Millennium City Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Millennium City Academy یک کالج خصوصی در قلب لندن است و دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد در کسب و کار و رایانه، و همچنین دیپلم ها و دوره های پیش دانشگاهی را ارائه می دهد. ما برنامه های آموزشی با کیفیت ارائه می دهیم که دانش آموزان خارج از کشور برای پول به آنها پول می دهند و به اهدافشان کمک می کند.

ما توسط شورای اعتباربخشی بریتانیا برای تحصیلات تکمیلی و عالی تأیید شده است. ما رابطه خوبی با شرکای اصلی ما داریم که دوره هایی را که ما در لندن تدریس می کنیم تضمین می کنیم. دانشکده مدیریت پاریس در رتبه پنجم در پاریس قرار دارد و از همکاری انحصاری ما با این نهادهای خصوصی پیشرو هستیم. کالج ما همچنین یک مرکز معتبر برای اداره مدارک اسکاتلندی (SQA) است.

هدف اصلی ما این است که اطمینان حاصل کنیم که دانش آموزان ما با موفقیت به پایان رسیده اند و روش های تدریس ما با این در نظر گرفته شده است. کارکنان آموزش آکادمیک ما دارای تجربه گسترده ای در زمینه تدریس در دانشگاه های دولتی و خصوصی هستند و عمیق دانش را در اختیار همه دانش آموزان می گذارند. با این حال، بزرگترین قدرت ما این است که دانستن تمام دانش آموزان ما به صورت جداگانه، و ما در طول زمان خود در کالج ما تاکید بر توجه فردی.

موقعیت ما یک محیط پویا و بین المللی برای مطالعه را ارائه می دهد. نه تنها لندن یک مکان مناسب برای ارتقاء دانش کسب و کار خود است، بلکه یکی از مکان های هیجان انگیز جهان در زندگی است. این شهر چند فرهنگی چیزی برای ارائه هر دانش آموز و کالج ما در قلب لندن نزدیک به بسیاری از جاذبه های شناخته شده است. همانطور که همه دانش آموزان ما بین المللی هستند، فرصت های زیادی برای دیدار با دوستان جدید نپال، هند، پاکستان، آفریقا، خاورمیانه، آمریکای جنوبی، بنگلادش و دیگر کشورها وجود دارد.

مکان ها

لندن

Address
76-78 Mortimer Street
Language House
London

W1W 7SA لندن, انگلستان, بریتانیا