توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

ما دنیایی از فرصت ها را در لندن ارائه می دهیم

سنت پاتریک در سال 1803 تاسیس شده و به عنوان یک موسسه آموزشی تاسیس شده است و از دانشجویان سراسر جهان به دانشگاه های دانشگاهی ما در لندن استقبال می کند.

مدارک مورد نیاز شما

ما در حال تحصیل در بریتانیا با برخی از نام های معتبرتر و نوآورانه همکاری می کنیم و در بسیاری از موضوعات به شما ارائه می دهیم. از طریق امکانات و آموزگاران بسیار با تجربه، این برنامه ها مهارت ها و دانش هایی را ارائه می دهد که حرفه های موفق را به وجود آورند.

زندگی در حال تغییر تجربه

لندن جایی مناسب برای راه اندازی یک حرفه ی جهانی و کسب تجربه ی منحصر به فرد دانش آموز است. محوطه دانشگاه ما، دفتر مرکزی کسب و کار، فرهنگ، هنر، طراحی، موسیقی و دنیای فرصت را در آستانه شما قرار می دهد. لندن محل ایده آل برای ایجاد یک تاثیر مثبت و دوستان مادام العمر است.

چرا سنت پاتریک را انتخاب می کنید؟

از آنجا که در سال 1803 تأسیس شد، سنت پاتریک به یکی از پیشگامان جایگزین آموزش و پرورش تبدیل شده است و دانشجویان را از همه زمینه ها استقبال می کند. ما افتخار می کنیم که موفقیت دانش آموزان را تشویق کنیم و به طور فعال به پیشرفت مهارت ها و دیدگاه های تازه نیاز داریم که در هر شغل در سراسر جهان رشد کند.

کیفیت و برتری

هدف اصلی ما ارائه بالاترین استانداردهای آموزشی است، به طوری که شما به اهداف شغلی به همان اندازه به دست می آورید. تیم علمی ما برای رویکرد متمرکز به دانش آموزان خود دست به دست می شود - همانطور که همکاران ما هستند.

رفع نیازهای صنعت و دانش آموزان

ما با تطبیق آن با تجربیات "دنیای واقعی" تئوری را به زندگی می آوریم. شما با دانش عمیق و توانایی اعمال این دانش در زمینه های ملی و بین المللی فارغ التحصیل خواهید شد.

از روز اول، شما شروع به آماده شدن برای موفقیت حرفه ای، افزایش رزومه کاری خود را از انتظارات کارفرمایان بالاتر می رود و از دیگر نامزدها برجسته می شود.

در قلب لندن پر جنب و جوش باشید

تجربه زندگی در یکی از مهم ترین شهرهای جهان هیجان انگیز و متنوع را تجربه کنید. لندن محل مناسب برای تبدیل شدن به غرق شدن در فرهنگ، هنر و موسیقی است.

شما در یک سرمایه بزرگ مالی و تجاری قرار خواهید گرفت که در اطراف برخی از مهمترین نام های موجود در بخش های مختلف صنایع قرار دارد. شما همچنین در مرکز طراحی، مد و رسانه هاب قرار خواهید گرفت.

ماموریت و چشم انداز

بیانیه مأموریت

هدف ما تقویت دانش آموزان ما از طریق آموزش است و به آنها کمک می کند جانشان را برای بهتر شدن تغییر دهند. سنت پاتریک متعهد به گسترش مشارکت و دسترسی به آموزش برای همه دانش آموزان است. این یک امتیاز بزرگ است که بتواند از دانش آموزان ما حمایت کند، به باز کردن پتانسیل آنها کمک کند و آنها را با موفقیت دوره های خود و فارغ التحصیلان را کامل کند. ما بهترین آموزش های ممکن را برای کسانی که به قیمت مقرون به صرفه نیاز دارند، ارائه می دهیم، به مردم فرصت می دهد که فرصت های شغلی شان را بهبود ببخشند.

دیدگاه ما

چشم انداز ما گسترش دسترسی به آموزش و پرورش است، کمک به دانش آموزان برای بهبود قابلیت های استخدام خود و تشویق مشارکت همه بخش ها. ما یک تیم آموزشی عالی و خدمات دانش آموزان اختصاص داده ایم و از ارائه کیفیت تحصیلات عالی اطمینان داریم. هدف ما به رسمیت شناختن ملی به عنوان ارائه دهنده آموزش عالی حرفه ای، کمک به دانش آموزان برای رسیدن به اهداف شغلی خود است.

بیانیه مشارکت در دسترسی و گسترش

معرفی

کالج سنت پاتریک دارای تاریخ افتخاری برای ارتقای دسترسی آموزشی است. از زمان تأسیس آن در سال 1803 به عنوان یک مدرسه برای کودکان کارگران ایرلندی در لندن، کالج برای دسترسی کامل به آموزش و پرورش، مخصوصا برای افرادی که سیستم رسمی و مناطق یا زمینه های محروم نادیده گرفته شده، اولویت داده است.

ماموریت مشارکت ما در دسترسی و گسترش

ما قویا در فرصت های دوم اعتقاد داریم و هدف ما افزایش فرصت های آموزشی برای همه در کنار تلاش های ما برای نوآوری و تنوع است.

ما قصد داریم دانش آموزانمان را از طریق بهترین آموزش های حرفه ای با قیمت مناسب مقرون به صرفه تر کنیم تا بتوانیم زندگی خود را برای بهتر شدن تغییر دهیم. ما مردم را از همه جنبه های زندگی به فرصت هایی که برای بهبود چشم انداز حرفه شان نیاز دارند، ارائه می کنیم.

این یک امتیاز بزرگ برای حمایت از دانش آموزان ما، کمک به باز کردن پتانسیل خود، و دیدن آنها را با موفقیت دوره های خود را کامل.

ما متعهد هستیم که بهترین شرایط را برای اشتغال و موفقیت دانش آموزان داشته باشیم. این کالج برای اولین بار در سال 2016 در محل بررسی مشاهدات برندگان در HE (DLHE) همراه با سایر ارائه دهندگان جایگزین شرکت کرد. نتیجه نشان می دهد که 54 درصد دانشجویان مورد مطالعه در شش ماه پس از فارغ التحصیلی از کالج وارد کار کامل یا نواخته می شوند. این یک تعهد واقعی برای تعهد ما نسبت به توانمندی های استخدامی و تولید فارغ التحصیلان درجه یک است. تشویق شد تا یاد بگیریم که 6٪ از کل دانش آموزان مورد مطالعه در جمعیت DLHE در سال 2016/17 به طور کامل یا بخشی از وقت در طی 6 ماه از تحصیل در کالج وارد مطالعه شدند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Location address
St Patrick's
15-19 Great Chapel Street

London, England, W1F 8FN GB
Location address
Manchester, England, GB