توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تاریخ

دانشکده ملی فیلم (همانطور که در ابتدا نامگذاری شد) در سال 1971 افتتاح شد و این تلاش بزرگ صنعت و دولت برای ایجاد یک موسسه برای آموزش و استعداد برای صنعت فیلم بریتانیا بود.

در سال 1970، کالین یانگ، اسکاتلند و سپس رئیس بخش هنرهای تئاتر دانشگاه کالیفرنیا، NFTS را تاسیس کرد و به عنوان اولین مدیر مدرسه منصوب شد. با یک وام از رتبه، NFS، استودیوهای قدیمی Beaconsfield Film را در Buckinghamshire خریداری کرد - که به عنوان سازمان های متنوع مانند شرکت فیلم شیرین فیلم بریتانیا، The Film Crown Film و کمپانی Gas Thames Gas خریداری شده بود و قرار بود آن را به صنعت حرفه ای تبدیل کند استانداردها جوان چهار بخش دائمی - تولید، دوربین، ویرایش و صدا را ایجاد کرد - و در سال 1971، اولین ورود 25 دانش آموز از طریق دروازه استودیویی گذشت. مدیران مایک رادفورد (معامله گر ونیز، ایل پاستین)، بیل فورسیث (محلی قهرمان) و بن لوین (آللی مک بیال)، پیشگام مستندساز نیک برومفیلد (آیلین: پرتره یک قاتل سریال) و متخصص جلوه های بصری دنیس لاو (کوه سرد ، بیمار انگلیسی) از جمله آنها بود.

امکانات تولید

NFTS تنها مدرسه فیلم انگلیس با استودیوی استاندارد فیلم استاندارد خود، استودیو های 4K تلویزیون و تمرین است. با سرمایه گذاری اخیر 20 میلیون پوند در دانشکده، ما ارائه می دهیم زمینه های کارآزموده ای را برای همه دوره ها فراهم می کند، و دانش آموزان ما را در هیچ یک از موسسات خلاق دیگر بریتانیا بی نظیر ارائه می دهد.

دانش آموزان NFTS دسترسی 24/7، 364 روز در سال به بزرگترین امکانات تولید در هر مدرسه فیلم انگلستان داده می شود. اینها نه تنها شامل استودیوهای ما، بلکه همچنین صداهای تئاتر و دوبله تلوزیونی ما، بیش از 50 بالای دوربین های دیجیتال، آخرین نرم افزار ویرایش در سوئیت های اختصاصی، سونی Dolby Digital Surround، و غیره است. این امکانات منحصر به فرد دانش آموزان ما را قادر می سازد تا BAFTA، انجمن تلویزیون سلطنتی، جایزه CILECT و محصولات نامزد اسکار را ایجاد کنند.

برنامه تحصیلی

هیچ مدرسه ای دیگر در جهان وجود ندارد که دوره های مختلف فیلم سازی حرفه ای را در اختیار داشته باشد. 18 کارشناسی ارشد، 14 گواهینامه، 4 گواهینامه و طیف وسیعی از دوره های کوتاه مدت.

دوره های NFTS مبتنی بر یادگیری و استفاده از صنایع دستی و مهارت های رسانه است. دانش آموزان تشویق می شوند تا درک دقیقی از چگونگی نقش متخصص خود در فرایند کلی توسعه، تولید و برنامه ریزی پروژه داشته باشند. تمام تمرین های عملی با سمینارها و فعالیت های دیگر که فیلم، تلویزیون و بازی ها را در یک زمینه تاریخی، فرهنگی و تجاری قرار می دهند، به سادگی با هم ادغام می شوند.

شبکه فارغ التحصیلان

فقط به این دلیل که شما فارغ التحصیل شده اید، به این معنی نیست که گذشت!

NFTS دارای شبکه فعال فارغ التحصیلان است، و بسیاری از فارغ التحصیلان در تماس هستند و با هم همکاری می کنند که بعد از اینکه مدرسه را ترک کرده اند. تعداد زیادی از فارغ التحصیلان اخیر که در زمینه پروژه هایی با فارغ التحصیلان از سال ها پیش کار می کنند، وجود دارد.

به عنوان بخشی از شبکه فارغ التحصیلان، شما ایمیل های معمولی حاوی اطلاعات مربوط به شغل ها، پروژه های پل های صنعتی و اخبار از مدرسه دریافت خواهید کرد. ما همچنین حزب فارغ التحصیل سالانۀ NFTS را که در ماه ژانویه در لندن برگزار می شود برگزار خواهیم کرد.

فراموش نکنید که ما را با جزئیات تماس با ما در میان بگذارید و ما را در مورد هرگونه اعتبار یا جشنواره ای که با آن درگیر هستید اطلاع دهید!

برای تماس با تیم المپیادهای NFTS، لطفا با ایمیل alumni@nfts.co.uk

برای کمک به برقراری ارتباط با شما، با همکلاسی های قدیمی همجنس خود را متقاعد کنید یا از سال دیگر فارغ التحصیلان ملاقات کنید چرا که ما در فیس بوک و لینک در اینترنت آنلاین نیستیم.

همکاران

NFTS به بسیاری از سازمان ها، شرکت ها و افرادی که از کار ما حمایت می کنند، متعهد است، که بسیاری از آنها برای اکثریت آن از مدرسه حمایت کرده اند.

اسپارتان شرکای پلاتین

کانال 4

CHANNEL 4 یک سرویسدهنده خدمات عمومی که به صورت عمومی و به طور تجاری تأمین مالی می شود، به طور غیرمستقیم، تجربی و متمایز است.

عوامل کلیدی شرکای

بخش فرهنگ، رسانه و ورزش

DCMS کار می کند تا اطمینان حاصل شود که ارتباطات، رسانه های خلاقانه، فرهنگی، گردشگری، ورزش و سرگرمی، اقتصاد را به رشد و تأثیر واقعی بر زندگی مردم می انجامد.

HEFCE

آموزش و پرورش و آموزش و پرورش در موسسات آموزش عالی.

FILM SKILLSET CREATIVE SKILLSET FILM SKILLSET FUND

فدراسیون مهارت های فیلم مهارت های آموزشی توسط لوتوری های ملی از طریق BFI و صنعت فیلم از طریق سرمایه گذاری مهارت های آموزشی حمایت می شود

باشنده گان کلیدی

آسمان

SKY بزرگترین پلت فرم تلویزیون پرداخت در پادشاهی متحده و ایرلند با بیش از 11 میلیون پیمان است.

شرکت پخش بریتانیایی

CORPORATION Broadcasting BRITISH (بی بی سی) بزرگترین رویداد در جهان با بیش از 23،000 کارمند است.

ITV

ITV بزرگترین شبکه تلویزیونی تجاری در انگلستان است

انجمن توزیع کنندگان فیلم

انجمن فروشندگان فیلم FILM LTD. (FDA) سازمان تجارت برای توزیع کنندگان فیلم تئاتری در انگلستان - شرکت هایی که فیلم ها را برای سینمای UK Cinema منتشر می کنند.

انجمن بین المللی CINEMA

انجمن بین المللی سینمای UK انجمن تجارت است که نمایندگی از اپراتورهای CINEMA UK است.

کلیدی مشارکتکنندگان

کالج ROYAL ART

دوره کارشناسی ارشد ما توسط دانشکده روان هنر شناخته شده است

آکادمی فیلم آموزشی CREATIVE SKILLSET

ما یک آکادمی فیلم آموزشی خلاقانه که توسط صنعت فیلم انگلیس به عنوان یک مرکز آموزش و پرورش در زمینه فیلم شناخته شده است.

مرکز بین المللی DE LIAISON DES ECOLES DE CINÉMA ET DE TÉLÉVISION - CILECT

ما یک عضو از موسسات بزرگ مدارس فیلم و تلویزیون در سراسر جهان هستیم. اهداف آن به منظور فراهم آوردن معیارهای مبادله ایده ها در مدارس عضو

GROUPEMENT EUROPEEN DES ECOLES DE CINEMA ET DE TELEVISION - GEECT

ما عضو گروه اروپایی مدارس فیلم و تلویزیون هستیم

آژانس تضمین کیفیت

NFTS یک تصمیم "مجددا" برای کیفیت توانایی های مطالعه دانش آموزان از اداره تضمین کیفیت برای تحصیلات عالی (QAA) به دست آورد. گزارش را ببینید

پل ها به صنعت

NFTS با تعدادی از شرکای صنعت کار می کند تا فرصتی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان NFTS فراهم کند.

پل NFTS به طرح های صنعتی برای کمک به دانشجویان و فارغ التحصیلان NFTS در صنعت طراحی شده اند که فرصت های شغلی، فیلم ها و تبلیغاتی را با حمایت کنندگان شریک صنعت ما ایجاد می کنند در حالی که NFTS همچنان از آنها پشتیبانی می کند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

National Film and Television School

FX دیجیتال در همه جا - از فیلم های مستقل کم بودجه و محتوای دیجیتال آنلاین به آگهی های بازرگانی، برنامه های تلویزیونی، بازی ها و blockbusters هالیوود است. ... [+]

بررسی اجمالی

FX دیجیتال در همه جا - از فیلم های مستقل کم بودجه و محتوای دیجیتال آنلاین به آگهی های بازرگانی، برنامه های تلویزیونی، بازی ها و blockbusters هالیوود است.

در طی این دوره مدولار بسیار عملی، شما علاوه بر یادگیری در مقابل یک کامپیوتر، بسیاری از تکنیک های یادگیری زمان را بر روی مجموعه قرار می دهید. شما با دانشجویان دیگر رشته های NFTS MA همکاری می کنید، با ایجاد 2D / 3D VFX، CG 3D FX یا Color Grading و Onlining کل تولید در طیف متنوعی از پروژه های NFTS فیلم و تلویزیون - که بسیاری از آنها برای تبدیل شدن به برنده جایزه بین المللی.... [-]

بریتانیا Beaconsfield
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
National Film and Television School

یک زمین شناسی مغناطیسی در طراحی و توسعه بازی ها. این دوره ترکیبی از ورود و آموزش و پرورش از کارشناسان صنعت بازی های پیشرو در طراحی، هنر، تولید و صوتی با تخصص NFTS در رشته ... [+]

بررسی اجمالی

یک زمین شناسی مغناطیسی در طراحی و توسعه بازی ها. این دوره ترکیبی از ورود و آموزش و پرورش از کارشناسان صنعت بازی های پیشرو در طراحی، هنر، تولید و صوتی با تخصص NFTS در رشته های از جمله فیلمنامه، انیمیشن، طراحی صدا و ترکیب، به پیشگام بازی های منحصر به فرد و نوآورانه.

کارشناسی ارشد در طراحی و توسعه بازیها یکی از معروف ترین بازی های آموزشی در زمینه تحصیلات تکمیلی است که توسط متخصصان برجسته بازی ها با شهرت، اعتباربخشی و فارغ التحصیلان بر خلاف دیگران آموزش داده می شود. دانش آموزان در کنار کارهای فیلم، تلویزیون و انیمیشن کار می کنند، مهارت های خلاقانه و فنی را در طراحی، کد، هنر، انیمیشن، تولید، صدا و رابط کاربری ایجاد می کنند. NFTS یک محیط منحصر به فرد خلاق است که دانش آموزان بازی های MA را قادر می سازد تا از فرصت های متعدد همکاری در استودیو های تولید ما بهره مند شوند.... [-]

بریتانیا Beaconsfield
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
National Film and Television School

این دوره آموزشی منحصر به فرد، با ارتباطات بی نظیری با صنعت، با شرکای صنعت پیشرو کار می کند تا نه تنها دانش متخصصی را به شما تحویل دهد بلکه تجربه کار با ارزش را نیز به شما ... [+]

بررسی اجمالی

این دوره آموزشی منحصر به فرد، با ارتباطات بی نظیری با صنعت، با شرکای صنعت پیشرو کار می کند تا نه تنها دانش متخصصی را به شما تحویل دهد بلکه تجربه کار با ارزش را نیز به شما ارائه می دهد.

این دوره شرکت کنندگان را از طریق فرآیند گرفتن یک محتوا (یک بازی، نمایش تلویزیونی یا یک فیلم برجسته) به بازار به شرکت کنندگان می برد - بررسی نحوه فروش، بازاریابی، توزیع و خرده فروشی (یا نمایشگاه) هر صنعت از " بینی به دم ". این دوره همچنین به ظهور اشکال جدید و نوآورانه رسانه ای که رسانه های سنتی با بازارهای دیجیتال (از جمله Youtubers، محتوای مارکدار در میان دیگران) و طرف تجاری هر یک را ادغام می کند، نگاه می کند.... [-]

بریتانیا Beaconsfield
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
National Film and Television School

یک دوره ی منحصر به فرد، تنها یك نوع از این نوع در انگلستان است كه شما را سریع به صنعت هدایت می كند. ... [+]

بررسی اجمالی

یک دوره ی منحصر به فرد، تنها یك نوع از این نوع در انگلستان است كه شما را سریع به صنعت هدایت می كند.

فن آوری های جدید و فرمت های متنوع تر، به محدود کردن سنت های برنامه ریزی علم و تاریخ طبیعی و راندن مخاطبان بیشتری نیاز دارند. شرکت های تولیدی بریتانیا در زمینه پیشرو در نوآوری در قالب ها و محتوای با کیفیت بالا قرار دارند و فرصت های بیشتری برای کار با شرکت های آمریکایی و بین المللی می باشند.... [-]

بریتانیا Beaconsfield
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
National Film and Television School

فارغ التحصیلان این دوره، BAFTA ها و چندین جایزه دیگر را هر سال برنده می کنند. دانشجویان ما از سال 1996 (13 بار در سال) برنده جایزه دانش آموزی لس آنجلس شد. دانش آموزان طرا ... [+]

بررسی اجمالی

فارغ التحصیلان این دوره، BAFTA ها و چندین جایزه دیگر را هر سال برنده می کنند. دانشجویان ما از سال 1996 (13 بار در سال) برنده جایزه دانش آموزی لس آنجلس شد. دانش آموزان طراحی صدا در تمام جنبه های پس از تولید صوتی، توسعه تکنیک ها و آگاهی خلاق مورد نیاز به عنوان ویرایشگرهای دوبله، طراحان صدا و دوبلین میکسر آموزش.

اجزای موسیقی متن فیلم - گفتگو، جو، Foleys، ADR، FX طراحی شده و موسیقی - به تفصیل مورد بررسی قرار می گیرند با استفاده از امکانات رقابتی از بهترین خانه های پس زمینه تولید صدا. با تأکید جدی بر داستان نویسی، دانش آموزان یک آگاهی زیبایی شناختی را که یکپارچه با تخصص فنی هستند، تشویق می کنند تا آنها را از مرحله اولیه در تمام محصولات و در کل فرایند پس از تولید، همکاری کند.... [-]

بریتانیا Beaconsfield
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
National Film and Television School

کارشناسی ارشد جدید MA در مشارکت با BFI برای آماده سازی دانش آموزان برای ایجاد حرفه ای موفق در نمایشگاه فیلم، برنامه نویسی، انتقاد یا کار آرشیو ارائه شده است. ... [+]

بررسی اجمالی

کارشناسی ارشد جدید MA در مشارکت با BFI برای آماده سازی دانش آموزان برای ایجاد حرفه ای موفق در نمایشگاه فیلم، برنامه نویسی، انتقاد یا کار آرشیو ارائه شده است.

National Film and Television School برنامه ریزی و برنامه ریزی مطالعات فیلم National Film and Television School در زمینه همکاری با BFI برای دانش آموزانی که مایل به حرفه ای در زمینه فیلم و رسانه های گسترده تر هستند، چه در زمینه آموزش، نمایشگاه، انتقاد، آرشیو ، حفظ یا ترمیم. البته، درک مفصلی از مفاهیم، ​​زمینه ها و اندیشه های انتقادی که تولید و پذیرش فیلم را به عنوان پایه ای برای تعامل با فیلم های معاصر به سرعت در حال تغییر و فرهنگ تصویر متحرک شکل می دهند، فراهم می کند. یک چارچوب آکادمیک دقیق همراه با برنامه های کاربردی در دنیای واقعی است که هر دانش آموز را قادر می سازد مهارت ها، دانش و درک خود را برای ایجاد یک پایگاه قوی برای حرفه ای در فیلم و رسانه ها توسعه دهد.... [-]

بریتانیا Beaconsfield
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
National Film and Television School

این دوره دو ساله منحصر به فرد طراحی شده است تا شما را با مهارت های نوشتن، هدایت و تحریک فیلم های برنده جایزه طراحی کند. ... [+]

بررسی اجمالیاین دوره دو ساله منحصر به فرد طراحی شده است تا شما را با مهارت های نوشتن، هدایت و تحریک فیلم های برنده جایزه طراحی کند.سال اول است که پر از کارگاه های الهام بخش به رهبری فیلم سازان با استعداد و متخصصان صنعت است. اینها شامل بهبود مهارت های انیمیشن شما، نوشتن روایت های بهتر و ایجاد رویکردهای تازه برای طراحی و تکنیک ها می باشد.در سال دوم، تیم تولیدی کامل را هدایت خواهد کرد تا بینش خود را به زندگی با استفاده از امکانات تولیدی مدرن مدرن هدایت کند.ما همه انواع داستان سرایی بصری را تشویق می کنیم؛ از جمله انیمیشن متحرک کشیده شده و توقف حرکت، پیکسل سازی اندازه حیوانات و حتی عروسک سازی. دانش آموزان الهام می گیرند که مرزها را فشار دهند؛ برای پیدا کردن تکنیک های متحرک جالب جدید و رویکردهای تازه به داستان سرایی.یادگیری برای کار با یک تیم، در مسیر اصلی قرار دارد. کارگاه های همکاری با سایر رشته های فیلم سازی، به مدیران انیمیشن کمک می کنند تا نقش هر یک از اعضای خدمه و مهارت های آنها را در روند فیلم سازی درک کنند.تمام هزینه های تولید توسط مدرسه تحت پوشش قرار گرفته است، و NFTS Animation یکی از بهترین دوره های ارزش در کشور است.در حالی که تنها دوره انیمیشن در استودیوی فیلم واقع شده است، ما می توانیم برای ایده های بزرگ تهیه کنیم.دانش آموزان فضاهای کاری و تجهیزات خود را برای فیلم فارغ التحصیلی خود دارند.فیلم ها در مراحل حرفه ای صدا و امکانات پس از... [-]
بریتانیا Beaconsfield
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
National Film and Television School

MA منحصر به فرد به شما می دهد همه ابزار برای ایجاد کسب و کار رسانه ای از آینده - در انتشارات، تئاتر، بازی، فیلم، تلویزیون، موسیقی و سرگرمی های دیجیتال. ... [+]

بررسی اجمالیMA منحصر به فرد به شما می دهد همه ابزار برای ایجاد کسب و کار رسانه ای از آینده - در انتشارات، تئاتر، بازی، فیلم، تلویزیون، موسیقی و سرگرمی های دیجیتال. این یک فرصت منحصر به فرد است که توسط بیش از 100 بازیکن اصلی از سراسر صنایع، در یکی از بهترین مدارس رسانه های دنیا آموزش داده شده است.

CBEE (کسب و کار خلاق برای کارآفرینان و Execs) مدرک کسب و کار چند رسانه ای پیشرفته برای کسانی که می خواهند به عنوان سازندگان کسب و کار و رهبران کسب و کار در صنایع خلاق موفق می شود.... [-]

بریتانیا Beaconsfield
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
National Film and Television School

آیا میخواهید گروه راک را در استودیوی جدید تلویزیون چندکاره 4K ما هدایت کنید؟ آیا می خواهید فرمت های ضربه مانند Big Brother، Strighly-Come Dancing، The Apprentice و Goggle ... [+]

بررسی اجمالی

آیا میخواهید گروه راک را در استودیوی جدید تلویزیون چندکاره 4K ما هدایت کنید؟ آیا می خواهید فرمت های ضربه مانند Big Brother، Strighly-Come Dancing، The Apprentice و Gogglebox ایجاد کنید؟ سپس هدایت

دانش آموزان می آموزند که ایده ها، اسکریپت ها، برنامه های تک دوربین و چند دوربین را با استفاده از استودیوی حرفه ای 4K تلویزیون خود در مدرسه و یا بر روی محل سکونت - با تمام هزینه های تولید شده توسط مدرسه، یاد بگیرند.... [-]

بریتانیا Beaconsfield
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
National Film and Television School
وب سایت