این برنامه بطور مشترک توسط دانشکده مدیریت و دانشکده مهندسی تهیه شده است. دانشجویان این برنامه از تدریس دانشگاهیان مدیریت و مهندسی بهره مند می شوند و می توانند از امکانات موجود در هر دو دانشکده بهره مند شوند.... [-]

بریتانیا سوانسی
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

دوره کارشناسی ارشد مهندسی الکترونیک و برق ما با رشته صنعت فقط برای دانشجویان بین المللی باز است. ... [+]

بررسی دوره

دوره کارشناسی ارشد مهندسی الکترونیک و برق ما با رشته صنعت فقط برای دانشجویان بین المللی باز است.

یک روند انتخاب برای این دوره وجود دارد - بخش "نحوه اعمال" را در این صفحه ببینید.

به دست آوردن دو سال تجربه در انگلستان و فرصتی برای همکاری با صنعت در یک چالش در زندگی واقعی.

این کارشناسی ارشد جدید یک مهندسی الکترونیک و مهندسی برق کارشناسی ارشد ماست و شامل یک سال دوم است که به شما امکان می دهد با یک شریک صنعتی یا یک محل استقرار صنعت یا یک پروژه محور صنعت را انجام دهید.... [-]

بریتانیا سوانسی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

دانشجویان دوره مهندسی ساخت و ساز MSc با دانش عمیق و مواجهه با ایده ها و تکنیک های مرسوم و نوآورانه به آنها امکان می دهند تا راه حل های صحیح برای مشکلات مهندسی ساختار ارائ ... [+]

بررسی دوره

دانشجویان دوره مهندسی ساخت و ساز MSc با دانش عمیق و مواجهه با ایده ها و تکنیک های مرسوم و نوآورانه به آنها امکان می دهند تا راه حل های صحیح برای مشکلات مهندسی ساختار ارائه دهند.

این ماهیت متنوع مهندسی ساخت و ساز را از طریق ادغام دانش از مکانیک، مواد، تجزیه و تحلیل ساختاری و طراحی ساختاری پوشش می دهد. این برنامه همچنین آخرین روند فنی مهندسی عمران و ساخت و ساز را شامل مهارت های مدل سازی پیشرفته محاسباتی را پوشش خواهد داد و به طور گسترده ای شامل چالش های فنی و راه حل هایی است که در کارهای زیربنایی گسترده صورت می گیرد.... [-]

بریتانیا سوانسی
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

دانش آموزان در دوره مهندسی سازه MSc با دانش عمیق و مواجهه با ایده ها و تکنیک های تأسیس و نوآورانه ارائه خواهند شد تا آنها را قادر سازند راه حل های صحیح برای مشکلات مهندسی ... [+]

بررسی دوره

با رشد جمعیت و افزایش ارتباط جهان ، نقش مهندس سازه برای جامعه از اهمیت فزاینده ای برخوردار است. آسمان خراش ها بلندتر می شوند و پل ها طولانی تر می شوند. انقلاب انرژی سبز نیاز به زیرساخت های تولید انرژی دارد تا از نظر ساختاری برای انعطاف پذیری در محیط های سخت ، به عنوان مثال باد شدید یا مکان های دریایی عمیق طراحی شود. به عنوان یک عامل اصلی تولید CO2 (10٪ از انتشار گازهای گلخانه ای جهانی) ، صنعت ساخت و ساز به مهندسان سازه بستگی دارد تا ساختمان هایی با انرژی کار کنند ، با استفاده از مواد مناسب برای به حداقل رساندن تأثیر محیطی بخش.... [-]

بریتانیا سوانسی
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

دوره کارشناسی ارشد مهندسی مواد ما با دوره صنعت فقط برای دانشجویان بین المللی باز است. این کارشناسی ارشد جدید مهندسی مواد کارشناسی ارشد ماست و شامل یک سال دوم است که به شم ... [+]

بررسی دوره

دوره کارشناسی ارشد مهندسی مواد ما با دوره صنعت فقط برای دانشجویان بین المللی باز است.

یک روند انتخاب برای این دوره وجود دارد - بخش "نحوه اعمال" را در این صفحه ببینید.

به دست آوردن دو سال تجربه در انگلستان و فرصتی برای همکاری با صنعت در یک چالش در زندگی واقعی.

این کارشناسی ارشد جدید مهندسی مواد کارشناسی ارشد ماست و شامل یک سال دوم است که به شما امکان می دهد با یک شریک صنعتی یا یک محل استقرار صنعت یا یک پروژه محور صنعت را انجام دهید.... [-]

بریتانیا سوانسی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

دوره کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک ما با دوره صنعت فقط برای دانشجویان بین المللی باز است. این کارشناسی ارشد جدید ، مهندسی مکانیک کارشناسی ارشد ماست و شامل یک سال دوم است که ... [+]

بررسی دوره

دوره کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک ما با دوره صنعت فقط برای دانشجویان بین المللی باز است.

یک روند انتخاب برای این دوره وجود دارد - بخش "نحوه اعمال" را در این صفحه ببینید.

به دست آوردن دو سال تجربه در انگلستان و فرصتی برای همکاری با صنعت در یک چالش در زندگی واقعی.

این کارشناسی ارشد جدید ، مهندسی مکانیک کارشناسی ارشد ماست و شامل یک سال دوم است که به شما امکان می دهد با یک شریک صنعتی ، یک محل استقرار صنعت یا یک پروژه محور صنعت را انجام دهید.... [-]

بریتانیا سوانسی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

کارشناسی ارشد مهندسی نیرو و انرژی پایدار شما را با دانش صوتی از دستگاه ها و فن آوری های نیمه هادی ، الکترونیک پیشرفته برق و سیستم های قدرت پیشرفته مجهز می کند. ... [+]

بررسی دوره

کارشناسی ارشد مهندسی نیرو و انرژی پایدار شما را با دانش صوتی از دستگاه ها و فن آوری های نیمه هادی ، الکترونیک پیشرفته برق و سیستم های قدرت پیشرفته مجهز می کند.

همچنین در مورد فن آوری های تولید انرژی تجدید پذیر ، الکترونیک پهنای باند ، برداشت انرژی ، سلول های خورشیدی و سوخت های زیستی نیز یاد خواهید گرفت.

افزایش نگرانی در مورد انتشار گازهای گلخانه ای و گرم شدن کره زمین به این معنی است که موضوع مهندسی نیرو و انرژی پایدار هرگز حیاتی تر نبوده است.... [-]

بریتانیا سوانسی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Swansea University Singleton Park Swansea SA2 8PP Wales, UK
SA2 8PP سوانسی, ولز, بریتانیا