Nottingham Business School, Nottingham Trent University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا مدرسه کسب و کار Nottingham؟

مدرسه بازرگانی ناتینگهام (NBS) بخش پر رونق دانشگاه ناتینگهام ترنت (NTU) است؛ ما در سطح بین المللی به عنوان یکی از بهترین مدارس کسب و کار در بریتانیا مشهور هستیم، که آموزش عالی و تحقیقاتی را ارائه می دهد که دارای تاثیر مثبت و مثبتی بر حرفه ها، کسب و کارها و جامعه جهانی است. ما یکی از بزرگترین و پرفراز ترین دانشکده های هر مدرسه کسب و کار داریم که شما را به تئوری های نوآوری، تجربه کسب و کار بزرگ و الهام بخش و تدریس حمایت می کند.

اعتبار نامه ها

ما می دانیم که NTU یک مکان عالی برای یک دانش آموز است، اما فوق العاده است که ببینیم همه شناخت خارجی که دانشگاه در سال های اخیر جشن گرفته است. در اینجا یک لیست از برخی از اعتبارنامه ها و رتبه بندی های اخیر ما وجود دارد:

 • NTU به نام "دانشگاه سال" در جایزه آموزش عالی تایمز 2017.
 • NTU در سال 2019 در راهنمای دانشگاه گاردین قرار دارد.
 • NTU در 379 بار در دانشگاه تایمز و یکشنبه تایمز تایید شده است. راهنمای دانشگاه 2019.
 • NBS برای "مدرسه کسب و کار سال" در جوایز آموزش عالی تایمز 2018 انتخاب شده است.
 • NBS هر دو اعتبار نامه های EQUIS و AACSB را به دست آورده اند
 • NBS در 95 مدرسه بازرگانی اروپا در Financial Times رتبه بندی شده است
 • دوره های کارشناسی ارشد مدیریت در NBS در رتبه 100 در Financial Times رتبه بندی می شود.

زمان مناسبتری برای پیوستن به ما برای درجه خود وجود ندارد

اتصالات به صنعت

ما 600 ارتباط با کسب و کار و صنعت در سراسر جهان داریم، شما را با یک شبکه گسترده بین المللی حرفه ای فراهم می کند.

 • همه دوره های ما تحت کنترل گروهی از مشاوران است که شامل کارفرمایان و فارغ التحصیلان بین المللی است، حصول اطمینان از محتوای دوره ای به روز و مربوط به نیازهای کسب و کار.
 • ما هر ساله یک نمایشگاه استخدام فارغ التحصیل و سایر رویدادهای کاری حرفه ای را به کار می گیریم، به دانش آموزان فرصتی برای دیدار با کارفرمایان فارغ التحصیل و پیدا کردن فرصت های کاری و کارآموزی آینده می دهد.

سریال سخنرانی رهبر کسب و کار ما نشان می دهد که دانش آموزان از رهبران ارشد سازمان های بزرگ از جمله IBM، Experian، Unilever، سانتاندر، فورد، اتحاد چکمه، تویوتا و موسسه بازاریابی مجاز یاد می گیرند.

یک تجربه واقعا بین المللی

ما متعهد هستیم تا هر یک از دانش آموزانمان را با آموزش و تجربه با دیدگاه بین المللی، صرف نظر از اینکه چه دوره ای را انتخاب می کنید مطالعه کنید.

 • ما با بیش از 80 نهادهای شغلی در سراسر جهان کار می کنیم که به تحصیل در خارج از کشور و فرصت های مدرسه تابستانی کمک می کند.
 • ما یک شهرت جهانی برجسته داریم و جامعه جهانی دانشجویان و کارکنان از بیش از 80 کشور را جذب می کند.
 • دانش آموزان فرصت دارند تا در مدارس تابستانی که میزبان شرکای ما در سراسر جهان هستند شرکت کنند.

دانشجویان ما

فقط کلام ما را برای آن بشنوید - بشنوید

تقویت شغلی

در مدرسه بازرگانی ناتینگهام، ما از ابتدای مدرک فوق دیپلم خود در زمینه مشاغل خود متمرکز هستیم. ما به شما یک تجربه یادگیری ارائه می دهیم که نظریه و عمل را ادغام می کند. 98٪ از کارشناسی ارشد ما در شش ماه پس از اتمام تحصیل در رشته کار یا تحصیل ادامه می دهند (آخرین مقصد از بازماندگان از تحصیلات عالی آموزش 2016-17).

 • دانشجویان کارشناسی ارشد تمام وقت ما می توانند برای جایگزینی یک کار در سال، را انتخاب کنند .
 • ما سالانه بیش از 70 شرکت را برای ارائه فرصت های مشاوره ای برای دانش آموزان خود کار می کنیم.
 • دانش آموزان ما انتخاب پروژه های بزرگ را دارند. فرصت ها شامل یک طرح مشاوره زنده، یک کارآموزی سه ماهه، یک مدرسه تابستانی بین المللی یا یک پروژه تحقیقاتی تجاری است.
 • شما می توانید با هفته جهانی مسئولیت پذیری و هفته تجارت جهانی شرکت کنید.

* به غیر از کارشناسی کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد بین المللی (جایزه واحد) و کارشناسی ارشد بین المللی کسب و کار (جایزه دوگانه). ما همچنین یک تیم مشغول به کار اختصاصی داریم که توصیه های متفاوتی را ارائه می دهد تا الهام بخش و تقویت هر مرحله از برنامه ریزی حرفه ای شما باشد.

بورس تحصیلی

ما می دانیم که تقاضا برای دانشگاه می تواند گران باشد، شما ممکن است بتوانید کمک هزینه تحصیلی خود را دریافت کنید. ما اعطای بورس تحصیلی به دانشجویانی می کنیم که می توانند دستاوردهای عالی، شور و اشتیاق به مطالعات خود را نشان دهند.

اگر شما یک دانشجو در خانه یا دانشجویان اتحادیه اروپا هستید، لطفا از صفحه هزینه ها و بودجه خود که به شما در مورد کمک هزینه تحصیلی و وام تحصیلات تکمیلی از دولت انگلیس می گویند، بازدید کنید.

اگر یک دانشجوی بین المللی هستید که پیشنهاد تحصیلی با ما را دارید، می توانید برای یکی از بورس های بین المللی خود درخواست دهید. برای اطلاعات بیشتر به صفحه کمک هزینه تحصیلی بین المللی مراجعه کنید.

دوره های Pathway

برخی از دانشجویان بین المللی ممکن است نیاز به تحصیلات اضافی برای واجد شرایط بودن برای تحصیل داشته باشند. در رابطه با سازمان های شریک زندگی خود، کاپلان بین المللی Pathways ، دانشگاه ناتینگهام ترنت ارائه می دهد تعدادی از گزینه های مسیر های ورود دانشجویان، از جمله کارشناسی و کارشناسی ارشد Pathway دوره.

دوره Pathway آمادگی کامل برای تحصیل در سطح دانشگاه را فراهم می کند و در کالج بین المللی ناتینگهام ترنت برگزار می شود. پس از اتمام موفقیت آمیز دوره خود را در سطح مورد نیاز، دانش آموزان برنامه ریزی شده برای پیشرفت، تضمین شده محل در درجه انتخاب خود را.

مکان ها

ناتینگهام

Nottingham Business School

Address
Nottingham Business School
Nottingham Trent University
Burton Street

NG1 4BU ناتینگهام, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 115 8484460

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited