University of Strathclyde: Faculty of Science

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

با یکی از دانشکده های پیشرو بریتانیا از علم، دانشگاه استراتکلاید محل پر جنب و جوش، پویا، حمایت و دوستانه به مطالعه فراهم می کند.

دانشکده علوم بررسی چالش ها و فرصت از جهان طبیعی و فن آوری، از کشف مواد مخدر و بهداشت عمومی به نگرانی های زیست محیطی، مقابله با جرایم اینترنتی و درک فضا. تحویل داده شده توسط محققان در سطح جهانی، کارشناسی ارشد ما این فرصت را به دست آوردن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد باارزشی است که چشم انداز شغلی شما را ارتقاء دهد فراهم می کند. دانش آموزان آموزش با کیفیت بالا، مطلع شده توسط پژوهش نوآورانه، و ارتباط قوی با صنعت، بیمه خدمات درمانی و همکاران بین المللی ارائه شده است. در 2014 تحقیقات تعالی چارچوب، گروه فیزیک 1 در انگلستان کیفیت پژوهشی نمره داده شد.

برای قدرت های تحقیقاتی، داروسازی و پزشکی علوم 4th در انگلستان و 1 در اسکاتلند بود، و شیمی 4 در انگلستان بود. در انتخاب به مطالعه علوم در استراتکلاید شما تبدیل خواهد شد بخشی از یک جامعه بین المللی از کارکنان و دانشجویان از بیش از 40 کشور جهان است. بیش از یک چهارم از دانشجویان کارشناسی ارشد دانشکده از outwith انگلستان هستند و جمعیت کارکنان به طور مشابه جهان وطنی است. امکانات عالی هستند، با مجهز، آزمایشگاه های مدرن و اتاق آموزش، به علاوه دسترسی 24 ساعته به شبکه اطلاع رسانی رایانه ای پیشرفته و محیط یادگیری الکترونیکی مجازی پیچیده.

دانشکده به بخش های زیر است:

شیمی محض و کاربردی (از جمله مرکز علم پزشکی قانونی)

وزارت خالص و شیمی کاربردی لینک صنعت ملی و بین المللی در تمام زمینه های شیمی، از جمله برنامه برنده جایزه استراتکلاید / گلاکسو اسمیت کلاین MPhil و دکترا. وزارت با تمام اندازه ها از شرکت ها از چند اتباع به SME ها کار می کند. همکاری شامل عقد قرارداد با شرکت های آمریکایی و کشف مواد مخدر کره ای، تحقیقات تشخیص با تشخیص Renishaw با مسئولیت محدود، و پژوهش نانو شیمی با Biocell بین المللی بریتانیا. خدمات 'درمانگاه شیمی' به رهبری دانشجویان دسترسی به امکانات و خدمات شیمی مشاوره، برای پروژه های بزرگ و یا کوچک، توسط شرکت های بزرگ و یا کوچک را فراهم می کند.

کامپیوتر و علوم اطلاعات

وزارت علوم کامپیوتر و اطلاعات است سابقه قوی از تعامل صنعتی و حرفه ای از جمله همکاری آموزش و پژوهش در منحصر به فرد و در سراسر کشور پیشرو با گلاسکو زندگی، یکی از بزرگترین کنسرسیوم های فرهنگی در اروپا و فراگیر گلاسکو کتابخانه شهر، که به ما اجازه می دهد به دانش آموزان با قرار دادن حرفه ای تحت نظارت به دست آوردن تجربه کتابداری عملی است. تعامل حرفه ای نیز اجازه می دهد تا ما را به پروژه های عملی جاسازی به طبقات ما، و تضمین می کند که ما سخنرانان مهمان به طور منظم از صنعت برای نشان دادن افراد آموزش داده ما در عمل است.

ریاضیات و آمار

گروه ریاضی و آمار است که شهرت بین المللی قوی در استفاده از ریاضیات کاربردی، تجزیه و تحلیل ریاضی و آمار برای حل مشکلات در صنایع مختلف. ما با محققان در دیگر دانشگاه و صنعت در سراسر بریتانیا، اروپا و ایالات متحده آمریکا و لینک های مشترک کار با محققان در بسیاری از موسسات در سراسر جهان توسعه یافته اند. اینها عبارتند از: سرمایه گذاری مشترک با دانشگاه گلاسکو برای ایجاد یک مرکز که به نظر می رسد در مدل سازی ریاضی اعمال شده به تمام جنبه های پزشکی و زیست شناسی. اتحاد دریایی برای علم و صنعت اسکاتلند (دکل) برای توسعه رشد آموزش و پژوهش در فعالیت های دریایی محیط زیست پیش بینی در زمینه های آبزی پروری، شیلات و محیط زیست است.

فیزیک (از جمله موسسه فوتونیک)

بخش منجر کیفیت تحقیقات در انگلستان دارای پیوندهای ملی و بین المللی با صنعت، کار با SME ها، مانند TMD، و از جمله بسیاری از شرکت چرخش به خارج مانند M2 و آبشار، از طریق به شرکت های چند ملیتی مانند منسجم و e2v. لینک های ما با صنعت را از طریق به توسعه سیستم های اندازه گیری کامل با شرکت های مانند Horiba پوشش توسعه منابع تابش جدید رمان. وزارت اولین به منظور تشکیل مشارکت UK با موسسه فرانهوفر بود.

موسسه استراتکلاید داروسازی و پزشکی علوم

موسسه استراتکلاید داروسازی و پزشکی علوم در یک مرکز تحقیقاتی بزرگ در قلب گلاسکو است که در سطح ملی و بین المللی شناخته شده تحقیق و صنعت لینک کنید. بخش خانه مرکز EPSRC برای ساخت، نوآوری در ساخت مستمر و تبلور، واحد تحقیقات سرطان فرمولاسیون UK، شورای بودجه اسکاتلندی / اسکاتلند شرکت تامین مالی مرکز نوآوری بیوتکنولوژی صنعتی و مرکز Biophotonics. موسسه دارای سابقه ای طولانی از همکاری موفق با صنعت و فرصتی همکاری و مشاوره با شرکت های بزرگ و کوچک را فراهم می کند.

مکان ها

گلاسکو

University of Strathclyde

Address
16 Richmond Street,
G1 1 XQ گلاسکو, اسکاتلند, بریتانیا
تلفن
+44 141 552 4400