Schumacher College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مردم از سرتاسر جهان، از همه سنین و پس زمینه، مطلع شده است، الهام گرفته و تشویق به عمل می کنند، توسط ما 25 سال از دوره های تحول آفرین برای زندگی پایدار.

کالج شوماخر تا به شهرت دلخواهی برای یادگیری برش لبه. کار ما این است که الهام بخش، چالش و سوال خود را به عنوان شرکت ساکنان جهان، به درخواست سوالات همه ما تلاش برای پیدا کردن پاسخ به و برای پیدا کردن دانش صدا، شهود و شگفتی در جستجوی ما برای راه حل.

ما گرد هم آوردن پیشرو متفکران، فعالان و دست اندرکاران بین المللی، برای ارائه یک نام تجاری منحصر به فرد از تجارب یادگیری گروه کوچک است. این یادگیری می گیرد در کلاس درس، باغ، آشپزخانه - آن را بخشی از همه چیز ما است.

در اینجا شما را همه چیز در مورد خود کشف، را دوستی عمیق با دانش آموزان از سراسر جهان، و، مانند بسیاری از فارغ التحصیلان، شروع یک اتصال مادام العمر با کالج.

با تمرکز بر تعاملی، تجربی و یادگیری مشارکتی، ما ارائه می دهیم مهارت های عملی و تفکر استراتژیک مورد نیاز را به صورت چالش های زیست محیطی، اقتصادی و اجتماعی از قرن 21st.

این است که دقیقا در این زمان تحول جهانی است که ما می خواهیم شما را به آمدن به کالج برای به اشتراک گذاشتن با ما راه هایی که شما نقل مکان کرد به زندگی می کنند و عمل متفاوت است.

کالج شوماخر یک مکان بسیار خاص است. همانطور که ما را امتحان کنید و کشف کردن آنچه در زمین ما قصد داریم تا با این سیاره حل، آن را تبدیل به یک thinktank امید، یک باتری برای دید مثبت! بیل McKibben، بنیانگذار 350.org

چرا باید به شما آمده است؟

اگر شما به کالج شوماخر آمده برای یک برنامه کارشناسی ارشد، دوره کوتاه و یا آموزش های حرفه ای، شما خواهد بود بخشی از جامعه آموزشی بین المللی ما در زیبا احاطه جنوبی دوان، در Dartington سالن و مستغلات (لینک خارجی است).

Dartington سالن املاک در 1920s توسط دو کارآفرینان برای داشتن جذابیت تاسیس شد، در نظر گرفتن تاثیر آن از شرق و غرب به راه اندازی یک آزمایش در بازسازی روستایی است. میراثی که ما امروز ادامه - دیدگاه خود را در فرم مترقی آموزش و پرورش، هنر و کشاورزی استوار بود.

همه از دوره های ما عمیقا در جهان بینی زیست محیطی و جامع که یک بار تجربه، به طور کامل تبدیل راه شما زندگی می کنند و کار در جهان تثبیت کرد.

آمدن به اینجا یک تجربه غنی و متنوع است که اجازه می دهد تا شما را به مخلوط با دانشجویان همفکر، معلمان و فعالان که در حال تلاش برای ایجاد تغییر مثبت در جهان است. کالج شوماخر یک محل که در آن شما خواهد شد دوستان و متحدان از تمام جنبه های زندگی و از تمام قسمت های جهان، که سهم علاقه و اشتیاق در مورد سیاره ما ساکن ملاقات است.

کالج شوماخر است که به سادگی یکی از بهترین محیط های آموزش و یادگیری به هر نقطه در جهان یافت می شود. دیوید ابرام، طلسم از حیوانات مبنی بر لذات جسمانی و تبدیل شدن به

چه آن را مانند به اینجا

دوره های دانشگاهی شوماخر با بالاترین کیفیت و پیشنهادات یادگیری و تدریس است که به ندرت در دانشگاه ها و دانشکده امروزی یافت می باشد.

طبیعت منحصر به فرد از دوره تنها در محتوای آن ندارد، اما در راه شما به عنوان یک یادگیرنده به طور فعال به عنوان یک شرکت سازنده دخالت دارند.

شما نمی خواهد یک گیرنده منفعل دانش در اینجا، اما شما انتظار می رود به عنوان یک یادگیرنده فعال به دنبال راه حل به سوالات است که هیچ کس هنوز پاسخ داد.

کالج شوماخر یک مکان دقیق و خواستار است و دانشجویان ما بخشی جدایی ناپذیر از ساخت تجربه یادگیری منحصر به فرد، فراموش نشدنی و کاملا تغییر زندگی.

شما می توانید بخشی از پرده نقش دار غنی است که باعث می شود تا کالج در یک روز به صورت روز، مخلوط کردن با دانش آموزان، داوطلبان، کارآموزان، بازدید از معلمان، praticitioners، بلندگو و نوازندگان.

چه چیزی اعتقاد داریم در

ایران - زندگی، کار و یادگیری با هم

بهترین آموزش در گروه اتفاق می افتد. تلاش در جهت اجرای دوره های کوتاه مدت خود را با به طور متوسط ​​20 شرکت کنندگان و برنامه کارشناسی ارشد خود را با 15، اگر چه این موضوع را به تنوع. این شما را قادر به دریافت بهترین نتیجه را از تعاملات خود را با یکدیگر و با معلمان دوره و تسهیل کنید. ما به کار طیف وسیعی از روش های تدریس و فرآیندهای تسهیل به اطمینان حاصل شود که هر دو گروه و فرصت های یادگیری فردی حداکثر و که یک حس واقعی از شرکت ایجاد و متعلق ناشی صرف نظر از طول اقامت خود را در کالج.

ما روز شروع صبح روز ملاقات جمعی از طریق کسب و کار از روز و به اختصاص گروه های کار و وظایف. همه دانش آموزان و کارکنان در فعالیت های روزانه از پخت و پز، تمیز کردن و باغبانی که، جدا از اینکه یک انتگرال به یادگیری ما، کمک می کند تا به ایجاد حس اجتماعی و فرصت بسیار خوبی برای ترکیب با تمام اعضای هیئت است طول بکشد.

در صورت امکان ما مشارکت دانش آموز در جامعه گسترده تر از کالج را تشویق کنند. ما شب باز به طور منظم برای عموم مردم که در آن معلمان دوره کوتاه ما را مذاکرات زمین است. این یک فرصت عالی برای دانش آموزان به ممزوج شدن با ساکنان محلی است. خانه از جنبش بین المللی انتقال - - که به طور منظم دعوت به مذاکرات را به دانش آموزان ما نیز بسیاری از مشارکت ما با انتقال شهر Totnes (لینک خارجی) را.

احترام به تمامی موجودات زنده - یک جهان بینی و محیط زیست

همه چیز ما است با در نظر گرفتن تاثیر آن بر جهان گسترده تر است. قدیمی عقب - ما خوش شانس در یک بخش بسیار زیبا از جهان بر اساس، با میراث تاریخی Dartington سالن املاک و پشت سر ما و کالج خود را در یک ساختمان جوی فهرست شده است. نگهداری و در حال اجرا از کالج است بدون چالش از نظر پایداری نیست، اما هدف ما به راه رفتن بحث ما در یک روز به صورت روز.

کتابخانه ما منابع بسیار با ارزش است، که شامل کتاب و فیلم آرشیو بازگشت در طول 20 سال از وجود ما به عنوان یک کالج. برخی از بزرگترین نامها در پایداری و زندگی زیست محیطی بیش از این زمان ما سفر کرده اند و مجموعه ما نشان دهنده این. دانشجویان، نویسندگان و روزنامه نگاران اغلب ما در عقب نشینی بازدید برای استفاده از این تسهیلات. به عنوان یک دانشجوی شما دسترسی کامل، هفت روز هفته را داشته باشد.

بدن سالم - ذهن سالم

برخی از افراد را به آینده به کالج برای مواد غذایی به تنهایی! تیم ما از در خانه سرآشپزها (با پشتیبانی از خودتان) آماده گیاهی خوشمزه، مواد غذایی آلی و به صورت محلی منبع در هر صرف غذا. استاندارد مواد غذایی خیلی خوب است که دوره پخت و پز به طور منظم ما فروش را بسیار به سرعت در پیش است.

بخش قابل توجهی از مواد غذایی است که در زمینه های 3.5 هکتار کالج، که توسط کالج میبینه، با کمک دانش آموزان و داوطلبان افزایش یافته است. و همچنین رشد مواد غذایی، زمینه شامل مناطق به طور خاص برای حیات وحش، تفکر و الهام در طبیعت است. باغ ها بر اصول زیست محیطی و روش های طراحی permaculture اداره می شود.

همچنین پرورش یک بدن سالم و ذهن، ما یک اتاق منظوره ساخته شده برای مدیتیشن و انعکاس آرام که در آن شما می توانید انتخاب کنید برای شروع روز با یک جلسه میانجیگری تسهیل قبل از صبحانه. فراتر از کالج هستند مزرعه و زمینه های زیبا از Dartington سالن و مستغلات (من مفهوم که باغبانی و یا پخت و پز می تواند یک پیگیری آرام نیست، اما من تقسیم موهای! دوست ندارد). نگاهی به راه رفتن را از طریق جنگل های مخلوط اطراف دانشگاه، در امتداد رودخانه دارت اجرا می شود که از طریق و مستغلات، و یا از طریق باغ زینتی از Dartington سالن خود را برای رویدادهای مربوط به هنر و جشنواره ها علاوه سینما، تئاتر و هنر فضای.

سرمایه گذاری بیشتر در صحرا به شهر Totnes، تنها 20 دقیقه با پای پیاده، به تجربه بهترین شهر برای عرضه در شرایط زندگی جایگزین، جامعه سبز و بهداشت و درمان مکمل. و یا گرفتن یک سفر به حیات وحش در این نزدیکی هست Dartmoor - منطقه از زیبایی های طبیعی بسیار زیاد در چشم انداز همسایه ما است. خیره کننده در ساحل جنوبی دوان نیز توسط بسته، با صخره های سنگی وحشی و سواحل شنی.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد علوم جامع

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا Totnes

کالج شوماخر با همکاری دانشگاه پلیموت برای اولین بار در جهان به ارائه یک برنامه کارشناسی ارشد در علوم کل نگر است. شروع می شود سپتامبر 2017 [+]

آیا شما عمیقا در مورد دولت از جهان طبیعی نگران؟ آیا شما امیدوار به ایجاد یک تفاوت با زندگی و کار خود را؟ کالج شوماخر با همکاری دانشگاه پلیموث اولین بار در جهان به ارائه است برنامه فوق لیسانس در علوم کل نگر. علم غربی تحت سلطه «تقلیلگرایی، - این ایده که پدیده های طبیعی را می توان در شرایط استفاده از جزء خود را توضیح داد. تقلیل گرایی ناقص است، و می تواند ضد تولیدی از آن نشان می دهد که با تجزیه و تحلیل فعالیت های "مکانیکی" طبیعت ما به طور کامل می تواند پیش بینی و دستکاری آن. علم جامع محدودیت های این روش به رسمیت می شناسد، به جای تمرکز بر روی کیفیت طبیعت، پیچیدگی و ارزش ذاتی، به تناسب علم برای حل چالش های جهانی است. علوم جامع چیست؟ این برنامه به بررسی روش های جدید که به دست آوردن موفقیت در کاوش سیستم های طبیعی است. این سازمانها معتقدند که سیستم های پیچیده هستند فرایندهای پویا تحقق خواص اورژانس خود را به عنوان اورژانس - و این خواص مشروط، اما مشخص نیست، با قطعات تشکیل دهنده سیستم است. این دوره است که فراتر از روش های تقلیل در درک سیستم های تعاملی پویا، آیا این اکوسیستم، آب و هوا، سازمان ها، گیاه یا جنین انسان در حال توسعه هستند. دانش آموزان توسعه یک درک کلی از این سیستم ها و در طول راه یادگیری به استفاده از روش های مانند کامپیوتر شبیه سازی، ادراک بصری و پدیدارشناسی. از اهمیت ویژه ای در اینجا روش گوته به عنوان یک راه ملاقات با طیف از طریق بخش است. این برنامه طرفدار علم مشارکتی تعامل، کیفیت، ارزش ها و شهود، یک علم است که بیشتر قادر به اطلاع رسانی به برخی از جنبش های کلیدی امروز، از جمله بازسازی محیط زیست، نوسازی معنوی و بازسازی جامعه است. تفکر کل نگر در حال حاضر انقلابی فیزیک، علوم زمین سیستم، محیط زیست، زیست شناسی تکاملی، توسعه سازمانی و مطالعات سلامت. این است که تولید افزایش علاقه از دانشمندان در بسیاری از زمینه ها - به ویژه کسانی که در رابطه با مسئله مربوط به پایداری. Since1998، هنگامی که برای اولین بار شروع، این برنامه کارشناسی ارشد توسعه داده است یک روش منسجم از پرس و جو جامع، اثبات یک چارچوب دقیق و اخلاقی برای یک علم بالغ. برای این برنامه پیشگام در علوم کل نگر است که به طور کامل دوباره ارزیابی درک ما علمی طبیعت، بحران زیست محیطی مواجه هستیم و نقش ما در تغییرات زیست محیطی، اقتصادی و اجتماعی گسترده عضویت در انجمن آموزش ما. معلمان ما شامل: استفان هاردینگ فیلیپ Franses پاتریشیا شاو ساتیش کومار بیل Plotkin و Geneen ماری هوگن کریگ Holdrege روپرت شلدریک Shantena SABBADINI ژول Cashford چه کسی این کار را برای دوره؟ صلاحیت اولیه ما به دنبال در دانش آموزان ما علاقه شدیدی را در طبیعت است، چگونه آن را تکامل می یابد و خود سازماندهی و آنچه ما به عنوان افراد، سازمان ها و فرهنگ ها می توانید از آن در تلاش ما برای یک آینده پایدار یاد بگیرند. ما مردم خوش آمدید از همه پیشینه، فرهنگ ها و در هر سنی - که آیا شما در حال حاضر به کار، بیکار، یک دانش آموز یا بازنشسته شد. تنوع گروه دانشجویی ما بخشی غنی از چگونگی یادگیری ما است و بازتابی از تنوع خود طبیعت است. چه چیزی شما را یاد بگیرند؟ درک کامل از مفاهیم و عواقب استفاده از علم غربی به عنوان یک ابزار برای به دست آوردن اطلاعات قابل اعتماد در مورد جهان. بینش در مورد چگونه معاصر مسائل مربوط به پایداری آمده اند در مورد و راه های مختلف ما می تواند در رسیدگی به آنها را. فهم نظری و تجربی یک جهان زیست محیطی برای تبدیل درک خود را از جای خود را در جهان و چگونه به درون آن عمل می کنند. درک درستی از اهمیت سنجش، احساس و شهود برای یک علم گسترش یافته است. دانش طیف وسیعی از روش شناسی های علمی جایگزین که ادغام تجربه کیفی و اندازه گیری کمی. درک درستی از خواص اورژانس سیستم های طیف از طریق لنز از هرج و مرج، پیچیدگی و نظریه گایا، و چگونه این مربوط به مشکلات زیست محیطی، اجتماعی و اقتصادی است. درک درستی از علم چگونه جامع است که در ایجاد یک جهان پایدار است اعمال می شود. درک روشن تر از ایالات منطقی و عاطفی خود را از طریق فرآیندهای تجربی و و منعکس کننده درخواست گروه. به عنوان بخشی از این برنامه شما همچنین می خواهد انجام یک پروژه تحقیقاتی مستقل است که در آن شما می توانید علم جامع به منطقه خود را از منافع اعمال می شود. این یک فرصت بی نظیر را به انجام پژوهش در سطح بالا در خارج از محدودیت های معمول از هنجارهای دانشگاهی است. پروژه می تواند به عنوان روایت شخصی، فیلم، آثار هنری، شعر و یا هر تلاش خلاقانه دیگر، در کنار حالت معمولی تر تحویل ارائه شده است. که در آن شما خواهد رفت؟ دانش آموختگان از برنامه یک رویکرد سیستماتیک یکپارچه گسترده ای در زمینه هایی مانند مدیریت زیست محیطی، آموزش و پرورش برای پایداری، طراحی، تحقیقات بیولوژیکی، مشاوره کسب و کار و محیط زیست، دانشگاه ها، بهداشت و درمان، کشاورزی، رسانه ها و فیلم سازی، سازمان های غیر دولتی و کار با مردم بومی گرفته اند. [-]

کارشناسی ارشد(MA)

اقتصاد کارشناسی ارشد برای انتقال

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  September 2017 بریتانیا Totnes + {تعداد} بیشتر

در پاسخ به بحران های اقتصادی و تعمیق مرتبط، ما برنامه فوق لیسانس در اقتصاد برای انتقال در ارتباط با اقتصاد جدید بنیاد، شبکه انتقال و مدرسه کسب و کار در دانشگاه پلیموت راه اندازی شد. تاریخ شروع - سپتامبر 2017 [+]

دستیابی به کم کربن، بالا رفاه، اقتصاد انعطاف پذیر هرگز شده است مدت زمان مهم تر برای یک رویکرد جدید به اقتصاد وجود دارد. نیاز فوری برای تجدید نظر رادیکال سیستم اقتصادی ما وجود دارد. ما فکر جدید و مدل های جدید است که به تشخیص چالش در حال حاضر با آن روبرو هستیم، به جای پیروی کورکورانه از مسیر است که ما را به بحران همگرا ما در حال حاضر با آن مواجه رهبری نیاز دارند. این مدل ما را قادر به هر دو کاهش اثرات و انطباق با این بحران بین قفل - از جمله تغییرات آب و هوایی، از دست دادن تنوع زیستی، اوج در منابع انرژی سوخت های فسیلی، بی ثباتی مالی، امنیت غذایی، فقر و غیره. آنها خواهد شد در درک درستی از متمم از حفاظت از محیط زیست و شکوفایی انسان ساخته شده است. برای 20 سال، متفکران پیشرو و پزشکان در حال توسعه جایگزین اندیشه های اقتصادی، مدل ها و آزمایش های که یک بار در نظر گرفته شد رادیکال و حاشیه شده است. همانطور که ما به نوبه خود به صورت یک سپیده دم جدید اقتصادی، این نظریه ها و شیوه در حال حاضر در حال حرکت در مرکز صحنه. "من در کالج شوماخر آموزش به دلیل ارتباط قوی با پایداری اکولوژیکی و یک روش است که در همکاری مشترک خلقت است. به مردم گفته که چه باید بکنید، با هم آنها همکاری ایجاد ایده های خود را. این مدل یک مدل اساسا متفاوت از آموزش و پرورش که ما می توانیم از یادگیری و کاربرد به اقتصاد و همچنین مناطق دیگر از زندگی ما است. " استاد حوا Mitleton-کلی، مدرسه اقتصاد لندن چرا کالج شوماخر؟ از سال 1991، کالج شوماخر شده است پیشگام تفکر جدید رادیکال در اقتصاد، جذب معلمان برجسته، پزشکان و فعالان از سراسر جهان است. ما هزاران نفر از سازمان ها و افراد از کشورهای مختلف در تلاش خود را الهام گرفته و پشتیبانی برای رسیدن به یک جهان پایدار و عادلانه تر. در پاسخ به بحران های اقتصادی و تعمیق مرتبط، ما راه اندازی ما برنامه فوق لیسانس اقتصاد در گذار در ارتباط با اقتصاد جدید بنیاد، شبکه انتقال و مدرسه کسب و کار در دانشگاه پلیموت. این همکاری یک فرصت بی نظیر که در مورد کرم تفکر رادیکال اقتصادی، فعالیت های کارآفرینی در سطح جهان یاد بگیرند و شما ارائه می دهد. توسط اقتصاددانان رادیکال بسیار مورد احترام، تکمیل شده توسط قوه دیدن بی نظیر از معلمان و پزشکان از سراسر جهان به میزبانی، شما یک فرصت منحصر به فرد برای پیوستن به کسانی که در صف مقدم تفکر جدید اقتصادی داشته باشد. معلمان ما شامل: جاناتان داوسون - کالج شوماخر تیم پشت نفر قبلی - کالج شوماخر استفان هاردینگ - کالج شوماخر جولی ریچاردسون - کالج شوماخر آنا COOTE و تونی گرین - بنیاد جدید اقتصاد راب هاپکینز، جی Tompt و صوفی بانک - شبکه انتقال دیوید بولیر - از بنیانگذاران عوام استراتژی گروه گوستاوو استوا - بنیانگذار دانشگاه د لا تیرا فیونا بخش - REconomy پروژه پت Conaty - NEF همکار تیم "مک" مک کارتنی - موسس و مدیر عامل Embercombe رابین موری - صنعتی و اقتصاددان از محیط زیست. کیت Raworth - همکار ارشد بازرگانی تحقیقات در موسسه تغییر محیط زیست دانشگاه آکسفورد دکتر مارتین شاو - نویسنده، اسطوره شناس، قصه گو و جایزه برنده بیابان مناسک از گذشت راهنمای چه کسی این کار را برای دوره؟ ما خوشحال به دریافت نرم افزار خود را که آیا شما می آیند به طور مستقیم از مدرک کارشناسی، در نظر گرفتن زمان، به مطالعه نیمه حرفه ای را و یا مایل فرصتی برای آموزش مجدد به یک موضوع است که از اهمیت زیادی به ما آینده ما اقتصاد جهانی و رفاه هستند. ما به دنبال عوامل مشتاق از تغییر که آماده به همکاری ایجاد یک اقتصاد جدید در عمل است. ما به دنبال کسانی که آماده را در معرض خطر و ایستاده در برش لبه تفکر جدید در این منطقه است. کالج شوماخر دانش آموزان از سراسر جهان در آن ترکیبی متنوع از تجربیات فرهنگی و گروه سنی که اجازه می دهد تا برای همکار به همکار غنی یادگیری استقبال می کند. چه به شما خواهد آموخت؟ مسائل پایداری کلیدی امروز با آن مواجه جهان چگونه زیست محیطی، بحران های اقتصادی و اجتماعی سیستمیک به خطاب از اقتصاد جهانی امروز مرتبط انتقاد از نئوکلاسیک، مدل غالب رشد صنعتی از دیدگاه های مختلف درک نظری و تجربی زیست محیطی جهان بینی چگونه به درخواست محیط زیست و علم پیچیدگی به اقتصاد و اجتماعی سیستم همکاری ایجاد یک رویکرد جدید به اقتصاد کشیده شده از مدارس جایگزین اندیشه همکاری ایجاد حالات و مسیر آینده به سمت کم کربن، رفاه بالا و انعطاف پذیر اقتصاد مشارکت در بحث جاری در علم اقتصاد و گذار اقتصاد جدید ابزار، روش ها و سیاست ها و برنامه های خود را به مطالعات موردی در دنیای واقعی خود ارزیابی به منظور بهبود عملکرد حرفه ای همچنین شما می خواهد انجام یک پروژه تحقیقاتی مستقل و مرتبط با اقتصاد گذار که در آن شما خواهد رفت؟ آیا شما آماده برای پیوستن به یک نسل جدیدی از کسب و کار رهبران، کارآفرینان، سیاست گذاران، محققان، مشاوران و فعالان؟ فارغ التحصیلان از این برنامه به مهارت ها و دانش باید برای تغییر پایدار در بخش های دولتی و خصوصی و همچنین در جامعه مدنی کار می کنند، و یا به راه اندازی پروژه یا سازمان هایی که برای گذار به یک اقتصاد جدید کمک خواهد کرد خود را دارند. بشنو از برخی از دانش آموزان در گذشته و حال ما و پیدا کردن این که این برنامه زندگی و حرفه خود را با خواندن اقتصاد ما برای پروفیل های دانشجویی انتقال تغییر کرده است. نهاد های همکار NEF (بنیاد اقتصاد نوین) NEF در سال 1986 توسط رهبران دیگر نشست اقتصادی (انگشتان پا) که مسائلی مانند بدهی های بین المللی بر روی دستور کار G7 و G8 قله مجبور تاسیس شد. آنها ترکیب تجزیه و تحلیل و سیاست بحث دقیق با راه حل های عملی و نوآورانه برای مسائل اقتصادی، زیست محیطی و اجتماعی است. شبکه انتقال انتقال شبکه یک جنبش بین المللی برای الهام بخشیدن، تشویق، اتصال، پشتیبانی و آموزش جوامع و سازمان ها به بازسازی انعطاف پذیری و کاهش انتشار CO2 پشتیبانی می کند. مدرسه کسب و کار در دانشگاه پلیموت. پلیموت دانشکده بازرگانی دانشگاه به شرکت اجتماعی و زیست محیطی متعهد و بالای مردم و سیاره لیگ سبز دانشگاه در سال 2010 بود. [-]

کارشناسی ارشد تفکر طراحی محیط زیست

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا Totnes

فعال و تحول آفرین در سازمان ها، جوامع، اقتصاد و آموزش و پرورش به عنوان ما به چالش انتقال به کم کربن، بالا رفاه و مکان های انعطاف پذیر و سیستم را تامین کند. هرگز شده است مدت زمان مهم تر برای یک رویکرد جدید به طراحی وجود دارد. - شروع می شود سپتامبر 2017. [+]

آیا شما نگران، مضطرب، و کاملا با آنچه که به تنها خانه سیاره ای واقعی ما اتفاق می افتد، دلسرد شده؟ ما هم. اما شما همچنین هیجان زده شده توسط فرصت ها و چشم انداز این باز می شود تا برای ما برای ایجاد یک دنیای روشن تر و زیباتر کنیم؟ ما هم. پس از آن ما در این برنامه فوق لیسانس ابتکاری جدید از کالج شوماخر در همکاری با دانشکده معماری، طراحی و محیط زیست در دانشگاه پلیموت، دانشکده طراحی در دانشگاه کارنگی ملون، به Dartington سالن اعتماد و جوامع اطراف آن بپیوندند. محیط زیست تفکر طراحی هرگز شده است هم مهم تر برای یک رویکرد جدید برای درگیر شدن با موقعیت های چالش برانگیز ما از محلی به سطح جهانی صورت وجود دارد. در یک وضعیت پویا سرعت در حال تغییر، راه حل های به ندرت مطلوب برای مشارکت فعال بسیار طولانی و مستمر باقی می ماند، عنصر ضروری برای موفقیت. در حال رشد انعطاف پذیری در افراد و جوامع در راه به رفتن ادامه با وجود تغییرات مداوم در اطراف ما است. برنامه ما در تفکر طراحی محیط زیست پذیرای و به بررسی این دنیای پیچیده ای از تعاملات با تعامل پر جنب و جوش و رویکرد خوش بینانه است. این ارائه می دهد مهارت ها و دانش قدرتمند، عملی و-محیط زیست محور به درخواست به طیف متنوعی از شیوه از طراحی، آموزش و کسب و کار به نقش مشخص تر از رهبری، مدیریت و مشاوره. این برنامه تفکر طراحی محیط زیست ترانس انضباطی، روشنگری و جهانی در کاربرد آن است. عملی و یکپارچه در عمل آن است. آن را با هم به ارمغان می آورد گفتمانهای نظری و عملی در طراحی محیط زیست الهام گرفته، با روش تفکر طراحی است که با آخرین تحولات در انسان شناسی، روانشناسی و اقتصاد سیاسی اجتماعی هم ادغام شدند. آن را با هدف ایجاد یک زمین جدید برای تغییر سازندگان در خط مقدم گذار به جوامع پایدار است. طراحی محیط زیست الهام شامل مطالعه زیست محیطی جهان بینی، سیستم های دینامیک و نظریه پیچیدگی در کنار فلسفه و شیوه های permaculture در و طراحی بیومیمتیک اعمال می شود. طراحی تفکر یک تکنیک به خوبی تثبیت مشارکتی مبتنی بر درک همدلانه از احساسات، تجارب و احساسات دیگران است. این مردم را در مکالمات پر جنب و جوش، تعاملات بصری تحریک و نمونه سازی بازیگوش. این قاب مشکلات به عنوان فرصت، فرم بینش و تولید راه حل های خلاقانه و مشارکتی در شرایط پیچیده. محیط زیست تفکر طراحی برنامه با هدف ارائه یک محیط مغذی برای شرکت کنندگان با ترکیب کوتاه دروس توسط متفکران شناخته شده بین المللی، پروژه های جای گیری در همکاری با Dartington سالن اعتماد، خانه کالج شوماخر، و دادن کوتاه ارائه شده توسط سازمان های شریک خارجی منجر شده است. پرس و جو زندگی می کنند و شبکه عمل جریان در سراسر جهان با 20،000 فارغ التحصیلان کالج و دیگران - این برنامه چهارم برنامه فوق لیسانس رادیکال توسعه در کالج شوماخر است و کمک به و افزایش درخواست مشترک در حال انجام کالج را به زندگی پایدار. چه کسی این برای دوره؟ ما خوشحال خواهد بود به دریافت نرم افزار خود را که آیا شما به طور مستقیم از مدرک کارشناسی، در نظر گرفتن زمان به مطالعه نیمه حرفه ای را یا مایل فرصتی برای توسعه درک خود را از عمل است که از اهمیت زیادی برای همه آینده ما. ما برنامه های کاربردی از پزشکان جامعه و فعالان و همچنین برنامه ریزان، معلمان، معماران، سیاستمداران و سیاست گذاران را تشویق کنند. شما لزوما نیاز درجه اول در طراحی به این دوره اعمال می شود. شما فقط نیاز به مشتاق، انعطاف پذیر و متعهد است. ما به دنبال عوامل مشتاق از تغییر که آماده برای طراحی مشترک رویکردهای جدید به روش زندگی ما که اجتماعی فقط و محیط زیست پایدار می باشد. ما به دنبال کسانی که آماده به خطرات و ایستادن روی لبه برش از شیوه های جدید در این منطقه است. کالج شوماخر دانش آموزان از سراسر جهان در ترکیبی متنوع از تجربه فرهنگی و سن که اجازه می دهد تا برای همکار- یادگیری شده قبال غنی استقبال می کند. به شما خواهد آموخت پایه و اساس جهان بینی و محیط زیست از طریق موضوعاتی مانند محیط زیست، محیط زیست عمیق، تفکر سیستمی، علم و تئوری گایا. زندگی اصول سیستم از طریق فلسفه و عمل طراحی لیگ های Biophilia به و biomimicry. خلاق و فرآیند متمرکز تکنیک های حل مسئله با استفاده از روش ها و اصول تفکر طراحی. درک چند منظر مسائل اخلاقی و پیامدهای آن برای عواقب آینده طراحی مجدد سیستم های موجود و ایجاد امکانات جدید. برای اعمال طراحی زیست محیطی دانش و مهارت های تفکر به طراحی سیستم های اجتماعی به عنوان بخشی از در حال ظهور اقتصادی جدید است. شیوه های شخصی و پرس و جو گروه برای بالا بردن آگاهی از رابطه وابسته بین افراد، جامعه و طبیعت و بین تئوری و عمل. شیوه های شرکت خلاق مشارکتی و مبانی نظری برای رویکردهای جدید به فرایند طراحی زیست محیطی که شامل طیف وسیعی از ذینفعان در چرخه کامل پروژه ها، و شما این هم در استودیو اعمال می شود، در Dartington سالن املاک و مستغلات و در دادن کوتاه در زندگی می کنند پروژه ها. ویژگی های خاص برنامه های میان رشته ای یکپارچه سازی روش های طراحی با کسانی که از محیط زیست و علوم اجتماعی است. یک برنامه طراحی یکپارچه در شناخت بوم عمیق و عمل ریشه و اطلاع از برش لبه تفکر در رویکردهای اقتصادی جدید و پویایی اجتماعی. توزیع متعادل از زمان و منابع در دانش مبتنی بر شناختی مهارت است و میان عمل و تئوری است. دسترسی به برخی از متفکران پیشرو در جهان و پزشکان در طراحی، نظریه گایا، پیچیدگی، علم آب و هوا، سیستم های تفکر، اقتصاد جدید و تغییرات اجتماعی است. دوره های کوتاه مدت توسط دانشمندان و متفکران شناخته شده بین المللی است. دادن عملی کوتاه با طیف وسیعی از سازمان های شریک عامل در لبه پیشرو در نوآوری اجتماعی. یک روش تدریس و یادگیری همهجانبه، یکپارچه و تحول ریشه در اصول ایجاد شده توسط کالج شوماخر و Dartington هال، و درگیر در زندگی و جامعه کار و در اطراف Dartington املاک در دوون. که در آن شما برو محیط زیست تفکر طراحی را می توان به طیف گسترده ای از زمینه های اجتماعی به اعمال می شود، از شخصی است. هدف از این برنامه برای ایجاد یک نسل جدید طراحان، کارآفرینان، سیاست گذاران، معلمان، پژوهشگران، مشاوران و فعالان. فارغ التحصیلان مهارت ها و دانش باید برای تغییر پایدار در بخش های دولتی و خصوصی و همچنین در جامعه مدنی کار می کنند، یا به راه اندازی پروژه های خود را یا سازمان هایی که به تحول جامعه کمک خواهد کرد. معلم های ما دکتر سیمون بردبری، دانشگاه پلیموت معماری، طراحی و محیط زیست سیمون است مدرس دانشگاه، در معماری در دانشگاه پلیموت و در گروه مدیریت موسسه راه حل های پایدار پژوهشی. او کارشناسی ارشد معماری دوره در سال 1، مختصات طراحی پایدار در سراسر بخش اجرا می شود. او در زمینه در هر دو صنعت و دولت. در دولت او در کمیسیون معماری و محیط ساخته شده (کیب) که در آن او مسئول راه اندازی تحقیقات برای نفوذ در تغییر سیاست در مورد مسائل از جمله masterplanning پایدار، مسکن و ارزش از طراحی خوب بود کار می کرد. او همچنین در حال توسعه سیاست کیب و استراتژی در استانداردهای مسکن بود و سخنرانی های متعدد در سراسر انگلستان در مورد این مسئله داده شده است. او یک معمار ثبت نام با بیش از 10 سال تجربه است و برای معماری شناخته شده بین المللی و شیوه های طراحی شهری کار کرده است. او مسئول برای طراحی تعدادی از پروژه های برنده جایزه گرفته تا در مقیاس از پروژه های بزرگ به masterplanning خانه های فردی برای دولت، بخش سوم و مشتریان خصوصی بود. مونا ناصری مونا است دکتری و کارشناسی ارشد در طراحی از دانشگاه داندی و BA در صنایع دستی از دانشگاه هنر تهران. او عضو تیم کرافت در دانکن از Jordonstone و همچنین مرکز مطالعات طراحی طبیعی که در آن او برای اولین بار ملاقات استاد سیتن باکستر بود. این آغاز یک همکاری طولانی مدت با سیتن اولین بار به عنوان یک دانشجوی دکترا و بعد به عنوان دستیار تحقیق، که او را به کالج شوماخر آورده بود. تحقیقات مونا در الگوی تحول در انسان به عنوان موجودات زیستی فرهنگی اجتماعی تمرکز دارد. او دارای یک علاقه خاصی به نقش ادراک و دانش است که در چنین دگرگونی. دکترای خود را به کاوش در رابط از خود، صنایع دستی و پایداری. روت پاتس، توسعه هماهنگ، MA محیط زیست طراحی تفکر روت هماهنگ توسعه MA در محیط زیست طراحی فکر در کالج شوماخر و بخشی از تیم آموزش است. او یکی از بنیانگذاران نان، چاپ و رز، جمعی درگیر در pamphleteering فتنه، پیاده روی رادیکال، پخت آنارشیست و آموزش و پرورش تحول است. پیش از این، روت بود کمپین سازمان برای انتقال بزرگ در NEF (بنیاد اقتصاد نوین) که در آن او به شرکت توسعه یک مدل جدید از کمپین طراحی شده به پا زدن شروع دهه طولانی انتقال به اقتصاد و جامعه جدید است. او همکاری نویسنده جدید ماتریالیسم، پوشش داده شده توسط گاردین، روزنامه دیلی تلگراف و بار مالی، و یک همکاری نویسنده گزارش کلون شهر بریتانیا NEF است. روت کمک به سازماندهی معامله جدید گروه سبز در سال 2007 و راه اندازی گروه گزارش اول، سبز قرارداد جدید، در جولای 2008 اداره می شود. مفهوم پس از آن توسط UNEP گرفته شده است، و سیاست را تحت تاثیر قرار سراسر جهان است. روت هیئت امنای است بنیاد بهداشت پایونیر، مدل جامع پیشگام سلامت که تحت تاثیر سازمان بهداشت جهانی. او را گرد هم آورده و میزبانان مشترک اقتصادی و فمینیستی جمعی از: Hoydens، همکاری ایجاد و سرپرستی یک سری از حوادث در مورد شادی و هوش از هنر و صنعت در مدرسه زندگی: سالن پزشک، و اخیرا کمک به تدبیر یک سری از شعر حوادث جشن فضاهای غیر معمول و مکان آستانه ای: جایی به طور خاص. این عبارتند از: نهاد های همکار دانشکده معماری، طراحی و محیط زیست، دانشگاه پلیموت دانشکده در سال 2009 برای ایجاد یک نمونه کارها پر جنب و جوش چند و میان رشته ای از دوره ها و برنامه، با حمایت یک فرهنگ پژوهش و آموزش آگاه تحقیقات تشکیل شد. مدرسه در حال حاضر برنده چندین جایزه معتبر بین المللی، تا به یک جامعه پر جنب و جوش PGR تبلیغ و دریافت تقدیر ویژه برای محیط زیست تحقیق و استراتژی از انستیتو سلطنتی معماران بریتانیا (BA معماری Revalidation 2012). موسسات مرتبط دانشکده طراحی دانشگاه کارنگی ملون مدرسه کارنگی ملون طراحی یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین برنامه های در شمال امریکا است، با یک تاریخ غنی در محصول، ارتباطات، و طراحی تعامل. از قبل از دانشگاه به درجه دکتری - - این یکی از تنها چند مدرسه طراحی به ارائه آموزش در سراسر طیف کامل از یادگیری است در یک تحقیق تنظیم برای نوآوری آموزش آن مشهور است. شبکه انتقال انتقال شبکه یک جنبش بین المللی برای الهام بخشیدن، تشویق، اتصال، پشتیبانی و آموزش جوامع و سازمان ها به بازسازی انعطاف پذیری و کاهش انتشار CO2 پشتیبانی می کند. [-]

ویدئو ها

Inspired By Schumacher College: A Film

تماس

Schumacher College

آدرس Totnes TQ9 6EA, United Kingdom
وب سایت http://www.schumachercollege.org.uk/
تلفن +44 1803 865934