Schumacher College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

67837_OpenDay.jpg

افراد ما از سراسر جهان، از همه سنین و پس زمینه ها، با 25 سال دوره های تغییر جهت زندگی پایدار ، اطلاع داده شده، الهام گرفته و تشویق به عمل می کنند .

کالج شوماخر دارای شهرت قابل توجهی برای یادگیری پیشرفته است. کار ما این است که الهام بخشیدن، به چالش کشیدن و سوق دادن به عنوان همسایگان جهان، به پرسش هایی که همه ما تلاش می کنیم برای پیدا کردن پاسخ ها و پیدا کردن دانش صحیح، شهود و تعجب در جستجوی ما برای راه حل ها بپردازیم.

ما متفکران برجسته، فعالان و تمرینکنندگان را در سطح بین المللی به ارمغان می آوریم تا یک مارک منحصر به فرد از تجربه های یادگیری گروهی را ارائه دهیم. این یادگیری در کلاس درس، باغ، آشپزخانه اتفاق می افتد - این بخشی از همه چیز است که ما انجام می دهیم.

در اینجا شما چیزهایی را در مورد خودتان کشف خواهید کرد، دوستی عمیق با دانش آموزان از سراسر جهان پیدا می کنید، و مانند بسیاری از فارغ التحصیلان، یک ارتباط طول عمر با کالج ایجاد می کنند.

با تمرکز بر یادگیری تعاملی، تجربی و مشارکتی، ما مهارت های عملی و تفکر راهبردی مورد نیاز برای مقابله با چالش های زیست محیطی، اقتصادی و اجتماعی قرن بیست و یکم را ارائه می دهیم.

دقیقا در این زمان تحولات جهانی است که ما می خواهیم شما را به کالج بیاورید تا شیوه هایی را که در آن شما برای زندگی و حرکات مختلف حرکت می کنید به اشتراک بگذارید.

کالج شوماخر یک مکان بسیار ویژه است. همانطور که ما سعی می کنیم و کشف آنچه در سرتاسر زمین است، ما با این سیاره بی نظیری روبه رو هستیم، این یک امپراتوری برای امید است، یک باتری برای چشم انداز مثبت! بیل مک کیبن، بنیانگذار 350.org

چرا باید بیایی؟

اگر در کالج شوماخر برای یک برنامه تحصیلات تکمیلی، دوره کوتاه یا آموزش حرفه ای به کالج Schumacher بروید، شما بخشی از جامعه یادگیری بین المللی ما در اطراف زیبا در جنوب دوون، در تالار دارتینگتون سالن (لینک خارجی) خواهد بود.

دارتینگتون سالن املاک در دهه 1920 توسط دو کارآفرین کارزیستی تاسیس شد، تأثیرات خود را از شرق و غرب برای ایجاد یک آزمایش در بازسازی روستایی. چشم انداز آنها بر مبنای اشکال مترقی آموزش و پرورش، هنر و کشاورزی بود - میراثی که امروز به آن ادامه می دهیم.

همه دوره های ما عمیقا در دنیایی از محیط زیست و جامع است که زمانی که تجربه کرد، به طور کامل روش زندگی و کار شما را در جهان تبدیل می کند.

در اینجا این تجربه غنی و متنوع است که به شما امکان می دهد با دانشجویان، معلمان و فعالین همجوار، که در تلاش برای تغییر مثبت در جهان هستند، ترکیب کنید. کالج شومچر جایی است که شما دوستان و متحدان خود را از تمام حوزه های زندگی و از تمام نقاط جهان که علاقمند و شور و شوق در مورد سیاره ای که در آن ساکن هستند، ملاقات خواهیم کرد.

کالج شومچر به سادگی یکی از بهترین آموزش ها و محیط های یادگیری است که در هر نقطه از جهان یافت می شود. دیوید ابرام، طلسم حیوانات حساس و تبدیل شدن به

چی دوست داری اینجا باش

دوره های کالج شوماخر از بالاترین کیفیت برخوردار هستند و آموزش و تدریس را ارائه می دهند که امروزه در دانشگاه ها و کالج ها یافت می شود.

ماهیت منحصر به فرد این دوره ها نه تنها در محتوا است، بلکه در شیوه ای که شما به عنوان یادگیرنده به عنوان خالق همکاری فعالانه فعالیت می کنید.

شما در اینجا نمی توانید یک دانشمند منفعل دانش بگنجید، اما انتظار می رود که یک آموزنده فعال باشد که راه حل هایی برای سوالاتی که هنوز هیچ کس پاسخ نداده است، باشد.

کالج شوماخر یک مکان سخت و سخت است و دانش آموزان ما بخشی جدایی ناپذیر از ایجاد تجربه یادگیری منحصر به فرد، فراموش نشدنی و تغییر کامل زندگی هستند.

شما بخشی از غرفه غنی خواهید بود که کالج را روزانه به روز می کند، با دانشجویان، داوطلبان، کارآموزان، بازدید از معلمان، دانشجویان، سخنرانان و هنرمندان مخلوط می شود.

چیزی که ما به آن اعتقاد داریم

جامعه - زندگی، کار و یادگیری با هم

بهترین یادگیری در گروهها اتفاق می افتد. ما تلاش می کنیم دوره های کوتاه خود را با میانگین 20 نفر شرکت کننده و برنامه های تحصیلات تکمیلی خود را با 15 سال اجرا کنیم، اگر چه این موضوع به تنوع می پردازد. این به شما این امکان را می دهد تا از تعاملات خود با یکدیگر و با معلمان و تسهیلکنندگان دوره خود بهترین استفاده را ببرید. ما طیف وسیعی از روش های تدریس و فرآیندهای تسهیلاتی را به کار می گیریم تا اطمینان حاصل کنیم که فرصت های یادگیری گروهی و فردی به حداکثر می رسد و احساس واقعی همکاری و تعلق آن بدون در نظر گرفتن طول اقامت خود در کالج اتفاق می افتد.

ما روز را با یک جلسه صبح جمعی شروع میکنیم تا از روز کاری و تخصیص گروههای کاری و وظایف استفاده کنیم. همه دانش آموزان و کارکنان در فعالیت های روزانه پخت و پز، تمیز کردن و باغبانی مشارکت می کنند، که علاوه بر اینکه یک نکته در یادگیری ماست، به ایجاد احساس جامعه کمک می کند و فرصتی عالی برای ترکیب همه اعضای کالج است.

در صورت امکان، مشارکت دانشجویان در جامعه گسترده کالج را تشویق می کنیم. ما به طور منظم برای عموم بازدید می کنیم که معلمان دوره کوتاه ما به مذاکرات زمینی می گویند. این فرصتی عالی برای دانشجویان است تا با ساکنین محلی مخلوط شوند. ما همچنین از مشارکت ما با Transnes Town Totnes (لینک خارجی) - خانه جنبش بین المللی انتقال است - که به طور مرتب دعوت شده برای گفتگو با دانش آموزان ما بیشتر.

احترام به همه سیستم های زنده - یک دیدگاه زیست محیطی

همه چیز ما با توجه به تاثیر آن در جهان گسترده تر است. ما خوش شانس هستیم که در یک قسمت بسیار زیبا از جهان، با میراث تاریخی دارتینگتون املاک سالن پشت ما و خود کالج در ساختمان ذکر شده اتمسفر - The Old Posttern قرار گرفته است. نگهداری و اجرا کالج بدون چالش در زمینه پایداری، اما ما قصد داریم که بحث خود را در روز به روز ادامه دهیم.

کتابخانه ما یک منبع بسیار ارزشمند است که حاوی کتاب ها و فیلم های آرشیوی است که طی 20 سال از وجود ما به عنوان کالج پشت سر می گذارد. برخی از بزرگترین نامها در پایداری و زندگی اکولوژیکی از این زمان به ما بازدید کرده اند و مجموعه ما این را نشان می دهد. دانش آموزان، نویسندگان و روزنامه نگاران اغلب ما را به عقب می اندازند تا از این امکانات استفاده کنند. به عنوان یک دانش آموز، شما باید دسترسی نامحدود داشته باشید، هفت روز هفته.

بدن سالم - ذهن سالم

بعضی از مردم تنها برای غذا به کالج می روند! تیم ما از سرآشپزهای خانگی (با پشتیبانی از خودتان) غذاهای گیاهی خوشمزه، غذاهای ارگانیک و محلی را در هر زمان غذا آماده می کند. استاندارد غذا خیلی خوب است که دوره های پخت و پز منظم ما به سرعت از پیش فروش می کند.

بخش قابل ملاحظه ای از مواد غذایی در کالج 3.5 ایکه رشد می کند که توسط کالج مدیریت می شود، با کمک دانش آموزان و داوطلبان. به علاوه مواد غذایی که در حال رشد هستند، زمینه هایی نیز شامل مناطق ویژه ای برای حیات وحش، تفکر و الهام در طبیعت است. باغ ها بر پایه اصول زیست شناختی مدیریت می شوند و رویکردهای طراحی پرماقوات.

همچنین با پرورش ذهنی و ذهنی سالم، یک اتاق مخصوص برای مدیتیشن و بازتابی آرام در اختیار شما قرار می دهد که در آن می توانید روز قبل از صبحانه را با جلسه میانجیگری تسهیل کنید. (من به این معنی نیست که باغبانی یا پخت و پز می تواند یک سفر آرام نیست بلکه من شکاف مو !؟)

فراتر از کالج مزرعه و زمینه های زیبا از دارتینگتون املاک سالن. پیاده روی را از طریق جنگل های مخلوط اطراف کالج، در امتداد رودخانه دارت که از طریق املاک و یا از طریق باغ های زینتی سالن دارتینگتون خود را برای رویدادهای مربوط به هنر و جشنواره ها به همراه سینما، تئاتر و فضای هنری اجرا کنید.

شهرک تتس، تنها 20 دقیقه پیاده رو، برای رسیدن به بهترین شرایطی که شهر در زندگی جایگزین، جامعه سبز و مراقبت های بهداشتی مکمل ارائه می دهد، در معرض خطر قرار دارد. یا سفر به وحشی های Dartmoor نزدیک - منطقه ای از زیبایی طبیعی بسیار زیاد در چشم انداز همسایه ما. سواحل داوین جنوبی خیره کننده نیز نزدیک است، با صخره های سنگی وحشی و سواحل شنی.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MAs » بازدید کنید MScs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

کارشناسی ارشد تفکر طراحی محیط زیست

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Totnes

فعال و تحول آفرین در سازمان ها، جوامع، اقتصاد و آموزش و پرورش به عنوان ما به چالش انتقال به کم کربن، بالا رفاه و مکان های انعطاف پذیر و سیستم را تامین کند. هرگز شده است مدت زمان مهم تر برای یک رویکرد جدید به طراحی وجود دارد. - شروع می شود September 2018. [+]

هرگز شده است هم مهم تر برای یک رویکرد جدید برای درگیر شدن با موقعیت های چالش برانگیز ما از محلی به سطح جهانی صورت وجود دارد. در یک وضعیت پویا سرعت در حال تغییر، راه حل های به ندرت مطلوب برای مشارکت فعال بسیار طولانی و مستمر باقی می ماند، عنصر ضروری برای موفقیت. در حال رشد انعطاف پذیری در افراد و جوامع در راه به رفتن ادامه با وجود تغییرات مداوم در اطراف ما است.

برنامه ما در تفکر طراحی محیط زیست پذیرای و به بررسی این دنیای پیچیده ای از تعاملات با تعامل پر جنب و جوش و رویکرد خوش بینانه است. این ارائه می دهد مهارت ها و دانش قدرتمند، عملی و-محیط زیست محور به درخواست به طیف متنوعی از شیوه از طراحی، آموزش و کسب و کار به نقش مشخص تر از رهبری، مدیریت و مشاوره.... [-]


اقتصاد کارشناسی ارشد برای انتقال

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  September 2018 بریتانیا Totnes + {تعداد} بیشتر

در پاسخ به بحران های اقتصادی و تعمیق مرتبط، ما برنامه فوق لیسانس در اقتصاد برای انتقال در ارتباط با اقتصاد جدید بنیاد، شبکه انتقال و مدرسه کسب و کار در دانشگاه پلیموت راه اندازی شد. تاریخ شروع - سپتامبر 2017 [+]

هرگز شده است مدت زمان مهم تر برای یک رویکرد جدید به اقتصاد وجود دارد.

نیاز فوری برای تجدید نظر رادیکال سیستم اقتصادی ما وجود دارد. ما فکر جدید و مدل های جدید است که به تشخیص چالش در حال حاضر با آن روبرو هستیم، به جای پیروی کورکورانه از مسیر است که ما را به بحران همگرا ما در حال حاضر با آن مواجه رهبری نیاز دارند.

این مدل ها ما را قادر می سازد تا هر دو را کاهش داده و سازگار با این بحران های بین قفل - از جمله تغییرات آب و هوایی، از دست دادن تنوع زیستی، بالا رفتن در تامین انرژی سوخت فسیلی، بی ثباتی مالی، امنیت غذایی، فقر و غیره. درک مکمل بودن حفاظت زیست محیطی و شکوفایی انسان.... [-]


کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد علوم جامع

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Totnes

کالج شوماخر با همکاری دانشگاه پلیموت برای اولین بار در جهان به ارائه یک برنامه کارشناسی ارشد در علوم کل نگر است. شروع می شود سپتامبر 2018 [+]

علم غربی تحت تأثیر «اصلاحطلبی» قرار میگیرد - این ایده که پدیدههای طبیعی میتوانند از لحاظ اجزای مؤثر آنها را توضیح دهند. اگر چه در یک شرایط خاص یک ابزار مفید است، کمرنگ سازی به عنوان یک دیدگاه جهانی ناقص است و می تواند به تنهایی خطرناک باشد، زیرا نشان می دهد که با تجزیه و تحلیل فعالیت های مکانیکی طبیعت ما می توانیم به طور کامل آن را به نفع خودمان پیش بینی و دستکاری کنیم.

علم جامع، ابعاد مفیدی از کمونیزم و جریان اصلی علم را با ایجاد یک مبنای جامع تر برای دیدن و دانستن ادغام می کند. در قلب این، روش دقیق و منظم گوته برای درک تخیل در قدردانی از ویژگی های طبیعت، پیچیدگی و ارزش ذاتی است. تفکر جامع توسط تمرینات با استفاده از پدیده شناسی و در حل چالش های مربوط به فیزیک، علوم زمین، محیط زیست، زیست شناسی تکاملی، توسعه سازمانی و مطالعات بهداشتی تحریک می شود. از سال 1998، زمانی که این برنامه در کالج شومچر پیشگام بود، یک روش منسجم از تحقیق جامع، یک چارچوب دقیق و اخلاقی را برای علم بالغ ایجاد کرده است.... [-]


ویدئو ها

Why The World Needs Schumacher College

تماس

Schumacher College

آدرس The Old Postern, Dartington,
TQ9 6EA Totnes, England, بریتانیا
وب سایت http://www.schumachercollege.org.uk/
تلفن +44 1803 865934