Nottingham Business School, Nottingham Trent University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به ناتینگهام کسب و کار مدرسه، مدرسه کسب و کار برای کسب و کار خوش آمدید. اگر شما به دنبال یک تجربه آموزشی چالش کشیدن و پاداش است که زندگی حرفه ای و چشم انداز خود را بالا ببرد، و سپس این محل را برای شما است. به عنوان یکی از ارائه دهندگان اولیه بریتانیا از آموزش عالی در کسب و کار، مدیریت و اقتصاد، ما ارائه دوره ای که تلفیق دقت علمی با تجربه کسب و کار و ارتباط. آیا شما می خواهید به مطالعه برای مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد، و یا MBA ما البته حق برای شما و هیئت علمی متخصص برای کمک به رفع نیازهای خود.

ناتینگهام مدرسه کسب و کار در ساختمان نیوتن بر اساس، یک چند میلیون پوند، به طور کامل مرمت، درجه II ساختمان در قلب سایت شهر ذکر شده است. این خانه تئاتر مدرن سخنرانی و امکانات آموزشی و همچنین متمرکز خدمات پشتیبانی دانشجویی ما، فرصتهای شغلی خدمات، دفتر اسکان. نیوتن ساخت خانه های یک دولت از اتاق تجارت هنر، در حال اجرا منجر صنعت نرم افزار برای دانشجویان به تحصیل اقتصاد، حسابداری و امور مالی و دوره های بازرگانی.

دانشگاه ناتینگهام ترنت یکی از ساختمان اتحادیه بهترین دانشجویان در انگلستان می بالد. این در سپتامبر 2013 بازگشایی از تحمل خوبی توسعه گسترده و در حال حاضر دارای 5،500 متر مربع از فضای اجتماعی و اوقات فراغت. چکمه های کتابخانه در خانه های شهر سایت بیش از نیم میلیون کتاب و همچنین مجلات و چالش برانگیز حال حاضر تحت یک 4.2 میلیون £ نوسازی. با شروع سال 2013/14 سال تحصیلی دانشگاه ناتینگهام ترنت خواهد سرمایه گذاری نزدیک به 350M £ در املاک، تجهیزات و کارکنان.

ناتینگهام برای بودن، محل ارزان قیمت مرسوم، مد روز با کیسه های شخصیت و فرهنگ دارای مقدار زیادی برای ارائه از خرید فوق العاده به امکانات ورزشی برجسته و زندگی مشهور است. شهر امکانات ورزشی بیشتر در هر سر از جمعیت از هر جای دیگری در اروپا فراهم می کند.

دوره های کارشناسی در ناتینگهام مدرسه کسب و کار 94٪ از فارغ التحصیلان ما به کار می شوند و یا پس از خروج درگیر در بیشتر مطالعه شش ماه (آخرین DLHE بررسی کارشناسی نتایج: از شماره 2013/14).

ما افتخار می کنیم برای کمک به دانش آموزان ما تبدیل شدن به رهبران کسب و کار فردا، ترکیب یک محیط یادگیری تحریک کننده با تجربه در دنیای واقعی به مطمئن شوید که شما ایستادگی کردن از جمعیت. ناتینگهام مدرسه کسب و کار یکی از معدود مدارس کسب و کار است برای دریافت امتیاز بسیار عالی برای آموزش از شورای عالی آموزش و پرورش سرمایه گذاری برای انگلستان (HEFCE).

برای امید بستن به یک درجه در ناتینگهام مدرسه کسب و کار شما را به یک دارایی با ارزش برای هر سازمان را متحول کند.

کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد در ناتینگهام مدرسه کسب و کار 91٪ فوق لیسانس ناتینگهام مدرسه کسب و کار به کار می شوند و یا شش ماه پس از خروج درگیر در مطالعه بیشتر است. (آخرین بررسی DLHE کارشناسی ارشد نتایج: از شماره 2012-13)

هدف کارشناسی ارشد دوره های ناتینگهام دانشکده کسب و کار به منظور افزایش رهبری با دیدگاه جهانی است. آنها متمایز، مرتبط و متناسب با جهان پویا هستند. ما یک جامعه پر رونق کارشناسی ارشد ساخت، و اجرای تعدادی از رویدادهای اجتماعی در طول سال به فعال کردن کارکنان و دانش آموزان به شبکه و دوستان، با شروع با ما زندگی در حال تغییر، البته مسکونی. تمام ماژول های ما با استفاده از گروه های کوچک آموزش تعاملی تحویل داده، و به همه دانش آموزان یک معلم خصوصی که پیشرفت بررسی و ارائه پشتیبانی اختصاص داده است. ما شما را با ابزار ارائه موفق - تمام وقت دانشجویان کارشناسی ارشد از یک اشتراک کامل به FT.com بهره مند شوند. ما همچنین ارائه پیشرو نرم افزار مانند Qualtrics، Nvivo و SPSS، و کمک به با هزینه متون هسته ای از طریق برنامه کارت خزانه بلک ول. دانشجویان بین المللی از رایگان، پشتیبانی هفتگی زبان انگلیسی بهره مند شوند.

چرا تحصیل کارشناسی ارشد در ناتینگهام مدرسه کسب و کار؟

افزایش حرفه ای - ما در استخدام خود را از آغاز، از طریق یک تجربه یادگیری که ادغام تئوری و عمل متمرکز شده است. شما می توانید انتخاب از پروژه های بزرگ، از جمله پروژه مشاوره، انجام تحقیقات مستقل و یا به دست آوردن تجربه ارزشمند بین المللی داشته باشد. اتصال به کسب و کار - ما بیش از 900 ارتباط با کسب و کار و صنعت در سراسر جهان، شما را با ارائه یک شبکه گسترده بین المللی حرفه ای. تجربه واقعا بین المللی - ما به ارائه هر یک از دانش آموزان ما با آموزش و پرورش و تجربه را با یک چشم انداز بین المللی، مهم نیست که البته شما را انتخاب کنید به مطالعه متعهد است. محیط یادگیری حمایت - دانش آموزان به طور مداوم نظر که آنها در طول زمان خود را در اینجا احساس بخشی از یک جامعه مثبت، تشویق و پشتیبانی. امکانات درجه جهان - ما با ارائه یک محیط واقعا الهام بخش است که در آن به مطالعه و معاشرت - همه در یک محیط مرکز شهرستان.

ما تعداد زیادی از بورس های تحصیلی سخاوتمندانه به دانش آموزان در تمام وقت استادان دوره های ما.

ناتینگهام کسب و کار مدرسه MBA

قدرت و صلابت فشرده، مربوط، با کیفیت بالا و برنامه ابتکاری NBS MBA ما نهفته است در آن:

پایه های دانش قوی یکپارچه و رویکرد مترقی تمرکز بر دانش عملی است که به هر بخشی از برنامه درسی ساخته شده است.

این می افزاید: ارزش در هر مرحله، تسریع و ارتقاء دانش مدیریت. برنامه ما این است که متمایز، زندگی و کار افزایش ارائه یک چشم انداز یادگیری عملی واقعا جهانی است.

اطلاعات بیشتر در مورد پروژه های مشاوره منحصر به فرد ما و کارگاه های رهبری شخصی و حرفه ای. ما همچنین طیف وسیعی از کمک هزینه تحصیلی در دسترس شما با مطالعات خود را کمک کرده اند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

اقتصاد کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا Nottingham

البته کارشناسی ارشد اقتصاد ما طراحی شده است به شما یک درک عمیق از مفاهیم اقتصادی، اصول و تکنیک های به با تمرکز بر کاربرد اقتصاد به مسائل واقعی جهان معاصر است. شما را تشویق خواهد به فکر می کنم مثل یک اقتصاددان از طریق استفاده از ایده های اقتصادی و روش کشیده شده از طیف وسیعی از دیدگاه های جایگزین. انتخاب دوره کارشناسی ارشد اقتصاد ما و یا کارشناسی ارشد اقتصاد و البته سرمایه گذاری بانکی باز می شود تا طیف گسترده ای از رشته های شغلی. [+]

اقتصاد کارشناسی ارشد البته کارشناسی ارشد اقتصاد ما طراحی شده است به شما یک درک عمیق از مفاهیم اقتصادی، اصول و تکنیک های به با تمرکز بر کاربرد اقتصاد به مسائل واقعی جهان معاصر است. شما را تشویق خواهد به فکر می کنم مثل یک اقتصاددان از طریق استفاده از ایده های اقتصادی و روش کشیده شده از طیف وسیعی از دیدگاه های جایگزین. انتخاب دوره کارشناسی ارشد اقتصاد ما و یا کارشناسی ارشد اقتصاد و البته سرمایه گذاری بانکی باز می شود تا طیف گسترده ای از رشته های شغلی. چرا این دوره را انتخاب کنید؟ با تمرکز بر کاربرد اقتصاد، دوره طراحی شده است که درخواست تجدید نظر گسترده و در دانش آموزان که قبلا کسب و کار، امور مالی، اقتصاد، علوم اجتماعی و یا یک موضوع مبتنی بر کمی مورد مطالعه قرار است. برای دانش آموزانی که قبلا در رشته اقتصاد در مقطع کارشناسی دوره نه تنها یک فرصت برای توسعه دانش موضوع بیشتر بلکه یک مهارت در انجام اعمال تجزیه و تحلیل اقتصادی هم با درک درستی از دیدگاه های مختلف اقتصادی و سنت فراهم می کند. برای کسانی که مدرک کارشناسی مرتبط را مطالعه کرده اند، البته یک فرصت هیجان انگیز برای مطالعه تجزیه و تحلیل اقتصادی تحویل داده را در یک راه قابل دسترس فراهم می کند. این شما را قادر به توسعه پس از پی، مهارت های تحلیلی و حل مسئله در ارتباط با اقتصاد بسیار. کار قرار دادن فرصت شما ممکن است قادر به اضافه کردن یک سال قرار دادن کار، ساخت... [-]

اقتصاد کارشناسی ارشد و سرمایه گذاری بانکی

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا Nottingham

این دوره شما را با یک درک قوی از اقتصاد مالی، رفتار بازار مالی و شرکت کنندگان در بازار مالی، مانند بانک های سرمایه گذاری فراهم می کند. شما دست در کار خواهد کرد با ابزارهای مالی و تکنیک، از جمله دولت از هنر، اتاق تجارت ما است. شما خواهید آموخت که چگونه به ارزیابی فرصت های سرمایه گذاری، درک اصول اساسی اقتصادی بازارهای مالی و ارزیابی اوراق بهادار مالی است. [+]

اقتصاد کارشناسی ارشد و سرمایه گذاری این دوره شما را با یک درک قوی از اقتصاد مالی، رفتار بازار مالی و شرکت کنندگان در بازار مالی، مانند بانک های سرمایه گذاری فراهم می کند. شما دست در کار خواهد کرد با ابزارهای مالی و تکنیک، از جمله دولت از هنر، اتاق تجارت ما است. شما خواهید آموخت که چگونه به ارزیابی فرصت های سرمایه گذاری، درک اصول اساسی اقتصادی بازارهای مالی و ارزیابی اوراق بهادار مالی است. چرا این دوره را انتخاب کنید؟ این دوره است که در دانش آموزان با یک پس زمینه در اقتصاد، کسب و کار و امور مالی است. این فراهم می کند دانش آموزان با یک فرصت برای توسعه درک خود را از کار اقتصاددانان در حالی که در حال توسعه یک تخصص در تجزیه و تحلیل طیف وسیعی از مسائل در اقتصاد مالی. تمرکز اعمال ما بدان معنی است که شما یک طیف وسیعی از مسائل معاصر در زمینه های اقتصادی و مالی به دست آوردن یک پایه دقیق در نظریه اقتصادی و تکنیک های ارزیابی. کار قرار دادن فرصت شما ممکن است قادر به اضافه کردن یک سال قرار دادن کار، ساخت یک دوره دو ساله کارشناسی ارشد خود را است. It'e یک راه عالی برای قرار دادن یادگیری خود را به عمل و به دست آوردن تجربه ارزشمند در دنیای واقعی برای تقویت حرفه ای خود را. چگونه شما آموزش داده مطالعه و پشتیبانی روش های تدریس و یادگیری در اطراف کارگاه های آموزشی تعاملی است که در طبیعت بسیار مشارکتی هستند... [-]

امور مالی کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا Nottingham

مسیر سرمایه گذاری خالص ما به شما می دهد درک بیشتر در عمق هسته مفاهیم مالی، نظریه ها و ابزار مورد استفاده در طیف گسترده ای از سازمان های سراسر جهان. این شامل ریاضیات مالی، مدل سازی، مدیریت ریسک و ادغام و acquisitions.Its طراحی شده برای افراد با توانایی های بلند پروازانه کمی اما نه لزوما یک درجه امور مالی مربوط است که به دنبال یک حرفه ای در امور مالی. [+]

کارشناسی ارشد امور مالی مسیر سرمایه گذاری خالص ما به شما می دهد درک بیشتر در عمق هسته مفاهیم مالی، نظریه ها و ابزار مورد استفاده در طیف گسترده ای از سازمان های سراسر جهان. این شامل ریاضیات مالی، مدل سازی، مدیریت ریسک و ادغام و acquisitions.Its طراحی شده برای افراد با توانایی های بلند پروازانه کمی اما نه لزوما یک درجه امور مالی مربوط است که به دنبال یک حرفه ای در امور مالی. ترم اول خود را توسعه دانش هسته ای قوی از نهادی، حسابداری و چارچوب مدل سازی مالی. شما را به بهره برداری از بازار، شرکت کنندگان اصلی و محیط نظارتی به عنوان ساختمان درک شرکت از امور مالی شرکت، حسابداری عمومی و تجزیه و تحلیل مالی کشف، و همچنین. در ترم دوم خود را شما می توانید دانش هسته ای خود را از امور مالی تعمیق، و یا تخصص با در نظر گرفتن سرمایه گذاری بانکی یا حسابداری مسیر. در نهایت، ترم سوم خود را می بیند شما انجام یک پروژه بزرگ، استفاده از مهارت های خود را در یک محیط واقعی، انجام تحقیقات مستقل و یا به دست آوردن چشم انداز بین المللی با کار در خارج از کشور. چرا این دوره را انتخاب کنید؟ البته به شما یک زمینه نظری گسترده می دهد و شما را مجهز با مهارت های عملی برای تعامل فعال در جهان از امور مالی. این است که توسط آموزگار که هر دو تجربه در صنعت علمی و عملی در امور مالی را اجرا کنید. تاکید این دوره در... [-]

امور مالی کارشناسی ارشد و سرمایه گذاری بانکی

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا Nottingham

در این مسیر، به شما در مورد تجزیه و تحلیل و ارزش نهادن به محصولات سرمایه گذاری، تجزیه و تحلیل انتقادی از اطلاعات را در بازارهای مشتقه و نمونه کارها و مدیریت سرمایه گذاری یاد بگیرند. شما دست در کار با ابزارهای مالی و تکنیک، از جمله با استفاده از اتاق تجارت ما است. شما می توانید محل کار یک سال را اضافه کنید، ساخت یک دوره دو ساله کارشناسی ارشد خود را است. [+]

کارشناسی ارشد امور مالی و سرمایه گذاری بانکی در این مسیر، به شما در مورد تجزیه و تحلیل و ارزش نهادن به محصولات سرمایه گذاری، تجزیه و تحلیل انتقادی از اطلاعات را در بازارهای مشتقه و نمونه کارها و مدیریت سرمایه گذاری یاد بگیرند. شما دست در کار با ابزارهای مالی و تکنیک، از جمله با استفاده از اتاق تجارت ما است. شما می توانید محل کار یک سال را اضافه کنید، ساخت یک دوره دو ساله کارشناسی ارشد خود را است. این مجموعه ای از مدرک کارشناسی ارشد پس زمینه نظری و مهارت های عملی برای یک شغل مقابله با مسائل معاصر در امور مالی به شما می دهد. هر دوره است در همکاری با موسسه خبره مالی (CFA) ایجاد شده است، به طوری که ماژول های خود را نیز به سمت مدرک تحصیلی خود مؤسسه، که شما می توانید کار برای تکمیل پس از فارغ التحصیلی کمک می کند. ترم اول خود را توسعه دانش هسته ای قوی از نهادی، حسابداری و چارچوب مدل سازی مالی. شما عملکرد بازارها، شرکت کنندگان اصلی و محیط نظارتی به عنوان ساختمان درک شرکت از امور مالی شرکت، حسابداری عمومی و تجزیه و تحلیل مالی کشف، و همچنین. در ترم دوم خود را شما می توانید دانش هسته ای خود را از امور مالی تعمیق، و یا تخصص با در نظر گرفتن سرمایه گذاری بانکی یا حسابداری مسیر. در نهایت، ترم سوم خود را می بیند شما انجام یک پروژه بزرگ، استفاده از مهارت های خود را در یک محیط واقعی، انجام... [-]

بازاریابی دیجیتال کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا Nottingham

این دوره شده است در همکاری نزدیک با بازاریابان ارشد دیجیتال و موسسه خبره بازاریابی (CIM) به شما در معرض آخرین تفکر، ابزارها و تکنیک های بازاریابی در رسانه های دیجیتال و اجتماعی طراحی شده است. آن را با هدف به شما مهارت های از کارفرمایان و فرصت امروز به دنبال کار در سطح استراتژیک و تاکتیکی است. [+]

بازاریابی کارشناسی ارشد دیجیتال بازاریابی دیجیتال یکی از سریع ترین رشد، مناطق پویا ترین صنعت بازاریابی است. در این زمینه در حال تحول به طور مستمر پیشگامان طور مداوم در فن آوری های جدید و کارشناسی ارشد ما شما را برای یک حرفه ای جذاب است. این دوره شده است در همکاری نزدیک با بازاریابان ارشد دیجیتال و موسسه خبره بازاریابی (CIM) به شما در معرض آخرین تفکر، ابزارها و تکنیک های بازاریابی در رسانه های دیجیتال و اجتماعی طراحی شده است. آن را با هدف به شما مهارت های از کارفرمایان و فرصت امروز به دنبال کار در سطح استراتژیک و تاکتیکی است. در ترم اول خود را، شما مسائل اساسی و مفاهیم عمل بازاریابی، قبل از یادگیری در مورد رفتار خرید مصرف کننده و عوامل موثر بر آن را پرداخت. شما دیدگاهی کلی از یک سازمان را و چگونه آن را تلاش برای توسعه استراتژی بازاریابی در یک محیط جهانی به چالش کشیدن. ترم دوم خود را به بررسی مسائل مربوط به مدیریت بازاریابی دیجیتال، و همچنین به عنوان مهارت های عملی مانند ایجاد و استفاده از برنامه های بازاریابی دیجیتال و معیارهای. شما همچنین می خواهید یک درک قوی از تعامل مصرف کننده ایجاد می شود. در نهایت، در ترم سوم خود را، شما یک پروژه بزرگ عملی را انتخاب کنید، با این فرصت را به استفاده از مهارت های خود را در یک محیط واقعی، انجام تحقیق مستقل و یا به دست آوردن تجربه کاری در خارج از کشور. چرا این دوره را انتخاب کنید؟ در... [-]

بازاریابی کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا Nottingham

این دوره به شما کمک خواهد تبدیل به یک بازار آماده حرفه ای با چشم انداز جهانی، مجهز برای یک شغل موفق بین المللی در بازاریابی، کسب و کار و یا مدیریت. ایجاد شده با مشاوره نزدیک با صنعت بازاریابی و موسسه خبره بازاریابی (CIM)، آن را توسعه نقاط قوت، توانایی و درک امروز کارفرمایان بازاریابی به دنبال. [+]

بازاریابی کارشناسی ارشد پویا صنعت بازاریابی جهانی امروز هیجان انگیز، محیط کار به سرعت گام است و البته کارشناسی ارشد بازاریابی ما به شما می دهد پس زمینه نظری و عملی شما نیاز به رشد. شما می توانید محل کار یک سال را اضافه کنید، ساخت یک دوره دو ساله کارشناسی ارشد خود را است. این دوره به شما کمک خواهد تبدیل به یک بازار آماده حرفه ای با چشم انداز جهانی، مجهز برای یک شغل موفق بین المللی در بازاریابی، کسب و کار و یا مدیریت. ایجاد شده با مشاوره نزدیک با صنعت بازاریابی و موسسه خبره بازاریابی (CIM)، آن را توسعه نقاط قوت، توانایی و درک امروز کارفرمایان بازاریابی به دنبال. در ترم اول خود را، شما مسائل اساسی و مفاهیم عمل بازاریابی، قبل از یادگیری در مورد رفتار خرید مصرف کننده و عواملی که آن را تحت تاثیر اکتشاف. شما همچنین می خواهید یک دیدگاه جامع از یک سازمان را و چگونه آن را تلاش برای توسعه استراتژی بازاریابی در یک محیط جهانی به چالش کشیدن. ترم دوم می بیند شما درک خود را از موضوع عمیق تر. شما در مدیریت بازاریابی نگاه کنید، چگونه بازاریابی با توابع دیگر از یک سازمان، برنامه های بازاریابی، سنجش و تعامل مصرف کننده کار می کند. شما می شود به آخرین تفکر در هر دو شاگردان بازاریابی معمولی و دیجیتالی قرار گرفته است. در نهایت، در ترم سوم خود را، شما یک پروژه بزرگ عملی را انتخاب کنید، با این فرصت را به استفاده از مهارت های خود را در... [-]

نام تجاری کارشناسی ارشد و تبلیغات

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا Nottingham

این دوره شما در نظریه های پیشرو، ابزار و روش شما نیاز به در سطح استراتژیک و تاکتیکی در بازاریابی جهانی کار است. ایجاد شده در مشورت با متخصصان ارشد بازاریابی و موسسه خبره بازاریابی، آن را توسعه مهارت های مورد نظر امروز کارفرمایان بازاریابی است. [+]

کارشناسی ارشد نام تجاری و تبلیغاتی این که آیا شما می خواهید برای یک نام تجاری بین المللی بزرگ و یا یک سازمان خلاق نوآورانه کار، این مدرک کارشناسی ارشد محبوب شما کمک خواهد کرد به یک ارتباطات بازاریابی موثر حرفه ای را توسعه دهد. این دوره شما در نظریه های پیشرو، ابزار و روش شما نیاز به در سطح استراتژیک و تاکتیکی در بازاریابی جهانی کار است. ایجاد شده در مشورت با متخصصان ارشد بازاریابی و موسسه خبره بازاریابی، آن را توسعه مهارت های مورد نظر امروز کارفرمایان بازاریابی است. در ترم اول خود را، شما از مسائل اساسی و مفاهیم عمل بازاریابی، قبل از یادگیری در مورد رفتار خرید مصرف کننده و عوامل موثر بر آن را پرداخت. همچنین شما می خواهد یک دیدگاه جامع از یک سازمان را و چگونه آن را تلاش برای توسعه استراتژی بازاریابی در یک محیط جهانی به چالش کشیدن. در ترم دوم خود را، شما در مورد شرکت های بزرگ و شهرت مدیریت یادگیری است. همچنین شما می خواهد پیاده سازی و کار با ابزار عملی از جمله برنامه های بازاریابی و معیارهای، و همچنین در حال توسعه درک خود را از تعامل مصرف کننده. شما می توانید به آخرین تفکر در هر دو شاگردان بازاریابی معمولی و دیجیتالی قرار گرفته است. در نهایت، در ترم سوم خود را، شما یک پروژه بزرگ عملی را انتخاب کنید، با این فرصت را به استفاده از مهارت های خود را در یک محیط واقعی، انجام تحقیقات و یا افزایش تجربه کار مستقل در خارج... [-]

کارآفرینی کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا Nottingham

درجه این استاد منحصر به فرد را به شما ارائه می دهد فرصت های هیجان انگیز از ایجاد نوآورانه سرمایه گذاری راه اندازی خود را. این ترکیب تئوری های علمی دقیق با مهارت های عملی، تجربه عملی و شبکه های ارزشمند شما نیاز به ایجاد کسب و کار خود را یک موفقیت است. [+]

کارآفرینی کارشناسی ارشد درجه این استاد منحصر به فرد را به شما ارائه می دهد فرصت های هیجان انگیز از ایجاد نوآورانه سرمایه گذاری راه اندازی خود را. این ترکیب تئوری های علمی دقیق با مهارت های عملی، تجربه عملی و شبکه های ارزشمند شما نیاز به ایجاد کسب و کار خود را یک موفقیت است. کارشناسی ارشد کارآفرینی ما این است که برای کارآفرینان آینده بلند پروازانه از طیف وسیعی از زمینه های درجه اول، از جمله مهندسی و علوم طراحی شده است. آن را با هدف ترویج نوآوری و ایجاد ارزش، به شما دانش، مهارت و قابلیت ایجاد و منجر موفق استارت آپ. شما یک بنیان قوی در ساخت و مدیریت وظایف کلیدی یک سرمایه گذاری جدید توسعه، و این فرصت را به واقع انجام این کار در طول دوره داده شده است. ما شما را به شبکه ها و فرصت های سرمایه گذاری شما نیاز به ایده های خود را به خارج از زمین در معرض، و حتی فرصت برای دسترسی به بودجه دانه به طور مستقیم از مدرسه کسب و کار وجود دارد. به شما خواهد آموخت که چگونه به کنترل ریسک و عدم اطمینان، پیاده سازی راه حل و به حداکثر رساندن فرصت ها. از طریق دست بر یادگیری و یک پروژه بزرگ عملی ما نیز تصورات خود را به چالش، توسعه مهارت های خود را مدیریت و به شما کمک ایده های خود را به نوبه خود به گزاره قدرتمند است. چرا این دوره را انتخاب کنید؟ این دوره است کارآفرینان آینده با یک... [-]

کارشناسی ارشد امور مالی و حسابداری

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا Nottingham

این مسیر طراحی شده است برای ساخت در درجه اول خود را در حسابداری. تمرکز خود را بر توسعه درک خود را با استفاده تئوری به عمل، پوشش افراد که شما را قادر به تکمیل آزمون ورود به حرفه ای خود، و پیشرفت شغلی خود را است. [+]

کارشناسی ارشد امور مالی و حسابداری این مسیر طراحی شده است برای ساخت در درجه اول خود را در حسابداری. تمرکز خود را بر توسعه درک خود را با استفاده تئوری به عمل، پوشش افراد که شما را قادر به تکمیل آزمون ورود به حرفه ای خود، و پیشرفت شغلی خود را است. ترم اول خود را توسعه دانش هسته ای قوی از نهادی، حسابداری و چارچوب مدل سازی مالی. شما عملکرد بازارها، شرکت کنندگان اصلی و محیط نظارتی به عنوان ساختمان درک شرکت از امور مالی شرکت، حسابداری عمومی و تجزیه و تحلیل مالی کشف، و همچنین. در ترم دوم خود را شما می توانید دانش هسته ای خود را از امور مالی تعمیق، و یا تخصص با در نظر گرفتن سرمایه گذاری بانکی یا حسابداری مسیر. در نهایت، ترم سوم خود را می بیند شما انجام یک پروژه بزرگ، استفاده از مهارت های خود را در یک محیط واقعی، انجام تحقیقات مستقل و یا به دست آوردن چشم انداز بین المللی با کار در خارج از کشور. چرا این دوره را انتخاب کنید؟ البته به شما یک زمینه نظری گسترده می دهد و شما را مجهز با مهارت های عملی برای تعامل فعال در جهان از امور مالی. البته شما کمک خواهد کرد به درک و اصول نظری، مدل ها و چارچوب های سنتی و در حال حاضر به حسابداری استراتژیک و مدیریت مالی استراتژیک است. این است که توسط آموزگار که هر دو تجربه در صنعت علمی و عملی در امور مالی را اجرا کنید. تاکید این... [-]

کارشناسی ارشد مدیریت

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا Nottingham

دوره های کارشناسی ارشد مدیریت ما کمک خواهد کرد که یک بدهید 21 قرن موثر، قادر به در محیط های سازمانی پویا و پیچیده عمل می کنند. این دوره شما را با دانش گسترده ای در طیف گسترده ای از مناطق موضوع مدیریت تجهیز و شما را قادر به توسعه دانش تخصصی تر به عنوان پیشرفت برنامه. [+]

کارشناسی ارشد مدیریت دوره های کارشناسی ارشد مدیریت ما کمک خواهد کرد که یک بدهید 21 قرن موثر، قادر به در محیط های سازمانی پویا و پیچیده عمل می کنند. این دوره شما را با دانش گسترده ای در طیف گسترده ای از مناطق موضوع مدیریت تجهیز و شما را قادر به توسعه دانش تخصصی تر به عنوان پیشرفت برنامه. ما مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت در دانش آموزان با هم هیچ پس زمینه در کسب و کار و مدیریت که می خواهند به منظور توسعه یک حرفه ای در این زمینه، و یا دانش آموزانی که مدرک تحصیلی در کسب و کار و مدیریت اما می خواهم برای تبدیل شدن به رقابتی تر و پیشرفت حرفه خود است. مسیر مدیریت خالص ما توسعه درک عمیق تر از اصول اساسی مدیریت است. شما با نگرانی مدیریت مربوطه و در حال ظهور، از جمله مدیریت در سراسر فرهنگ شرکت کنند. شما همچنین می خواهید نوآوری سازمانی و تفکر کارآفرینی کشف، و همچنین به عنوان پالایش درک انتقادی خود را از نظریه های مدیریت. چرا تحصیل در این دوره؟ این دوره شما را با دانش گسترده ای در سراسر طیف گسترده ای از موضوعات مورد مدیریت تجهیز و شما را قادر به توسعه دانش تخصصی تر آن را به عنوان پیشرفت می کند. شما یک پروژه کامل دست در، به شما یک فرصت فوق العاده برای استفاده از نظریه ها و دانش شما به دست آورده برای تولید یک قطعه معنادار از کار. پروژه ها شامل مشاوره تجربه پروژه، کارآموزی، طرح پژوهشی... [-]

کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا Nottingham

کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی توسعه داده شده است به تولید دانش آموختگان قادر به ساخت یک تفاوت در عرصه منابع انسانی. این برنامه یک سال است که توسط موسسه خبره پرسنل و توسعه (CIPD) به عنوان نیازهای دانش که پیش شرط لازم برای عضویت خبره یا خبره یاران CIPD تایید شده است. [+]

کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی توسعه داده شده است به تولید دانش آموختگان قادر به ساخت یک تفاوت در عرصه منابع انسانی. این برنامه یک سال است که توسط موسسه خبره پرسنل و توسعه (CIPD) به عنوان نیازهای دانش که پیش شرط لازم برای عضویت خبره یا خبره یاران CIPD تایید شده است. کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی توسعه داده شده است برای تولید فارغ التحصیلان قادر به ایجاد تفاوت در عرصه HR. این برنامه یک سال است که توسط موسسه خبره پرسنل و توسعه (CIPD) به عنوان نیازهای دانش که پیش شرط لازم برای عضویت خبره یا خبره یاران CIPD تایید شده است. اتمام موفقیت آمیز این کارشناس ارشد شما را با عضو وابسته از CIPD فراهم می کند. چرا تحصیل در این دوره؟ کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی توسعه داده شده است برای تولید فارغ التحصیلان قادر به ایجاد تفاوت در عرصه HR. به طور فزاینده ارزش مدارک تحصیلی CIPD است که ملی و بین المللی شناخته شده است. پژوهش CIPD در میان سازمان های پیشرو تضمین می کند که محتوای این برنامه معاصر و توسط کارفرمایان بسیار با ارزش است. یک فرصت منحصر به فرد برای تکمیل یک تجربه پروژه مشاوره برای یک وضعیت کسب و کار واقعی وجود دارد. شما یافته های خود را به مشتری ارائه و یادگیری ابزارهای مدیریت پروژه ارزشمند و مفاهیم. آن تکمیل مسیر قرار دادن دو سال خواهد بود کامل یک پایان نامه زیر از اتمام موفقیت آمیز قرار دادن، شما یک برنامه جامع توسعه، که... [-]

کارشناسی ارشد مدیریت و امور مالی

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا Nottingham

شما را به بازار جهانی مالی کشف، از جمله شرکت کنندگان ساختار، عملکرد نظارتی خود را و نقش آنها در جامعه است. همچنین شما می خواهد در تجزیه و تحلیل صورتهای مالی به منظور بهبود مدیریت تصمیم گیری تمرکز کند. شما می توانید محل کار یک سال را اضافه کنید، ساخت یک دوره دو ساله کارشناسی ارشد خود را است. [+]

کارشناسی ارشد مدیریت و امور مالی شما را به بازار جهانی مالی کشف، از جمله شرکت کنندگان ساختار، عملکرد نظارتی خود را و نقش آنها در جامعه است. همچنین شما می خواهد در تجزیه و تحلیل صورتهای مالی به منظور بهبود مدیریت تصمیم گیری تمرکز کند. شما می توانید محل کار یک سال را اضافه کنید، ساخت یک دوره دو ساله کارشناسی ارشد خود را است. ما مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت در دانش آموزان با هم هیچ پس زمینه در کسب و کار و مدیریت که می خواهند به منظور توسعه یک حرفه ای در این زمینه، و یا دانش آموزانی که مدرک تحصیلی در کسب و کار و مدیریت اما می خواهم برای تبدیل شدن به رقابتی تر و پیشرفت حرفه خود است. این مسیر به بررسی بازار مالی جهانی، از جمله ساختار آن، شرکت کنندگان، عملکرد نظارتی و نقش آنها در جامعه است. پس از آن در تجزیه و تحلیل صورتهای مالی به منظور بهبود مدیریت تصمیم گیری، و همچنین به عنوان نقش اخلاق و پایداری متمرکز است. شما جنبه های کلیدی مدیریت مالی از شرکت های بزرگ در یک محیط چند ملیتی در نظر بگیرید. این کمک خواهد کرد که شما توسعه درک دقیق از نظریه مالی کلیدی، و همچنین مهارت های تجزیه و تحلیل انتقادی قوی. چرا تحصیل در این دوره؟ شما یک پروژه کامل دست در، به شما یک فرصت فوق العاده برای استفاده از نظریه ها و دانش شما به دست آورده برای تولید یک قطعه معنادار از کار. پروژه ها شامل مشاوره... [-]

کارشناسی ارشد مدیریت و بازاریابی

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا Nottingham

شما فرایند برنامه ریزی بازاریابی، مفاهیم بازاریابی و بحث اکتشاف. بر اساس این، شما را در مسائل بازاریابی استراتژیک، معاصر و چگونه سازمان ها برای محیط زیست جهانی همیشه در حال تغییر پاسخ است. [+]

کارشناسی ارشد مدیریت و بازاریابی شما فرایند برنامه ریزی بازاریابی، مفاهیم بازاریابی و بحث اکتشاف. بر اساس این، شما را در مسائل بازاریابی استراتژیک، معاصر و چگونه سازمان ها برای محیط زیست جهانی همیشه در حال تغییر پاسخ است. ما مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت در دانش آموزان با هم هیچ پس زمینه در کسب و کار و مدیریت که می خواهند به منظور توسعه یک حرفه ای در این زمینه، و یا دانش آموزانی که مدرک تحصیلی در کسب و کار و مدیریت اما می خواهم برای تبدیل شدن به رقابتی تر و پیشرفت حرفه خود است. مدیریت و بازاریابی مسیر ما به شما می دهد یک درک قوی از مسائل اساسی در پشت عمل بازاریابی است. شما می روند برنامه ریزی بازاریابی، مفاهیم بازاریابی و بحث اکتشاف. شما همچنین می خواهد درک عمیق از پیچیدگی های مصرف کننده از طریق بررسی رفتار خرید را توسعه دهد. بر اساس این، شما مسائل بازاریابی استراتژیک و معاصر بررسی، گرفتن یک نگرش جامع به سازمان ها چگونه به یک محیط زیست جهانی همیشه در حال تغییر پاسخ دهند. این امر شامل درک چگونه بازاریابی عمل درست در یک زمینه مصرف کننده رو نیست، بلکه در زمینه های کسب و کار به کسب و کار و نه برای سود. چرا تحصیل در این دوره؟ شما می توانید یک پروژه کامل دست در، به شما یک فرصت فوق العاده برای استفاده از نظریه ها و دانش شما به دست آورده برای تولید یک قطعه معنادار از کار. پروژه ها شامل مشاوره تجربه پروژه،... [-]

کارشناسی ارشد مدیریت و جهانی مدیریت زنجیره تامین

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا Nottingham

شما را به مدیریت عملیات مطالعه، توسعه درک درستی از زنجیره تامین جهانی و همچنین چگونه سازمان در درون آن انجام در ارتباط با یکدیگر است. همچنین شما می خواهد تجزیه و تحلیل با داده های واقعی انجام و مقابله با سوال شما ممکن است در یک محیط عملیات روبرو هستند. شما می توانید محل کار یک سال را اضافه کنید، ساخت یک دوره دو ساله کارشناسی ارشد خود را است. [+]

کارشناسی ارشد مدیریت و جهانی مدیریت زنجیره تامین شما را به مدیریت عملیات مطالعه، توسعه درک درستی از زنجیره تامین جهانی و همچنین چگونه سازمان در درون آن انجام در ارتباط با یکدیگر است. همچنین شما می خواهد تجزیه و تحلیل با داده های واقعی انجام و مقابله با سوال شما ممکن است در یک محیط عملیات روبرو هستند. شما می توانید محل کار یک سال را اضافه کنید، ساخت یک دوره دو ساله کارشناسی ارشد خود را است. ما مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت در دانش آموزان با هم هیچ پس زمینه در کسب و کار و مدیریت که می خواهند به منظور توسعه یک حرفه ای در این زمینه، و یا دانش آموزانی که مدرک تحصیلی در کسب و کار و مدیریت اما می خواهم برای تبدیل شدن به رقابتی تر و پیشرفت حرفه خود است. این مسیر طراحی شده است برای شما یک حرفه ای در مدیریت زنجیره تامین جهانی آماده کند. این را با کاوش در مدیریت عملیات در سطح استراتژیک، قبل از توسعه درک خود را از زنجیره تامین جهانی و چگونه سازمان در درون آن انجام در ارتباط با یکدیگر آغاز می شود. همچنین شما می خواهد تجزیه و تحلیل انجام با داده های واقعی، مقابله با نوع سوال شما ممکن است در یک عملیات یا محیط زنجیره تامین جهانی روبرو هستند و ایجاد مهارت های عملی با ارزش است. چرا تحصیل در این دوره؟ شما می توانید یک پروژه کامل دست در، به شما یک فرصت فوق العاده برای استفاده از نظریه ها... [-]

کارشناسی ارشد مدیریت و نوآوری و ENTREPRISE

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا Nottingham

و مصرف آن را جهانی - البته شما را از طریق فرآیند ایجاد یک گزاره ارزش قدرتمند برای یک شرکت جدید پشتیبانی می کند. شما خواهید مطالعات خود را با توسعه درک خود را از نوآوری معاصر، ارزش، توسعه و حفاظت از آن آغاز خواهد شد. شما می توانید محل کار یک سال را اضافه کنید، ساخت یک دوره دو ساله کارشناسی ارشد خود را است. [+]

کارشناسی ارشد مدیریت و نوآوری و Entreprise اطلاعات و مصرف آن را جهانی - البته شما را از طریق فرآیند ایجاد یک گزاره ارزش قدرتمند برای یک شرکت جدید پشتیبانی می کند. شما خواهید مطالعات خود را با توسعه درک خود را از نوآوری معاصر، ارزش، توسعه و حفاظت از آن آغاز خواهد شد. شما می توانید محل کار یک سال را اضافه کنید، ساخت یک دوره دو ساله کارشناسی ارشد خود را است. ما مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت در دانش آموزان با هم هیچ پس زمینه در کسب و کار و مدیریت که می خواهند به منظور توسعه یک حرفه ای در این زمینه، و یا دانش آموزانی که مدرک تحصیلی در کسب و کار و مدیریت اما می خواهم برای تبدیل شدن به رقابتی تر و پیشرفت حرفه خود است. و مصرف آن را جهانی - این مسیر شما را از طریق فرآیند ایجاد یک گزاره ارزش قدرتمند برای یک شرکت جدید پشتیبانی می کند. نوآوری قلب هر گزاره جدید است، بنابراین شما با توسعه درک خود را از نوآوری معاصر، ارزش، توسعه و حفاظت از آن شروع خواهد شد. بعد از آن شما خواهد بررسی نقش زنجیره ارزش و چگونه آنها گرد هم می آیند برای ارائه محصولات به مشتریان. بر اساس این، شما تصمیم گیری کارآفرینانه بین المللی از طریق یک پروژه چهار هفته فشرده تجربه، در حال توسعه مورد کسب و کار برای گرفتن محصول به بازار متفاوت است. این ایجاد مهارت های ارزشمند در ارزیابی خطرات و مزایای. چرا تحصیل در این دوره؟... [-]

کارشناسی ارشد مدیریت و کسب و کار بین المللی

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا Nottingham

اکتشاف به شما خواهد شد که چگونه برای مدیریت موثر در محیط کار به طور فزاینده جهانی است. این دوره از قدرتمند، مهارت های عملی شما نیاز به مقابله با مشکلات مدیران کار بین المللی و همچنین توسعه درک خود را از زنجیره تامین جهانی ساخت. [+]

کارشناسی ارشد مدیریت و کسب و کار بین المللی اکتشاف به شما خواهد شد که چگونه برای مدیریت موثر در محیط کار به طور فزاینده جهانی است. این دوره از قدرتمند، مهارت های عملی شما نیاز به مقابله با مشکلات مدیران کار بین المللی و همچنین توسعه درک خود را از زنجیره تامین جهانی ساخت. مدیریت و کسب و کار بین المللی مسیر ما به بررسی چگونگی مدیریت موثر در محیط کار به طور فزاینده جهانی است. آن را می سازد قدرتمند، مهارت های عملی شما نیاز به مقابله با مشکلات مدیران کار بین المللی است. شما یک درک قوی از زنجیره تامین جهانی به عنوان چگونه سازمان در درون آن انجام در ارتباط با یکدیگر توسعه، و همچنین. ماژول مبتنی بر تجربه همچنین به شما این فرصت را به کار در خارج از کشور، مهارت و تجربه فعالیت در زمینه های خارج از کشور در حال توسعه. چرا تحصیل در این دوره؟ این دوره شما را با دانش گسترده ای در سراسر طیف گسترده ای از موضوعات مورد مدیریت تجهیز و شما را قادر به توسعه دانش تخصصی تر آن را به عنوان پیشرفت می کند. این یک کارشناسی ارشد تبدیل است و به همین دلیل به کسانی که با درجه اول کسب و کار و یا مدیریت مربوط محدود نمی شود. مسیرهای ماژول های خاص در زنجیره ارزش بین المللی و مسائل مربوط به مدیریت فرهنگی تمرکز می کنند. شما در نظر خواهد کرد که چگونه سازمان ارزش گرفتن از طریق محصول و خدمات جدید و ارائه ارزش... [-]

کارشناسی ارشد مدیریت پروژه

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا Nottingham

مدیریت پروژه یک میدان در حال رشد با تمرکز قوی بر روی پیدا کردن فارغ التحصیلان با پس زمینه نظری قوی در مدیریت پروژه و برنامه است. 15.7 میلیون نقش مدیریت پروژه های جدید خواهد شد در سطح جهانی تا سال 2020 (PMI 2013) ایجاد شده است. البته کارشناسی ارشد مدیریت پروژه ما طراحی شده است به شما تجهیز با تمام مهارت های لازم و دانش برای طراحی، برنامه ریزی و اجرای پروژه های موفقیت. البته اجازه می دهد تا شما برای قرار دادن نظریه و اندیشه معاصر به تنظیمات مدیریت پروژه عملی است. [+]

کارشناسی ارشد مدیریت پروژه این کارشناس ارشد با مورد نیاز کارفرمایان در ذهن طراحی شده است، ارائه یک درک گسترده ای از تمام عناصر مدیریت پروژه مانند مدیریت ذینفعان، مدیریت محدوده، مدیریت زمان، مدیریت هزینه، مدیریت کیفیت، مدیریت ریسک و مردم مدیریت، در میان دیگران. شما می توانید مهارت که قابل انتقال در سراسر تعدادی از صنایع از جمله خودرو، نفت و گاز، هوافضا و دفاع، IT، مهندسی، بهداشت و درمان به همراه بسیاری دیگر به دست آورید. چرا تحصیل این درجه؟ هیچ تجربه قبلی مورد نیاز - بازگشت بازگشت به اصول اولیه، کلید موفقیت است؛ از این رو قبل از حرکت به آبهای عمیق، ما توسط پوشش مفاهیم و اصول اساسی شروع می شود. آیا در حال حاضر در حرفه و یا در آغاز کار خود را، ما مطمئن شوید که هر کس در همان صفحه و آماده به اکسل. ساخته شده از یک مدیر هیبرید - علاوه بر مناطق موضوع کلیدی، شما همچنین آموزش داده خواهد شد تعدادی از مهارت های که به شما کمک می کردن از جمعیت ایستاده است. این برای مثال مذاکره، تفکر انتقادی، حل مسئله و پروژه مایکروسافت باشد. یادگیری انعطاف پذیر برای شما - با به طور معمول 2 روز در هفته زمان تماس مستقیم برای ماژول های مربوط به موضوع، ما مطمئن شوید که شما هم به اندازه کافی به در و هضم تمام مواد. کیفیت در، با کیفیت را - در اینجا در NBS، ما عاشق چه کار می کنیم! شما می توانید توسط کارشناسان صنعت که مطمئن شوید که شما... [-]

کارشناسی ارشد کسب و کار بین المللی (تک جایزه)

Campus تمام وقت January 2018 بریتانیا Nottingham

جایزه تنها ارائه می دهد یک مسیر سریع تر با یک انتخاب فوق العاده از پروژه های بزرگ. تجهیز شما با مهارت های قدرتمند مدیریت، بینش فرهنگی، شبکه های حرفه ای و تجارب دست اول شما نیاز به رشد در جهان کسب و کار جهانی. [+]

کارشناسی ارشد بین المللی کسب و کار (جایزه تنها) جایزه تنها ارائه می دهد یک مسیر سریع تر با یک انتخاب فوق العاده از پروژه های بزرگ. تجهیز شما با مهارت های قدرتمند مدیریت، بینش فرهنگی، شبکه های حرفه ای و تجارب دست اول شما نیاز به رشد در جهان کسب و کار جهانی. همه دانش آموزان این فرصت را به در یک تور مطالعه دو هفته، دیدن صنعت در مقیاس بین المللی، در طول زمان به دور شما را در بازدیدکننده داشته است صنعت، شبکه بروید، شرکت در سخنرانی ها و سمینارهای یک مدرسه تابستانی و دیدن مناظر است. سال های گذشته مقصدهای شامل ونیز، Brescia و لیسبون. این یک تجربه واقعا منحصر به فرد طراحی شده توسط ما به طور خاص را با توجه به دوره خود را است. چرا این دوره را انتخاب کنید؟ این درجه از شرکت کنندگان را قادر به مطالعه کسب و کار در حالی که ارائه دیدی نسبت به اثرات فرهنگی و بین المللی است. آن را نیز به شرکت کنندگان با آگاهی فرهنگی بیشتر فراهم می کند. درجه و مجزا در طبیعت چند رشته ای است و با هدف تجهیز شرکت کنندگان با یک چارچوب برای بهبود اقدام مدیریت خود را. یک فرصت منحصر به فرد برای تکمیل یک پروژه بزرگ وجود دارد - یا تجربه مشاوره، کارآموزی و پروژه تحقیقاتی کسب و کار. گزینه های پروژه CV خود را بالا ببرد و به شما اجازه ایستادگی کردن در یک بازار کار بسیار رقابتی است. شما یک برنامه جامع توسعه، که شامل... [-]

کارشناسی ارشد کسب و کار بین المللی جایزه دو

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا Nottingham

گل سرسبد ما جایزه دو فرصت واقعا استثنایی برای به دست آوردن دو شرط در سطح M در تنها 15 ماه، به شما یک مزیت رقابتی روشن است. این برنامه شامل یک کارآموزی بسیار ارزشمند بین المللی، و همچنین مطالعه در انگلستان و خارج از کشور، و یک پروژه دانشگاهی در عمق، آن را یک دوره حرفه ای تعریف که راه شما جهان را ببینید تغییر خواهد کرد. [+]

جایزه دو کسب و کار بین المللی کارشناسی ارشد گل سرسبد ما جایزه دو فرصت واقعا استثنایی برای به دست آوردن دو شرط در سطح M در تنها 15 ماه، به شما یک مزیت رقابتی روشن است. این برنامه شامل یک کارآموزی بسیار ارزشمند بین المللی، و همچنین مطالعه در انگلستان و خارج از کشور، و یک پروژه دانشگاهی در عمق، آن را یک دوره حرفه ای تعریف که راه شما جهان را ببینید تغییر خواهد کرد. این دوره نوآورانه شما را قادر به دستیابی به دو درجه در سطح M، از دو دانشگاه مختلف، سریع تر و با هزینه ای کمتر از مصرف آنها را یکی پس از دیگری. این یک فرصت برای ایجاد یک تاثیر عمده ای بر کار خود را در یک دوره نسبتا کوتاه از زمان انبساط افق دید شماست و به شما پی، پس از قرار گرفتن در معرض بین المللی است. شما با کاوش در زمینه های هسته کسب و کار بین المللی در اینجا در ناتینگهام مدرسه کسب و کار آغاز خواهد شد. بعد از آن شما را در این مطالعه برای ساخت توسط یک ترم در یکی از موسسات همکار تحسین ما: ISCTE در لیسبون، پرتغال؛ KEDGE در مارسی، فرانسه؛ ESC کلرمون در فرانسه، دانشگاه برشا در ایتالیا دانشگاه ملی سون یات سن در تایوان این است که با ارزش های کارآموزی 12 هفته در بریتانیا یا در خارج از کشور به دنبال، به شما تجربه دست اول در نقش بین المللی متمرکز شده است. این یک فرصت عالی برای خودتان در... [-]

ویدئو ها

Nottingham Business School - The business school for business

How to apply online for Nottingham Business School

تماس

Nottingham Business School

آدرس Burton St
Nottingham NG1 4BU, GB
وب سایت http://www.ntu.ac.uk/nbs
تلفن +44 115 8484460