توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه ملین بلفاست در 200 دانشگاه برتر دنیا قرار دارد(رتبه بندی دانشگاه جهانی QS 2019)

به عنوان یک دانشجوی ملکه، شما به یک دانشگاه واقعا بین المللی پیوستید. در واقع ما به عنوان 24 دانشگاه بین المللی ترین در جهان شناخته شده است و دانش آموزان از بیش از 82 کشور، کمک به ایجاد یک دانشگاه چند فرهنگی و پر جنب و جوش.

ما عضو راسل گروه معتبر هستیم، با هماهنگی تعالی در تحقیقات و آموزش و پرورش با یک ذهن دانش آموز محور.


Queen's University

150،000 مدرک کارشناسی ارشد خود را در سراسر جهان انجام می دهند

فارغ التحصیلان ما الهام بخش از محققان برجسته، برندگان جایزه نوبل هستند - مانند Seamus Heaney و David Trimble - و رهبران با نفوذ که در ایرلند شمالی و در سراسر جهان تاثیر می گذارد.

بیش از 94٪ از فارغ التحصیلان ملکه در شغل یا تحصیل بیشتر شش ماه پس از فارغ التحصیلی؛ فارغ التحصیلان ما در رأس مقامات ارشد رهبری در 80 شرکت برتر 100 شرکت ایرلند برتر قرار دارند و در بیش از 120 کشور متفاوت هستند.

یکی از بزرگترین دانشگاه های دانشگاهی بریتانیا و نهمین سن 9 سالگی، ما میراث افتخار ما را با امکانات پیشرفته تر برای بهترین تجربه زندگی دانشگاه ترکیب می کنیم.

ما یک دانشگاه جهانی هستیم

بیش از 23،000 دانشجو در ملکه زندگی می کنند و تحصیل می کنند. از آن، بیش از 1900 نفر از بیش از 82 کشور جهان هستند؛ از جمله مالزی، چین، هندوستان، خاورمیانه و ایالات متحده. ما همچنین بیش از 600 کارمند بین المللی که از بیش از 70 ملیت گرفته شده است استخدام می کنیم.

تجربه فوق العاده دانشگاهی

ما یک شبکه از خدمات پشتیبانی اختصاص داده شده برای کمک به شما بیشتر از وقت خود را در ملکه، مراقبت از سلامت خود، رفاه احساسی، آموزش و پرورش، نیازهای تحصیلی، امنیت مالی و چشم انداز حرفه ای است.

امکانات کلاس جهانی

دانشجویان درجه یک نیاز به امکانات پیشرو دارند. ما در 10 سال گذشته 350 میلیون پوند سرمایه گذاری کرده ایم، با همه ی موارد جدید باز شده است.

یکی از بزرگترین دانشگاه های دانشگاهی بریتانیا و نهمین سن 9 سالگی، ما میراث افتخار ما را با امکانات پیشرفته تر برای بهترین تجربه زندگی دانشگاه ترکیب می کنیم.

Queens102

BELFAST - شماره 1 منطقه در جهان برای بازدید در سال 2018

(PLANET LONELY، 2017)

یک سرمایه با یک فرهنگ خاص. لذت بردن از زندگی روزمره در میان برخی از محبوب ترین مردم در جهان است. غرق در بهترین باشگاه های معاصر، آشپزی، فرهنگ و هنر.

ملکه در قلب فرهنگ بلفاست، و همچنین صحنه های هنری و اجتماعی آن است. ما افتخار می کنیم که بخشی از یک شهر شلوغ و جهانی که دارای زندگی اجتماعی پر جنب و جوش و میراث فرهنگی غنی است، باشد.

اقامت تضمین شده

ارائه سبک زندگی نشان دهنده انتقال از خانه به زندگی دانشگاهی است. اقامتگاه های ایمن و مدرن ما نیز از خدمات درمانی، کمک و هدایت در زندگی دانشجویی در بلفاست و همچنین فضای مهم همه چیز برای زندگی و لذت بردن از زندگی دانشجویی به طور کامل ارائه می دهد.

مسکن دانشجویان ما و اتحادیه دانشجویان به شما کمک می کند تا با دانشجویان دیگر ملاقات کنید و با دیگران زندگی کنید. بیش از 200 باشگاه و جوامع یک راه عالی برای دیدار با دوستان، کشف استعدادهای جدید و شکستن از تحصیل هستند.

Queens103a

دانشکده پزشکی، بهداشت

Q دانشکده پزشکی، بهداشت و علوم زیست شناسی در Queen ارائه کیفیت بالا، آموزش و پرورش پیشرو، از طریق کارکنان طبقه جهانی، تمرکز بر نیازهای جامعه است. ما یک تجربه آموزشی ارائه می دهیم که به رهبری تحقیقاتی و غنی سازی دانش آموزان را از لحاظ فکری، اجتماعی و فرهنگی غنی می کند.

امید ما این است که دانش آموزان از سراسر جهان با ما درمی یابند تا هر دو یاد بگیرند و همچنین ایده ها و رویکردهای جدیدی را برای کمک به هدایت جاه طلبی های ما برای بهبود و پیشرفت زندگی به ارمغان بیاورند. اوئن در قلب فرهنگ بلفاست و همچنین هنر و صحنه های اجتماعی ما افتخار می کنیم که بخشی از یک شهر شلوغ و جهانی که دارای زندگی اجتماعی پر جنب و جوش و میراث فرهنگی غنی است، باشد.

آدرس دادن چالش های جهانی

از طریق تحصیلات و تحقیقات ما، ما تلاش می کنیم که به برخی از بزرگترین چالش های جهان توجه کنیم. کارکنان دانشگاهی ما از طریق مدرسه های ما و موسسات تحقیقاتی جهانی در علوم بهداشت و امنیت غذایی جهانی، تحقیقات جهانی را انجام می دهند. این منجر به درمان های جدید برای بیماران و سطح بالایی از حفاظت از مواد غذایی که ما می خوریم.

دانشکده های دانشکده

دانشکده علوم زیست شناسی

دانشکده پزشکی، دندانپزشکی و علوم پزشکی

دانشکده پرستاری و مامایی

دانشکده داروسازی

رتبه بندی دانشکده

موضوعات در 200 نفر در جهان (رتبه بندی جهانی QS در موضوع 2017)

 • داروسازی و فارماکولوژی (51-100)
 • پرستاری (51-100)
 • پزشکی (151-200)
 • کشاورزی و جنگلداری (151-200)

موضوعات در انگلستان بالا 20 (تایمز و سانتا تایمز راهنمای خوب دانشگاه 2017)

 • 2 در انگلستان برای فارماکولوژی و داروسازی
 • 2 در انگلستان برای دندانپزشکی
 • 4 در انگلستان برای علوم غذایی
 • 6 در انگلستان برای کشاورزی و جنگلداری
 • 10th در انگلستان برای آناتومی و فیزیولوژی
 • 20 در انگلستان برای پزشکی

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Queen's University Belfast

مدرک کارشناسی ارشد ایمنی پیشرفته برای دانشجویانی که قصد دارند یا در حال حاضر در صنایع کشاورزی و صنایع وابسته به آن کار کنند، ارائه شده است که دارای تخصص منحصر به فرد در ز ... [+]

MSc پیشرفته مواد غذایی ایمنی

مدرک کارشناسی ارشد ایمنی پیشرفته برای دانشجویانی که قصد دارند یا در حال حاضر در صنایع کشاورزی و صنایع وابسته به آن کار کنند، ارائه شده است که دارای تخصص منحصر به فرد در زمینه ایمنی و امنیت غذایی است.

مؤسسه امنیت غذایی جهانی (IGFS) یکی از چهار موسسه تحقیقاتی جهانی دانشگاه است که رهبری جهان را در زمینه یکی از بزرگترین چالش ها - چگونگی حصول اطمینان از ایمنی مواد غذایی خود می داند.... [-]

بریتانیا Belfast
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Queen's University Belfast

برنامهی کارشناسی ارشد زیستشناسی و زیستشناسی پاتوژن برای دانشآموزانی که به دنبال آموزش در زمینه بیماریهای عفونی انگلی هستند که به شدت تحت تأثیر قرار میگیرند: سلامت انسان د ... [+]

انگلشناسی انگلیس

برنامهی کارشناسی ارشد زیستشناسی و زیستشناسی پاتوژن برای دانشآموزانی که به دنبال آموزش در زمینه بیماریهای عفونی انگلی هستند که به شدت تحت تأثیر قرار میگیرند: سلامت انسان در کشورهای در حال توسعه و مناطق استوایی؛ سیستم های تولید محصولات کشاورزی در سطح جهانی (از جمله سلامت گیاهان و سلامت حیوانات و رفاه).

دانش آموزانی که این دوره را دریافت می کنند، مهارت هایی را که به طور مستقیم به بهداشت و رفاه انسان، گیاه و حیوانات و رفاه، امنیت غذایی و پایداری آینده تولید مواد غذایی، بویژه در سیستم های تولید دام و دام و طیور، قابل استفاده است.... [-]

بریتانیا Belfast
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Queen's University Belfast

بیوانفورماتیک در حال توسعه نرم افزار و الگوریتم برای تحقیق "اطلاعات بزرگ"، در حال حاضر در قلب تحقیقات پزشکی، کشف و تمرین است. دهه گذشته پیشرفت های زیادی در تکنولوژی مولکو ... [+]

بیوانفورماتیک و ژنتیک محاسباتی

بیوانفورماتیک در حال توسعه نرم افزار و الگوریتم برای تحقیق "اطلاعات بزرگ"، در حال حاضر در قلب تحقیقات پزشکی، کشف و تمرین است.

دهه گذشته پیشرفت های زیادی در تکنولوژی مولکولی و زیست پزشکی به دست آورده است که منجر به انقلاب "ایکوم" می شود.

چه چیزی درگیر است؟

شما به داده های بزرگ نگاه می کنید تا الگوهای دیگری را پیدا کنید که دیگران نمی توانند ببینند، دسترسی به مجموعه های داده ای که هنوز تجزیه و تحلیل نشده اند.... [-]

بریتانیا Belfast
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Queen's University Belfast

این مدرک برای دانش آموزانی که قصد کار در زمینه تحقیق، آموزش و صنعت در بخش علوم زیستی را دارند، طراحی شده است، شما را با درک پیشرفته ای از مسائل جاری و در حال ظهور در رفتا ... [+]

کارشناسی ارشد رفتار و رفاه حیوانات

این مدرک برای دانش آموزانی که قصد کار در زمینه تحقیق، آموزش و صنعت در بخش علوم زیستی را دارند، طراحی شده است، شما را با درک پیشرفته ای از مسائل در حال حاضر و در حال ظهور در رفتار حیوانی و رفاه حیوانات به شما ارائه می دهد و شما را با طیف گسترده ای از سخنرانی ها در موضوعات مختلف.

چرا QUEEN؟

این دوره فرصتی منحصر به فرد برای به دست آوردن مدرک تحصیلی در زمینه رفتارهای حیوانی و رفاه حیوانات ارائه شده توسط دانشمندان جهانی می دهد. بر خلاف اکثر برنامه های کارشناسی ارشد در سایر دانشگاه های انگلستان، ما دانشجویان را به طیف گسترده ای از سخنرانی های مختلف در موضوعات مختلف ارائه می دهیم (برای جزئیات بیشتر به محتوای برنامه مراجعه کنید). بسیاری از فارغ التحصیلان ما مشاغل روحی را در سراسر جهان محافظت می کنند.... [-]

بریتانیا Belfast
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Queen's University Belfast

مدیریت پایداری یکی از مناطق چالش برانگیز و سریع در حال رشد در بخش های عمومی و خصوصی است. با به رسمیت شناختن افزایش تأثیر یک جهان که فراتر از معانی آن زندگی می کند، تعهد ب ... [+]

رهبری کارشناسی ارشد برای توسعه پایدار

مدیریت پایداری یکی از مناطق چالش برانگیز و سریع در حال رشد در بخش های عمومی و خصوصی است. با به رسمیت شناختن افزایش تأثیر یک جهان که فراتر از معانی آن زندگی می کند، تعهد به توسعه پایدار برای برآوردن نیازهای نسل های فعلی بدون ایجاد آسیب رساندن به آینده، هرگز آشکار نبوده است.

این برنامه بازشناسی نوآورانه برای متقاضیان از تمامی زمینه های انضباطی باز است و رهبری را ترویج می دهد و یادگیری تجربی مبتنی بر عمل را در بر میگیرد، از طریق مجموعه ای از سخنرانی ها، تدریس های کار و پروژه های گروهی تسهیل می شود. این برنامه تفکر انتقادی را تقویت می کند و از ابتکار عمل برای حل مسئله و تصمیم گیری در توسعه پایدار استفاده می کند.... [-]

بریتانیا Belfast
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Queen's University Belfast

بیوتکنولوژی بهره برداری از سیستم های زنده یا مولکول ها از آنها برای سود تجاری است. اگر چه کلمه "بیوتکنولوژی" تنها چند دهه است، بشر برای هزاران سال از فناوری های بیوتکنولو ... [+]

زیست شناسی مولکولی MSc

بیوتکنولوژی بهره برداری از سیستم های زنده یا مولکول ها از آنها برای سود تجاری است. اگر چه کلمه "بیوتکنولوژی" تنها چند دهه است، بشر برای هزاران سال از فناوری های بیوتکنولوژی استفاده کرده است، مثلا در پخت، دمیدن و فاضلاب.

بیوتکنولوژی های مدرن بر توانایی در حال افزایش ما برای دست زدن به ارگانیسم ها در سطح ژنتیکی متکی هستند و شامل درمانهای جدید زیستی و بیولوژیک، داروهای جدید، بهره برداری از آنزیم های کاتالیز سبز، تکنیک های جدید تشخیصی هیجان انگیز است. در قرن بیستم، زندگی ما با فناوری اطلاعات تغییر یافت. قرن 21 ممکن است یک تحول عظیم را ببیند، اما این بار با استفاده از بیوتکنولوژی به رهبری.... [-]

بریتانیا Belfast
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Queen's University Belfast

فشار بی سابقه ای بر محیط زیست به دلیل استثمار، زیست محیط زیست و از دست دادن، تغییر آب و هوا، گونه های تهاجمی، آلودگی و بیماری های در حال ظهور وجود دارد. شما می توانید بخش ... [+]

مدرک مدیریت زیست شناسی و مدیریت زیست محیطی

ما در وسط یک بحران تنوع زیستی هستیم. ششمین رویداد انقراض جمعی در زمین. بیش از نیمی از حیات وحش جهان در پنجاه سال گذشته ناپدید شده است.

فشار بی سابقه ای بر محیط زیست به دلیل استثمار، زیست محیط زیست و از دست دادن، تغییر آب و هوا، گونه های تهاجمی، آلودگی و بیماری های در حال ظهور وجود دارد. شما می توانید بخشی از چیزی برای کمک به این موضوع باشید.... [-]

بریتانیا Belfast
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Why study at Queen's University Belfast?

Life in Belfast - The Ultimate Student City

Postgraduate Study in Belfast, Northern Ireland

Queen's University Belfast
Address
Queen's University Belfast University Road Northern Ireland
BT7 1NN Belfast, Northern Ireland, بریتانیا
وب سایت
تلفن
+44 785 1880522