Norwich University of the Arts

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره NUA

Norwich University of the Arts (NUA) بیش از 170 سال در زمینه هنر، طراحی و آموزش رسانه ای تاسیس شده است. اما در حالی که تاریخ ما را می توان به سال 1845 کشف کرد، چشم انداز ما، تفکر پیش رو است.

از دانشگاهی که در مرکز شهر واقع شده است و دارای امکانات ابتدایی است تا به تدریس بپردازد که ما را تحت عنوان چارچوب تعالی تدریس به طلا تعلق گرفت و رتبه اول را در انگلستان برای حفظ دانشجو توسط The Times and the Sunday Times Good University Guide 2020 کسب کرد ، و اعتبار ما زیرا تعالی به دست آورده است.

NUA به عنوان یک دانشگاه تاسیس شده است، شهرت ملی را به عنوان یک جامعه نوآور و خلاق دانشگاهی پرورش داده است، با تعهد قوی به ارائه دوره های آموزشی حرفه ای، تمریناتی که دانشجویان را قادر می سازد تا مهارت های خود را توسعه دهند و اشتیاق خود را دنبال کنند.

در قلب این همه، دانش آموزان ما. هنرمندان، طراحان، سازندگان. با توجه به منافع و چشم اندازهای منحصر به فرد، آنها تمایل به چالش کشیدن و الهام بخشیدن به یکدیگر دارند. برای یادگیری از گذشته و شکل دادن به آینده.

بیانیه ماموریت ما

مأموریت NUA بهترین دانشگاه تخصصی برای هنر، طراحی، معماری و مطالعه رسانه ای در اروپا است، تولید فارغ التحصیلان از بهترین دانشجویان و کارکنان الهام بخش برای دستیابی به برتری در حوزه های خلاق و فرهنگی.

تاریخ Norwich University of the Arts

1845 دانشکده طراحی نورویچ در سال 1845 توسط هنرمندان و پیروان مدرسه نقاشان نورویچ ، تنها گروه استانی انگلیس که تأسیس شهرت بین المللی برای نقاشی منظره تأسیس کرده است ، تأسیس شده است.
1965 تأیید شده است برای ارائه مقطع درجه از طریق دیپلم هنر و طراحی.
سال 1965 به بعد نقاط قوت دوقلوی در نقاشی و طراحی گرافیک ، در زیر گروهی از تمرین کنندگان و معلمان استثنایی پدید می آیند و نشانگر صحنه ملی و هنر می شوند.
1975 اولین دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه های معتبر ارائه شده توسط شورای جوایز دانشگاهی ملی (CNAA) معتبر است.
1989 کالج هنر بزرگ یارموت در این مدرسه گنجانیده شده است.
1993 اولین دوره های کارشناسی ارشد از طریق توافق نامه دانشگاهی با آنگلیا پلی تکنیک معرفی شد.
1994 به عنوان یک مؤسسه آموزش عالی گنجانیده شده و دوباره به عنوان دانشکده هنر و طراحی نورویچ تغییر نام داد.
1995 دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد برای ثبت نام در مقطع دکترا ثبت نام کرد.
2008 قدرت اعطای مدرک تحصیلی را تا سطح کارشناسی ارشد اعطا کرد و دوباره به عنوان دانشکده هنر دانشگاه نورویچ نامگذاری شد.
2012 عنوان شورای دانشگاهی را از طرف شورای پویشی اعطا کرد و به Norwich University of the Arts تبدیل Norwich University of the Arts . نخستین صدراعظم خود - سر جان جان هورت - بازیگر را منصوب کرد.

آژانس تضمین کیفیت بررسی می کند که چگونه دانشگاه ها و کالج های بریتانیا استانداردهای آموزش عالی خود را حفظ می کنند.

این دانشگاه به عنوان یک موسسه آموزش عالی مستقل تحت بخش 121 قانون اصلاحات آموزش و پرورش سال 1988 تاسیس شد و یک نهاد شناخته شده است که توانایی اعطای مدرک تحصیلی را به عهده دارد. دانشگاه توسط دفتر دانشجویان (OfS) تنظیم شده است. اطلاعات در مورد وضعیت دانشگاه را می توان در Register OfS و در فهرست بدن های شناخته شده که در وب سایت دولت انگلستان (GOV.UK) منتشر شده است، پیدا کنید. چارچوب قانونی OfS از آگوست 2019 به طور کامل به اجرا در می آید. از 1 آوریل 2018 تا 31 ژوئیه 2019 دانشگاه تحت شرایط OfS Transitional Arrangements خواهد شد.

مکان ها

نورویچ

Norwich University of the Arts

تلفن
+44 (0)1603 610561