Queen's University Belfast

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه ملین بلفاست در 200 دانشگاه برتر دنیا قرار دارد(رتبه بندی دانشگاه جهانی QS 2019)

به عنوان یک دانشجوی ملکه، شما به یک دانشگاه واقعا بین المللی پیوستید. در واقع ما به عنوان 24 دانشگاه بین المللی ترین در جهان شناخته شده است و دانش آموزان از بیش از 82 کشور، کمک به ایجاد یک دانشگاه چند فرهنگی و پر جنب و جوش.

ما عضو راسل گروه معتبر هستیم، با هماهنگی تعالی در تحقیقات و آموزش و پرورش با یک ذهن دانش آموز محور.


Queen's University

150،000 مدرک کارشناسی ارشد خود را در سراسر جهان انجام می دهند

فارغ التحصیلان ما الهام بخش از محققان برجسته، برندگان جایزه نوبل هستند - مانند Seamus Heaney و David Trimble - و رهبران با نفوذ که در ایرلند شمالی و در سراسر جهان تاثیر می گذارد.

بیش از 94٪ از فارغ التحصیلان ملکه در شغل یا تحصیل بیشتر شش ماه پس از فارغ التحصیلی؛ فارغ التحصیلان ما در رأس مقامات ارشد رهبری در 80 شرکت برتر 100 شرکت ایرلند برتر قرار دارند و در بیش از 120 کشور متفاوت هستند.

یکی از بزرگترین دانشگاه های دانشگاهی بریتانیا و نهمین سن 9 سالگی، ما میراث افتخار ما را با امکانات پیشرفته تر برای بهترین تجربه زندگی دانشگاه ترکیب می کنیم.

ما یک دانشگاه جهانی هستیم

بیش از 23،000 دانشجو در ملکه زندگی می کنند و تحصیل می کنند. از آن، بیش از 1900 نفر از بیش از 82 کشور جهان هستند؛ از جمله مالزی، چین، هندوستان، خاورمیانه و ایالات متحده. ما همچنین بیش از 600 کارمند بین المللی که از بیش از 70 ملیت گرفته شده است استخدام می کنیم.

تجربه فوق العاده دانشگاهی

ما یک شبکه از خدمات پشتیبانی اختصاص داده شده برای کمک به شما بیشتر از وقت خود را در ملکه، مراقبت از سلامت خود، رفاه احساسی، آموزش و پرورش، نیازهای تحصیلی، امنیت مالی و چشم انداز حرفه ای است.

امکانات کلاس جهانی

دانشجویان درجه یک نیاز به امکانات پیشرو دارند. ما در 10 سال گذشته 350 میلیون پوند سرمایه گذاری کرده ایم، با همه ی موارد جدید باز شده است.

یکی از بزرگترین دانشگاه های دانشگاهی بریتانیا و نهمین سن 9 سالگی، ما میراث افتخار ما را با امکانات پیشرفته تر برای بهترین تجربه زندگی دانشگاه ترکیب می کنیم.

Queens102

BELFAST - شماره 1 منطقه در جهان برای بازدید در سال 2018

(PLANET LONELY، 2017)

یک سرمایه با یک فرهنگ خاص. لذت بردن از زندگی روزمره در میان برخی از محبوب ترین مردم در جهان است. غرق در بهترین باشگاه های معاصر، آشپزی، فرهنگ و هنر.

ملکه در قلب فرهنگ بلفاست، و همچنین صحنه های هنری و اجتماعی آن است. ما افتخار می کنیم که بخشی از یک شهر شلوغ و جهانی که دارای زندگی اجتماعی پر جنب و جوش و میراث فرهنگی غنی است، باشد.

اقامت تضمین شده

ارائه سبک زندگی نشان دهنده انتقال از خانه به زندگی دانشگاهی است. اقامتگاه های ایمن و مدرن ما نیز از خدمات درمانی، کمک و هدایت در زندگی دانشجویی در بلفاست و همچنین فضای مهم همه چیز برای زندگی و لذت بردن از زندگی دانشجویی به طور کامل ارائه می دهد.

مسکن دانشجویان ما و اتحادیه دانشجویان به شما کمک می کند تا با دانشجویان دیگر ملاقات کنید و با دیگران زندگی کنید. بیش از 200 باشگاه و جوامع یک راه عالی برای دیدار با دوستان، کشف استعدادهای جدید و شکستن از تحصیل هستند.

Queens103a

دانشکده پزشکی، بهداشت

Q دانشکده پزشکی، بهداشت و علوم زیست شناسی در Queen ارائه کیفیت بالا، آموزش و پرورش پیشرو، از طریق کارکنان طبقه جهانی، تمرکز بر نیازهای جامعه است. ما یک تجربه آموزشی ارائه می دهیم که به رهبری تحقیقاتی و غنی سازی دانش آموزان را از لحاظ فکری، اجتماعی و فرهنگی غنی می کند.

امید ما این است که دانش آموزان از سراسر جهان با ما درمی یابند تا هر دو یاد بگیرند و همچنین ایده ها و رویکردهای جدیدی را برای کمک به هدایت جاه طلبی های ما برای بهبود و پیشرفت زندگی به ارمغان بیاورند. اوئن در قلب فرهنگ بلفاست و همچنین هنر و صحنه های اجتماعی ما افتخار می کنیم که بخشی از یک شهر شلوغ و جهانی که دارای زندگی اجتماعی پر جنب و جوش و میراث فرهنگی غنی است، باشد.

آدرس دادن چالش های جهانی

از طریق تحصیلات و تحقیقات ما، ما تلاش می کنیم که به برخی از بزرگترین چالش های جهان توجه کنیم. کارکنان دانشگاهی ما از طریق مدرسه های ما و موسسات تحقیقاتی جهانی در علوم بهداشت و امنیت غذایی جهانی، تحقیقات جهانی را انجام می دهند. این منجر به درمان های جدید برای بیماران و سطح بالایی از حفاظت از مواد غذایی که ما می خوریم.

دانشکده های دانشکده

دانشکده علوم زیست شناسی

دانشکده پزشکی، دندانپزشکی و علوم پزشکی

دانشکده پرستاری و مامایی

دانشکده داروسازی

رتبه بندی دانشکده

موضوعات در 200 نفر در جهان (رتبه بندی جهانی QS در موضوع 2017)

  • داروسازی و فارماکولوژی (51-100)
  • پرستاری (51-100)
  • پزشکی (151-200)
  • کشاورزی و جنگلداری (151-200)

موضوعات در انگلستان بالا 20 (تایمز و سانتا تایمز راهنمای خوب دانشگاه 2017)

  • 2 در انگلستان برای فارماکولوژی و داروسازی
  • 2 در انگلستان برای دندانپزشکی
  • 4 در انگلستان برای علوم غذایی
  • 6 در انگلستان برای کشاورزی و جنگلداری
  • 10th در انگلستان برای آناتومی و فیزیولوژی
  • 20 در انگلستان برای پزشکی

مکان ها

بلفاست

Queen's University Belfast

Address
Queen's University Belfast
University Road
Northern Ireland

BT7 1NN بلفاست, ایرلند شمالی, بریتانیا
تلفن
+44 785 1880522