Manchester Metropolitan University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

منچستر مت با میراث افتخارآمیز به سال 1824 باز می گردد. ما همچنین با بیش از 38000 دانشجو یکی از بزرگترین دانشگاه های انگلیس هستیم.

ما طبق 200 دانشگاه برتر جهان زیر 50 سال طبق رتبه بندی رتبه بندی دانشگاه های دانشگاه آزاد تایمز بالاتر ، که در زمره تعهد ما به ارائه و پشتیبانی از تحقیق و تدریس با کیفیت قرار گرفته است ، در بین 200 دانشگاه برتر جهان زیر 50 سال قرار گرفته ایم.

امکانات

ما امکانات عالی از جمله بیش از 4000 رایانه شخصی دانشجویی و همچنین یک کتابخانه در محوطه دانشگاه داریم که 24/7 در طول مدت باز است. ما همچنین یک برنامه سرمایه گذاری 400 میلیون پوندی برای تقویت امکانات آموزشی و پژوهشی ، ساختمان ها و فضاهای عمومی برنامه ریزی شده داریم.

پژوهش

85٪ از تحقیقات ما مطابق با چهارچوب تعالی تحقیقات (REF) 2014-21 تأثیرات "پیشرو در جهان" یا "بین المللی عالی" داشته و دانشکده تجارت ما دارای اعتبار معتبر AACSB و AMBA است که آن را در میان گروه نخبه ای از مدارس تجاری در سراسر جهان قرار می دهد. .

پشتیبانی دانشجویی

ما کارکنان بسیار باتجربه ای داریم که مشاوره شغلی و دروس رایگان در زمینه زبان انگلیسی ارائه می دهند و همچنین یک دفتر بین المللی اختصاصی برای اطمینان از اینکه دانشجویان بین المللی از تمام پشتیبانی های لازم برای موفقیت برخوردار می شوند ، برخوردار هستیم.

حقایق کلیدی

  • تجربه دانشجویی: ما بیش از 3500 دانشجوی بین المللی از بیش از 140 کشور جهان داریم
  • موقعیت مکانی عالی: منچستر بهترین شهر انگلستان برای زندگی در (* بررسی جهانی قابلیت زنده بودن 2018 است)
  • قابلیت دسترسی: ما طیف وسیعی از بورس های تحصیلی را برای دانشجویان بین المللی تا 5000 پوند داریم

مکان ها

منچستر

Address
Manchester Metropolitan University,
All Saints Building, All Saints

M15 6BH منچستر, انگلستان, بریتانیا

برنامه ها

کارشناسی ارشد
کارشناسی ارشد(MA)