Queen Mary University of London - School of Economics and Finance

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده اقتصاد و امور مالی در پردیس اصلی ملکه مری در Mile پایان، یک منطقه خلاق و متنوع در قلب شرق لندن، نزدیک به منطقه مالی لندن واقع شده است.

QMUL تنها دانشگاه در لندن با یک دانشگاه مستقل است. دانش آموزان می توانند در محل اقامت، برنده جایزه در دهکده دانشجویی ما در مسیر پایان زندگی می کنند، در حالی که با بهره گیری از فضای دوستانه دانشگاه، نزدیکی به سخنرانی ها، و همچنین شور و هیجان از زندگی در لندن.

اعضای هیئت علمی ما کارشناسان خود در زمینه به رسمیت شناخته شده، و تحقیقات خود تاثیر در سیاستگذاری و بحث های عمومی. وسعت و عمق از تخصص ما ما را قادر به ارائه دوره ها و نظارت دکترا در تمام مناطق عمده ای از اقتصاد و دارایی.

مدرسه ارائه می دهد طیف وسیعی از رشته در مقطع کارشناسی، که به طور سیستماتیک در بالای برنامه انگلستان در اقتصاد و رشته های مرتبط قرار گرفت. آموزش و پرورش فارغ التحصیل در مدرسه در اطراف چندین برنامه کارشناسی ارشد و برنامه دکترا ساختار سازمان یافته است. فرهنگ پژوهش ما این است که توسط دو سمینارها هفته برای سخنرانان دعوت کرد و کنفرانس های بین المللی به طور منظم، پرورش داد.

ما افتخار می کنیم به میزبان یک جامعه متنوع و پر جنب و جوش از استادان و دانشجویان می باشد. اعضای علمی از کارکنان از بیش از پانزده کشور می آیند و سه چهارم از دانش آموزان ما از خارج از کشور می باشد.

تحصیلات تکمیلی

دانشکده اقتصاد و امور مالی در دانشگاه Queen Mary لندن ارائه می دهد طیف منحصر به فرد از درجه کارشناسی ارشد در هر دو اقتصاد و دارایی، و یک برنامه دکتری ساخت یافته.

فرصت های شغلی

فرصت های شغلی خدمات برای دانشکده اقتصاد و امور مالی در کوئین مری قرار دادی است و خود را در یک رویکرد دانش آموز محور مبتنی بر داده می بالد.

این سرویس به طور مشترک توسط متخصص شغلی ما مشاور راج Sidhu به کسی است که بیش از 10 سال تجربه کار در طبقه تجاری در سراسر شهر لندن، از جمله دویچه بانک، بانک رویال کانادا و WestLB و مدرسه اختصاص داده شده اقتصاد و هماهنگ کننده امور مالی کارآموزی منجر Lipsheon Jhand.

مشاغل ارائه با ورودی از دانشجویان، فارغ التحصیلان، دانشگاهیان و شرکت های تجاری طراحی شده بودند.

امکانات

دانش آموزان پژوهش ما از امکانات بسیار عالی QMUL برای حمایت و افزایش تجربه یادگیری خود بهره مند شوند.

این مدرسه دانش آموزان خود امکانات بسیار عالی از جمله منابع IT، دسترسی آنلاین به رسانه های خبری، باشگاه ها، پشتیبانی و محل اقامت.

منابع IT

ما با ارائه دسترسی به آخرین بانکداری و صنعت مالی نرم افزار و اشتراک به پایگاه داده های آماری بزرگ و بسته های نرم افزاری، توسط اقتصاددانان در امور مالی و یا در دولت استفاده می شود.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناس ارشد امور مالی رفتاری

Campus تمام وقت August 2017 بریتانیا لندن

رفتاری مالی بخشی از اقتصاد رفتاری است که به مطالعه مهم "irrationalities" در بازارهای مالی است. موضوعات کلیدی آن عبارتند از اشتباهات رایج مردم را در هنگام تصمیم گیری چقدر برای ذخیره و چگونه به سرمایه گذاری، حجم بیش از تجارت، پازل حقوق صاحبان سهام حق بیمه، حباب، و قابل پیش بینی بازارهای مالی است. [+]

شواهد فزایندهای که مردم را نقض بسیاری از «عقلانیت» فروض اقتصاد جریان اصلی وجود دارد. اقتصاد رفتاری رشته نسبتا جدید است که به مطالعه این موارد نقض و پیشنهاد نظریه به آنها توضیح است. رفتاری امور مالی بخشی از اقتصاد رفتاری است که به مطالعه مهم "irrationalities" در بازارهای مالی است. موضوعات کلیدی آن عبارتند از اشتباهات رایج مردم را در هنگام تصمیم گیری چقدر برای ذخیره و چگونه به سرمایه گذاری، حجم بیش از تجارت، پازل حقوق صاحبان سهام حق بیمه، حباب، و قابل پیش بینی بازارهای مالی است. اقتصاد رفتاری و رفتاری مالی فوق العاده در محبوبیت در سال های اخیر افزایش یافته است. جایزه نوبل در علوم اقتصادی به دانیل کانمان در سال 2002 برای اقتصاد رفتاری و رابرت شیلر در سال 2013 برای رفتاری مالی اهدا شد. وجود دارد تا به بهره توسط مردم افزایش یافته است، به عنوان موجی از کتاب های محبوب در این مناطق مشهود است. نیز وجود دارد افزایش علاقه توسط دولت بوده است: به عنوان مثال، دیوید کامرون "رفتاری بینش تیم" در سال 2010 منصوب برای کمک به سیاست های دولت طراحی. ستون فقرات این برنامه شامل یک ماژول ترم اول در اقتصاد رفتاری و یک ماژول دوم ترم در جوی پیشرفته رفتاری امور مالی. به غیر از این دو ماژول، دانش آموزان می توانند ماژول پوشش موضوعات سنتی تر در امور مالی است. آگاهی کامل از اقتصاد رفتاری و رفتاری مالی دانش آموزان با درک عمیق تر و واقعی تر از بازارهای مالی از است امور مالی جریان اصلی ارائه... [-]

کارشناسی ارشد در مدیریت ثروت

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  August 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

مدیریت ثروت کارشناسی ارشد مدرک متخصص که با هدف ارائه آموزش عملی و نظری در زمینه های مورد علاقه مالی بزرگ، در مدیریت سرمایه گذاری خاص و امور مالی شرکت است. [+]

مدیریت ثروت کارشناسی ارشد درجه متخصص که با هدف ارائه آموزش عملی و نظری در زمینه های مورد علاقه مالی بزرگ، در مدیریت سرمایه گذاری خاص و امور مالی شرکت است. در همان زمان جاه طلبی خود خواهد بود برای به دست آوردن، مانند دیگر برنامه های که توسط دانشگاه های پیشرو، معافیت کامل از دیپلم CISI ارائه شده است. طراحی شده برای دانش آموزان و حرفه ای که هدف به دنبال شغلی در امور مالی و دیگر، زمینه های مربوط، این برنامه مجموعه ای منحصر به فرد از چشماندازی از چگونگی بازارهای مالی عمل می کنند، ریشه در تئوری و عمل اقتصادی و مالی فراهم می کند. نمونه هایی از موضوعات تحت پوشش عبارتند از: ساختار سرمایه بهینه، ترکیب و ادغام، مدیریت نمونه کارها، مدیریت ریسک، مشتقات و ساختار امور مالی. این برنامه از آخرین پیشرفت تحقیقات کاربردی به ارمغان بیاورد و به طور خاص برای انتقال دانش کامل از اجزای اصلی بانکداری تجاری و سرمایه گذاری و ساختار در حال تغییر از صنعت مالی بین المللی. این طراحی شده است به طوری که برای انعطاف پذیری و تخصص مترقی برای آموزش کارشناسان این صنعت نیاز و شامل نه ماژول اجباری که پایه لازم به کارشناسی کارشناسی ارشد تامین مالی و بودجه بندی سرمایه مسائل هستند. سپس دانش آموزان را برای یک انتخاب انتخاب کردن. همانطور که با تمام مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد ما، ثروت کارشناسی ارشد مدیریت ارائه می دهد: سهم ارزشمند از پزشکان شهر محترم و کارشناسان صنعت که او نیز به دانش آموزان، آوردن بینش عملی... [-]