University of Southampton - Management School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما یکی از مدرسان مدیریت پیشرو در انگلستان با استانداردهای علمی بالا و میزان موفقیت چشمگیری در آموزش رهبران کسب و کار فردا هستیم.
کسب و کار در دانشگاه ساوتهمپتون اهمیت دارد . مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد ما طراحی شده است تا به تفکر و چالش برانگیزان خود بپردازد و به شما کمک کند تا دانش پیشرفته و مهارت های تحلیلی مورد نیاز برای موفقیت در کسب و کار را توسعه دهید. کیفیت تحقیق ما در آخرین ارزیابی آموزش ارزیابی به رسمیت شناخته شده است، و دانشگاهیان ما به طور مستمر با کسب و کارهای بین المللی، ملی و منطقه ای به عنوان بخشی از تحقیقات خود کار می کنند و از تجربیات خود برای تدریس و تطبیق آموزش خود استفاده می کنند. رویکرد ما

تحقیق بر روی لبه در قلب همه ما انجام می شود. دانشگاهیان ما با شرکت های بزرگ و سازمان های مختلف در سراسر جهان کار می کنند و تخصص خود را در زمینه هایی مانند بانکداری، تولید، مراقبت های بهداشتی و حمل و نقل متمایز می کنند.

دانش آموزان از این دانش تا زمان معینی بهره مند می شوند. دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد ما دائما به روز شده و مورد بررسی قرار گرفته است تا آنها را به چالش کشیدن و مرتبط با دنیای تجاری امروز تبدیل کند. مدیران با تجربه با پیوستن به برنامه های MBA و برنامه اجرایی اجرایی می توانند به شبکه های ما دسترسی داشته باشند.

کارآفرینی و نوآوری در مدرسه مدیریت ساوتهمپتون مهم هستند . جهان به طور مداوم در حال تغییر است و دانش آموزان و همکاران ما نیاز به مهارت های تحلیلی پیشرفته برای موفقیت دارند.

ما با طیف وسیعی از شرکای کسب و کار و صنعت و همچنین دانشگاه های خارج از کشور کار می کنیم. ما همچنین در کنار محققان درجه یک از رشته هایی مانند علوم، مهندسی و ریاضیات در دانشگاه ساوتهمپتون برای ارائه راه حل های کامل برای مسائل پیچیده کار می کنیم.

مکان ها

ساوتهمپتون

Address
Southampton Management School
University of Southampton
HighfieldSO17 1BJ ساوتهمپتون, انگلستان, بریتانیا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: