توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا در NCH تحصیل میکنید؟

New College of the Humanities (NCH) که در بولومسبوری، لندن مستقر است، سال 2011 را تاسیس کرد، شهرت خود را به عنوان یک موسسه دانشگاهی در سطح جهانی که در آموزش عالی انگلستان هدایت می شود، به دست آورده است.

در سال 2015، The Times گفت: NCH به عنوان "ارائه آموزش" در سطح بالاتری قرار داده و به عنوان "خط مقدم یک عصر جدید، معادل دانشگاهی سفر به فضا" قرار گرفته است، و سیستم آموزشی ما یک به یک به NCH ارائه می دهد حتی یکی از دو سیستم آموزشی آکسفورد را در یک راه بسیار مهم ".

هنر لیبرال الهام گرفته از دوره های کارشناسی

NCH ​​یک برنامه آموزشی منحصر به فرد هنرهای تجسمی، منحصر به فرد ارائه می دهد که به گروه های کوچک آموزش داده می شود و از طریق یک سیستم آموزشی یک به یک است که استاندارد طلایی آموزش علوم انسانی است.

دانش آموختگان دوره های ترکیبی را که شامل یک موضوع بزرگ و یک موضوع جزئی تربیتی هستند، از هر دو هنر تاریخی، اقتصاد، انگلیسی، تاریخچه، حق امتیاز تکلیف LLB، قانون حقوقی LLB، فلسفه و سیاست، انتخاب می کنند.

تمام دانش آموزان NCH مطالعات درجه خود را با دیپلم غنی سازی کالج ترکیب می کنند که برای ارائه بینش لازم برای هدایت یک زندگی پر ارزش و پرطرفدار و ارائه فرصت های توسعه حرفه ای حرفه ای است. دیپلم NCH به علاوه فارغ التحصیلان به درجه خود اعطا می شود و آنها را از همتایان خود جدا می کند، با نشان دادن عمق بیشتر آموزش و پرورش آنها.

تدریس فوق العاده

دانش آموزان NCH از یکی از بهترین نسبت های کارکنان به دانشجویان در تحصیلات عالی انگلستان بهره مند می شوند و حداقل 13 ساعت در هفته با دانش آموزان ما تجربه می کنند. در مقایسه، دانشجویان علوم انسانی و علوم انسانی در دانشگاه های راسل گروه به طور متوسط ​​9.85 ساعت تماس در هر هفته HEPI تجربه می کنند).

تدریس در NCH از طریق آموزشهای یک به یک، سمینارهای گروه کوچکی و سخنرانی های تعاملی بین 10 تا 60 دانش آموز انجام می شود، به این معنی که همه صداها شنیدن و تمام سوالات مورد بحث قرار می گیرند. دانشکده تدریس ما شامل متخصصان الهام بخش و با تجربه است که علاقمند به آموزش هستند و در تحقیقات فعال هستند.

پروفسور کلاس جهانی NCH شامل افرادی مانند سیمون بلکبرن، سر پارتا داسگوپتا، ریچارد داوکینز، دانیل سی دنت، AC Grayling، Bettany Hughes، Lawrence Krauss، Steven Pinker، Sir Christopher Ricks و Adrian Zuckerman است که همه آنها آموزش و کمک به ایجاد و توسعه برنامه در کالج. بین آنها، در هر سال تحصیلی در NCH تقریبا 100 سخنرانی ارائه می دهند و دانش آموزان ما را به برخی از بزرگترین متفکران جهان که در سطح مقدماتی بی نظیر هستند دسترسی دارند.

ایستاده ما

در سال 2015، نتایج درجه اول فارغ التحصیلان ما بالاتر از میانگین ملی بود، با بیش از 30 درصد درجه یک درجه اول در موضوع علوم انسانی و بیش از 83 درصد به درجه بالاتری از درجه دوم و بالاتر رسید. * مقصدهای شامل Clifford Chance، لامبرت اسمیت هامپتون، تئاتر آزاد بلاروس، Deloitte، پورشه، Diageo و شورای بریتانیا. دیگران به تحصیلات تکمیلی در دانشگاه های برتر از جمله دانشگاه آکسفورد، UCL و LSE پیشرفت کردند.

از زمان آغاز کالج، NCH برای ارائه یک تجربه دانشگاهی غافلگیرانه شهرت یافته است. در سال 2015، NCH بهترین دوره "بهترین" شد

* در سال 2014، 20 درصد از دانش آموزان در سراسر انگلستان مدرک درجه اول را به خود اختصاص دادند، و 72 درصد به درجه بالاتری از درجه دوم یا بالاتر (HESA) دست یافتند.

تحصیلات تکمیلی

NCH ​​شهرت خود را به عنوان یک موسسه علمی در سطح جهانی که رهبری تحصیلات عالی در بریتانیا است، به دست آورده است. دانش آموزان ما بعضی از ذهن های پرخطر جهان هستند و علاقه زیادی به یادگیری دارند. تحصیل در NCH یک پیگیری غنی کننده است، هر دو شخصا و حرفه ای، و ما در نظر دانش آموزان تحصیلات تکمیلی به نقش یکپارچه در توسعه در حال حاضر جامعه جامعه پر جنب و جوش ما.

برنامه های MA ما مهارت های پیشرفته در پرسش های مهم، جمع آوری اطلاعات، سنتز و تجزیه و تحلیل، و ارتباطات دهی و مکالمه را تقویت می کنند. فارغ التحصیلان احتمالا به دنبال یک درجه تحصیلی و حرفه ای تحصیلی یا فرصت های شغلی گسترده تر در صنایع مختلف هستند.

فارغ التحصیلان ما

NCH ​​یک تجربه یادگیری فشرده و فرصت های عظیم برای رشد فردی را ارائه می دهد. دانش آموزانی که تحصیل در کالج را انتخاب می کنند، به افرادی اطمینان داده می شود که به خوبی و صحیح هستند و توانایی تفکر انتقادی و فکر فکری مستقل دارند، مهارت های تحقیقاتی چشمگیر، طیف وسیعی از منافع و احساسات و درک نحوه استفاده از مطالعات خود را جهان در بزرگ.

کالیبر و تنوع مقاصد اولین فارغ التحصیلان کالج، ارزش آکادمیک و واقعی دبیرستان کالج را به آموزش عالي تر، عمیق تر و دقیق تر نشان می دهند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


New College of the Humanities

تحقیقات تاریخی MA ما ... [+]

طرح کلی

از سال 2018 شروع می شود

هر کدام از هفت دوره این برنامه توسط برنده جایزه دکتر سوزانا لیپسکوف، مدرس دانشگاه، مورخ و پخش شده است و توسط دانشکده تاریخ در NCH تحویل خواهد شد.

دوره 1: هنرستان مورخدوره 2: مطالعه عمیق I *دوره 3: تاریخ عمومیدوره 4: مطالعه عمیق II *دوره 5: دکتری Iدوره 6: تاریخچه کاربرد کاربردیدوره 7: پایان نامه دوم

* مطالعات عمق از:

دادگاه سلطنتی: ریتال، فرهنگبرخورد های متقابل فرهنگی در دنیای مدرن مدرنبعدا ویکتوریا سن: جامعهآفریقایی آمریکایی... [-]
بریتانیا London
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
New College of the Humanities

فلسفه MA ما فلسفه مؤسسه برنامه ای دقیق و گسترده ای را برای کسانی که به مطالعه فلسفی رسمی به عنوان فارغ التحصیل رشته های دیگر و فارغ التحصیلان فلسفه در تلاش برای تثبیت ... [+]

فلسفه MA ما

فلسفه مؤسسه برنامه ای دقیق و گسترده ای را برای کسانی که به مطالعه فلسفی رسمی به عنوان فارغ التحصیل رشته های دیگر و فارغ التحصیلان فلسفه در تلاش برای تثبیت و گسترش مطالعات خود هستند، ارائه می دهد.

این برنامه کارشناسی ارشد را می توان در یک سال کامل (تمام وقت)، و یا بیش از دو سال (نیمه وقت) گسترش یافته است.

انتقادات و پیشنهادات در مورد مقاله 10،000 تا 15،000 کلمه در شش هفته پس از ارسال ارائه خواهد شد.... [-]

بریتانیا London
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
New College of the Humanities

ارزیابی ارزیابی خلاصه ای از سیاست جهانی MSc عمدتا به وسیله مقالاتی است که در طول سال تحصیلی به صورت یکنواخت در جهت جلوگیری از بارگیری دانش آموزان صو ... [+]

ارزیابی

ارزیابی خلاصه ای از سیاست جهانی MSc عمدتا به وسیله مقالاتی است که در طول سال تحصیلی به صورت یکنواخت در جهت جلوگیری از بارگیری دانش آموزان صورت می گیرد. دانش آموزان نیز بر اساس یک پیشنهاد تحقیقاتی طولانی و پایان نامه 15000 کلمه، ارزیابی خواهند شد. تکالیف نوشته شده از طریق VLE، Moodle و Turnitin ما برای به حداقل رساندن فرصت های سرقت ادبی ارائه می شود.... [-]

بریتانیا London
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
New College of the Humanities

آیا شما Freakonomics را خوانده اید (Levitt ... [+]

ترکیبی جذاب از سیاست های اقتصادی و ارتباط دانش اقتصادی، این کارشناسی ارشد به شما آموزش می دهد تا بدانید که چگونه دانش اقتصادی در دنیای مدرن مورد استفاده قرار می گیرد.

فارغ التحصیلان می توانند بین اقتصاددانان و عموم مردم کار کنند.

این

چه کسی باید اعمال شود

این برنامه ممکن است برای شما مناسب باشد اگر شما علاقه مند به توسعه حرفه ای به عنوان یک سیاست ساز، خبرنگار، در سازمان های غیردولتی یا بین المللی هستید.... [-]

بریتانیا London
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

An Open Day at New College of the Humanities

Professional development at NCH

Student Life at NCH - Your Accommodation Choices

2015 Graduation | NCH London

Why Study Philosophy?