University of Roehampton Online

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه روهمپتون، آنلاین لندن

دانشگاه روهمپتون، آنلاین لندن ارائه می دهد طیف وسیعی از برنامه های کارشناسی ارشد آنلاین طراحی شده برای کمک زندگی تغییر، تبدیل فرصتهای شغلی و جوامع شکل.

Roehampton دارای سابقه افتخار است که قدمت بیش از 175 سال از طریق چهار کالج آن است. در حال حاضر بهترین دانشگاه مدرن در لندن، * دانش آموزان از بیش از 150 کشور را انتخاب کرده اند به مطالعه آنلاین با Roehampton و کسب آموزش با کیفیت معتبر توسط دولت بریتانیا قرار گرفت.

چرا انتخاب دانشگاه روهمپتون، آنلاین لندن؟

  • مطالعه آنلاین با روهمپتون معنی است که شما می شود مدرک کارشناسی ارشد-QAA مطمئن انگلستان از یک موسسه رتبه بندی بهترین دانشگاه مدرن در لندن توسط برخی از راهنماهای دانشگاه با نفوذ ترین بریتانیا. *
  • هنگامی که شما مطالعه آنلاین، دانشگاه در سراسر زندگی خود را، نه برعکس متناسب. در واقع، نه نفر از 10 دانش آموزان روهمپتون فروشگاه می گویند که انعطاف پذیری از تجربه یادگیری آنلاین به عنوان خوب یا بهتر از آنها انتظار می رود است. **
  • ساخت شبکه های حرفه ای خود را به عنوان شما را در کنار کار حرفه ای را از سراسر جهان مطالعه - 92٪ از دانش آموزان می گویند که فرصت های یادگیری مشترک با سایر دانشآموزان به خوبی به عنوان یا بهتر از آنچه انتظار می رود **
  • پرداخت شهریه فراگیر ***، به این معنی هیچ هزینه اضافه برای کتاب، دسترسی به کتابخانه، هزینه های فن آوری و یا نرم افزار خود را.
  • هنگامی که شما فارغ التحصیل، شما این فرصت را به شرکت در مراسم فارغ التحصیلی ما در لندن؛ شما همچنین می خواهید دقیقا به عنوان ما در دانشگاه فارغ التحصیلان دریافت گواهی همان درجه.
* دانشگاه روهمپتون یک دانشگاه مدرن است - یکی از موسسات آموزش عالی در انگلستان است که وضعیت دانشگاه پس از بیشتر و آموزش عالی مورخ 1992 به تصویب رسید اهدا شد. دانشگاه روهمپتون دارای بالاترین رتبه بندی از همه دانشگاه های ارسال-1992 در لندن، با توجه به مستقل راهنماهای دانشگاه زیر UK: راهنمای دانشگاههای گاردین 2016، راهنمای کامل دانشگاه سال 2016 و راهنمای ساندی تایمز دانشگاه خوب 2016 است.

** نتایج محاسبه شده توسط دانشگاه روهمپتون، آنلاین لندن بر اساس پاسخ از 676 دانش آموزان فعلی که در سال 2014 به بررسی رضایت دانشجویان سالانه پاسخ دادند. در آن زمان تحقیقات میدان شد، این نرخ پاسخ 33 درصد بود. *** این هزینه است که به بیش از زندگی از برنامه های خود را تغییر دهید.

ROEHC01

آموزش آنلاین

چگونه خواهم آموخت؟ یادگیری با روهمپتون فروشگاه یک فرایند زندگی می کنند است. دانش آموزان از سراسر جهان را به دانش آنها از آموزش دانشکده و بحث کلاس درس، و آن را به کار بلافاصله در زندگی خود.

هنگامی که من باید به صورت آنلاین؟ در روهمپتون آنلاین، ما درک می کنیم که بسیاری از دانشجویان ما حرفه مشغول است و زندگی شخصی فعال در خارج از کلاس درس. مدل یادگیری آنلاین ما است، بنابراین طراحی شده است تا شما را با توانایی انتخاب کنید که در آن شما و مطالعه توانمند سازی:

  • هیچ بار مجموعه ای سخنرانی
  • دسترسی کلاس درس 24 ساعت شبانه روز
  • پشتیبانی جامع

چه خواهم آموخت؟ در روهمپتون آنلاین، ما معتقدیم که یادگیری فقط می توانید واقعا موثر بود که آن را می توان نسبت به دنبال آینده ای روشن تر استفاده می شود. این است که چرا ما برنامه های ما طراحی به شما تجهیز با مهارت های عملی است که می تواند به کار بلافاصله در جامعه و حرفه ای شما.

مدل یادگیری و ساختار برنامه

هر یک از برنامه های کارشناسی ارشد روهمپتون آنلاین طراحی شده است برای کمک به شما حرکت رو به جلو در زندگی خود و پیروی از ساختار همان ساده است.

هر برنامه آنلاین است تا از هفت ماژول و یک پروژه تحقیقاتی ساخته شده است. هر ماژول از 12 هفته طول می کشد. پس از آن شما به یک استراحت از حدود دو هفته قبل از از سرگیری مطالعات خود را. پروژه تحقیقاتی خود را بسیار شبیه به یک پایان نامه، که در آن همه تکیه قبلی به اوج می رسد در یک مقاله تحقیقاتی دانشگاهی است.

ماژول های برابر به 20 واحد دانشگاهی در حالی که پروژه تحقیقاتی خود حمل 40 اعتبار - اما شما باید 26 هفته کامل است که بخشی از برنامه خود را.

اعتباربخشی

اصطلاح «تأیید» متفاوت در سیستم آموزش و پرورش مختلف در سراسر جهان استفاده می شود. در انگلستان، دانشگاه ها وضعیت مجوز رسمی به موجب قدرت درجه اعطای (بدن به رسمیت شناخته شده) از طریق یک قانون پارلمان.

حفظ استانداردهای بالای علمی از دیدگاه روهمپتون است. به عنوان یک نهاد مستقر در بریتانیا، دانشگاه با استانداردهای تعیین شده توسط آژانس دانشگاهی دولت بریتانیا تضمین کیفیت آموزش عالی (QAA) مطابقت دارد. این استانداردها برای تمام برنامه ها - مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و پژوهش مبتنی بر - آیا تحویل آنلاین و یا در محوطه دانشگاه.

ROEHC02

پشتیبانی

در روهمپتون آنلاین شما از لحظه ای که شما را به فراتر از روز شما فارغ التحصیل، از پرس و جو دریافت:

  • مشاور ثبت نام خود را - یک فروشگاه توقف خود را برای مشاوره و اطلاعات در طول روند درخواست
  • دانشکده - مربیان، مدرسان و تسهیل یادگیری، اعضای هیئت علمی وجود دارد به ارائه جهت در کلاس درس
  • روهمپتون استخدام و فرصت های شغلی توپی - و یا رسیدن به - فراهم می کند 24/7 دسترسی به منابع است که می تواند به شما کمک کند یک کار بهتر پیدا
  • مرکز موفقیت دانش آموز - یک منبع یادگیری کامل از لینک های ویدئویی و خدمات طراحی به طور خاص به شما کمک کند موفق
  • مرکز نوشتن - دریافت بازخورد شخصی را از آموزگار نوشتن متخصص و بهتر در تولید کار علمی
  • واحد مهارت - زمین در حال اجرا با مطالعات خود را به لطف این دوره های مقدماتی کوتاه رایگان

شهریه

در ارائه یک شهریه فراگیر، * روهمپتون فروشگاه هدف اطمینان حاصل شود که شما هزینه های پنهان در طول مطالعات خود را مواجه نخواهد شد. هزینه های آموزشی شامل مواد درسی خود را، کتاب الکترونیکی، دسترسی به کتابخانه، هزینه های فن آوری و حمایت شخصی، و همچنین خدمات حرفه ای افزایش اضافی.

روهمپتون آنلاین نیز ارائه می دهد طیف وسیعی از برنامه پرداخت برای کمک به شما در سرعت است که به بهترین وجه مناسب شما پرداخت.

درخواست اطلاعات برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شهریه برای برنامه خاص خود را.

* هزینه شهریه فراگیر بدان معنی است که هیچ هزینه اضافه برای کتاب، دسترسی به کتابخانه، هزینه های فن آوری و یا درخواست خود را وجود دارد. این هزینه است که به بیش از زندگی از برنامه های خود را تغییر دهید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

پذیرش و شرایط مورد نیاز

The online degree programmes at Roehampton Online are designed for professionals looking to further their education and enhance their careers. So work experience is an important factor when choosing the most suitable applicants for a course.

If you already hold a bachelors degree (or equivalent) and have relevant work experience, you may be eligible for full admission into one of our programmes.

Even if you don’t have a suitable bachelors degree, you may still be eligible if you have enough relevant professional experience. If so, you may be conditionally admitted. As long as you pass the first module, you’ll then be granted full admission.

Request information to learn more about the admission requirements for your specific programme.

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

کارشناسی ارشد در رهبری آموزشی

Online پاره وقت 29  بریتانیا لندن

در طول این استاد آنلاین هنر در برنامه رهبری آموزشی، شما کیفیت و قابلیت های که یک رهبر آموزشی موفق به کشف است. نه از نظر مدیریت بودجه و یا سازمان مدیریت، اما درک تغییر در یک متن آموزشی، ایجاد مربوطه، استراتژی های موثر برای مقابله با تغییرات و یادگیری رانندگی تغییر مثبت در تنظیمات فرهنگی، گوناگون. [+]

زمینه آموزش و پرورش همواره در حال تغییر. زبان آموزان، جوامع و سازمان ها در سراسر جهان نیاز به رهبرانی آموزشی با دانش و مهارت استفاده از این تغییرات به عنوان یک پلت فرم برای موفقیت است. در طول این استاد آنلاین هنر در برنامه رهبری آموزشی، شما کیفیت و قابلیت های که یک رهبر آموزشی موفق به کشف است. نه از نظر مدیریت بودجه و یا سازمان مدیریت، اما درک تغییر در یک متن آموزشی، ایجاد مربوطه، استراتژی های موثر برای مقابله با تغییرات و یادگیری رانندگی تغییر مثبت در تنظیمات فرهنگی، گوناگون. از طریق خود بازتاب، تعیین هدف و سایر ابزار عملی، این برنامه به دنبال شما با اعتماد به نفس تجهیز و دانش برای تبدیل شدن به یک حل کننده مشکل در تنظیمات مختلف آموزشی، ساخت یک تفاوت در زندگی دانش آموزان، سازمان ها و جوامع در سراسر جهان و در نظر گرفتن چشم انداز شغلی خود را به سطح بعدی. پیشبرد کار خود را با یک برنامه کارشناسی ارشد روهمپتون فروشگاه زیرا ما معتقدیم که یادگیری فقط می توانید زندگی در حال تغییر بود زمانی که ما درخواست آنچه که یاد بگیرند، ما توسعه برنامه های کارشناسی ارشد طراحی شده است تا منعکس کننده تفکر معاصر در منطقه مورد مطالعه، به این معنی شما مهارت های که مربوط به زندگی حرفه ای خود خواهد بود در حال حاضر یاد بگیرند و در آینده است. مدل یادگیری و ساختار برنامه هر یک از برنامه های کارشناسی ارشد روهمپتون آنلاین طراحی شده است برای کمک به شما حرکت... [-]

کارشناسی ارشد هنر در اوایل دوران کودکی

Online تمام وقت پاره وقت بریتانیا لندن

در طول این استاد آنلاین هنر در اوایل دوران کودکی، شما پژوهش حاضر و بینش جذاب مربوط به توسعه از کل کودکان بدن، ذهن و روح و روان را کشف کند. [+]

سال های اولیه زندگی یک کودک احتمالا مهم ترین برای ایجاد یک پایه محکم برای سلامت، رفاه و یادگیری مادام العمر. با افزایش آگاهی از اهمیت حیاتی توسعه سالم و یادگیری در سال های اولیه، به طوری که بیش از حد کند نیاز برای حرفه ای ها در اوایل دوران کودکی است که دانش، مهارت ها و درک لازم برای هدایت و حمایت از کودکان و خانواده ها. در طول این آنلاین کارشناسی ارشد هنر در دوران خردسالی، شما پژوهش حاضر و بینش جذاب مربوط به توسعه از کل کودکان بدن، ذهن و روح و روان را کشف کند. شما در حال حاضر در تفکر نقاط قوت و چالش های کودکان بررسی، به عنوان شما به طور فعال در مباحث نظری در رشد کودک تعامل و یادگیری به استفاده از این نظریه ها در راه فرهنگی پاسخگو. از طریق تأمل انتقادی، خود ارزیابی، تعیین هدف و سایر ابزار عملی، این برنامه به شما کمک خواهد به عنوان یک حرفه ای در اوایل دوران کودکی رشد و ایجاد یک تفاوت در سطح محلی، منطقه ای یا جهانی است. شما اعتماد به نفس و مهارت های توسعه به تاثیر مثبت بر توسعه و یادگیری کودکان جوان، خانواده خود، و در این زمینه به عنوان یک کل، در حالی که کمک پیشبرد بالقوه حرفه ای خود را با یک درک عمیق تر از نظریه در اوایل دوران کودکی و عمل است. پیشبرد کار خود را با یک برنامه کارشناسی ارشد روهمپتون فروشگاه زیرا ما معتقدیم که یادگیری فقط می توانید زندگی در حال... [-]

ویدئو ها

Introducing Roehampton Online

The value of a Roehampton degree

The Roehampton Online learning ethos

Our online faculty

تماس
رسانه های اجتماعی