Schumacher College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مردم از سرتاسر جهان، از همه سنین و پس زمینه، مطلع شده است، الهام گرفته و تشویق به عمل می کنند، توسط ما 25 سال از دوره های تحول آفرین برای زندگی پایدار.

کالج شوماخر تا به شهرت دلخواهی برای یادگیری برش لبه. کار ما این است که الهام بخش، چالش و سوال خود را به عنوان شرکت ساکنان جهان، به درخواست سوالات همه ما تلاش برای پیدا کردن پاسخ به و برای پیدا کردن دانش صدا، شهود و شگفتی در جستجوی ما برای راه حل.

ما گرد هم آوردن پیشرو متفکران، فعالان و دست اندرکاران بین المللی، برای ارائه یک نام تجاری منحصر به فرد از تجارب یادگیری گروه کوچک است. این یادگیری می گیرد در کلاس درس، باغ، آشپزخانه - آن را بخشی از همه چیز ما است.

در اینجا شما را همه چیز در مورد خود کشف، را دوستی عمیق با دانش آموزان از سراسر جهان، و، مانند بسیاری از فارغ التحصیلان، شروع یک اتصال مادام العمر با کالج.

با تمرکز بر تعاملی، تجربی و یادگیری مشارکتی، ما ارائه می دهیم مهارت های عملی و تفکر استراتژیک مورد نیاز را به صورت چالش های زیست محیطی، اقتصادی و اجتماعی از قرن 21st.

این است که دقیقا در این زمان تحول جهانی است که ما می خواهیم شما را به آمدن به کالج برای به اشتراک گذاشتن با ما راه هایی که شما نقل مکان کرد به زندگی می کنند و عمل متفاوت است.

کالج شوماخر یک مکان بسیار خاص است. همانطور که ما را امتحان کنید و کشف کردن آنچه در زمین ما قصد داریم تا با این سیاره حل، آن را تبدیل به یک thinktank امید، یک باتری برای دید مثبت! بیل McKibben، بنیانگذار 350.org

چرا باید به شما آمده است؟

اگر شما به کالج شوماخر آمده برای یک برنامه کارشناسی ارشد، دوره کوتاه و یا آموزش های حرفه ای، شما خواهد بود بخشی از جامعه آموزشی بین المللی ما در زیبا احاطه جنوبی دوان، در Dartington سالن و مستغلات (لینک خارجی است).

Dartington سالن املاک در 1920s توسط دو کارآفرینان برای داشتن جذابیت تاسیس شد، در نظر گرفتن تاثیر آن از شرق و غرب به راه اندازی یک آزمایش در بازسازی روستایی است. میراثی که ما امروز ادامه - دیدگاه خود را در فرم مترقی آموزش و پرورش، هنر و کشاورزی استوار بود.

همه از دوره های ما عمیقا در جهان بینی زیست محیطی و جامع که یک بار تجربه، به طور کامل تبدیل راه شما زندگی می کنند و کار در جهان تثبیت کرد.

آمدن به اینجا یک تجربه غنی و متنوع است که اجازه می دهد تا شما را به مخلوط با دانشجویان همفکر، معلمان و فعالان که در حال تلاش برای ایجاد تغییر مثبت در جهان است. کالج شوماخر یک محل که در آن شما خواهد شد دوستان و متحدان از تمام جنبه های زندگی و از تمام قسمت های جهان، که سهم علاقه و اشتیاق در مورد سیاره ما ساکن ملاقات است.

کالج شوماخر است که به سادگی یکی از بهترین محیط های آموزش و یادگیری به هر نقطه در جهان یافت می شود. دیوید ابرام، طلسم از حیوانات مبنی بر لذات جسمانی و تبدیل شدن به

چه آن را مانند به اینجا

دوره های دانشگاهی شوماخر با بالاترین کیفیت و پیشنهادات یادگیری و تدریس است که به ندرت در دانشگاه ها و دانشکده امروزی یافت می باشد.

طبیعت منحصر به فرد از دوره تنها در محتوای آن ندارد، اما در راه شما به عنوان یک یادگیرنده به طور فعال به عنوان یک شرکت سازنده دخالت دارند.

شما نمی خواهد یک گیرنده منفعل دانش در اینجا، اما شما انتظار می رود به عنوان یک یادگیرنده فعال به دنبال راه حل به سوالات است که هیچ کس هنوز پاسخ داد.

کالج شوماخر یک مکان دقیق و خواستار است و دانشجویان ما بخشی جدایی ناپذیر از ساخت تجربه یادگیری منحصر به فرد، فراموش نشدنی و کاملا تغییر زندگی.

شما می توانید بخشی از پرده نقش دار غنی است که باعث می شود تا کالج در یک روز به صورت روز، مخلوط کردن با دانش آموزان، داوطلبان، کارآموزان، بازدید از معلمان، praticitioners، بلندگو و نوازندگان.

چه چیزی اعتقاد داریم در

ایران - زندگی، کار و یادگیری با هم

بهترین آموزش در گروه اتفاق می افتد. تلاش در جهت اجرای دوره های کوتاه مدت خود را با به طور متوسط ​​20 شرکت کنندگان و برنامه کارشناسی ارشد خود را با 15، اگر چه این موضوع را به تنوع. این شما را قادر به دریافت بهترین نتیجه را از تعاملات خود را با یکدیگر و با معلمان دوره و تسهیل کنید. ما به کار طیف وسیعی از روش های تدریس و فرآیندهای تسهیل به اطمینان حاصل شود که هر دو گروه و فرصت های یادگیری فردی حداکثر و که یک حس واقعی از شرکت ایجاد و متعلق ناشی صرف نظر از طول اقامت خود را در کالج.

ما روز شروع صبح روز ملاقات جمعی از طریق کسب و کار از روز و به اختصاص گروه های کار و وظایف. همه دانش آموزان و کارکنان در فعالیت های روزانه از پخت و پز، تمیز کردن و باغبانی که، جدا از اینکه یک انتگرال به یادگیری ما، کمک می کند تا به ایجاد حس اجتماعی و فرصت بسیار خوبی برای ترکیب با تمام اعضای هیئت است طول بکشد.

در صورت امکان ما مشارکت دانش آموز در جامعه گسترده تر از کالج را تشویق کنند. ما شب باز به طور منظم برای عموم مردم که در آن معلمان دوره کوتاه ما را مذاکرات زمین است. این یک فرصت عالی برای دانش آموزان به ممزوج شدن با ساکنان محلی است. خانه از جنبش بین المللی انتقال - - که به طور منظم دعوت به مذاکرات را به دانش آموزان ما نیز بسیاری از مشارکت ما با انتقال شهر Totnes (لینک خارجی) را.

احترام به تمامی موجودات زنده - یک جهان بینی و محیط زیست

همه چیز ما است با در نظر گرفتن تاثیر آن بر جهان گسترده تر است. قدیمی عقب - ما خوش شانس در یک بخش بسیار زیبا از جهان بر اساس، با میراث تاریخی Dartington سالن املاک و پشت سر ما و کالج خود را در یک ساختمان جوی فهرست شده است. نگهداری و در حال اجرا از کالج است بدون چالش از نظر پایداری نیست، اما هدف ما به راه رفتن بحث ما در یک روز به صورت روز.

کتابخانه ما منابع بسیار با ارزش است، که شامل کتاب و فیلم آرشیو بازگشت در طول 20 سال از وجود ما به عنوان یک کالج. برخی از بزرگترین نامها در پایداری و زندگی زیست محیطی بیش از این زمان ما سفر کرده اند و مجموعه ما نشان دهنده این. دانشجویان، نویسندگان و روزنامه نگاران اغلب ما در عقب نشینی بازدید برای استفاده از این تسهیلات. به عنوان یک دانشجوی شما دسترسی کامل، هفت روز هفته را داشته باشد.

بدن سالم - ذهن سالم

برخی از افراد را به آینده به کالج برای مواد غذایی به تنهایی! تیم ما از در خانه سرآشپزها (با پشتیبانی از خودتان) آماده گیاهی خوشمزه، مواد غذایی آلی و به صورت محلی منبع در هر صرف غذا. استاندارد مواد غذایی خیلی خوب است که دوره پخت و پز به طور منظم ما فروش را بسیار به سرعت در پیش است.

بخش قابل توجهی از مواد غذایی است که در زمینه های 3.5 هکتار کالج، که توسط کالج میبینه، با کمک دانش آموزان و داوطلبان افزایش یافته است. و همچنین رشد مواد غذایی، زمینه شامل مناطق به طور خاص برای حیات وحش، تفکر و الهام در طبیعت است. باغ ها بر اصول زیست محیطی و روش های طراحی permaculture اداره می شود.

همچنین پرورش یک بدن سالم و ذهن، ما یک اتاق منظوره ساخته شده برای مدیتیشن و انعکاس آرام که در آن شما می توانید انتخاب کنید برای شروع روز با یک جلسه میانجیگری تسهیل قبل از صبحانه. فراتر از کالج هستند مزرعه و زمینه های زیبا از Dartington سالن و مستغلات (من مفهوم که باغبانی و یا پخت و پز می تواند یک پیگیری آرام نیست، اما من تقسیم موهای! دوست ندارد). نگاهی به راه رفتن را از طریق جنگل های مخلوط اطراف دانشگاه، در امتداد رودخانه دارت اجرا می شود که از طریق و مستغلات، و یا از طریق باغ زینتی از Dartington سالن خود را برای رویدادهای مربوط به هنر و جشنواره ها علاوه سینما، تئاتر و هنر فضای.

سرمایه گذاری بیشتر در صحرا به شهر Totnes، تنها 20 دقیقه با پای پیاده، به تجربه بهترین شهر برای عرضه در شرایط زندگی جایگزین، جامعه سبز و بهداشت و درمان مکمل. و یا گرفتن یک سفر به حیات وحش در این نزدیکی هست Dartmoor - منطقه از زیبایی های طبیعی بسیار زیاد در چشم انداز همسایه ما است. خیره کننده در ساحل جنوبی دوان نیز توسط بسته، با صخره های سنگی وحشی و سواحل شنی.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد علوم جامع

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا Totnes

کالج شوماخر با همکاری دانشگاه پلیموت برای اولین بار در جهان به ارائه یک برنامه کارشناسی ارشد در علوم کل نگر است. شروع می شود سپتامبر 2018 [+]

آیا شما عمیقا در مورد دولت از جهان طبیعی نگران؟ آیا شما امیدوار به ایجاد یک تفاوت با زندگی و کار خود را؟ کالج شوماخر با همکاری دانشگاه پلیموث اولین بار در جهان به ارائه است برنامه فوق لیسانس در علوم کل نگر. علم غربی تحت سلطه «تقلیلگرایی، - این ایده که پدیده های طبیعی را می توان در شرایط استفاده از جزء خود را توضیح داد. تقلیل گرایی ناقص است، و می تواند ضد تولیدی از آن نشان می دهد که با تجزیه و تحلیل فعالیت های "مکانیکی" طبیعت ما به طور کامل می تواند پیش بینی و دستکاری آن. علم جامع محدودیت های این روش به رسمیت می شناسد، به جای تمرکز بر روی کیفیت طبیعت، پیچیدگی و ارزش ذاتی، به تناسب علم برای حل چالش های جهانی است. علوم جامع چیست؟ این برنامه به بررسی روش های جدید که به دست آوردن موفقیت در کاوش سیستم های طبیعی است. این سازمانها معتقدند که سیستم های پیچیده هستند فرایندهای پویا تحقق خواص اورژانس خود را به عنوان اورژانس - و این خواص مشروط، اما مشخص نیست، با قطعات تشکیل دهنده سیستم است. این دوره است که فراتر از روش های تقلیل در درک سیستم های تعاملی پویا، آیا این اکوسیستم، آب و هوا، سازمان ها، گیاه یا جنین انسان در حال توسعه هستند. دانش آموزان توسعه یک درک کلی از این سیستم ها و در طول راه یادگیری به استفاده از روش های مانند کامپیوتر شبیه سازی، ادراک بصری و پدیدارشناسی. از اهمیت ویژه ای در اینجا روش... [-]

کارشناسی ارشد(MA)

اقتصاد کارشناسی ارشد برای انتقال

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  September 2017 بریتانیا Totnes + {تعداد} بیشتر

در پاسخ به بحران های اقتصادی و تعمیق مرتبط، ما برنامه فوق لیسانس در اقتصاد برای انتقال در ارتباط با اقتصاد جدید بنیاد، شبکه انتقال و مدرسه کسب و کار در دانشگاه پلیموت راه اندازی شد. تاریخ شروع - سپتامبر 2017 [+]

دستیابی به کم کربن، بالا رفاه، اقتصاد انعطاف پذیر هرگز شده است مدت زمان مهم تر برای یک رویکرد جدید به اقتصاد وجود دارد. نیاز فوری برای تجدید نظر رادیکال سیستم اقتصادی ما وجود دارد. ما فکر جدید و مدل های جدید است که به تشخیص چالش در حال حاضر با آن روبرو هستیم، به جای پیروی کورکورانه از مسیر است که ما را به بحران همگرا ما در حال حاضر با آن مواجه رهبری نیاز دارند. این مدل ما را قادر به هر دو کاهش اثرات و انطباق با این بحران بین قفل - از جمله تغییرات آب و هوایی، از دست دادن تنوع زیستی، اوج در منابع انرژی سوخت های فسیلی، بی ثباتی مالی، امنیت غذایی، فقر و غیره. آنها خواهد شد در درک درستی از متمم از حفاظت از محیط زیست و شکوفایی انسان ساخته شده است. برای 20 سال، متفکران پیشرو و پزشکان در حال توسعه جایگزین اندیشه های اقتصادی، مدل ها و آزمایش های که یک بار در نظر گرفته شد رادیکال و حاشیه شده است. همانطور که ما به نوبه خود به صورت یک سپیده دم جدید اقتصادی، این نظریه ها و شیوه در حال حاضر در حال حرکت در مرکز صحنه. "من در کالج شوماخر آموزش به دلیل ارتباط قوی با پایداری اکولوژیکی و یک روش است که در همکاری مشترک خلقت است. به مردم گفته که چه باید بکنید، با هم آنها همکاری ایجاد ایده های خود را. این مدل یک مدل اساسا متفاوت از آموزش و پرورش که ما می توانیم... [-]

کارشناسی ارشد تفکر طراحی محیط زیست

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا Totnes

فعال و تحول آفرین در سازمان ها، جوامع، اقتصاد و آموزش و پرورش به عنوان ما به چالش انتقال به کم کربن، بالا رفاه و مکان های انعطاف پذیر و سیستم را تامین کند. هرگز شده است مدت زمان مهم تر برای یک رویکرد جدید به طراحی وجود دارد. - شروع می شود سپتامبر 2017. [+]

آیا شما نگران، مضطرب، و کاملا با آنچه که به تنها خانه سیاره ای واقعی ما اتفاق می افتد، دلسرد شده؟ ما هم. اما شما همچنین هیجان زده شده توسط فرصت ها و چشم انداز این باز می شود تا برای ما برای ایجاد یک دنیای روشن تر و زیباتر کنیم؟ ما هم. پس از آن ما در این برنامه فوق لیسانس ابتکاری جدید از کالج شوماخر در همکاری با دانشکده معماری، طراحی و محیط زیست در دانشگاه پلیموت، دانشکده طراحی در دانشگاه کارنگی ملون، به Dartington سالن اعتماد و جوامع اطراف آن بپیوندند. محیط زیست تفکر طراحی هرگز شده است هم مهم تر برای یک رویکرد جدید برای درگیر شدن با موقعیت های چالش برانگیز ما از محلی به سطح جهانی صورت وجود دارد. در یک وضعیت پویا سرعت در حال تغییر، راه حل های به ندرت مطلوب برای مشارکت فعال بسیار طولانی و مستمر باقی می ماند، عنصر ضروری برای موفقیت. در حال رشد انعطاف پذیری در افراد و جوامع در راه به رفتن ادامه با وجود تغییرات مداوم در اطراف ما است. برنامه ما در تفکر طراحی محیط زیست پذیرای و به بررسی این دنیای پیچیده ای از تعاملات با تعامل پر جنب و جوش و رویکرد خوش بینانه است. این ارائه می دهد مهارت ها و دانش قدرتمند، عملی و-محیط زیست محور به درخواست به طیف متنوعی از شیوه از طراحی، آموزش و کسب و کار به نقش مشخص تر از رهبری، مدیریت و مشاوره. این برنامه تفکر طراحی محیط زیست ترانس انضباطی، روشنگری و جهانی... [-]

ویدئو ها

Inspired By Schumacher College: A Film

تماس

Schumacher College

آدرس Totnes TQ9 6EA, United Kingdom
وب سایت http://www.schumachercollege.org.uk/
تلفن +44 1803 865934