Nottingham Business School, Nottingham Trent University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

چرا مدرسه کسب و کار Nottingham؟

دانشکده بازرگانی ناتینگهام (NBS) بخش پر رونق دانشگاه ناتینگهام ترنت (NTU) است؛ ما در سطح بین المللی به عنوان یکی از بهترین مدارس کسب و کار در بریتانیا مشهور هستیم، که آموزش عالی و تحقیقاتی را ارائه می دهد که دارای تاثیر مثبت و مثبتی بر حرفه ها، کسب و کارها و جامعه جهانی است. دوره های تحصیلات تکمیلی ما یک فرصت استثنایی برای کشف افرادی است که می توانید در آن شرکت داشته باشید، همانطور که از متخصصان دانشگاهی و رهبران کسب و کار با شهرت جهانی برجسته می آموزید. ما یکی از بزرگترین و پرفراز ترین دانشکده های هر مدرسه کسب و کار داریم که شما را به تئوری های نوآوری، تجربه کسب و کار بزرگ و الهام بخش و تدریس حمایت می کند.

AACSB معتبر است

دانشگاه ناتینگهام مدرسه کسب و کار در 5٪ از مدارس تجاری کسب و کار در سراسر جهان پس از دانشگاه ناتینگهام ترنت دریافت مجوز برای کیفیت دوره های کسب و کار و مدیریت خود را از انجمن به پیشرفته دانشکده های کسب و کار (AACSB).

اتصالات به صنعت

مدرسه بازرگانی ناتینگهام دارای ارتباطات 600+ با کسب و کار و صنعت - در انگلستان و خارج از کشور - و به طور منظم از متخصصان در محوطه دانشگاه برای کار با دانش آموزان ما استقبال می کنیم. سریال سخنرانی رهبر کسب و کار ما نشان می دهد که دانش آموزان از رهبران ارشد سازمان های بزرگ از جمله IBM، Experian، Unilever، سانتاندر، فورد، اتحاد چکمه، تویوتا و موسسه بازاریابی مجاز یاد می گیرند.

یک دوره شخصی منحصر به فرد ایجاد کنید

دوره های ما با دقت سازماندهی شده اند تا مهارت های اصلی، تخصص در زمینه های متخصص و تجربه ارزشمندی را به شما بدهند. هر درس با یک عنصر اصلی آغاز می شود که منجر به چند راه انتخابی می شود و در نهایت انتخاب پروژه های بزرگ است. شما همچنین فرصتی برای به دست آوردن تجربه بیشتر از طریق یک دوره کاری سالانه در دوره خود دارید *. دوره های آموزشی در ژانویه 2018 آغاز می شود:

 • کارشناسی ارشد مدیریت
 • کارشناسی ارشد مدیریت و کسب و کار بین المللی
 • بازاریابی کارشناسی ارشد
 • نام تجاری و تبلیغات MSc
 • کارشناسی ارشد مالی
 • کارشناسی ارشد کسب و کار بین المللی (تک جایزه)

دوره های شروع در سپتامبر 2018:

 • کارشناسی ارشد مدیریت
 • مدیریت و امور مالی MSc
 • مدیریت کارشناسی ارشد و مدیریت زنجیره تامین جهانی
 • مدرک کارشناسی ارشد و نوآوری و سازمانی
 • کارشناسی ارشد مدیریت و کسب و کار بین المللی
 • کارشناسی ارشد مدیریت و انتشارات بین المللی
 • مدیریت و بازاریابی مدرک
 • بازاریابی کارشناسی ارشد
 • نام تجاری و تبلیغات MSc
 • بازاریابی دیجیتال MSc
 • MSc مدیریت منابع انسانی
 • کارشناسی ارشد اقتصاد
 • کارشناسی ارشد اقتصاد و بانکداری سرمایه گذاری
 • کارشناسی ارشد کسب و کار بین المللی (تک جایزه)
 • کارشناسی ارشد بین المللی (جایزه دوگانه)
 • کارشناسی ارشد مالی
 • کارشناسی ارشد مالی و حسابداری
 • امور مالی کارشناسی ارشد و سرمایه گذاری بانکی
 • کارآفرینی کارشناسی ارشد
 • مدیریت پروژه کارشناسی ارشد

* محدودیت ها بسته به دوره انتخاب شده شما اعمال می شود. افراد با تجربه صنعت بیشتر ممکن است علاقه مند به برنامه های MBA و برنامه اجرایی ما تمام وقت داشته باشند.

دانش آموزان ما

فقط کلام ما را نادیده نگیرید - شنیدن آنچه که دانشجویان ما در مورد تحصیل و زندگی در ناتینگهام و همچنین دوره ها و امکانات می گویند.

افزایش حرفه ای

ما از ابتدای کار خود با بهره گیری از تجربه ی یادگیری که تئوری و عمل را ادغام می کند متمرکز شده ایم. 96٪ از دانشجویان تحصیلات تکمیلی NBS برای شغل خودشان، خود اشتغالی یا شش ماه پس از فارغ التحصیلی تحصیل کرده اند (DHLE 2015/16)

 • دانشجویان کارشناسی ارشد تمام وقت ما می توانند برای اضافه کردن یک دوره کار در سال، انتخاب کنند.
 • ما اعتبار جهانی برای کیفیت دوره های کسب و کار و مدیریت ما از AACSB - عضویت در 5٪ کسب و کار مدارس کسب و کار در جهان دریافت کردیم.
 • ما سالانه بیش از 70 شرکت را برای ارائه فرصت های مشاوره ای برای دانش آموزان خود کار می کنیم.
 • دانش آموزان ما انتخاب پروژه های بزرگ را دارند. فرصت ها شامل یک طرح مشاوره زنده، یک کارآموزی سه ماهه، یک مدرسه تابستانی بین المللی یا یک پروژه تحقیقاتی تجاری است.
 • ما حوادث سخنرانان صنعت را شامل می شود، از جمله مجموعه سخنرانی های محبوب رهبران کسب و کار و حوادث خاص خود را.
 • شما می توانید با هفته جهانی مسئولیت پذیری و هفته تجارت جهانی شرکت کنید.

* به غیر از کارشناسی کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد بین المللی، کارشناسی ارشد بین المللی (جایزه دو)، و مدیریت مدرک کارشناسی و انتشارات بین المللی. ما همچنین دارای یک تیم مشغول به کار است که توصیه های متفاوتی را ارائه می دهد تا الهام بخش هر مرحله از برنامه ریزی حرفه ای خود را تقویت کند.

اعتبارنامه دوره

مؤسسه بازاریابی مجاز (CIM) ما در همکاری با موسسه بازاریابی مجاز (CIM) کار می کنیم و دانشجویان را در دوره های بازاریابی خود به عضویت در CIM می رسانیم و این فرصت را برای کسب مهارت های حرفه ای با ارزش توسط CIM Graduate Gateway می گذاریم. موسسه مدیریت اجرایی (CMI) MBA و تمام دوره های مدرک کارشناسی ارشد ما دارای جایزه دوگانه با موسسه مدیریت خارجه (CMI) است. این بدان معنی است که وقتی شما فارغ التحصیل می شوید، دو کرسی دریافت خواهید کرد:

 • مدیریت مدرک (و مسیر)؛ و
 • CMI سطح 7 مدرک مدیریت و رهبری

موسسه ممتاز موسسات کار و توسعه (CIPD) دوره مدیریت منابع انسانی ما توسط موسسه انحصاری کارکنان و توسعه (CIPD) تأیید شده است. بدن حرفه ای برای توسعه منابع انسانی و افراد، CIPD در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است، و یک مورد تایید شده توسط آنها می تواند چشم انداز حرفه شما را افزایش دهد. موسسه مؤسسه امور مالی (CFA) هر یک از دوره های مالی ما با همکاری مؤسسه دارایی مجاز (CFA) ایجاد شده است، بنابراین ماژول های شما نیز به سمت واجد شرایط بودن موسسه کمک می کند که پس از فارغ التحصیلی می توانید کار کنید.

بورس های تحصیلی

دانشکده بازرگانی ناتینگهام تعدادی از بورس تحصیلی و تخفیف های سخاوتمندانه ای را برای دوره های کارشناسی ارشد ما ارائه می دهد. این در دسترس است برای دانش آموزانی که ارائه شده اند و که در یک دوره کارشناسی ارشد کامل تمام وقت در دانشکده بازرگانی ناتینگهام مکانی را پذیرفته اند. لطفا برای اطلاعات کامل و فرم درخواست، به وب سایت ما مراجعه کنید. اداره انکشافی بین المللی ما تعدادی از بورس تحصیلی را برای دانشجویان بین المللی فراهم می کند.

زندگی شهر ناتینگهام

به عنوان یک مدرک کارشناسی ارشد در مدرسه کسب و کار ناتینگهام، زندگی در یک شهر پر جنب و جوش، جهانی که در قلب انگلستان زندگی می کند، زندگی خواهید کرد. ناتینگهام یک مرکز فرهنگی پر جنب و جوش است که دارای برخی از بهترین گالری های هنری، تئاتر، موزه ها، سینماها و محل های اجرای زنده در میدلند شرقی است. ناتینگهام مشهور است که یک مکان مرسوم، ارزان برای زندگی با کیسه های شخصیت و فرهنگ مشهور است و دارای امکانات فراوان است. این شهر امکانات ورزشی بیشتری را برای هر جمعیت از هر جای دیگری در اروپا فراهم می کند (visitnottingham.com). نگاهی به آخرین نسخه مجله LINK مدرسه ما که شامل داستان های موفقیت و فعالیت های اخیر ما است و باید به شما طعم طیف گسترده ای از فرصت ها و رویدادهای هیجان انگیز را که در اینجا اتفاق می افتد، به شما نشان می دهد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید MScs » بازدید کنید MBA های جهانی » بازدید کنید دانشنامه های کارشناسی ارشد » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید DBA » بازدید کنید EMBAs » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

اقتصاد کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2018 بریتانیا Nottingham

درجه کارشناسی ارشد اقتصاد ما طراحی شده است به شما درک عمیق از مفاهیم، ​​اصول و تکنیک های اقتصادی با تمرکز بر استفاده از اقتصاد به مسائل مربوط به دنیای واقعی معاصر است. شما را تشویق خواهد به فکر می کنم مثل یک اقتصاددان از طریق استفاده از ایده های اقتصادی و روش کشیده شده از طیف وسیعی از دیدگاه های جایگزین. [+]

درجه کارشناسی ارشد اقتصاد ما طراحی شده است به شما درک عمیق از مفاهیم، ​​اصول و تکنیک های اقتصادی با تمرکز بر استفاده از اقتصاد به مسائل مربوط به دنیای واقعی معاصر است. شما را تشویق خواهد به فکر می کنم مثل یک اقتصاددان از طریق استفاده از ایده های اقتصادی و روش کشیده شده از طیف وسیعی از دیدگاه های جایگزین.

در ترم اول شما، شما با آخرین نظریه های اقتصادی و روش های تجزیه و تحلیل بر اساس آنها، از جمله استفاده از داده های کمی کار می کنند. شما از این روش ها برای کمک به حل مسائل چالش برانگیز در محیط کسب و کار و مدیریت جهانی امروز استفاده می کنید.... [-]


اقتصاد کارشناسی ارشد و سرمایه گذاری

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2018 بریتانیا Nottingham

مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد و بانکداری سرمایه گذاری شما را در درک قوی از اقتصاد مالی، رفتار بازار مالی و شرکت های مالی در بازار، مانند بانک های سرمایه گذاری فراهم می کند. شما یاد خواهید گرفت که چگونه به بررسی فرصت های سرمایه گذاری، درک مبانی اقتصادی در بازارهای مالی و ارزیابی اوراق بهادار مالی. [+]

ما مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد و بانکداری سرمایه گذاری به شما درک مفیدی از اقتصاد مالی، رفتار بازار مالی و شرکت های مالی در بازار، مانند بانک های سرمایه گذاری ارائه می دهد. شما یاد خواهید گرفت که چگونه به بررسی فرصت های سرمایه گذاری، درک مبانی اقتصادی در بازارهای مالی و ارزیابی اوراق بهادار مالی.

در اولین ترم اول شما در مورد نقش مهم مالی و بانکی در تأثیر گذاری بر سرمایه گذاری و رشد و همچنین ایجاد مهارت های اشتغال حیاتی در ابزار و تکنیک های تحلیل مالی خواهید آموخت. بینش های نظری و مهارت های تحلیلی به دست آمده در این دوره شما را برای شغل مرتبط با جنبه تحلیلی از اقتصاد مالی، مانند بانکداری سرمایه گذاری، مدیریت صندوق، ارزیابی سیاست در هر دو سازمان خصوصی و دولتی تجهیز.... [-]


کارآفرینی کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

مدرک کارشناسی ارشد نوآورانه و منحصر به فرد ما در زمینه کارآفرینان آیندۀ بلندپروازانه از هر رشته تحصیلی است که به آنها فرصتی برای ایجاد خود راه اندازی می دهد. این دوره ترکیبی از تئوری آکادمیک دقیق با مهارت های عملی، تجربه دستکاری و شبکه های با ارزش شما نیاز به کسب و کار خود را به موفقیت. [+]

نوآوری و منحصر به فرد ما کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد از کارآفرینان آیندۀ بلندپروازانه از هر رشته تحصیلی به آنها کمک می کند تا فرصت خود را برای ایجاد خود ایجاد کنند. این دوره ترکیبی از تئوری آکادمیک دقیق با مهارت های عملی، تجربه دستکاری و شبکه های با ارزش شما نیاز به کسب و کار خود را به موفقیت.

هدف این دوره، ارتقاء نوآوری و ایجاد ارزش است، به شما دانش، مهارت ها و توانایی ها برای ایجاد و هدایت راه اندازی های موفق می دهد. شما یک بنیاد قوی در ساخت و مدیریت وظایف کلیدی یک سرمایه گذاری جدید خواهید داشت. ما شما را به شبکه ها و فرصت های سرمایه گذاری نیاز داریم تا ایده های خود را از زمین بیرون بیاورید و حتی فرصتی برای دسترسی مستقیم به صندوق بازنشستگی از مدرسه کسب و کار وجود دارد.... [-]


امور مالی کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2018 بریتانیا Nottingham

مدرک کارشناسی ارشد مالی شما را با درک عمیق تر در مورد مفاهیم، ​​نظریه ها و ابزارهای اصلی مالی که در بسیاری از سازمان های مختلف در سراسر جهان استفاده می شود، درک می کنیم. این شامل ریاضیات مالی، ساخت مدل، مدیریت ریسک، و ادغام و ادغام می شود. این برنامه برای افراد بلندپرواز با توانایی های کمی طراحی شده است، اما نه لزوما درجه مالی مربوط به آنها که به دنبال حرفه ای در امور مالی هستند. [+]

کارشناسی ارشد مالی

مدرک کارشناسی ارشد مالی شما را با درک عمیق تر در مورد مفاهیم، ​​نظریه ها و ابزارهای اصلی مالی که در بسیاری از سازمان های مختلف در سراسر جهان استفاده می شود، درک می کنیم. این شامل ریاضیات مالی، ساخت مدل، مدیریت ریسک، و ادغام و ادغام می شود. این برنامه برای افراد بلندپرواز با توانایی های کمی طراحی شده است، اما نه لزوما درجه مالی مربوط به آنها که به دنبال حرفه ای در امور مالی هستند.... [-]


MSc Finance and Investment Banking

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2018 بریتانیا Nottingham

[+]

نقش عبارتند از: مدیر مالی، تحلیلگر مالی یا مشاور مالی.

توسعه حرفه ای

به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از این دوره، فرصتهای شغلی مشاوره یک سری از کارگاه که در آن دانش آموزان می توانند روش ها و استراتژی شناسایی آنها را قادر به پیگیری مؤثر به اهداف شغلی خود را اجرا خواهد کرد. کارگاه های آموزشی در هر دو خانه و دانشجویان بین المللی تمرکز و تمرکز بر روی مهارت های در حال توسعه و آگاهی های شغلی.... [-]


کارشناس ارشد امور مالی و حسابداری

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2018 بریتانیا Nottingham

مدرک کارشناسی ارشد مالی و حسابداری شما برای تبدیل شدن به یک عضو مهم در تیم مدیریت اصلی سازمان طراحی شده است. ترم اول خود را توسعه دانش هسته ای قوی از نهادی، حسابداری و چارچوب مدل سازی مالی. شما عملکرد بازارها، شرکت کنندگان اصلی و محیط نظارتی به عنوان ساختمان درک شرکت از امور مالی شرکت، حسابداری عمومی و تجزیه و تحلیل مالی کشف، و همچنین. [+]

یکی از نیازهای اساسی سازمان سازمانی موفق بودن آن است که بتواند حسابداری و فعالیت های مالی خود را به طور موثر و موثر مدیریت کند. این نیاز در سال های اخیر به مراتب واضح تر شده است، زیرا سازمان ها با شرایط اقتصادی آشفته، مشکلات وام، مسائل مربوط به مدیریت ریسک و انتقادات دولت مواجه شده اند.

مدرک کارشناسی ارشد مالی و حسابداری شما برای تبدیل شدن به یک عضو مهم در تیم مدیریت اصلی سازمان طراحی شده است. ترم اول خود را توسعه دانش هسته ای قوی از نهادی، حسابداری و چارچوب مدل سازی مالی. شما عملکرد بازارها، شرکت کنندگان اصلی و محیط نظارتی به عنوان ساختمان درک شرکت از امور مالی شرکت، حسابداری عمومی و تجزیه و تحلیل مالی کشف، و همچنین.... [-]


MSc Management and Global Supply Chain Management

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2018 بریتانیا Nottingham

[+]

پروژه ها عبارتند از: پروژه تجربه مشاوره، کارآموزی، پروژه تحقیقاتی تجاری و پروژه تجربه جهانی. [-]

کارشناسی ارشد مدیریت و نوآوری و ENTREPRISE

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2018 بریتانیا Nottingham

و مصرف آن را جهانی - البته شما را از طریق فرآیند ایجاد یک گزاره ارزش قدرتمند برای یک شرکت جدید پشتیبانی می کند. شما خواهید مطالعات خود را با توسعه درک خود را از نوآوری معاصر، ارزش، توسعه و حفاظت از آن آغاز خواهد شد. شما می توانید محل کار یک سال را اضافه کنید، ساخت یک دوره دو ساله کارشناسی ارشد خود را است. [+]

مدیریت و نوآوری و مدیریت کارشناسی ارشد

دوره مدرک کارشناسی ارشد و نوآوری و پروژه شما از طریق فرایند ایجاد یک قاعده ارزشمند قدرتمند برای یک سرمایه گذاری جدید از شما حمایت می کند و آن را جهانی می کند. شما خواهید مطالعات خود را با توسعه درک خود را از نوآوری معاصر، ارزش، توسعه و حفاظت از آن آغاز خواهد شد.

این دوره شما را از طریق فرایند ایجاد یک قاعده ارزشمند قدرتمند برای یک شرکت جدید پشتیبانی می کند و آن را جهانی می کند. نوآوری قلب هر گزاره جدید است، بنابراین شما با توسعه درک خود را از نوآوری معاصر، ارزش، توسعه و حفاظت از آن شروع خواهد شد.... [-]


MSc International Business (Single Award)

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

[+]

شما را با مهارت های مدیریتی قدرتمند، بینش های فرهنگی، شبکه های حرفه ای و تجربه های دست اول در دنیای کسب و کار جهانی تطبیق دهید.

... [-]


MSc International Business Dual Award

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

[+]

این درجه از شرکت کنندگان را قادر به مطالعه کسب و کار در حالی که ارائه دیدی نسبت به اثرات فرهنگی و بین المللی است. آن را نیز به شرکت کنندگان با آگاهی فرهنگی بیشتر فراهم می کند. این دوره پیشگام شما را قادر به به دست آوردن دو شرط در سطح M به طور همزمان. درجه و مجزا در طبیعت چند رشته ای است و با هدف تجهیز شرکت کنندگان با یک چارچوب برای بهبود اقدام مدیریت خود را. این دوره شامل این فرصت را به صنعت در مقیاس بین المللی با تکمیل یک دو هفته ای تور مطالعه در خارج از کشور. شما یک پروژه تحقیقاتی کسب و کار کامل است. این یک قطعه سنتی تحقیقات مستقل است، ایجاد یک مقاله تحقیقاتی دانشگاهی. ... [-]

بازاریابی دیجیتال MSc

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2018 بریتانیا Nottingham

بازاریابی دیجیتال یکی از سریع ترین رشد، مناطق پویا ترین صنعت بازاریابی است. این زمینه به طور مداوم در حال تکامل به طور مداوم تکنولوژی جدید پیشگام است و درجه بازاریابی مدرک دیپلم ما را برای یک حرفه شگفت انگیز آماده می کند. [+]

بازاریابی دیجیتال MSc

بازاریابی دیجیتال یکی از سریعترین مناطق رو به رشد و پویای صنعت بازاریابی است. این زمینه به طور مداوم در حال تکامل به طور مداوم تکنولوژی جدید پیشگام است و درجه بازاریابی مدرک دیپلم ما را برای یک حرفه شگفت انگیز آماده می کند.

این درجه در همکاری نزدیک با بازاریابان دیجیتال ارشد و موسسه بازاریابی مجاز (CIM) طراحی شده است تا شما را به جدیدترین تفکر، ابزار و تکنیک های بازاریابی رسانه های دیجیتال و اجتماعی تبدیل کند. آن را با هدف به شما مهارت های از کارفرمایان و فرصت امروز به دنبال کار در سطح استراتژیک و تاکتیکی است.... [-]


بازاریابی کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2018 بریتانیا Nottingham

این دوره به شما کمک خواهد تبدیل به یک بازار آماده حرفه ای با چشم انداز جهانی، مجهز برای یک شغل موفق بین المللی در بازاریابی، کسب و کار و یا مدیریت. ایجاد شده با مشاوره نزدیک با صنعت بازاریابی و موسسه خبره بازاریابی (CIM)، آن را توسعه نقاط قوت، توانایی و درک امروز کارفرمایان بازاریابی به دنبال. [+]

بازاریابی کارشناسی ارشد

پویا صنعت بازاریابی جهانی امروز هیجان انگیز، محیط کار به سرعت گام است و البته کارشناسی ارشد بازاریابی ما به شما می دهد پس زمینه نظری و عملی شما نیاز به رشد. شما می توانید محل کار یک سال را اضافه کنید، ساخت یک دوره دو ساله کارشناسی ارشد خود را است.

این دوره به شما کمک خواهد تبدیل به یک بازار آماده حرفه ای با چشم انداز جهانی، مجهز برای یک شغل موفق بین المللی در بازاریابی، کسب و کار و یا مدیریت. ایجاد شده با مشاوره نزدیک با صنعت بازاریابی و موسسه خبره بازاریابی (CIM)، آن را توسعه نقاط قوت، توانایی و درک امروز کارفرمایان بازاریابی به دنبال.... [-]


مدیریت و امور مالی MSc

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2018 بریتانیا Nottingham

شما را به بازار جهانی مالی کشف، از جمله شرکت کنندگان ساختار، عملکرد نظارتی خود را و نقش آنها در جامعه است. همچنین شما می خواهد در تجزیه و تحلیل صورتهای مالی به منظور بهبود مدیریت تصمیم گیری تمرکز کند. شما می توانید محل کار یک سال را اضافه کنید، ساخت یک دوره دو ساله کارشناسی ارشد خود را است. [+]

مدیریت و امور مالی MSc

دوره مدیریت و سرمایه گذاری مدرک ما به بررسی بازار جهانی مالی، از جمله شرکتکنندگان ساختاری، توابع نظارتی و نقش آنها در جامعه می پردازد. شما همچنین بر تجزیه و تحلیل اظهارات مالی برای بهبود تصمیم گیری های مدیریتی، و همچنین نقش اخلاق و پایداری تمرکز می کنید.

شما جنبه های کلیدی مدیریت مالی از شرکت های بزرگ در یک محیط چند ملیتی در نظر بگیرید. این کمک خواهد کرد که شما توسعه درک دقیق از نظریه مالی کلیدی، و همچنین مهارت های تجزیه و تحلیل انتقادی قوی.... [-]


مدیریت و بازاریابی مدرک

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2018 بریتانیا Nottingham

دوره مدیریت و بازاریابی مدرک ما به شما یک درک قوی از مسائل اساسی در پشت کار بازاریابی می دهد. شما می روند برنامه ریزی بازاریابی، مفاهیم بازاریابی و بحث اکتشاف. شما همچنین با درک رفتار خریدار، یک درک عمیق از پیچیدگی های مصرف کننده ایجاد خواهید کرد. [+]

مدیریت و بازاریابی مدرک

دوره مدیریت و بازاریابی مدرک ما به شما یک درک قوی از مسائل اساسی در پشت کار بازاریابی می دهد. شما می روند برنامه ریزی بازاریابی، مفاهیم بازاریابی و بحث اکتشاف. شما همچنین با درک رفتار خریدار، یک درک عمیق از پیچیدگی های مصرف کننده ایجاد خواهید کرد.

بر اساس این، شما مسائل بازاریابی استراتژیک و معاصر بررسی، گرفتن یک نگرش جامع به سازمان ها چگونه به یک محیط زیست جهانی همیشه در حال تغییر پاسخ دهند. این امر شامل درک چگونه بازاریابی عمل درست در یک زمینه مصرف کننده رو نیست، بلکه در زمینه های کسب و کار به کسب و کار و نه برای سود. شما مجهز با مهارت ها و دانش لازم برای توسعه و پیاده سازی نوآورانه، ارزش افزوده راه حل های بازاریابی برای کمک به حفظ رضایت مشتری برتر تبدیل خواهد شد.... [-]


مدیریت پروژه کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Nottingham

البته کارشناسی ارشد مدیریت پروژه ما طراحی شده است به شما تجهیز با تمام مهارت های لازم و دانش برای طراحی، برنامه ریزی و اجرای پروژه های موفقیت. البته اجازه می دهد تا شما برای قرار دادن نظریه و اندیشه معاصر به تنظیمات مدیریت پروژه عملی است. [+]

مدیریت پروژه یک میدان در حال رشد با تمرکز قوی بر روی پیدا کردن فارغ التحصیلان با پس زمینه نظری قوی در مدیریت پروژه و برنامه است. 15.7 میلیون نقش مدیریت پروژه های جدید خواهد شد در سطح جهانی تا سال 2020 (PMI 2013) ایجاد شده است.

دوره مديريت پروژه MSc ما طراحی شده است تا شما را با تمام مهارت ها و دانش های لازم برای طراحی، برنامه ریزی و اجرای پروژه ها، موفقیت آمیز سازد. البته اجازه می دهد تا شما برای قرار دادن نظریه و اندیشه معاصر به تنظیمات مدیریت پروژه عملی است.... [-]


نام تجاری و تبلیغات MSc

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2018 بریتانیا Nottingham

آیا می خواهید برای یک نام تجاری بزرگ بین المللی یا یک آژانس خلاق نوآورانه کار کنید، معروف ترین مارک تجاری و تبلیغات ما به شما کمک خواهد کرد که به یک حرفه ارتباطات بازاریابی موثر تبدیل شوید. [+]

نام تجاری و تبلیغات MSc

آیا می خواهید برای یک نام تجاری بزرگ بین المللی یا یک آژانس خلاق نوآورانه کار کنید، معروف ترین مارک تجاری و تبلیغات ما به شما کمک خواهد کرد که به یک حرفه ارتباطات بازاریابی موثر تبدیل شوید.

این دوره شما در نظریه های پیشرو، ابزار و روش شما نیاز به در سطح استراتژیک و تاکتیکی در بازاریابی جهانی کار است. ایجاد شده در مشورت با متخصصان ارشد بازاریابی و موسسه خبره بازاریابی، آن را توسعه مهارت های مورد نظر امروز کارفرمایان بازاریابی است.... [-]


کارشناسی ارشد مدیریت

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2018 بریتانیا Nottingham

دوره های کارشناسی ارشد مدیریت ما کمک خواهد کرد که یک بدهید 21 قرن موثر، قادر به در محیط های سازمانی پویا و پیچیده عمل می کنند. این دوره شما را با دانش گسترده ای در طیف گسترده ای از مناطق موضوع مدیریت تجهیز و شما را قادر به توسعه دانش تخصصی تر به عنوان پیشرفت برنامه. [+]

کارشناسی ارشد مدیریت

دوره های کارشناسی ارشد مدیریت ما کمک خواهد کرد که یک بدهید 21 قرن موثر، قادر به در محیط های سازمانی پویا و پیچیده عمل می کنند. این دوره شما را با دانش گسترده ای در طیف گسترده ای از مناطق موضوع مدیریت تجهیز و شما را قادر به توسعه دانش تخصصی تر به عنوان پیشرفت برنامه.

ما مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت در دانش آموزان با هم هیچ پس زمینه در کسب و کار و مدیریت که می خواهند به منظور توسعه یک حرفه ای در این زمینه، و یا دانش آموزانی که مدرک تحصیلی در کسب و کار و مدیریت اما می خواهم برای تبدیل شدن به رقابتی تر و پیشرفت حرفه خود است.... [-]


کارشناسی ارشد مدیریت و کسب و کار بین المللی

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2018 بریتانیا Nottingham

دوره مدرک کارشناسی ارشد و دوره بازرگانی بین المللی به بررسی نحوه مدیریت موثر در محیط کار فزاینده جهانی می پردازد. آن را می سازد قدرتمند، مهارت های عملی شما نیاز به مقابله با مشکلات مدیران کار بین المللی است. [+]

کارشناسی ارشد مدیریت و کسب و کار بین المللی

دوره مدرک کارشناسی ارشد و دوره بازرگانی بین المللی به بررسی نحوه مدیریت موثر در محیط کار فزاینده جهانی می پردازد. آن را می سازد قدرتمند، مهارت های عملی شما نیاز به مقابله با مشکلات مدیران کار بین المللی است.

شما یک درک قوی از زنجیره تامین جهانی به عنوان چگونه سازمان در درون آن انجام در ارتباط با یکدیگر توسعه، و همچنین. ماژول مبتنی بر تجربه همچنین به شما این فرصت را به کار در خارج از کشور، مهارت و تجربه فعالیت در زمینه های خارج از کشور در حال توسعه.... [-]


ویدئو ها

Nottingham Business School - The business school for business

How to apply online for Nottingham Business School

تماس

Nottingham Business School

آدرس Nottingham Business School Nottingham Trent University Burton Street
NG1 4BU Nottingham, England, بریتانیا
وب سایت http://www.ntu.ac.uk/nbs
تلفن +44 115 8484460