Sparsholt College Hampshire

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مقدمه Sparsholt کالج همپشایر یکی از تامین کنندگان پیشرو از دوره های سطح دانشگاه برای زمین و محیط زیست است، با سابقه پوشا بیش از 100 سال است. رشته های ما توسط دانشگاه پورتسموث اعتبار - رتبه بندی شده در بالای 2 درصد از دانشگاه های جهان (رتبه بندی دانشگاه های جهان آموزش عالی تایمز 2014)، و دانشجویان بین المللی ما از امکانات بی نظیر در سراسر یک دانشگاه است که دهانه حدود 400 جریب زیبا بهره مند حومه بریتانیا.

دانش آموزان امروز، متخصص فردا کالج Sparsholt دارای شهرت بین المللی در جذب دانش آموزان از سراسر جهان است. این دانش آموزان - از 28 کشور و شمارش - به Sparsholt آمده برای شرکت در پژوهش، و خود را برای مشاغل جهانی در زمینه های حیوانات، باغ وحش و مدیریت اسب، علم دامپزشکی پرستاری، محیط زیست و حفاظت از مدیریت، باغبانی و شیلات آماده کند.

این کالج دارای یک سنت بسیار قوی از ترکیب یادگیری نظری با تمام مهارت های عملی که مطالبات صنعت مدرن است. به عنوان یک نتیجه، دانش آموزان Sparsholt ترک کالج بسیار خوبی برای اشتغال آماده؛ 91٪ از فارغ التحصیلان ما به اشتغال و یا مطالعه بیشتر (DLHE 2013) رفته است. کالج نیز حمایت، استقبال محیط زیست که در آن دانش آموزان می توانند به رشد و رسیدن به حداکثر پتانسیل خود را فراهم می کند. این یک رویکرد یادگیرنده محور که به اعتقاد ما کمک قابل توجهی به رضایت از دانش آموزان ما است - کالج Sparsholt بالاترین میزان رضایت دانشجویان (94٪) از همه دانشکده های زمینی انگلستان در سال 2015 (NSS داده) بود.

مکان ها

اسپارسولت

Sparsholt College

Address
Sparsholt College,
Westley Lane

SO21 2NF اسپارسولت, انگلستان, بریتانیا