Myerscough College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

Myerscough یکی از بزرگترین کالجهای مبتنی بر زمین و ورزش در انگلستان است که درجه های بیش از 20 موضوع هیجان انگیز را ارائه می دهد. ما در همکاری با دانشگاه مرکزی لانکاشیور کار می کنیم و از جمله موسسات عالی انگلیس در بخش رضایت دانشجویان است که با منابع استثنایی و مکان منحصر به فرد حومه شهر کمک می کند. بازنگری تحصیلی عالی QAA ما را در میان موسسات عالی در کشور قرار می دهد تا فرصت های آموزشی خوب و آموزش خوب را در اختیار شما قرار دهند. ما بسیار افتخار می کنیم که 97 درصد از دانشجویان مقطع لیسانس Myerscough به تحصیل و یا استخدام بیشتری ادامه می دهند.

پردیس درخشان، امکانات عالی و محل عالی!

پردیس در مرکز اصلی Myerscough در پرستون کاملا شگفت انگیز است. مجموعه ای از 600 هکتار محیط اطراف سبز، Myerscough College ارائه می دهد تمام امکانات مورد نیاز برای یک زمان عالی - یک زندگی اجتماعی عالی، دانشگاه های ورزشی پیشرفته و راحت و راحت اقامت. اخیرا، ما 20 میلیون پوند توسعه یافته، سرمایه گذاری جدید و تغییر امکانات، امکانات غذاخوری جدید، گسترش مرکز آموزش عالی و پرستاری دامپزشکی، مطالعات حیوانی، مراکز مهارت های روستایی و مهندسی، سرمایه گذاری کرده ایم. علاوه بر این، شما در دسترس همه خرید و زندگی شبانه هستید که در نزدیکی پرستون، لنکستر و بلکپول وجود دارد.

دانشگاه مرکزی لانکاشیایر Myerscough College وابسته به دانشگاه مرکزی لنکشایر (UCLan)، یک دانشگاه پویا، پر جنب و جوش و معاصر واقع در مرکز شهر پرستون است. همانطور که دانش آموزان تحصیلات عالی در Myerscough در کالج و دانشگاه ثبت نام می کنند، شما قادر به دسترسی به طیف گسترده ای از امکانات و خدمات در محوطه دانشگاه UCLan در Preston هستید.

مزایای دانشجویی

  • دسترسی به و عضویت در کتابخانه UCLan
  • عضویت کامل اتحادیه دانشجویان
  • امکانات ورزشی عالی، با امکانات پنج ستاره در مرکز ورزشی سالن ورزشی 17 میلیون پوندی
  • یک کتابخانه عالی

اگر میخواهید پس از کار کالجتان آرام باشید، سپس همهی انواع را برای علاقه مندی خود در محوطه دانشگاه خواهید یافت. مکان های زیادی برای دیدار با دوستان در یک فضای اجتماعی آسان وجود دارد. - نیز صدها نفر از فعالیت های مختلف، احزاب و شب های تم، همچنین به عنوان برجسته افسانه ای ما وجود دارد Myerscough کریسمس و توپ تابستان

در Myerscough College ، زندگی در محوطه دانشگاه فوق العاده فعال است - به ویژه در ساعات کار در خارج از کشور - بنابراین بهترین چیز در مورد زندگی در محل با دانش آموزان دیگر نزدیک به کجا عمل است! به همین دلیل است که اگر فاصله ای از کالج داشته باشید، لذت بخش است که زندگی در سالن های اقامت خود را تجربه کنید، مخصوصا در سال اول خود. این یک راه ساده و آسان برای دیدار با افراد، ایجاد دوستان جدید و در ارتباط با آنچه که در کل کالج اتفاق می افتد، در ارتباط است.

برای چندین سال، تعدادی از دانشجویان Myerscough در برنامه تبادلات دانشگاه ایالتی اوهایو شرکت کرده اند. این یک شغل 12 ماهه در یکی از تعدادی از کارفرمای معتبر در سراسر ایالات متحده را فراهم می کند. دانش آموزانی که این برنامه را انتخاب می کنند معمولا در دوره یا بعد از دوره تحصیلی، یک دوره سالی یک بار - مانند یک سال گشت و گذار - اما با بهره گیری از نظارت، پشتیبانی و راهنمایی از تیم کارکنان اوهایو. این یک روش فوق العاده برای اضافه کردن ارزش به CV است

متقاضیان Myerscough College متقاضیان Myerscough که تجربه را نشان می دهند و می توانند برتری تحصیلی خود را در زمینه Myerscough تحصیلی خود افزایش دهند، ممکن است واجد شرایط دریافت کمک مالی از بورس تحصیلی Myerscough College .

دانش آموزان بین المللی

در اینجا در Myerscough ، ما سنت طولانی از استقبال دانشجویان بین المللی - از آفریقا، آسیا، استرالیا، اروپا و آمریکای شمالی است. مهمتر از همه، ما واقعا از سهم دانشجویان کشورهای دیگر و فرهنگها در زندگی کالج قدردانی میکنیم. در سال های اخیر، دوره های آنلاین دوره نیمه کارشناسی ما نیز به خصوص در دانشجویان بین المللی بسیار محبوب است.

مکان ها

لنكشير

Address
Myerscough College, St Michaels Road, Bilsborrow, Preston,
PR3 0RY لنكشير, انگلستان, بریتانیا