توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EFMD Equis Accredited AACSB Accredited

چرا مدرسه کسب و کار Nottingham؟

مدرسه بازرگانی ناتینگهام (NBS) بخش پر رونق دانشگاه ناتینگهام ترنت (NTU) است؛ ما در سطح بین المللی به عنوان یکی از بهترین مدارس کسب و کار در بریتانیا مشهور هستیم، که آموزش عالی و تحقیقاتی را ارائه می دهد که دارای تاثیر مثبت و مثبتی بر حرفه ها، کسب و کارها و جامعه جهانی است. ما یکی از بزرگترین و پرفراز ترین دانشکده های هر مدرسه کسب و کار داریم که شما را به تئوری های نوآوری، تجربه کسب و کار بزرگ و الهام بخش و تدریس حمایت می کند.

اعتبار نامه ها

ما می دانیم که NTU یک مکان عالی برای یک دانش آموز است، اما فوق العاده است که ببینیم همه شناخت خارجی که دانشگاه در سال های اخیر جشن گرفته است. در اینجا یک لیست از برخی از اعتبارنامه ها و رتبه بندی های اخیر ما وجود دارد:

 • NTU به نام "دانشگاه سال" در جایزه آموزش عالی تایمز 2017.
 • NTU در سال 2019 در راهنمای دانشگاه گاردین قرار دارد.
 • NTU در 379 بار در دانشگاه تایمز و یکشنبه تایمز تایید شده است. راهنمای دانشگاه 2019.
 • NBS برای "مدرسه کسب و کار سال" در جوایز آموزش عالی تایمز 2018 انتخاب شده است.
 • NBS هر دو اعتبار نامه های EQUIS و AACSB را به دست آورده اند
 • NBS در 95 مدرسه بازرگانی اروپا در Financial Times رتبه بندی شده است
 • دوره های کارشناسی ارشد مدیریت در NBS در رتبه 100 در Financial Times رتبه بندی می شود.

زمان مناسبتری برای پیوستن به ما برای درجه خود وجود ندارد

اتصالات به صنعت

ما 600 ارتباط با کسب و کار و صنعت در سراسر جهان داریم، شما را با یک شبکه گسترده بین المللی حرفه ای فراهم می کند.

 • همه دوره های ما تحت کنترل گروهی از مشاوران است که شامل کارفرمایان و فارغ التحصیلان بین المللی است، حصول اطمینان از محتوای دوره ای به روز و مربوط به نیازهای کسب و کار.
 • ما هر ساله یک نمایشگاه استخدام فارغ التحصیل و سایر رویدادهای کاری حرفه ای را به کار می گیریم، به دانش آموزان فرصتی برای دیدار با کارفرمایان فارغ التحصیل و پیدا کردن فرصت های کاری و کارآموزی آینده می دهد.

سریال سخنرانی رهبر کسب و کار ما نشان می دهد که دانش آموزان از رهبران ارشد سازمان های بزرگ از جمله IBM، Experian، Unilever، سانتاندر، فورد، اتحاد چکمه، تویوتا و موسسه بازاریابی مجاز یاد می گیرند.

یک تجربه واقعا بین المللی

ما متعهد هستیم تا هر یک از دانش آموزانمان را با آموزش و تجربه با دیدگاه بین المللی، صرف نظر از اینکه چه دوره ای را انتخاب می کنید مطالعه کنید.

 • ما با بیش از 80 نهادهای شغلی در سراسر جهان کار می کنیم که به تحصیل در خارج از کشور و فرصت های مدرسه تابستانی کمک می کند.
 • ما یک شهرت جهانی برجسته داریم و جامعه جهانی دانشجویان و کارکنان از بیش از 80 کشور را جذب می کند.
 • دانش آموزان فرصت دارند تا در مدارس تابستانی که میزبان شرکای ما در سراسر جهان هستند شرکت کنند.

دانشجویان ما

فقط کلام ما را برای آن بشنوید - بشنوید

تقویت شغلی

در مدرسه بازرگانی ناتینگهام، ما از ابتدای مدرک فوق دیپلم خود در زمینه مشاغل خود متمرکز هستیم. ما به شما یک تجربه یادگیری ارائه می دهیم که نظریه و عمل را ادغام می کند. 98٪ از کارشناسی ارشد ما در شش ماه پس از اتمام تحصیل در رشته کار یا تحصیل ادامه می دهند (آخرین مقصد از بازماندگان از تحصیلات عالی آموزش 2016-17).

 • دانشجویان کارشناسی ارشد تمام وقت ما می توانند برای جایگزینی یک کار در سال، را انتخاب کنند .
 • ما سالانه بیش از 70 شرکت را برای ارائه فرصت های مشاوره ای برای دانش آموزان خود کار می کنیم.
 • دانش آموزان ما انتخاب پروژه های بزرگ را دارند. فرصت ها شامل یک طرح مشاوره زنده، یک کارآموزی سه ماهه، یک مدرسه تابستانی بین المللی یا یک پروژه تحقیقاتی تجاری است.
 • شما می توانید با هفته جهانی مسئولیت پذیری و هفته تجارت جهانی شرکت کنید.

* به غیر از کارشناسی کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد بین المللی (جایزه واحد) و کارشناسی ارشد بین المللی کسب و کار (جایزه دوگانه). ما همچنین یک تیم مشغول به کار اختصاصی داریم که توصیه های متفاوتی را ارائه می دهد تا الهام بخش و تقویت هر مرحله از برنامه ریزی حرفه ای شما باشد.

بورس تحصیلی

ما می دانیم که تقاضا برای دانشگاه می تواند گران باشد، شما ممکن است بتوانید کمک هزینه تحصیلی خود را دریافت کنید. ما اعطای بورس تحصیلی به دانشجویانی می کنیم که می توانند دستاوردهای عالی، شور و اشتیاق به مطالعات خود را نشان دهند.

اگر شما یک دانشجو در خانه یا دانشجویان اتحادیه اروپا هستید، لطفا از صفحه هزینه ها و بودجه خود که به شما در مورد کمک هزینه تحصیلی و وام تحصیلات تکمیلی از دولت انگلیس می گویند، بازدید کنید.

اگر یک دانشجوی بین المللی هستید که پیشنهاد تحصیلی با ما را دارید، می توانید برای یکی از بورس های بین المللی خود درخواست دهید. برای اطلاعات بیشتر به صفحه کمک هزینه تحصیلی بین المللی مراجعه کنید.

دوره های Pathway

برخی از دانشجویان بین المللی ممکن است نیاز به تحصیلات اضافی برای واجد شرایط بودن برای تحصیل داشته باشند. در رابطه با سازمان های شریک زندگی خود، کاپلان بین المللی Pathways ، دانشگاه ناتینگهام ترنت ارائه می دهد تعدادی از گزینه های مسیر های ورود دانشجویان، از جمله کارشناسی و کارشناسی ارشد Pathway دوره.

دوره Pathway آمادگی کامل برای تحصیل در سطح دانشگاه را فراهم می کند و در کالج بین المللی ناتینگهام ترنت برگزار می شود. پس از اتمام موفقیت آمیز دوره خود را در سطح مورد نیاز، دانش آموزان برنامه ریزی شده برای پیشرفت، تضمین شده محل در درجه انتخاب خود را.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


Nottingham Business School, Nottingham Trent University

مدرک کارشناسی ارشد نوآورانه و منحصر به فرد خود را به دانش آموزان از هر رشته تحصیلی که مایل به تبدیل شدن به کارآفرینان آینده یا کسانی هستند که به دنبال کسب و کار خانوادگی ... [+]

مدرک کارشناسی ارشد نوآورانه و منحصر به فرد خود را به دانش آموزان از هر رشته تحصیلی که مایل به تبدیل شدن به کارآفرینان آینده یا کسانی هستند که به دنبال کسب و کار خانوادگی خود هستند، هدایت می کنند. این دوره ترکیبی از تئوری آکادمیک دقیق با مهارت های عملی، تجربه دستکاری و شبکه های با ارزش شما نیاز به کسب و کار خود را به موفقیت.

هدف این دوره، ارتقاء نوآوری و ایجاد ارزش است، به شما دانش، مهارت ها و توانایی ها برای ایجاد و هدایت راه اندازی های موفق می دهد. شما یک پایه قوی برای ساخت و مدیریت وظایف کلیدی یک سرمایه گذاری جدید ایجاد خواهید کرد. ما شما را به شبکه ها و فرصت های سرمایه گذاری نیاز داریم تا ایده های خود را از زمین بیرون بیاورید و حتی فرصتی برای دسترسی مستقیم به صندوق بازنشستگی از مدرسه کسب و کار وجود دارد.... [-]

بریتانیا ناتینگهام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

درجه کارشناسی ارشد اقتصاد ما طراحی شده است به شما درک عمیق از مفاهیم، ​​اصول و تکنیک های اقتصادی با تمرکز بر استفاده از اقتصاد به مسائل مربوط به دنیای واقعی معاصر است. ... [+]

درجه کارشناسی ارشد اقتصاد ما طراحی شده است به شما درک عمیق از مفاهیم، ​​اصول و تکنیک های اقتصادی با تمرکز بر استفاده از اقتصاد به مسائل مربوط به دنیای واقعی معاصر است.

شما از طریق استفاده از ایده ها و روش های اقتصادی که از طیف وسیعی از دیدگاه های جایگزین استفاده می شود، تشویق خواهید شد که "به عنوان یک اقتصاددان فکر کنید". با مطالعه اقتصاد در اینجا، تاکید بر استفاده از ابزارهای متنوع، تکنیک ها و روش های تفکر است که به طور خاص با اقتصاددانان حرفه ای مرتبط است.... [-]

بریتانیا ناتینگهام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

آیا می خواهید برای یک نام تجاری بزرگ بین المللی یا یک آژانس خلاق نوآورانه کار کنید، معروف ترین مارک تجاری و تبلیغات ما به شما کمک می کند تا به یک حرفه ارتباطات بازاریابی ... [+]

آیا می خواهید برای یک نام تجاری بزرگ بین المللی یا یک آژانس خلاق نوآورانه کار کنید، معروف ترین مارک تجاری و تبلیغات ما به شما کمک می کند تا به یک حرفه ارتباطات بازاریابی موثر تبدیل شوید. این دوره به دانش آموزان از طیف وسیعی از زمینه ها، که مایل به تخصص در نام تجاری و ارتباطات بازاریابی هستند، هدف قرار می گیرد. شما مهارت ها را توسعه می دهید و از تئوری ها، ابزارها و تکنیک های پیشرو که باید در یک سطح استراتژیک و تاکتیکی در بازاریابی جهانی کار کنید، یاد بگیرید.... [-]

بریتانیا ناتینگهام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

مدرک کارشناسی ارشد مالی شما را با درک عمیق تر در مورد مفاهیم، ​​نظریه ها و ابزارهای اصلی مالی که در بسیاری از سازمان های مختلف در سراسر جهان استفاده می شود، درک می کنیم. ... [+]

مدرک کارشناسی ارشد مالی شما را با درک عمیق تر در مورد مفاهیم، ​​نظریه ها و ابزارهای اصلی مالی که در بسیاری از سازمان های مختلف در سراسر جهان استفاده می شود، درک می کنیم. این شامل ریاضیات مالی، ساخت مدل، مدیریت ریسک، و ادغام و ادغام می شود. این برنامه برای افراد بلندپرواز با توانایی های کمی طراحی شده است، اما نه لزوما درجه مالی مربوط به آنها که به دنبال حرفه ای در امور مالی هستند.

شما از دانش، ابزارها و تکنیک ها برای حل مسائل در شرایط جدید و متنوع در رشته های مالی استفاده می کنید. شما همچنین باید دقت و صحت تحقیقات منتشر شده را ارزیابی کنید و ارتباط آن را با عمل مالی ارزیابی کنید.... [-]

بریتانیا ناتینگهام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

دوره های مدرک کارشناسی ارشد ما به شما کمک می کند مهارت های رهبری و مدیریت خود را برای تبدیل شدن به یک مدیر موثر قرن بیست و یکم که بتوانید در محیط های پویا و پیچیده سازمان ... [+]

دوره های مدرک کارشناسی ارشد ما به شما کمک می کند مهارت های رهبری و مدیریت خود را برای تبدیل شدن به یک مدیر موثر قرن بیست و یکم که بتوانید در محیط های پویا و پیچیده سازمانی کار کنید، ایجاد کنید. شما می توانید درک خوبی از موضوعات اصلی کسب کنید، که شما را قادر می سازد تا به تئوری و تفکر معاصر در عمل بپردازید.

مسیر مدیریت خالص یک درک عمیق تر از اصول مرکزی مدیریت را ایجاد می کند. شما با نگرانی های مربوط به مدیریت و در حال ظهور، از جمله مدیریت در سراسر فرهنگ ها همکاری می کنید. شما همچنین به بررسی نوآوری سازمانی و تفکر کارآفرینی و همچنین درک و درک انتقادی تئوری مدیریت خود خواهید رسید.... [-]

بریتانیا ناتینگهام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

دوره مدرک کارشناسی ارشد و دوره بازرگانی بین المللی به بررسی نحوه مدیریت موثر در محیط کار فزاینده جهانی می پردازد. این مهارت های قدرتمندی است که شما نیاز دارید تا با مشکلا ... [+]

دوره مدرک کارشناسی ارشد و دوره بازرگانی بین المللی به بررسی نحوه مدیریت موثر در محیط کار فزاینده جهانی می پردازد. این مهارت های قدرتمندی است که شما نیاز دارید تا با مشکلات مواجه مدیران کار در سطح بین المللی روبرو شوید.

این دوره به بررسی نحوه مدیریت موثر در محیط کار فزاینده جهانی می پردازد. شما یک درک قوی از زنجیره تامین جهانی و همچنین نحوه عملکرد سازمان در رابطه با یکدیگر را توسعه خواهید داد. یک ماژول مبتنی بر تجربه همچنین به شما فرصتی برای کار در خارج از کشور، توسعه مهارت ها و تجربه عملی در یک محیط خارج از کشور می دهد.... [-]

بریتانیا ناتینگهام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

درجه بازاریابی مدرک کارشناسی ارشد ما به دانش آموزان از تمام زمینه های تحصیلی است و به شما کمک می کند تا حرفه ای با آمادگی بازار آماده با چشم انداز جهانی، مجهز به حرفه ای ... [+]

درجه بازاریابی مدرک کارشناسی ارشد ما به شما کمک می کند تا حرفه ای با تجربه بازار با چشم انداز جهانی، مجهز به حرفه ای موفق بین المللی در زمینه بازاریابی، کسب و کار و یا مدیریت. ایجاد مشاوره با صنعت بازاریابی و موسسه بازاریابی مجاز (CIM)، نقاط قوت، توانایی ها و درک کارفرمایان بازاریابی امروز را دنبال می کند.

قبل از یادگیری رفتار خرید مصرف کننده و عوامل موثر بر آن، مسائل و مفاهیم اساسی فعالیت های بازاریابی را بیاموزید. شما همچنین یک دیدگاه جامع از یک سازمان و چگونگی تلاش برای ایجاد یک استراتژی بازاریابی در یک محیط جهانی به چالش کشیدن را خواهید دید.... [-]

بریتانیا ناتینگهام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

دوره مدیریت منابع انسانی (HRM) ما ایده آل برای دانش آموزان از هر رشته تحصیلی است که می خواهند یک حرفه موفق در HR ایجاد کنند. این دوره به طور خاص طراحی شده است تا افرادی ر ... [+]

دوره مدیریت منابع انسانی (HRM) ما ایده آل برای دانش آموزان از هر رشته تحصیلی است که می خواهند یک حرفه موفق در HR ایجاد کنند. این دوره به طور خاص طراحی شده است تا افرادی را که قصد دارند چنین حرفه ای را شروع کنند را قادر می سازد تا از طریق تکمیل یک دوره تحصیلی که متخصص حرفه ای برای متخصصان HRM، یعنی موسسه ممتاز ان شاء ان و توسعه (CIPD).

در طول تحصیلات شما طیف گسترده ای از رویکردها، تکنیک ها و روش های مدیریت منابع انسانی را بررسی خواهید کرد. این ماژول ها به شما یک پایگاه جامع در مدیریت منابع انسانی و عملکرد آن در سازمان های معاصر ارائه می دهد.... [-]

بریتانیا ناتینگهام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

منحصر به فرد مدرک کارشناسی ارشد بین المللی کسب و کار (جایزه دو) شما می دهد یک فرصت استثنایی برای به دست آوردن دو مدرک فقط در 15 ماه، به شما ارائه مزیت رقابتی واضح. این بر ... [+]

منحصر به فرد مدرک کارشناسی ارشد بین المللی کسب و کار (جایزه دو) شما می دهد یک فرصت استثنایی برای به دست آوردن دو مدرک فقط در 15 ماه، به شما ارائه مزیت رقابتی واضح. این برنامه دارای یک کارآموزی بسیار ارزشمند بین المللی و همچنین فرصت تحصیل در بریتانیا و خارج از کشور و یک پروژه تحصیلی جامع است و این درجهبندی حرفه ای است که به شیوه ای که جهان را می بینید تغییر خواهد کرد.

این دوره برای رفع موانع رقابت در زمینه جهانی، زمان لازم برای توسعه یک تجربه واقعا بین المللی طراحی شده است. شما با کاوش در زمینه های اصلی تجارت بین المللی در اینجا در دانشکده بازرگانی ناتینگهام شروع خواهید کرد. سپس با مطالعه در یکی از موسسات شریک مورد تحسین شما، این کار را انجام خواهید داد.... [-]

بریتانیا ناتینگهام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد و سرمایه گذاری بانکداری شما طراحی شده است تا شما را در درک قوی از اقتصاد مالی، رفتار بازار مالی و شرکت های مالی در بازار مانند بانک های سرمایه گ ... [+]

مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد و سرمایه گذاری بانکداری شما طراحی شده است تا شما را در درک قوی از اقتصاد مالی، رفتار بازار مالی و شرکت های مالی در بازار مانند بانک های سرمایه گذاری. شما طیف وسیعی از ایده های مربوط به اقتصاد، مالی و سرمایه گذاری را مطالعه خواهید کرد که در کنار توسعه مهارت ها و روش های مرتبط، شما را قادر می سازد تا تجزیه و تحلیل و درک مسائل اقتصادی و مالی را بهتر تحلیل کنید.... [-]

بریتانیا ناتینگهام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

کسب و کار ما بین المللی کسب و کار (جایزه واحد) برای دانش آموزانی است که می خواهند دانش خود را از محیط کسب و کار بین المللی، استراتژی جهانی، و مدیریت میان فرهنگی گسترش دهد ... [+]

کسب و کار ما بین المللی کسب و کار (جایزه واحد) برای دانش آموزانی است که می خواهند دانش خود را از محیط کسب و کار بین المللی، استراتژی جهانی، و مدیریت میان فرهنگی گسترش دهد. این برای افراد از طیف گسترده ای از زمینه های آموزشی مناسب است و فرصتی برای به دست آوردن تجربه بین المللی با ارزش تنها در یک سال است.

جهانی سازی نشان دهنده یک فرصت عالی برای کسانی است که می توانند دانش و مهارت هایی را کسب کنند که دیدگاه بین المللی را تقویت کنند، توانایی برقراری ارتباط با ذینفعان از سراسر جهان و توانایی کار در بازار کار که از مرزهای ملی عبور می کند.... [-]

بریتانیا ناتینگهام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

مدرک کارشناسی ارشد مالی و حسابداری شما برای تبدیل شدن به یک عضو مهم در تیم مدیریت اصلی سازمان طراحی شده است. ترم اول شما دانش پایه قوی در زمینه چارچوب مدل سازی سازمانی، ح ... [+]

یکی از نیازهای اساسی سازمان سازمانی موفق بودن آن است که بتواند حسابداری و فعالیت های مالی خود را به طور موثر و موثر مدیریت کند. این نیاز در سال های اخیر به مراتب واضح تر شده است، زیرا سازمان ها با شرایط اقتصادی آشفته، مشکلات وام، مسائل مربوط به مدیریت ریسک و انتقادات دولت مواجه شده اند.

مدرک کارشناسی ارشد مالی و حسابداری شما برای تبدیل شدن به یک عضو مهم در تیم مدیریت اصلی سازمان طراحی شده است. ترم اول شما دانش پایه قوی در زمینه چارچوب مدل سازی سازمانی، حسابداری و مالی را توسعه می دهد. شما در حال بهره برداری از بازارها، شرکت کنندگان اصلی خود و محیط نظارتی، و همچنین ایجاد یک درک قوی از سرمایه گذاری شرکت، حسابداری اساسی و تجزیه و تحلیل مالی است.... [-]

بریتانیا ناتینگهام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

دوره مالی و سرمایه گذاری ما به شما در مورد تجزیه و تحلیل و ارزیابی محصولات سرمایه گذاری، تجزیه و تحلیل بحرانی اطلاعات در بازارهای مشتقات و مدیریت نمونه کارها و سرمایه گذا ... [+]

دوره مالی و سرمایه گذاری ما به شما در مورد تجزیه و تحلیل و ارزیابی محصولات سرمایه گذاری، تجزیه و تحلیل بحرانی اطلاعات در بازارهای مشتقات و مدیریت نمونه کارها و سرمایه گذاری آموزش خواهد داد. شما در مورد بهره برداری از بازارها، شرکت کنندگان اصلی خود و محیط های نظارتی، و همچنین ایجاد یک درک قوی از امور مالی شرکت، حسابداری اساسی و تجزیه و تحلیل مالی، کشف خواهید کرد.

شما با استفاده از ابزار و تکنیک ها در یک محیط کاربردی کار می کنید، با استفاده از جدیدترین اتاق بازرگانی ما مجهز به آخرین نرم افزار بلومبرگ برای توسعه دانش و مهارت های لازم برای موفقیت در این بخش.... [-]

بریتانیا ناتینگهام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی