University of Roehampton Online

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Roehampton دارای سابقه افتخار است که قدمت بیش از 175 سال از طریق چهار کالج آن است.

چرا انتخاب دانشگاه روهمپتون، آنلاین لندن؟

مطالعه آنلاین با روهمپتون معنی است که شما می شود مدرک کارشناسی ارشد-QAA مطمئن انگلستان از یک موسسه رتبه بندی بهترین دانشگاه مدرن در لندن توسط برخی از راهنماهای دانشگاه با نفوذ ترین بریتانیا. * هنگامی که شما مطالعه آنلاین، دانشگاه در سراسر زندگی خود را، نه برعکس متناسب.

هنگامی که من باید به صورت آنلاین؟

هر برنامه آنلاین است تا از هفت ماژول و یک پروژه تحقیقاتی ساخته شده است. پس از آن شما به یک استراحت از حدود دو هفته قبل از از سرگیری مطالعات خود را.

ماژول های برابر به 20 واحد دانشگاهی در حالی که پروژه تحقیقاتی خود حمل 40 اعتبار - اما شما باید 26 هفته کامل است که بخشی از برنامه خود را.

اعتباربخشی

اصطلاح «تأیید» متفاوت در سیستم آموزش و پرورش مختلف در سراسر جهان استفاده می شود. در انگلستان، دانشگاه ها وضعیت مجوز رسمی به موجب قدرت درجه اعطای (بدن به رسمیت شناخته شده) از طریق یک قانون پارلمان.

حفظ استانداردهای بالای علمی از دیدگاه روهمپتون است. به عنوان یک نهاد مستقر در بریتانیا، دانشگاه با استانداردهای تعیین شده توسط آژانس دانشگاهی دولت بریتانیا تضمین کیفیت آموزش عالی (QAA) مطابقت دارد. این استانداردها برای تمام برنامه ها - مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و پژوهش مبتنی بر - آیا تحویل آنلاین و یا در محوطه دانشگاه.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

پذیرش و شرایط مورد نیاز

The online degree programmes at Roehampton Online are designed for professionals looking to further their education and enhance their careers. So work experience is an important factor when choosing the most suitable applicants for a course.

If you already hold a bachelors degree (or equivalent) and have relevant work experience, you may be eligible for full admission into one of our programmes.

Even if you don’t have a suitable bachelors degree, you may still be eligible if you have enough relevant professional experience. If so, you may be conditionally admitted. As long as you pass the first module, you’ll then be granted full admission.

Request information to learn more about the admission requirements for your specific programme.

بازدید کنید MAs » بازدید کنید MBA » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » بازدید کنید کارشناسی ارشد - OnlineStudies » بازدید کنید کارشناسی ارشد - HealthcareStudies »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

کارشناسی ارشد در رهبری آموزشی

Online پاره وقت 29  بریتانیا لندن

در طول این استاد آنلاین هنر در برنامه رهبری آموزشی، شما کیفیت و قابلیت های که یک رهبر آموزشی موفق به کشف است. نه از نظر مدیریت بودجه و یا سازمان مدیریت، اما درک تغییر در یک متن آموزشی، ایجاد مربوطه، استراتژی های موثر برای مقابله با تغییرات و یادگیری رانندگی تغییر مثبت در تنظیمات فرهنگی، گوناگون. [+]

زمینه آموزش و پرورش همواره در حال تغییر. زبان آموزان، جوامع و سازمان ها در سراسر جهان نیاز به رهبرانی آموزشی با دانش و مهارت استفاده از این تغییرات به عنوان یک پلت فرم برای موفقیت است.

در طول این آنلاین کارشناسی ارشد هنر در آموزش برنامه رهبری، شما کیفیت و قابلیت های که یک رهبر آموزشی موفق به کشف است. نه از نظر مدیریت بودجه و یا سازمان مدیریت، اما درک تغییر در یک متن آموزشی، ایجاد مربوطه، استراتژی های موثر برای مقابله با تغییرات و یادگیری رانندگی تغییر مثبت در تنظیمات فرهنگی، گوناگون.... [-]


کارشناسی ارشد هنر در دوران خردسالی

Online تمام وقت پاره وقت بریتانیا لندن

در طول این استاد آنلاین هنر در اوایل دوران کودکی، شما پژوهش حاضر و بینش جذاب مربوط به توسعه از کل کودکان بدن، ذهن و روح و روان را کشف کند. [+]

سال های اولیه زندگی یک کودک احتمالا برای ایجاد یک پایه محکم برای سلامت، رفاه و یادگیری مادام العمر مهم ترین. آگاهی را افزایش می دهد از اهمیت حیاتی توسعه سالم و یادگیری در سال های اولیه، به طوری که بیش از حد کند نیاز برای حرفه ای ها در اوایل دوران کودکی است که دانش، مهارت ها و درک لازم برای هدایت و حمایت از کودکان و خانواده های جوان است.

اگر شما در حال حاضر برگزاری یک مدرک لیسانس (یا معادل آن) و دارای تجربه کاری مرتبط، شما ممکن است واجد شرایط برای پذیرش کامل را به یکی از برنامه های ما است.... [-]


ویدئو ها

The value of a Roehampton degree

Faculty as the facilitators to learning

How we support you

How will I find time to study?