Loughborough University School of Business and Economics

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

شغل خود را در مدرسه کسب و کار بریتانیا بالا 10 برجسته بین المللی بالا 90mins از لندن و احاطه شده توسط حومه شهر زیبا انگلیسی است.

تجربه Loughborough

لفبورو یک جای فوق العاده برای مطالعه است. مجتمع مجتمع تک سایت ما محیطی را فراهم می کند که تحرک پذیر و حمایتی است، امکانات کلاس اول را برای دانشجویان و کارکنان فراهم می کند. یک افتخار واقعی در دانشگاه وجود دارد که همه افراد مرتبط با آن را لمس می کند. لفبورو در انگلستان برای ارائه یک تجربه دانشجویی فوق العاده مشهور است و به عنوان بهترین تجربه دانشجویان انگلستان برای شش سال متوالی غیرقابل پیش بینی شده است.

یک مدرسه کسب و کار پیشرو

به طور مداوم به عنوان مدرسه کسب و کار برتر در بریتانیا برای مدیریت، حسابداری و مالی و مدیریت اطلاعات توسط جداول لیگ ملی رتبه بندی شده است. مدرسه تجارت و اقتصاد دارای اعتبار سه گانه: AACSB، EQUIS و AMBA است.

ما متعهد به مأموریت ما «تمرین تبدیل، برنده الهام بخش» هستیم، یک اخلاق که همه چیز ما را انجام می دهد، از آموزش عالی به حمایت از دانش آموزان. این، همراه با اعتبارنامه های بین المللی ما و 400 تماس جهانی بین المللی، تضمین می کند که مدارک تحصیلی ما توسط کارفرمایان در سراسر جهان مورد احترام است.

برنامه های تحصیلات تکمیلی ما

ما انواع مختلفی از برنامه های تحصیلات تکمیلی را ارائه می دهیم که شامل دوره های کارشناسی ارشد، MBA و برنامه های دکترا، دوره های کوتاه و آموزش اجرایی با موضوعات مدیریت، بازاریابی، مالی، بانکی، اقتصاد و مدیریت اطلاعات است. همه اینها به یک محیط یادگیری پر جنب و جوش و حمایتی درون مدرسه کمک می کند.

برنامه های تدریس شده ما دارای تمرکز تمرکز جهانی "دنیای واقعی" هستند که به چالش های جهانی شدن و مسائل معاصر با سازمان ها، سیاست گذاران و افراد به طور یکسان پاسخ می دهد. بسیاری از دانشگاهیان ما، تجربه دست اول در کسب و کار، امور مالی و مدیریت و یا نقش مشاوره دولتی، کمک به شکل گیری سیاست در بخش خصوصی و دولتی. به همین ترتیب، ما شما را با مهارت ها و دانش های مادام العمر که شما را در زندگی حرفه ای خود به کار می اندازد یا شما را قادر می سازد تا مطالعات و پژوهش های بیشتری را دنبال کنید، به شما آموزش خواهیم داد.

در حال توسعه شغلی شما

با بیش از 400 مشارکت جهانی شرکتی، تدریس ما با آخرین بهترین شیوه و تحقیق مطلع می شود، و حصول اطمینان از این که هر دو از لحاظ تجاری و علمی دقیق هستند. به عنوان یک مدرسه معتبر بین المللی، برنامه های تحصیلات تکمیلی حرفه ای ما توسط کارفرمایان احترام می گذارند و به شما در دستیابی به آرزوهای شغلی شما کمک می کنند. تمام دانشجویان تحصیلات تکمیلی ما به خدمات حرفه ای برنده جایزه ما، پایگاه داده خالی جهانی خود را با استخدام کنندگان برجسته جهان و یکی از بزرگترین نمایشگاه های حرفه ای در بریتانیا، مستقر در این دانشگاه پرداخته اند.

مکان ها

لافبورو

Loughborough University

Address
School of Business and Economics
Loughborough University
Loughborough
Leicestershire
LE11 3TU
United Kingdom

LE11 3TU لافبورو, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 1509 223621

اعتیار سنجی ها