Maryvale Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره Maryvale

Maryvale در مرکز سکونت باستانی Oscott، حدود پنج مایلی از مرکز شهر بیرمنگام قرار دارد. Maryvale با روحانی "خانه" برای بسیاری از آن ها با ساختمان های جذاب آن، که در آن ارزش ها و نماز مسیحی تقریبا ملموس، تاریخ طولانی و جالب و مسائل صلح آمیز است.

هدف از Maryvale Institute از آغاز آن، ارائه فرصت هایی برای افراد غیر مسلمان، روحانیت و مذاهب است تا به درک عمیق تر ایمان و آشکار کردن پیام شادتری برای زندگی افراد و جوامع واضح تر برسند. Maryvale در سنت الهیاتی کاتولیک ایستاده است، که دارایی های آن تلاش می کند تا کشف کنند و از همان سنت اصرار دارد، نه تنها بر اهمیت بنیادین دین برای استدلال های دینی، بلکه همچنین به جای دلیلی در پاسخ ایمان. در راستای این، موسسه فرصت های لازم برای تشکیل و آموزش کاتولیک را از طریق دوره ها در طیف وسیعی از موضوعات و سطوح فراهم می کند.

Maryvale دارای یک کتابخانه مجهز است که در آن دسترسی به اینترنت و رایانه برای دانش آموزان، همراه با منابع چند رسانه ای و صوتی و تصویری در دسترس است. مجلس می تواند به طور روزانه در سخنرانی ها، کنفرانس ها و اتاق های سمینار، 150 اتاق را در اختیار داشته باشد و دارای 40 اتاق دانشجویی باشد. خواهران Bridgettine از مهمانان خوشامدگویی می کنند و چارچوب منظم دعا را در Chapel نگه می دارند. حرم به قلب مقدس عیسی مکان مهمی از زیارت است. این زمینه ها شامل پیاده روی Rosary با ایستگاه های صلیب، پارکینگ پارکینگ و دسترسی آسان به سایت های متعددی از علاقه مندی های تاریخی، کالج Oscott، مراسم بیرمنگام و مرکز شهر بیرمنگام می باشد.113447_pexels-photo-1451361.jpeg

یک محیط معنوی تاریخی برای کار علمی

Maryvale اشغال یک مکان منحصر به فرد در تاریخ کلیسای کاتولیک در انگلستان است. عبادت کاتولیک به طور مداوم در سایت بیش از 1000 سال جشن گرفته شده است. قدیمی ترین قسمت ساختمان فعلی که در اصل اسکات خانه نامیده می شد، خانه خانواده برومویچ و پایگاه ماموریت کاتولیک محلی در قرن 17 و 18 بود. اندرو برومویچ یکی از آخرین کشیشان بود که در انتهای دوره مجازات زندانی می شد و وقتی خانه اش را به ارث برده بود، برای استفاده از کلیسا به عنوان مأموریت انگلیس از سایه ها با آرامش تدریجی قوانین ضد کاتولیک

از سال 1794 تا 1838 اولین دانشکده در انگلستان تاسیس شد و تحت حمایت بانوی برده ما قرار گرفت و به عنوان کالج سنت مری اسکات شناخته شد. هنگامی که این معارف به یک ساختمان جدید و بزرگتر در سال 1838 (در منطقه بیرمنگام که هنوز نام جدید اسکات نامیده می شود) نقل مکان کرد، آن را به عنوان یک مدرسه به کار گرفته بود تا زمانی که در سال 1846 به خانه پرنفوذ جان هنری نیومن و جامعه اش تبدیل شد . پس از هماهنگی در رم، او اولین مدارک انگلیسی را تاسیس کرد و نام خانه Maryvale را تغییر داد.

Maryvale پس از اینکه اورورتا به مرکز بیرمنگام منتقل شد، به طور ناگهانی برای Oblated Mary Immaculate شد و توسط بنیانگذار آن، St Jugene de Mazenod بازدید شد. سپس برای نزدیک به 130 سال، یک یتیم خانه را که توسط "خواهران رحمت" اجرا می شد تا زمانی که در سال 1980 درگذشت، زمانی که نقش فعلی خود را به عنوان یک مؤسسه برای شکل گیری دین بزرگسالان در نظر گرفت، در آن قرار داشت.

Maryvale همچنین شامل اولین حرم عموم بریتانیا به قلب مقدس عیسی است که توسط اسقف میلنر در سال 1814 تأسیس شد، که یک کلیسای کوچک برای ساختن یک تصویر از قلب مقدس که در شیشه ای رنگ داده شده است، همانطور که توسط سنت گرترود توصیف شده است. برگزاری نخستین روزهای جمعه در کلیسای موسسه برگزار می شود و یک نوادۀ سالانه به مناسبت عید غدیر خم مقدس برگزار می شود و در روز یکشنبه یک جشن زیارت به دست می آید.

Maryvale Chapel به عنوان کلیسای فرعون و مرکز جامعه کاتولیک محلی باقی ماند تا زمانی که کلیسای جدید بانوی ما در دهه 1950 افتتاح شد تا بتواند نیازهای در حال رشد روستای Maryvale را گسترش دهد.

بنابراین، به عنوان یک مرکز آموزشی متخصص، Maryvale محل عبادت، محل زیارت و جامعه معنوی نماز و مأموریت است. در سال 1999، خواهران ارشد مقدس مقدس بریجت - Bridgettines - در Maryvale در یک کلیسای جدید که توسط سنت جان پل دوم ساخته شده بود، زندگی می کردند. علاوه بر اینکه به طور جدی در برابر رنج های خداوند و قران کریم، که به طور مرتب در معبد در معبد ظاهر می شود، ویژگی های ویژه ی خواهر، اندیشیدن، مهمان نوازی و دعا برای تقویت وحدت میان مسیحیان است.

ادغام مطالعات و نماز یکی از ویژگی های همه دوره های مرویو است و دانشجویانی که در برنامه های روزانه یا برنامه های مسکونی کوتاه مدت در موسسه شرکت می کنند، از فرصت های آموزشی و یادگیری که به چرخه دعا و عبادت از جمله مسجد و دفتر الهی متصل می شوند، لذت می برند.113445_pexels-photo-1326947.jpeg

یک محل تحصیل

یک محیط علمی منحصر به فرد

Maryvale متعهد به بالاترین استانداردهای علمی و حرفه ای است و در سطح بین المللی برای این استانداردها و فرصت های منحصر به فرد خود برای یادگیری از راه دور بر اساس فلسفه کاتولیک یادگیری برای زندگی به رسمیت شناخته شده است.

Maryvale برای همه دوره های آموزشی را برای یک وزارت ویژه در کلیسا آموزش می دهد، به دنبال پیشرفت حرفه ای یا به دنبال رشد شخصی است. این می تواند به شما کمک کند که آیا شما با چالش کمک به همسایگی مواجه شده اید، آموزش یک گروه تأیید کلیسا، یا اگر امیدوار باشید ظرفیت تحصیلی خود را در سطح کارشناسی ارشد یا دکترا گسترش دهید.

همه دوره های Maryvale را می توان حسابرسی کرد

اگر می خواهید به دنبال یکی از دوره های Maryvale بدون ارائه کار یا جستجوی صلاحیت خود باشید، از شما می خواهیم که این کار را انجام دهید. همه دوره ها را می توان به سادگی برای علاقه شخصی و توسعه خود دنبال کرد. دانش آموزانی که در این دوره درس می خوانند، مدول ها را دریافت می کنند و البته بدون داشتن شرایط واجد شرایط می توانند مدرک بگیرند.

نیازهای فردی

بسیاری از دوره های تحصیلات تکمیلی اجازه می دهد تا برای مطالعه کسانی که مایل به تحصیل در یک حوزه خاص هستند، ماژول های فردی را مطالعه کنند. صفحات درس شخصی را برای اطلاعات بیشتر بخوانید.

نرخ های ویژه و ترتیبات برای کسانی که مایل به استفاده از گواهی در مطالعات جسمانی در برنامه های تشکیل برای مذاهب و قبل از سمینار (قبلا دوره برای مذهبی) در دسترس هستند.113446_pexels-photo-279222.jpeg

چشم انداز و مأموریت Maryvale Institute

چشم انداز

چشم انداز Maryvale Institute ، همانطور که بر اساس اصل اعتماد است، یک دانشکده روحانی، ملی و بین المللی است که:

  • زندگی و ارائه ایمان کاتولیک، اخلاق و سهم خود را در مسائل مذهبی، اخلاقی و اخلاقی معاصر؛
  • طیف وسیعی از دوره های شکل گیری ارائه شده در درجه اول، اما نه به طور انحصاری، به اعضای مذهبی و کلیسا، به خصوص کسانی که در کتچس یا دیگر دفن های مقدس درگیر می شوند؛
  • موضع خود بحرانی به عنوان یک جامعه دانشگاهی در نظارت و ارزیابی دوره ها و روش های خود در راستای شواهد جمع آوری شده داخلی و ارائه شده توسط سازمان های خارجی برای اطمینان از بالاترین استانداردهای ممکن و ارتباط فعالیت های دانشگاهی خود را؛
  • دوره های آموزشی و فعالیت های دیگر خود را با توجه به یافته های روش های ارزیابی در حال انجام و در واکنش به نیازهای در حال تغییر در جامعه گسترده تر، با توجه به توصیه هیئت امنا، توسعه می دهد؛
  • مشارکت های همکاری با دیگر مراکز آموزش دینی کاتولیک در انگلستان و سایر نقاط و سایر ارائه دهندگان تحصیلات عالی بریتانیا را توسعه می دهد.

بیانیه مأموریت

  • مأموریت Maryvale Institute ، رهبری در فراهم کردن آموزش مادام العمر برای همه و فرصت های تحقیق در ارتقاء کاتولیک، کیهان شناسی، الهیات، فلسفه و آموزش مذهبی است تا از ماموریت مسیح و مأموریت کلیسا در ارتقاء اخلاق در جامعه معاصر برخوردار باشد . این مفاد ترکیبی متمایز از روش شناختی از راه دور و تعامل انتقادی با کلام خدا در کتاب مقدس و سنت است که توسط مؤسسهی کلیسا هدایت می شود. این کار در محدوده ایمان مسیحی، کیفیت علمی و اداری، گفتمان آزاد و ارزش گذاری متقابل کار، هدایا و توسعه شخصی و حرفهای هر عضو موسسه انجام می شود.113448_adult-beautiful-beauty-953430.jpg

مکان ها

بیرمنگام

Address
Maryvale Institute,
Maryvale House,
Old Oscott Hill

B44 9AG بیرمنگام, انگلستان, بریتانیا