توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما یکی از مدرسان مدیریت پیشرو در انگلستان با استانداردهای علمی بالا و میزان موفقیت چشمگیری در آموزش رهبران کسب و کار فردا هستیم.
کسب و کار در دانشگاه ساوتهمپتون اهمیت دارد . مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد ما طراحی شده است تا به تفکر و چالش برانگیزان خود بپردازد و به شما کمک کند تا دانش پیشرفته و مهارت های تحلیلی مورد نیاز برای موفقیت در کسب و کار را توسعه دهید. کیفیت تحقیق ما در آخرین ارزیابی آموزش ارزیابی به رسمیت شناخته شده است، و دانشگاهیان ما به طور مستمر با کسب و کارهای بین المللی، ملی و منطقه ای به عنوان بخشی از تحقیقات خود کار می کنند و از تجربیات خود برای تدریس و تطبیق آموزش خود استفاده می کنند. رویکرد ما

تحقیق بر روی لبه در قلب همه ما انجام می شود. دانشگاهیان ما با شرکت های بزرگ و سازمان های مختلف در سراسر جهان کار می کنند و تخصص خود را در زمینه هایی مانند بانکداری، تولید، مراقبت های بهداشتی و حمل و نقل متمایز می کنند.

دانش آموزان از این دانش تا زمان معینی بهره مند می شوند. دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد ما دائما به روز شده و مورد بررسی قرار گرفته است تا آنها را به چالش کشیدن و مرتبط با دنیای تجاری امروز تبدیل کند. مدیران با تجربه با پیوستن به برنامه های MBA و برنامه اجرایی اجرایی می توانند به شبکه های ما دسترسی داشته باشند.

کارآفرینی و نوآوری در مدرسه مدیریت ساوتهمپتون مهم هستند . جهان به طور مداوم در حال تغییر است و دانش آموزان و همکاران ما نیاز به مهارت های تحلیلی پیشرفته برای موفقیت دارند.

ما با طیف وسیعی از شرکای کسب و کار و صنعت و همچنین دانشگاه های خارج از کشور کار می کنیم. ما همچنین در کنار محققان درجه یک از رشته هایی مانند علوم، مهندسی و ریاضیات در دانشگاه ساوتهمپتون برای ارائه راه حل های کامل برای مسائل پیچیده کار می کنیم.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: