Schumacher College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برای روز ONLINE OPEN ثبت نام کنید. شما قادر خواهید بود با هیات علمی و کارکنان چت کنید، فیلم های مربوط به Schumacher College ، پردیس دارتینگتون را تماشا کنید و در مورد هر برنامه بیشتر بدانید.

بیشتر بدانید و ثبت نام کنید: https://www.schumachercollege.org.uk/postgraduate-open-day

افرادی از سراسر جهان، از همه سنین و پسران، از طریق دوره های درمانی ما برای زندگی پایدار مطلع شده اند، الهام گرفته و تشویق به عمل می کنند .

Schumacher College دارای شهرت قابل توجهی برای یادگیری پیشرفته است. کار ما این است که الهام بخش، چالش و سوالات خود را به عنوان همسایگان جهان، به پرسش هایی که همه ما تلاش می کنیم برای پیدا کردن پاسخ ها و پیدا کردن دانش صحیح، شهود و تعجب در جستجوی ما برای راه حل ها بپردازیم.

ما با هم متخصصان، فعالان و تمرینکنندگان پیشرو در سطح بین المللی همکاری می کنیم تا یک برند منحصر به فرد از تجربه های یادگیری گروهی را ارائه دهیم. این یادگیری در کلاس درس، باغ، آشپزخانه اتفاق می افتد - این بخشی از همه چیز است که ما انجام می دهیم.

در اینجا شما چیزهایی را در مورد خودتان کشف خواهید کرد، دوستی عمیق با دانش آموزان از سراسر جهان پیدا می کنید، و مانند بسیاری از فارغ التحصیلان، یک ارتباط طول عمر با کالج ایجاد می کنند.

با تمرکز بر یادگیری تعاملی، تجربی و مشارکتی، ما مهارت های عملی و تفکر راهبردی مورد نیاز برای مقابله با چالش های زیست محیطی، اقتصادی و اجتماعی قرن بیست و یکم را ارائه می دهیم.

دقیقا در این زمان تحولات جهانی است که ما می خواهیم شما را به کالج بیاورید تا شیوه هایی را که در آن شما برای زندگی و حرکات مختلف حرکت می کنید به اشتراک بگذارید.

Schumacher College یک مکان بسیار ویژه است. همانطور که ما سعی می کنیم و کشف آنچه در سرتاسر زمین است، ما با این سیاره بی نظیری روبه رو هستیم، این یک امپراتوری برای امید است، یک باتری برای چشم انداز مثبت! - بیل مک کیبن، بنیانگذار 350.org

چرا باید بیایی؟

اگر در Schumacher College برای یک برنامه تحصیلات تکمیلی، دوره کوتاه یا آموزش حرفه ای به Schumacher College ، شما بخشی از جامعه یادگیری بین المللی ما در اطراف زیبا در جنوب دوون، در تالار دارتینگتون سالن (لینک خارجی) خواهد بود.

دارتینگتون سالن املاک در دهه 1920 توسط دو کارآفرین کارزیستی تاسیس شد، تأثیرات خود را از شرق و غرب برای ایجاد یک آزمایش در بازسازی روستایی. چشم انداز آنها بر مبنای اشکال مترقی آموزش و پرورش، هنر و کشاورزی بود - میراثی که امروز به آن ادامه می دهیم.

همه دوره های ما عمیقا در دنیایی از محیط زیست و جامع است که زمانی که تجربه کرد، به طور کامل روش زندگی و کار شما را در جهان تبدیل می کند.

در اینجا این تجربه غنی و متنوع است که به شما امکان می دهد تا با دانشجویان، معلمان و فعالین همجوار، که در تلاش برای تغییر مثبت در جهان هستند، ترکیب کنید. Schumacher College جایی است که شما دوستان و متحدان خود را از تمام حوزه های زندگی و از تمام نقاط جهان که علاقمند و شور و شوق برای سیاره ای است که در آن ساکن هستند، ملاقات خواهیم کرد.

Schumacher College به سادگی یکی از بهترین آموزش ها و محیط های یادگیری است که در هر نقطه از جهان یافت می شود. - دیوید ابرام، طلسم حیوانات حساس و تبدیل شدن به

19365_photoset-1.jpg

چی دوست داری اینجا باش

دوره های Schumacher College از بالاترین کیفیت برخوردار هستند و آموزش و تدریس را ارائه می دهند که امروزه در دانشگاه ها و کالج ها یافت می شود.

ماهیت منحصر به فرد این دوره ها نه تنها در محتوا، بلکه به نحوی است که شما به عنوان یک یادگیرنده به عنوان یک خالق مشترک به طور فعال درگیر می شوید.

شما در اینجا نمی توانید یک دانشمند منفعل دانش بگنجید، اما انتظار می رود که یک آموزنده فعال باشد که راه حل هایی برای سوالاتی که هنوز هیچ کس پاسخ نداده است، باشد.

Schumacher College یک مکان سخت و سخت است و دانش آموزان ما بخشی جدایی ناپذیر از ایجاد تجربه یادگیری منحصر به فرد، فراموش نشدنی و تغییر کامل زندگی هستند.

شما بخشی از غرفه غنی خواهید بود که روزانه کالج را تشکیل می دهد، با دانشجویان، داوطلبان، کارآموزان، بازدید از معلمان، تمرینکنندگان، سخنرانان و هنرمندان مخلوط می شود.

چیزی که ما به آن اعتقاد داریم

جامعه - زندگی، کار و یادگیری با هم

بهترین یادگیری در گروهها اتفاق می افتد. ما تلاش می کنیم دوره های کوتاه خود را با میانگین 20 نفر شرکت کننده و برنامه های تحصیلات تکمیلی خود را با 15 سال اجرا کنیم، اگر چه این موضوع به تنوع می پردازد. این به شما این امکان را می دهد تا از تعاملات خود با یکدیگر و با معلمان و تسهیلکنندگان دوره خود بهترین استفاده را ببرید. ما طیف وسیعی از روش های تدریس و فرآیندهای تسهیلاتی را به کار می گیریم تا اطمینان حاصل کنیم که هر دو فرصت یادگیری گروهی و فردی به حداکثر می رسد و احساس واقعی همکاری و تعلق وجود دارد بدون توجه به طول اقامت شما در کالج.

ما روز را با یک جلسه صبح جمعی شروع میکنیم تا از طریق کسب و کار روزانه و تخصیص کارگروهها و وظایف به کار بپردازیم. تمام دانش آموزان و کارکنان در فعالیت های روزانه پخت و پز، تمیز کردن و باغبانی مشارکت می کنند، که علاوه بر جدایی در یادگیری ما، به ایجاد احساس جامعه کمک می کند و فرصتی عالی برای ترکیب همه اعضای کالج است.

در صورت امکان، مشارکت دانشجویان در جامعه گسترده کالج را تشویق می کنیم. ما به طور منظم برای عموم بازدید می کنیم که معلمان دوره کوتاه ما به مذاکرات زمینی می گویند. این فرصتی عالی برای دانشجویان است تا با ساکنین محلی مخلوط شوند. ما همچنین از مشارکت ما با Transnes Town Totnes (لینک خارجی) - خانه جنبش بین المللی انتقال است - که به طور مرتب دعوت شده برای گفتگو با دانش آموزان ما بیشتر.

احترام به همه سیستم های زنده - یک دیدگاه زیست محیطی

همه چیز ما با توجه به تاثیر آن در جهان گسترده تر است. ما خوش شانس هستیم که در یک قسمت بسیار زیبا از جهان، با میراث تاریخی دارتینگتون املاک سالن پشت ما و خود کالج در ساختمان ذکر شده اتمسفر - The Old Posttern قرار گرفته است. نگهداری و اجرا کالج بدون چالش در زمینه پایداری، اما ما قصد داریم که بحث خود را در روز به روز ادامه دهیم.

کتابخانه ما یک منبع بسیار ارزشمند است که حاوی کتاب ها و فیلم های آرشیوی است که طی 20 سال از وجود ما به عنوان کالج پشت سر می گذارد. برخی از بزرگترین نامها در پایداری و زندگی اکولوژیکی از این زمان به ما بازدید کرده اند و مجموعه ما این را نشان می دهد. دانش آموزان، نویسندگان و روزنامه نگاران اغلب ما را به عقب می اندازند تا از این امکانات استفاده کنند. به عنوان یک دانش آموز، شما باید دسترسی نامحدود داشته باشید، هفت روز در هفته.

بدن سالم - ذهن سالم

بعضی از مردم تنها برای غذا به کالج می روند! تیم ما از سرآشپزهای خانگی (با حمایت شما) غذاهای خوشمزه گیاهی، غذای ارگانیک و محلی را در هر وعده غذا آماده می کند. استاندارد غذا خیلی خوب است که دوره های پخت و پز منظم ما به سرعت از پیش فروش می کند.

بخش قابل ملاحظه ای از مواد غذایی در کالج 3.5 اکتیو رشد می کند که توسط کالج مدیریت می شود، با کمک دانش آموزان و داوطلبان. به علاوه مواد غذایی که در حال رشد هستند، زمینه هایی نیز شامل مناطق ویژه ای برای حیات وحش، تفکر و الهام در طبیعت است. باغ ها بر پایه اصول زیست شناختی مدیریت می شوند و رویکردهای طراحی پرماقوات.

همچنین با پرورش ذهنی و ذهنی سالم، یک اتاق مخصوص برای مدیتیشن و بازتابی آرام در اختیار شما قرار می دهد که در آن می توانید روز قبل از صبحانه را با جلسه میانجیگری تسهیل کنید. (من به این معنی نیست که باغبانی یا پخت و پز می تواند یک سفر آرام نیست بلکه من شکاف مو !؟)

فراتر از کالج مزرعه و زمینه های زیبا از دارتینگتون املاک سالن. پیاده روی را از طریق جنگل های مخلوط اطراف کالج، در امتداد رودخانه دارت که از طریق املاک و یا از طریق باغ های زینتی سالن دارتینگتون خود را برای رویدادهای مربوط به هنر و جشنواره ها به همراه سینما، تئاتر و فضای هنری اجرا کنید.

شهرک تتس، تنها 20 دقیقه پیاده رو، برای رسیدن به بهترین شرایطی که شهر از لحاظ زندگی جایگزین، جامعه سبز و مراقبت های بهداشتی مکمل ارائه می دهد، در معرض خطر قرار می گیرد. یا سفر به وحشی های Dartmoor نزدیک - منطقه ای از زیبایی طبیعی بسیار زیاد در چشم انداز همسایه ما. سواحل داوین جنوبی خیره کننده نیز نزدیک است، با صخره های سنگی وحشی و سواحل شنی.

19364_photoset-2.jpg

مکان ها

توتون

Schumacher College

Address
The Old Postern, Dartington,

TQ9 6EA توتون, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 1803 865934

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید