توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک دانشگاه جهانی

دانشگاه سوانسی یک دانشگاه تحقیقاتی است که از سال 1920 تا کنون تفاوت داشته است. جامعه دانشگاه در زمینه اکتشاف و کشف پیشرفت می کند و تعادل مناسب آموزش عالی و تحقیقات را ارائه می دهد که با کیفیت زندگی ممتازی همراه است.

دانشگاه از یک دوره رشد چشمگیر برخوردار است و ما تلاش کردیم که به عنوان یکی از 30 مرکز تحقیقاتی برتر شناخته شود و از سال 2008 در رتبه هفتم جدول ردهبندی جام جهانی 2014 قرار بگیریم.

علاوه بر این، یک برنامه بلندپرواز برنامه توسعه پردیس به خوبی در حال انجام است - یکی از بزرگترین پروژه های اقتصاد دانش در انگلستان و در رده پنجم در اروپا.

این شامل ایجاد پردیس خلیج، ایجاد 450 میلیون پوندی با نام تجاری جدید در رویکرد شرق به شهر، و همچنین تبدیل مجتمع موجود در پارکینگ Singleton Park است.

جامعه مجازی متشکل از چند فرهنگی سوانسی، چشم انداز جهانی و فرصت هایی را برای به دست آوردن مهارت هایی که در طول عمرش تمام می شود، فراهم می کند.

درست به چشم انداز بنیانگذاران صنعتی آن در سال 1920، دانشگاه سوانسی خواهد شد:

 • ارائه یک محیط عالی پژوهشی، با تحقیق این است که جهان پیشرو، در سطح جهانی مشترک و شناخته شده بین المللی؛
 • ارائه یک تجربه دانش آموز برجسته، با پژوهش به رهبری و آموزش عمل رانده با بالاترین کیفیت که تولید فارغ التحصیلان جهانی آموزش و مجهز برای موفقیت شخصی و حرفه ای برجسته؛
 • استفاده از قدرت تحقیقات خود، همکاری با صنعت و دسترسی جهانی، به رشد اقتصادی، رفاه فاستر، غنی سازی جامعه و زندگی فرهنگی ولز و، به سلامت، اوقات فراغت و رفاه شهروندان خود کمک می کند.

چراغ روشن برای همکاری های پیشگام

در چارچوب تعالی پژوهشی 2014، دانشگاه سوانسی تلاش خود را برای تبدیل شدن به یک موسسه تحقیقاتی در انگلستان به دست آورد.

طبق گفته آموزش عالی تایمز، رتبه بندی REF ما از 26 سال "بزرگترین جهش در میان موسسات تحقیق فشرده" بود. اکنون، همانطور که دانشگاه در سال 2020 میلادی شاهد آن است، ما اهداف جدیدی داریم. آنها به:

 • در سال 2018، دانشگاه برتر 30 رتبه انگلستان تبدیل شود
 • برنامه های بلندپروازانه ما را ادامه دهید
 • دسترسی جهانی ما را گسترش دهید؛ و
 • نزدیک شدن به یکی از 200 دانشگاه برتر دنیا باشید.

در REF 2014، کیفیت تحقیقات سوانسی در شش دانشگاه برتر راسل قرار گرفت. ما همچنین برای تاثیر این پژوهش رتبه 22 را داشتیم.

ما به ...

برابری فرصت

دانشگاه سوانسی با هدف ارائه یک محیط کار و یادگیری فراگیر و حمایتی که از تبعیض غیرمنصفانه محروم است و کارکنان و دانش آموزان را قادر می سازد که توانایی های شخصی خود را برآورده کنند.

گروه آموزشی فرصت های برابر دانشگاه به طور فعال از کارکنان و دانش آموزان برای شناسایی و رفع هر موانع بالقوه پشتیبانی می کند و اطمینان می دهد که دانشگاه برابری فرصت ها را برای همه کارکنان و دانشجویان بدون در نظر گرفتن نژاد، جنس، سن، ناتوانی، گرایش جنسی، مذهب و باور، جنسیت تغییر وضعیت، وضعیت بارداری و زایمان، یا ازدواج و وضعیت مشارکت مدنی.

پروژه های برابری دانشگاهی در حال حاضر شامل Athena SWAN، Index Equality Workplace، علامت منشور نژاد و راهنمای دانشگاه Stonewall (AKA Gay By Degree) است. اطلاعات بیشتر در صفحات وب سایت Equal Opportunities موجود است.

عزت در کار و مطالعه

شأن و منزلت در کار و تحصیل، شأن همه دانش آموزان و کارکنان دانشگاه را از بین می برد با از بین بردن تمام انواع رفتارهای تهاجمی و ایجاد یک محیط کاری و یادگیری که بدون آزار و تجاوز است. اعضای این دانشگاه باید با آنها برخورد شود شرافت و احترام و از آزار و اذیت و آزار و اذیت در محل کار و تحصیل محافظت می شود.

حمایت از زبان ویلز

ما متعهد به حمایت فعال، ترویج و غنی سازی فرهنگ ویلز و زبان ولزی هستیم.

به عنوان بخشی از دیدگاه ما، ما قصد داریم تا تجربه دانش آموزانمان را با افزایش فرصت های تحصیلی از طریق ویلز افزایش دهیم و بهبود بخشیدن به این امر را افزایش دهیم.

ما همچنین فرصت هایی برای همه اعضای این دانشگاه که می توانند از زبان ویلز استفاده کنند و همچنین تصویر دانشگاه را در ولز به عنوان یک نهاد دو زبانه تقویت کنند.

غنی سازی زندگی دیگران

Discovery یک سازمان داوطلبانه و سازمان خیریه است که هدف آن غنی سازی زندگی مردم در سوانسی است. این سازمان جامعه ای را به وجود می آورد که در آن مردم به عنوان یکسان برخورد می شوند و از جامعه تبعیض آمیز یا محروم نمی شوند.

دیسکاوری قصد دارد:

 • غنی سازی زندگی مردم در سوانسی به طوری که آنها ممکن است توانایی خود را به عنوان افراد توانمند و به عنوان اعضای گروه ها و جوامع را تحقق بخشند.
 • تجربیات و فرصت های جدید را از طیف وسیعی از فعالیت های دانشجویی در جامعه فراهم می کند که منجر به افزایش درک متقابل و برابری می شود.
 • فعالانه از دانش آموزان حمایت می کند تا از پیشرفت شخصی خود و تأثیر بر روی خود و زندگی دیگران از طریق مشارکت آنها در فعالیت های اجتماعی محروم شوند.

یک دانشگاه سالم

سوانسی به عنوان یکی از شهرهای سالم سازمان بهداشت جهانی به شمار می رود و به یک گروه نخبه ای از شهرت هایی که برای بهبود سلامت جوامع محلی همکاری می کنند، به عنوان یکی از بزرگترین مشاغل در حال توسعه است. به همین ترتیب، دانشگاه سوآنسیا یک دانشگاه سالم تعیین کرده است و یک شبکه سالم در محوطه دانشگاه با هدف بهبود سلامت و رفاه جامعه دانشگاه ایجاد کرده است.

دانشجویان بین المللی

دانشگاه Swansea به عنوان یک دانشگاه جهانی 200 برای دانشجویان بین المللی به رسمیت شناخته شده است و از برنامه های دانشجویان بین المللی از سراسر جهان استقبال می کنیم.

ما دانشجویان بین المللی را تشویق می کنیم که برنامه های کاربردی خود را از طریق سیستم اعمال آنلاین ما معرفی کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد ایجاد یک برنامه کارشناسی یا کارشناسی ارشد برای تحصیل در دانشگاه سویز، لطفا از صفحات درخواست ما دیدن کنید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

Swansea University

MA در توسعه و حقوق بشر رابط جدیدی بین حقوق بشر و توسعه بین المللی را بررسی می کند. ... [+]

MA در توسعه و حقوق بشر رابط جدیدی بین حقوق بشر و توسعه بین المللی را بررسی می کند.

ویژگی های کلیدی

این کارشناسی ارشد یک برنامه چند رشته ای است که بینش ها را از زمینه های مطالعات توسعه، سیاست، نظریه سیاسی و قوانین بین المللی ترکیب می کند. این در حال بررسی برخی از مسائل کلیدی است که با جوامع جهانی قرن بیست و یکم از طریق یک برنامه پویا که دیدگاه های نظری و کاربردی را ترکیب می کند و توسط تیمی از آکادمی های برجسته در رشته های خود آموزش داده می شود، مورد بررسی قرار می گیرد.... [-]

بریتانیا Swansea
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

کارشناسی ارشد ارتباطات، روابط عمومی و روابط عمومی برای دانش آموزانی که می خواهند انرژی خود را در جهان پویا رسانه های اجتماعی تمرکز کنند، تمرین خلاقانه و مهارت های نوشتاری ... [+]

کارشناسی ارشد ارتباطات، روابط عمومی و روابط عمومی برای دانش آموزانی که می خواهند انرژی خود را در جهان پویا رسانه های اجتماعی تمرکز کنند، تمرین خلاقانه و مهارت های نوشتاری حرفه ای خود را دنبال می کنند یا در محیط کارآفرینی کار می کنند.

ویژگی های کلیدی

کارشناسی ارشد ارائه شده بر اساس برنامه درسی حرفه ای، مهارت های رسانه های معاصر، آموزش داده شده توسط متخصصان صنعت با زمینه های دانشگاهی است. این برنامه شامل ماژول های حرفه ای نوشتن / روزنامه نگاری، ارتباطات ویژوال و طراحی رسانه، ویدئو و مستند سازی و PR، علامت گذاری و ارتقاء است. ماژول های دیگر در ارتباطات، تئوری، فیلم و تاریخ نیز در دسترس هستند.... [-]

بریتانیا Swansea
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

MA در ترجمه و تفسیر (MATI) یک نوع تخصصی است، با تاکید ویژه بر تفسیر مهارت ها، MA ما در ترجمه حرفه ای تاسیس شده است. این یک برنامه یکپارچه است که برای تبدیل شدن به ورودی ه ... [+]

MA در ترجمه و تفسیر (MATI) یک نوع تخصصی است، با تاکید ویژه بر تفسیر مهارت ها، MA ما در ترجمه حرفه ای تاسیس شده است. این یک برنامه یکپارچه است که برای تبدیل شدن به ورودی ها با برتری اثبات شده در زبان های خارجی به زبان شناسان حرفه ای موفق و قابل فروش است.

ویژگی های کلیدی

در هسته MATI، کارهای پیشرفته ترجمه به صورت کلی، نوع اداری و فنی، تفسیر (در یک یا دو مورد از محیط های زیر: دولت محلی، بهداشت، پلیس و دادگاه)، و آموزش در استاندارد صنعت کامپیوتر ترجمه کمک می کند (CAT) ابزار. قسمت 1 درجه نیز شامل فرصت هایی برای توسعه مهارت های تخصصی تر در تفسیر، ترجمه صوتی و تصویری، ترجمه ماشین (MT) و محلی سازی نرم افزار، مدیریت اصطلاحات، ساخت ویدیو و یا انتشار دیجیتال می باشد، در حالی که در مدرسۀ تجربه کار ترجمه، کار با شرکت های ترجمه محلی و انجام وظایف واقعی برای استانداردهای حرفه ای و مهلت مقرر.... [-]

بریتانیا Swansea
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

جرایم ماورای گرجستان ما و تروریسم شما را به ماهیت دائما در حال تغییر جرایم آنلاین و رفتار جنایتکارانه تبدیل خواهد کرد تا درک تهدیدات، روند، مسائل و پاسخ ها در تروریسم و ​ ... [+]

جرایم ماورای گرجستان ما و تروریسم شما را به ماهیت دائما در حال تغییر جرایم آنلاین و رفتار جنایتکارانه تبدیل خواهد کرد تا درک تهدیدات، روند، مسائل و پاسخ ها در تروریسم و ​​امنیت سایبری و همچنین سوالات اخلاقی حیاتی باشد.

ویژگی های کلیدی

جرایم ماورای گرجستان و تروریسم به دانش آموزان فرصت می دهد تا:

مسائل مربوط به عرصه سایبر را از منظر بین رشته ای و چند بعدی بررسی کنید که به موضوعات منحصر به فرد ارائه می دهد.مستقیما با کار پروژه و با ذینفعانی که می توانند بینش و دانش دقیق در زمینه موضوع را ارائه دهند، مستقیما درگیر شوند.از طیف گسترده ای از ماژول های موجود در دانشکده حقوق هیلاری رادهام استفاده کنید.این فرصت را در یک رشته کارشناسی ارشد در زمینه های خاصی از جرایم اینترنتی و / یا تروریسم آنلاین اختصاص داده است.شرح... [-]
بریتانیا Swansea
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

ما در زمینه عدالت جرم و جرم شناسی کاربردی ما به شما در مورد علل جرم و جنایت، سیستم عدالت کیفری و مباحث پیشرفته در بحث های جرم شناختی از متخصصان برجسته در این زمینه کمک خو ... [+]

ما در زمینه عدالت جرم و جرم شناسی کاربردی ما به شما در مورد علل جرم و جنایت، سیستم عدالت کیفری و مباحث پیشرفته در بحث های جرم شناختی از متخصصان برجسته در این زمینه کمک خواهیم کرد. محدوده هیجان انگیزی از ماژول های گوناگون وجود دارد که در حال ارائه هستند و متمرکز بر استفاده از دانش جرم شناختی به کار سیستم عدالت کیفری است.

ویژگی های کلیدی

کارشناسی ارشد جرم شناسی کاربردی و جرم شناسی ارائه می دهد:... [-]

بریتانیا Swansea
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

کارشناسی ارشد روابط بین الملل به منظور باز کردن ذهن شما و گسترش مهارت های خود است. ... [+]

کارشناسی ارشد روابط بین الملل به منظور باز کردن ذهن شما و گسترش مهارت های خود است.

ویژگی های کلیدی

این کارشناسی ارشد پژوهش های پیشرفته در زمینه روابط بین الملل ارائه می دهد، دانش آموزان را در درک دقیق از نظام بین المللی، مسائل کلیدی، بازیگران حیاتی و روش های جایگزین برای تجزیه و تحلیل و تفسیر موضوع ارائه می دهد.

با قدردانی از دینامیک جهانی در محل کار، پس از آن شما می توانید به تخصص در بررسی یک منطقه خاص از جهان: آسیا و اقیانوس آرام.... [-]

بریتانیا Swansea
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

Swansea University

مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مدیریت پایدار برای توسعه بین المللی یک دوره بسیار کاربردی با عناصر تدریس و یک پروژه قابل تحقق قابل توجه است. شما یاد خواهید گرفت به سرعت و انعطا ... [+]

بررسی دوره

مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مدیریت پایدار برای توسعه بین المللی یک دوره بسیار کاربردی با عناصر تدریس و یک پروژه قابل تحقق قابل توجه است.

شما یاد خواهید گرفت به سرعت و انعطاف پذیری فکر، به طور قاطعانه در فقدان اطلاعات کامل به منظور بهبود کیفیت زندگی از طریق راه حل های مهندسی.

بیشتر ساخت و ساز در جهان در "کشورهای در حال توسعه، عمدتا در نیمکره جنوبی" (UNDP) قرار دارد. این محیط ها از فقر شدید و کمبود مواد غذایی به تغییرات اقلیمی و از دست دادن تنوع زیستی منجر می شود.... [-]

بریتانیا Swansea
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

تبدیل شدن به یک رهبر بازاریابی موفق در آینده. مهارت های بازاریابی و استراتژی سطح بالا خود را با درک مفهومی از مسائل و چالش های موجود در یک صنعت که به طور مداوم در حال تکا ... [+]

تبدیل شدن به یک رهبر بازاریابی موفق در آینده. مهارت های بازاریابی و استراتژی سطح بالا خود را با درک مفهومی از مسائل و چالش های موجود در یک صنعت که به طور مداوم در حال تکامل است، توسعه دهید. این دوره توسط موسسه بازاریابی مجاز (CIM)، از جمله معافیت های ماژول از شرایط حرفه ای CIM (CIM Graduate Gateway) تأیید شده است.

ویژگی های کلیدیهمه ماژول ها توسط استادان کلاس جهانی ما که گسترده ای از دانش صنعتی و علمی هستند آموزش داده می شودانتخاب طرح ریاست یا طرح سه ماهه صنعت در صنعتSwansea در انگلستان برای تحقیقات بین المللی رتبه بندی شده است (REF 2014)93٪ از دانشجویان سووانسا در اشتغال یا تحصیل بیشتر در شش ماه پس از فارغ التحصیلیزمان تماس بالا - هر ماژول شامل یک سخنرانی 2 ساعته (حدود 150 دانش آموز کلاس) و یک هفته یک سمینار / آموزش (اندازه کلاس در 30) در هر هفته است.کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزان برجستهشرح... [-]
بریتانیا Swansea
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

طراحی شده برای فارغ التحصیلان در زمینه های مرتبط با اقتصاد که به دنبال یک برنامه پیشرفته برای افزایش شغلی و / یا فرصت های تحقیق بیشتر. مهارت ها و تخصص های مورد نیاز اقتصا ... [+]

طراحی شده برای فارغ التحصیلان در زمینه های مرتبط با اقتصاد که به دنبال یک برنامه پیشرفته برای افزایش شغلی و / یا فرصت های تحقیق بیشتر. مهارت ها و تخصص های مورد نیاز اقتصاددان حرفه ای را توسعه دهید، در حالی که توانایی خود را در درک و انجام تحقیقات ابتکاری در هر دو حالت نظری و کاربردی توسعه می دهید.

ویژگی های کلیدیهمه ماژول ها توسط استادان کلاس جهانی ما که گسترده ای از دانش صنعتی و علمی هستند آموزش داده می شودSwansea در انگلستان برای تحقیقات بین المللی رتبه بندی شده است (REF 2014)93٪ از دانشجویان سووانسا در اشتغال یا تحصیل بیشتر در شش ماه پس از فارغ التحصیلیزمان تماس بالا - هر ماژول شامل یک سخنرانی 2 ساعته (حدود 150 دانش آموز کلاس) و یک هفته یک سمینار / آموزش (اندازه کلاس در 30) در هر هفته است.شرح... [-]
بریتانیا Swansea
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

در مورد کارشناسی ارشد در دوره سایبر امنیت در Swansea University ، مطالعات شما شامل تم هایی از جمله رمزنگاری، بلوک چینی، رمزنگاری ارز، امنیت و حریم خصوصی اطلاعات شخصی، سای ... [+]

در مورد کارشناسی ارشد در دوره سایبر امنیت در Swansea University ، مطالعات شما شامل تم هایی از جمله رمزنگاری، بلوک چینی، رمزنگاری ارز، امنیت و حریم خصوصی اطلاعات شخصی، سایبری، جرایم اینترنتی و امنیت تلفن همراه برای نام گذاری، اما چند مورد. در این دوره، سوآنسیای کامپیوتر علمی رویکرد جامع و بین رشته ای را در بر میگیرد، ماژول ها را در موضوعات مختلف مانند آزمون نفوذ، مدل سازی رسمی، مدیریت امنیت اطلاعات، رمزنگاری و AI به منظور فراهم آوردن ذهنیت مناسب برای حرفه ای در امنیت سایبری .... [-]

بریتانیا Swansea
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

مدرک کارشناسی ارشد در امور بانکی و مالی بین المللی برای کاندیدانی است که مایل به کسب پایه و اساس در بانکداری و امور مالی بین المللی هستند که آنها را برای شغل در بانکی، تج ... [+]

مدرک کارشناسی ارشد در امور بانکی و مالی بین المللی برای کاندیدانی است که مایل به کسب پایه و اساس در بانکداری و امور مالی بین المللی هستند که آنها را برای شغل در بانکی، تجارت یا تجزیه و تحلیل مالی آماده می کند.

ویژگی های کلیدییک برنامه تخصصی پیشرفته که ممکن است در یک سال تکمیل شودهمه ماژول ها توسط استادان کلاس جهانی ما که گسترده ای از دانش صنعتی و علمی هستند آموزش داده می شودSwansea در انگلستان برای تحقیقات بین المللی رتبه بندی شده است (REF 2014)طیف گسترده ای از اعتبار نامه های حرفه ای برای سرعت بخشیدن به شغل خود را بسته به ماژول های اختیاری شما را93٪ دانش آموزان سوانسی در شغل پس از شش ماه پس از فارغ التحصیلیتماس با زمان بالا - ماژول های ما با یک سخنرانی (در اندازه های کلاس حدود 150 دانش آموز) و سمینار / آموزش (در اندازه های کلاس محدود شده در 30) هر هفته است. علاقه مند به امکانات نگاهی به آنها در اینجا بکشید.کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزان برجسته - برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنیدSwansea در رتبه اول در ویلز قرار دارد که 60٪ در سطح 4 ستاره قرار دارد (REF 2014)شرح... [-]
بریتانیا Swansea
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

در دوره کارشناسی ارشد کامپیوتر پیشرفته شما به طور کامل برای حرفه ای در IT یا صنایع مرتبط آماده خواهید شد. دوره ای برای شماست اگر شما فارغ التحصیل علوم کامپیوتر هستید یا ا ... [+]

در دوره کارشناسی ارشد کامپیوتر پیشرفته شما به طور کامل برای حرفه ای در IT یا صنایع مرتبط آماده خواهید شد. دوره ای برای شماست اگر شما فارغ التحصیل علوم کامپیوتر هستید یا اگر تجربه ای در محاسبات و برنامه نویسی در درجه اول متفاوت داشته باشید. تمایل به سختی کار و توانایی حل مسئله برای این مؤسسه بسیار مهم است.

دوره کارشناسی ارشد دانش کامپیوتر پیشرفته مهارت و دانش شما را از درجه اول خود را با گسترش و تقویت دانش خود را از دانش کامپیوتر از طریق انواع ماژول های پیشرفته و مواد توسعه یافته است.... [-]

بریتانیا Swansea
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

این برنامه کارشناسی ارشد، از طریق مشاوره با کسب و کار و صنعت (هر دو بزرگ و کوچک)، برای ایجاد مهارت های اصلی فارغ التحصیل و ویژگی های مورد نیاز برای موفقیت در مدیریت و / ی ... [+]

این یک واقعیت شناخته شده است که مهندسین و فارغ التحصیلان فنی توانایی بالقوه برای رسیدن به سطح بالایی از مدیریت و رهبری در کسب و کار و صنعت دارند.

این برنامه کارشناسی ارشد، از طریق مشاوره با کسب و کار و صنعت (هر دو بزرگ و کوچک)، برای ایجاد مهارت های اصلی فارغ التحصیل و ویژگی های مورد نیاز برای موفقیت در مدیریت و / یا نقش رهبری در بخش مهندسی است.

ویژگی های کلیدی

محتوای این دوره چند رشته ای توسط صنعت بسیار آگاه خواهد شد. ماژول های کلیدی مقدمه ای جامع برای مدیریت ارائه می دهند، همراه با ماژول های خاص مهندسی دقیق در مورد:... [-]

بریتانیا Swansea
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swansea University

دانشجویان دوره مهندسی ساخت و ساز MSc با دانش عمیق و مواجهه با ایده ها و تکنیک های مرسوم و نوآورانه به آنها امکان می دهند تا راه حل های صحیح برای مشکلات مهندسی ساختار ارائ ... [+]

بررسی دوره

دانشجویان دوره مهندسی ساخت و ساز MSc با دانش عمیق و مواجهه با ایده ها و تکنیک های مرسوم و نوآورانه به آنها امکان می دهند تا راه حل های صحیح برای مشکلات مهندسی ساختار ارائه دهند.

این ماهیت متنوع مهندسی ساخت و ساز را از طریق ادغام دانش از مکانیک، مواد، تجزیه و تحلیل ساختاری و طراحی ساختاری پوشش می دهد. این برنامه همچنین آخرین روند فنی مهندسی عمران و ساخت و ساز را شامل مهارت های مدل سازی پیشرفته محاسباتی را پوشش خواهد داد و به طور گسترده ای شامل چالش های فنی و راه حل هایی است که در کارهای زیربنایی گسترده صورت می گیرد.... [-]

بریتانیا Swansea
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Swansea University Singleton Park Swansea SA2 8PP Wales, UK
SA2 8PP Swansea, Wales, بریتانیا