Sussex Coast College Hastings

English in Hastings

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما را در یادگیری در آسان UK

بخش بین الملل در ساسکس ساحل کالج هیستینگز شده است استقبال از دانشجویان بین المللی به مدت 30 سال از بیش از 80 کشور از سراسر جهان است.

هدف ما این است که تجربه خود را با ما استقبال، آرام و دلسوز و برای شما به بازگشت به خانه نه تنها با مهارت و دانش است، اما با خاطرات ارزشمند و دوستی های پایداری است.

ما می توانیم شما آموزش و یادگیری برجسته در چند میلیون پوند دانشگاه، مجهز به امکانات یادگیری در کلاس جهانی ارائه دهد.

و همچنین بهبود زبان انگلیسی خود را با زبان انگلیسی در Hastings، ما ارائه می دهیم سطح، فنی و حرفه ای دیپلم، دسترسی به دوره های آموزش عالی و رشته را انتخاب کنید.

ما همچنین UK ویزا معتبر و مهاجرت (UKVI) آژانس هستند - درجه 4 روادید دانشجویی و همچنین می توانید بازدید کننده دانش آموز اسناد و مدارک ویزا برای دوره های مطالعه کوتاه را صادر کند.

این کالج دارای طیف وسیعی از امکانات از جمله در محل سالن بدنسازی مجهز، رستوران تجاری یک رستوران مترو و یک کافه خیابان بالا.

هیستینگز ترکیبی پر جنب و جوش از کسب و کار، گردشگری، اوقات فراغت و آموزش و پرورش است. از آن است که جامعه هنری پر رونق با شدیدترین راه آهن بندی صخره بریتانیا، فراهم می کند که نمایش خیره کننده از شهر، پارک ملی هیستینگز است، و در سراسر کانال انگلیسی.

اسکله عجله را دوباره باز شد در تابستان گذشته، و قطاری از تمام جذابیت و ظرافت از اصلی؛ ارائه نشان می دهد سینما باز هوا، یوگا و ستاره زل زده. رولینگ استونز، رابطه جنسی حندجنس مقاصد صلح آمیز، چه کسی و جیمی هندریکس همه در اینجا در دوران اوج خود و از دوباره باز بازی، اسکله برگزار فروخته شده کنسرتهایی برای دیزی راسکال، جنون، لولرها (Levellers)، و احساس DJ MK و هانا می خواهد.

در طول سال، آن را سخت نیست به دور با همه احزاب و جشنواره که در شهر انجام شده است.

غذاهای دریایی و جشنواره شراب، جک در سبز، روز دزدان دریایی، و نسخه بسیار خود را از مردی Gras - چربی سه برخی از بهترین هستند.

پس بیا و بازدید و ببینید که چه هیستینگز را ارائه کرده است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

ویدئو ها

International Students

Shoreditch-on-Sea

Sussex Coast College Hastings International

تماس