Loughborough University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به دانشکده علوم دانشگاه لفبورو، به خانه های گروه های شیمی، کامپیوتر، علوم ریاضی، فیزیک و مرکز آموزش ریاضی خوش آمدید.

امروز دانشگاه لوهوربورو یکی از مراکز برجسته بریتانیا در زمینه تدریس و تحقیق در STEM است - با موفقیت ثابت شده در عرضه صنعت با کالیبراسیون عالی، فارغ التحصیلان بسیار متقاعد شده و فرهنگ پژوهشی بین المللی پر جنب و جوش.

با همکاری دانشکده های شیمی، علوم رایانه، علوم ریاضی، فیزیک و مرکز آموزش ریاضی، دانشکده علوم لفبورو دارای امکانات پیشرفته ای، جامعه پژوهشی فعال و طیف وسیعی از گزینه ها برای تحصیل در مقطع کارشناسی، تحصیلات تکمیلی و تحقیق - همه بر اساس پردیس دانشگاه سبز دانشگاه است.

به عنوان یک دانش آموز در دانشکده علوم، شما توسط دانشگاه های معتبر بین المللی تدریس می شود، که بسیاری از آنها در تحقیقات چند جانبه و همکاری با صنعت و در خط مقدم زمینه های خود فعال هستند.

شما همچنین بخشی از یک دانشگاه تحقیقاتی فشرده با شهرت برای نوآوری و تلاش در زمینه علم و فناوری تبدیل خواهید شد.

در جدیدترین ارزیابی تمرینات تحقیقاتی (RAE) هر بخش دانشگاهی حداقل 85 درصد از تحقیقات خود را به عنوان "شناخته شده بین المللی" رتبه بندی کرده است. علاوه بر انجام تحقیقات در رشته های مربوطه، کارکنان دانشکده علوم در تحقیقات چند رشتهای مشغول به همکاری با سایر دانشکده ها و ادارات در سراسر محوطه دانشگاه - از مهندسی به هنر، انگلیسی و درام - ایجاد یک تحقیق هیجان انگیز و واقعا تحریک محیط.

مدرسه علاوه بر تدریس با کیفیت بالا که توسط هر بخش ارائه می شود، به مرکز حمایت از یادگیری ریاضی می پردازد که دانش آموزان را با طیف وسیعی از خدمات و امکانات طراحی شده برای حمایت از دانش آموزان در یادگیری ریاضیات و آمار ارائه می دهد.

این مدرسه به اصول Athena SWAN متعهد است، به طور جدی به دنبال جذب، حمایت و تبلیغ زنان در STEM، بدون در نظر گرفتن موقعیت.

مکان ها

لافبورو

Address
Epinal Way, Loughborough
Leicestershire

LE11 3TU لافبورو, انگلستان, بریتانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید