Swansea University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک دانشگاه جهانی

64889_BayCampusAerial.jpg

دانشگاه سوانسی یک دانشگاه تحقیقاتی است که از سال 1920 تا کنون تفاوت داشته است. جامعه دانشگاه در زمینه اکتشاف و کشف پیشرفت می کند و تعادل مناسب آموزش عالی و تحقیقات را ارائه می دهد که با کیفیت زندگی ممتازی همراه است.

دانشگاه از یک دوره رشد چشمگیر برخوردار است و ما تلاش کردیم که به عنوان یکی از 30 مرکز تحقیقاتی برتر شناخته شود و از سال 2008 در رتبه هفتم جدول ردهبندی جام جهانی 2014 قرار بگیریم.

علاوه بر این، یک برنامه بلندپرواز برنامه توسعه پردیس به خوبی در حال انجام است - یکی از بزرگترین پروژه های اقتصاد دانش در انگلستان و در رده پنجم در اروپا.

این شامل ایجاد پردیس خلیج، ایجاد 450 میلیون پوندی با نام تجاری جدید در رویکرد شرق به شهر، و همچنین تبدیل مجتمع موجود در پارکینگ Singleton Park است.

جامعه مجازی متشکل از چند فرهنگی سوانسی، چشم انداز جهانی و فرصت هایی را برای به دست آوردن مهارت هایی که در طول عمرش تمام می شود، فراهم می کند.

درست به چشم انداز بنیانگذاران صنعتی آن در سال 1920، دانشگاه سوانسی خواهد شد:

 • ارائه یک محیط عالی پژوهشی، با تحقیق این است که جهان پیشرو، در سطح جهانی مشترک و شناخته شده بین المللی؛
 • ارائه یک تجربه دانش آموز برجسته، با پژوهش به رهبری و آموزش عمل رانده با بالاترین کیفیت که تولید فارغ التحصیلان جهانی آموزش و مجهز برای موفقیت شخصی و حرفه ای برجسته؛
 • استفاده از قدرت تحقیقات خود، همکاری با صنعت و دسترسی جهانی، به رشد اقتصادی، رفاه فاستر، غنی سازی جامعه و زندگی فرهنگی ولز و، به سلامت، اوقات فراغت و رفاه شهروندان خود کمک می کند.

چراغ روشن برای همکاری های پیشگام

در چارچوب تعالی پژوهشی 2014، دانشگاه سوانسی تلاش خود را برای تبدیل شدن به یک موسسه تحقیقاتی در انگلستان به دست آورد.

طبق گفته آموزش عالی تایمز، رتبه بندی REF ما از 26 سال "بزرگترین جهش در میان موسسات تحقیق فشرده" بود. اکنون، همانطور که دانشگاه در سال 2020 میلادی شاهد آن است، ما اهداف جدیدی داریم. آنها به:

 • در سال 2018، دانشگاه برتر 30 رتبه انگلستان تبدیل شود
 • برنامه های بلندپروازانه ما را ادامه دهید
 • دسترسی جهانی ما را گسترش دهید؛ و
 • نزدیک شدن به یکی از 200 دانشگاه برتر دنیا باشید.

در REF 2014، کیفیت تحقیقات سوانسی در شش دانشگاه برتر راسل قرار گرفت. ما همچنین برای تاثیر این پژوهش رتبه 22 را داشتیم.

64892_AerialSingletonCampus.jpg

ما به ...

برابری فرصت

دانشگاه سوانسی با هدف ارائه یک محیط کار و یادگیری فراگیر و حمایتی که از تبعیض غیرمنصفانه محروم است و کارکنان و دانش آموزان را قادر می سازد که توانایی های شخصی خود را برآورده کنند.

گروه آموزشی فرصت های برابر دانشگاه به طور فعال از کارکنان و دانش آموزان برای شناسایی و رفع هر موانع بالقوه پشتیبانی می کند و اطمینان می دهد که دانشگاه برابری فرصت ها را برای همه کارکنان و دانشجویان بدون در نظر گرفتن نژاد، جنس، سن، ناتوانی، گرایش جنسی، مذهب و باور، جنسیت تغییر وضعیت، وضعیت بارداری و زایمان، یا ازدواج و وضعیت مشارکت مدنی.

پروژه های برابری دانشگاهی در حال حاضر شامل Athena SWAN، Index Equality Workplace، علامت منشور نژاد و راهنمای دانشگاه Stonewall (AKA Gay By Degree) است. اطلاعات بیشتر در صفحات وب سایت Equal Opportunities موجود است.

عزت در کار و مطالعه

شأن و منزلت در کار و تحصیل، شأن همه دانش آموزان و کارکنان دانشگاه را از بین می برد با از بین بردن تمام انواع رفتارهای تهاجمی و ایجاد یک محیط کاری و یادگیری که بدون آزار و تجاوز است. اعضای این دانشگاه باید با آنها برخورد شود شرافت و احترام و از آزار و اذیت و آزار و اذیت در محل کار و تحصیل محافظت می شود.

حمایت از زبان ویلز

ما متعهد به حمایت فعال، ترویج و غنی سازی فرهنگ ویلز و زبان ولزی هستیم.

به عنوان بخشی از دیدگاه ما، ما قصد داریم تا تجربه دانش آموزانمان را با افزایش فرصت های تحصیلی از طریق ویلز افزایش دهیم و بهبود بخشیدن به این امر را افزایش دهیم.

ما همچنین فرصت هایی برای همه اعضای این دانشگاه که می توانند از زبان ویلز استفاده کنند و همچنین تصویر دانشگاه را در ولز به عنوان یک نهاد دو زبانه تقویت کنند.

غنی سازی زندگی دیگران

Discovery یک سازمان داوطلبانه و سازمان خیریه است که هدف آن غنی سازی زندگی مردم در سوانسی است. این سازمان جامعه ای را به وجود می آورد که در آن مردم به عنوان یکسان برخورد می شوند و از جامعه تبعیض آمیز یا محروم نمی شوند.

دیسکاوری قصد دارد:

 • غنی سازی زندگی مردم در سوانسی به طوری که آنها ممکن است توانایی خود را به عنوان افراد توانمند و به عنوان اعضای گروه ها و جوامع را تحقق بخشند.
 • تجربیات و فرصت های جدید را از طیف وسیعی از فعالیت های دانشجویی در جامعه فراهم می کند که منجر به افزایش درک متقابل و برابری می شود.
 • فعالانه از دانش آموزان حمایت می کند تا از پیشرفت شخصی خود و تأثیر بر روی خود و زندگی دیگران از طریق مشارکت آنها در فعالیت های اجتماعی محروم شوند.

یک دانشگاه سالم

سوانسی به عنوان یکی از شهرهای سالم سازمان بهداشت جهانی به شمار می رود و به یک گروه نخبه ای از شهرت هایی که برای بهبود سلامت جوامع محلی همکاری می کنند، به عنوان یکی از بزرگترین مشاغل در حال توسعه است. به همین ترتیب، دانشگاه سوآنسیا یک دانشگاه سالم تعیین کرده است و یک شبکه سالم در محوطه دانشگاه با هدف بهبود سلامت و رفاه جامعه دانشگاه ایجاد کرده است.

دانشجویان بین المللی

دانشگاه Swansea به عنوان یک دانشگاه جهانی 200 برای دانشجویان بین المللی به رسمیت شناخته شده است و از برنامه های دانشجویان بین المللی از سراسر جهان استقبال می کنیم.

ما دانشجویان بین المللی را تشویق می کنیم که برنامه های کاربردی خود را از طریق سیستم اعمال آنلاین ما معرفی کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد ایجاد یک برنامه کارشناسی یا کارشناسی ارشد برای تحصیل در دانشگاه سویز، لطفا از صفحات درخواست ما دیدن کنید.

64888_Engineering.jpg
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید MAs » بازدید کنید MScs » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) - HealthcareStudies » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) - KarshenasiTahsilat » بازدید کنید LLM »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

MA in Applied Criminal Justice and Criminology

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  August 2018 بریتانیا Swansea + {تعداد} بیشتر

Our MA in Applied Criminal Justice and Criminology will help you become a specialist - applying criminological knowledge to the workings of the Criminal Justice System. [+]

Course Overview

Our MA in Applied Criminal Justice and Criminology will help you become a specialist - applying criminological knowledge to the workings of the Criminal Justice System.

Learn about crime, the criminal justice system and cutting edge themes in criminological debates from leading experts in the field and choose from an exciting range of contemporary modules.

Key Features

The MA in Applied Criminal Justice and Criminology offers students:

An in-depth understanding of criminological theories of crime and the operation of the criminal justice system Knowledge of international developments in criminological and criminal justice research An opportunity to study the impact of social, political and economic factors on crime and criminal justice policy Enhanced employability for a career in criminal justice, academia, or research Description ... [-]

Ma در رسانه های دیجیتال

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  August 2018 بریتانیا Swansea + {تعداد} بیشتر

MA در رسانه های دیجیتال رویکرد بین رشته ای و چند رشته ای را به تکنولوژی معاصر و رسانه های جدید ارائه می دهد، که براساس تخصص در رسانه ها و مطالعات ارتباطات است. [+]

مرور درس

MA در رسانه های دیجیتال رویکرد بین رشته ای و چند رشته ای را به تکنولوژی معاصر و رسانه های جدید ارائه می دهد، که براساس تخصص در رسانه ها و مطالعات ارتباطات است.

ویژگی های کلیدی

مؤسسه بررسی برخی از مسائل کلیدی را که با جوامع جهانی قرن بیست و یکم مطابقت دارد، از طریق یک برنامه پویا که دیدگاه های نظری و کاربردی را ترکیب می کند.

دانش آموزان تشویق خواهند شد تا نظریه های رسانه ای، نظریه های سیاسی و اجتماعی و ابزار تحقیقاتی را در تحلیل و درک رسانه های دیجیتالی مورد استفاده قرار دهند. کارشناسی ارشد به بررسی ابعاد مهم تاریخی، سیاست و عمل رسانه های جدید و همچنین تمرکز بر متدولوژی های تحقیقاتی برای کسانی که تحقیق در زمینه رسانه های دیجیتالی و تکنولوژی را انجام می دهند، می پردازد.... [-]


Ma در نوشتن خلاق

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  August 2018 بریتانیا Swansea + {تعداد} بیشتر

MA در خلاق نوشتن یک برنامه منحصر به فرد است که آموزش های جامع در نوشتن متن ادبی و رسانه ای ارائه می دهد. [+]

مرور درس

MA در خلاق نوشتن یک برنامه منحصر به فرد است که آموزش های جامع در نوشتن متن ادبی و رسانه ای ارائه می دهد.

ویژگی های کلیدی کارشناسی ارشد توسط نویسندگان با تجربه تدریس می شود و طیف گسترده ای از ژانرهای نوشتاری شامل داستان، داستان کوتاه، شعر، درام، فیلمنامه و خلاقیت غیر داستانی ارائه می دهد. درام به نوشتن یک قدرت خاص، از جمله زمینه نسبتا جدید و ناشناخته دراماتوژی. خواندن منظومه بازی و نوشتن دراماتیک دانش آموزان اغلب توسط بازیگران حرفه ای در مینی جشنواره Rough Diamonds در تابستان انجام می شود. نویسندگان خلاق ارتباط نزدیکی با ولز تئاتر ملی و همچنین رویدادهای شعر باز میکروفون در مراکز محلی مانند مرکز دیلن توماس و هاول دارند. دامنه تجربه کار با ناشران محلی وجود دارد. برنامه نوشتن یک مجله آنلاین، The Swansea Review، و دانشجویان برای The Siren، یک مجله آنلاین دانشجویی و روزنامه دانشجویان Waterfront می نویسد. دانش آموزان عضویت رایگان در ادبیات ولز، آژانس تبلیغاتی ملل را دارند. دانش آموزان در روزنامه سالانۀ سالانه مرکز دیلن توماس شرکت می کنند، جایی که آنها با سردبیران، نمایندگان، ناشران و نویسندگان دیدار می کنند تا در مورد نشریات و نشریات و نوشتارها بحث کنند. دانش آموزان بخشی از یک جامعه پر جنب و جوش نویسندگان و هنرمندان - Swansea، محل تولد دیلن توماس، ادعای عادلانه بودن شهر فرهنگ ویلز را دارند. این برنامه دارای ارتباط و تجربه فرهنگ منحصر به فرد ادبی ولز است که احتمالا قدیمی ترین (و در عین حال پر جنب و جوش) سنتی... [-]

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد اقتصاد

Campus تمام وقت August 2018 بریتانیا Swansea

هدف ما در برنامه اقتصاد اقتصاد ما این است که دانش آموزان را با پایه کامل در جنبه های اصلی پیشرفته میکرو و اقتصاد کلان، و همچنین اقتصاد سنجی، در حالی که اجازه می دهد دانش آموزان را به انجام مدول های تخصصی در برخی از زیر رشته های موضوع است. [+]

مرور درس

این دوره جدید در سپتامبر 2017 در دانشکده مدیریت معرفی شده است.

هدف ما در برنامه اقتصاد اقتصاد ما این است که دانش آموزان را با پایه کامل در جنبه های اصلی پیشرفته میکرو و اقتصاد کلان، و همچنین اقتصاد سنجی، در حالی که اجازه می دهد دانش آموزان را به انجام مدول های تخصصی در برخی از زیر رشته های موضوع است.

ویژگی های کلیدی تمام ماژول ها توسط اعضای هیات علمی ما در سطح جهانی که یک وسعت دانش صنعتی و دانشگاهی تدریس سوانسی 1 مشترک در ولز برای تحقیقات رتبه بین المللی است (REF 2014) 93٪ از دانش آموزان سوانسی در اشتغال یا تحصیل بیشتر در عرض شش ماه پس از تحصیل تماس با زمان بالا - هر یک از ماژول شامل یک سخنرانی 2 ساعته (حدود 150 دانش آموز کلاس) و یک سمینار / آموزش یک ساعته (اندازه کلاس در 30) هر هفته بورس های تحصیلی برای دانشجویان برجسته توضیحات ... [-]

کارشناسی ارشد در مهندسی عمران

Campus تمام وقت August 2018 بریتانیا Swansea

دوره مهندسی عمران با هدف ارائه آموزش های پیشرفته در مهندسی عمران و تجزیه و تحلیل طراحی، به ویژه در تکنیک های مدل سازی و تجزیه و تحلیل. [+]

مرور درس

دانشگاه سوانسی دارای مدرک عالی برای مهندسی عمران است، این بخش به عنوان یکی از 200 بخش برتر دنیا شناخته شده است (QS World Ranking Themes).

ویژگی های کلیدی

دوره مهندسی عمران با هدف ارائه آموزش های پیشرفته در مهندسی عمران و تجزیه و تحلیل طراحی، به ویژه در تکنیک های مدل سازی و تجزیه و تحلیل.

به عنوان یک دانش آموز در دوره مهندسی عمران، شما با دانش عمیق و مواجهه با ایده ها و تکنیک های مرسوم و نوآورانه به شما امکان می دهد تا راه حل های صحیح برای مشکلات مهندسی عمران را فراهم کنید.... [-]


ویدئو ها

Swansea University - Making Waves