Rose Bruford College of Theatre and Performance

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به Rose Bruford College of Theatre and Performance خوش آمدید.
هدف ما این است که شما را به عنوان یک هنرمند خلاق و یک تمرین کننده خلاق الهام بخش ، هیجان زده و به شما آموزش دهیم که بتواند در کنار آموزش های کلاس جهانی که ما ارائه می دهیم ، به عنوان ابزاری برای تبدیل شدن به یک متفکر مستقل و یک حرفه ای موفق و موفق ، از مهارتها و تحقیقات بازتابی استفاده کند.

تدریس، یادگیری و اخلاق آموزش در Rose Bruford College بر آگاهی، همکاری، جامعه، کشف، تنوع، قابلیت کار، استقلال و حرفه ای بودن تمرکز می کند. دانش آموزان و کارکنان در یک محیط نزدیک به گره در پردیس پارک زیبای ما کار می کنند تا سالانه بیش از 75 نمایش و تولید کنند.

بعضی از محصولات در نقاط دیگر لندن نشان داده شده است، برخی از آنها در تور بریتانیا و خارج از کشور گرفته شده اند. از این فضای پر جنب و جوش نسل بعدی از هنرمندان، طراحان، تکنسین ها و شرکت هایی که در حال تغییر چهره تئاتر جهانی و رویدادهای زنده هستند، آمده است.

مأموریت

هدف ما دستیابی به تأثیرات اجتماعی و فرهنگی از طریق ارائه بالاترین کیفیت آموزش فنی و حرفه ای در سراسر طیف گسترده و نوآورانه یادگیری و تدریس است که فارغ التحصیلان فعال را به افراد خلاق ، توانمند ، قابل استفاده ، فراگیر و متنوع ، اخلاقی و بین فرهنگی ارائه می دهد. .

چشم انداز

Rose Bruford College تغییر سازندگان آینده را ایجاد می کند

118144_rsz_118130_d1i7gbbxcaan3ge.jpg

دوره های ما

دانش آموزان از بیش از 40 کشور مختلف با ما در 15 دوره مختلف حرفه ای و حرفه ای خود مطالعه می کنند.

تولیدات و رویدادها

ما تولید و رویدادها را در طول سال، هر دو در داخل و خارج از محوطه دانشگاه اجرا می کنیم.

فارغ التحصیلان ما

فارغ التحصیلان ما همچنان به آینده صنعت شکل می دهند.

مکان ما

کالج در پارک Lamorbey در جنوب شرقی لندن واقع شده است، در زمین های زیبا و سبز تنها 30 دقیقه با قطار از میدان ترافالگار و قلب لندن West End. محوطه پردیس در اطراف کلاس II لاموربی خانه را با امکانات مدرن و هدفمند، شامل تئاتر 330 اتاق، یک تئاتر انفرادی انفرادی 100، دو تئاتر استودیویی سیاه و سفید، اتاق های تمرین بزرگ، ضبط استودیوها، آزمایشگاه های فنی، کارگاه های طراحی و تولید، کتابخانه ی نمایشنامه ی منحصر به فرد و محوطه های قابل ملاحظه ی مطالعه. در سال 2015، کالج کریستوفر دادس، یک آپارتمان 168 نفره را در فاصلهی کوتاهی از دانشگاه قرار داد.

فرهنگ نوآوری ما

با افتخار از نوآوری های خود که رز بروفورد را معرفی اولین دوره کارشناسی ارشد در رشته کارشناسی ارشد و اولین کارشناسی ارشد طراحی نورپردازی در دهه 1970 انجام داد، Rose Bruford College همچنان مرزهای آموزش در زمینه عملکرد و تئاتر فنی را تحریک می کند یکی از محافظه کاران برجسته درام و یکی از بزرگترین بریتانیا در نظر تعداد دانشجویان و انواع گزینه های آموزش حرفه ای آن است. آمادگی فارغ التحصیلان اجرایی برای حرفه ای در مرحله و طراحی و طراحی، مدرک و فارغ التحصیلان فنی برای پشت صحنه در صنایع سرگرمی گسترده - با شش گزینه جداگانه عمل و عملکرد در سطوح کارشناسی و کارشناسی ارشد، بزرگترین نمونه کارها از تئاتر و مدیریت فنی برنامه های کارشناسی و دو مدرک کارشناسی آنلاین - ما آموزش برخی از بهترین استعدادهای ایجاد تئاتر امروز در سراسر جهان.

کالج و کارکنان آموزش آن، تخیل، استعدادها و خلاقیت دانش آموزان خود را تقویت می کنند، آنها را برای پاداش دادن و رضایت شغلی در چالش کشیدن صنایع هیجان انگیز و به خوبی پرداخت می کنند. کار ما این است که آموزش دهیم، بلکه برای کمک به پیدا کردن اشتغال برای تمام فارغ التحصیلان ما.

امکانات ما

Rose Bruford College of Theatre and Performance در پارک Lamorbey، پارک های برگزیده ای که پیش از قرن شانزدهم با درختان بالغ و دره با ماهی و پرندگان آبزی قرار دارد، تنظیم شده است. ظاهر دانشگاه بیش از 60 سال به سختی تغییر کرده است.

ما امکانات متنوعی را برای پاسخگویی به نیازهای شما در هر زمان و مکانی، از ملاقاتهای فارغ التحصیلان تا عروسی، مراسم تحویل، کنفرانس ها، جلسات، کلاس ها و کارگاه ها داریم. ما اغلب به گروه های مدارس و مدارس تابستانی استخدام می کنیم.

در آگوست 2015 کالج دادگاه سالن کریستوفر Residence را که شامل 168 اتاق مجلل در نزدیکی ایستگاه قطار Sidcup برای استفاده دانشجویان در طول سال تحصیلی (سپتامبر تا اواخر ماه ژوئن) و دیگران در تابستان (ژوئیه و اوت) است، آغاز کرد.

امکانات استخدام ما عبارتند از:

 • لاموربی خانه مجلسی درجه دوم
 • تئاتر رز نژاد 330
 • 100 ساله تئاتر انبار
 • دو تئاتر استودیویی
 • اتاق های تمرینی
 • استودیوی رقص
 • کلاس های درس
 • استودیو ضبط
 • تولید کامل / پشتیبانی فنی
 • استخدام بار و پذیرایی در دسترس است
 • دفتر جعبه دفتر

مکان ها

پهلو

Address
Rose Bruford College of Theatre and Performance
Lamorbey Park
Burnt Oak Lane
Sidcup
, Kent

DA15 9DF

پهلو, انگلستان, بریتانیا