Royal Conservatoire of Scotland

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کنسرواتوار سلطنتی مرکز ملی آموزش حرفه ای حرفه ای در هنرهای نمایشی اسکاتلند است. مکان ما قلب گلاسکو است. جهت گیری ما صحنه بین المللی معاصر است. ما راه را به عنوان یکی از بزرگترین محافظه کاران اروپایی هدایت می کنیم که وسعت نادر رشته های هنری را ارائه می دهد.

همه چیزهایی که ما انجام می دهیم، همانطور که در روز RSAMD ما، توسط میل ما برای برتری هدایت می شود. دانش آموزان به لطف ترکیب فوق العاده ای از آموزش فشرده، یک برنامه عملکرد دقیق، کار با همتایان حرفه ای در صنعت و فضا برای ایجاد با دیگران در رشته ها، اگر آنها می خواهند، شکوفا شود. هم دانش آموزان و هم کارکنان در ایجاد کارهای نوآورانه ای کار می کنند.

در کنسرواتوار سلطنتی ، آموزش و پرورش به طور مداوم توسط مشارکت ما با شرکت های با کارایی بالا در اسکاتلند و فراتر از آن و با تخصص حرفه ای کارکنان ما پشتیبانی می شود.

آموزش بسیار حرفه ای

ما آموزش عالی برجسته را به بالاترین سطح حرفه ای و دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد در رقص، درام، موسیقی، تولید، صفحه نمایش و آموزش و پرورش ارائه می دهیم. آموزش ما دقیق و جدا از هم با حرفه ها مرتبط است. ما همچنین استعداد در تمام مراحل و سنین را با دوره های متنوعی از جلسات هفتگی تا مدارس تابستانی تخصصی پرورش می دهیم.

امکانات ما - در میان بهترین در اروپا است

ما اخیرا سرمایه گذاری 8.5 میلیون پوند در توسعه امکانات جدید فوق العاده در Speirs Locks Studios و در بازسازی خیابان پردیس Renfrew ما انجام داده ایم. ما معتقدیم امکانات ما در حال حاضر بهترین در اروپا است. آنها شامل شش محل کار حرفه ای می شوند؛ نسبت بالاي اتاق عمل در هر دانشجو؛ سه استودیوی ضبط؛ استودیوهای کوبه ای تکنولوژی مرحله حرفه ای؛ چهار استودیو رقص سفارشی استودیوهای جدید برای فنی، طراحی، هنرهای تجسمی، طراحی و ساخت و طراحی مجموعه و ساخت لباس. همه اینها توسط آخرین فن آوری های فناوری اطلاعات و دیجیتال پشتیبانی می شوند.

محل ما در قلب هنری اسکاتلند است

اسکاتلند دارای میراث هنری پویا است و گلاسکو به عنوان یک پایتخت فرهنگ شناخته می شود. این خانه برای بسیاری از حرفه های عملکرد است - و بسیاری از آنها بلافاصله در اطراف ما واقع شده است. شهر بسیار دانشجویی است و دانشجویان زیادی دارد که 80،000 دانش آموز هستند. ارتباطات حمل و نقل بسیار عالی می تواند به راحتی برای رسیدن به اکثر پایتخت های اروپا بوسیله هواپیما یا قطار.

مکان ها

گلاسکو

Address
Royal Conservatoire of Scotland
100 Renfrew Street

G2 3DB گلاسکو, اسکاتلند, بریتانیا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: