Sheffield Hallam University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Sheffield Hallam University یک جامعه استقبال از دانشجویان و کارکنان از بیش از 120 کشور است. ما آموزش های استثنایی در سراسر 700 برنامه در پایه، دوره کارشناسی، تحصیلات تکمیلی و رشته تحصیلی ارائه می دهیم. با بیش از 31،000 دانش آموز، ما در میان بزرگترین دانشگاه های انگلستان هستیم.

دوره های ما مهارت های لازم را برای پیشرفت در حرفه شما ایجاد می کنند. ما تجربه کاری و مطالعات موردی در دنیای واقعی را به تدریس ما جلب می کنیم، بنابراین شما فرصت های بسیاری برای یادگیری خود را به عمل می گذارید. ما دارای مدرک قوی در زمینه کار با دانشجویان ما است که سالانه تقریبا 19،000 جایزه را به اتمام می رسانند. خدمات حرفه ای اختصاص داده شده ما به پشتیبانی از درخواست های شغلی و مصاحبه ها کمک می کند. ما همچنین سخنرانی های منظم از کارشناسان صنعت و طیف وسیعی از نمایشگاه های حرفه ای موضوعی را برگزار می کنیم. بسیاری از دوره های ما توسط سازمان هایی از جمله CIMA، RIBA و CIM معتبر هستند. ما افتخار می کنیم که 93 درصد از فارغ التحصیلان ما در کار یا تحصیل بیشتر در عرض شش ماه (DLHE، 2013-14) هستند.

Sheffield Hallam University ارائه می دهد آموزش و یادگیری استثنایی و تدریس و یک برنامه تحقیقاتی در رتبه پنج در تمام دانشگاه های انگلستان بریتانیا در انگلستان (Research Excellence Framework، 2014) رتبه بندی شده است.


مرکز TESOL شفیلد هالام، پیش از شروع دوره کارشناسی یا دوره کارشناسی ارشد، دوره های زبان انگلیسی معتبر انگلیسی را برای تقویت خواندن، نوشتن، گوش دادن و مهارت های گفتاری ارائه می دهد. کلاس های رایگان انگلیسی نیز برای حمایت از شما در طول تحصیل شما در دسترس هستند.

این دانشگاه در شهر شفیلد واقع شده است، یک شهر استقبال و چند فرهنگی با تاریخ غنی و افتخار است. این مکان امن، دوستانه و ارزان برای زندگی است، به همین دلیل است که این مطالعه مورد مطالعه بیش از 60،000 دانش آموز است. شفیلد بهترین از هر دو جهان را با تمام امکانات، فرهنگ و سرگرمی های یک شهر بزرگ و فضاهای آرام و سبز روستایی ارائه می دهد.

مکان ها

شفیلد

Address
Howard St, Sheffield S1 1WB, UK
S1 1WB شفیلد, انگلستان, بریتانیا

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: