London School Of International Business - LSIB

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

هدف ما

ارائه آموزش آنلاین انعطاف پذیر است که کمک می کند تا در دستیابی به شرایط کسب و کار حرفه ای در هر کجا و در هر زمان و حرفه ای به ارتفاعات جدید.

WHO باید دوره های ما را دنبال کنم؟

مدیران موفق، مدیران و حرفه ای که می خواهید برای پیشبرد در حرفه خود. افراد جاه طلب که می خواهند به سرعت حرفه انتخاب خود پیگیری کسانی که می خواهند برای شروع یک شرکت جدید و یا یک جریان به سطح بالاتر است.

توسعه حرفه ای

با تحصیل در رشته LSIB به شما می دهد فرصت برای توسعه دانش خود را از کسب و کار و فن آوری اطلاعات و کمک به رشد صلاحیت های کلیدی خود را - بنابراین شما به دست آوردن مهارت برای مقابله با به طور موثر تر پروژه های کار و شرایط. برنامه های ارائه شده به کمک شما برای رسیدن به پتانسیل برای به دست آوردن ارتقاء با استفاده از دولت ما از هنر آنلاین پلت فرم یادگیری و کسب مدرک کارشناسی و یا کارشناسی ارشد مدرک سطح.

مطالعه در هر نقطه، در هر زمان

ما در LSIB به شما ارائه گزینه های مطالعه انعطاف پذیر است. با استفاده از مدل آنلاین ما شما را به استفاده از یادگیری بدون ترک کشور خود را و هنوز هم رسیدن به درجه از راحتی از خانه یا محل کار خود را.

برنامه های ما بسیار انعطاف پذیر و واحدهای اختیاری شما را قادر به تخصص در مناطقی که به خصوص به شما علاقه. شما می توانید ماژول / واحد در هر سفارش مطالعه است.

پشتیبانی

همانطور که دانش آموزان LSIB شما را به دسترسی به پشتیبانی جامع در قالب مواد آنلاین. دانش آموزان ما از طریق انجمن آنلاین مانند فیس بوک و توییتر تعامل.

کیفیت

شما می توانید اعتماد به نفس در مورد کالیبر صلاحیت شما دریافت خواهد کرد، به عنوان تمام مدارک LSIB از به طور کامل شناخته و معتبر توسط بدن مربوطه اطمینان حاصل کرد که صلاحیت به دست آمده به خوبی پذیرفته شده است.

هزینه ارزش موثر و بالا

تلاش LSIB به اطمینان حاصل شود که هزینه های آن از برنامه های خود را همیشه به عنوان مقرون به صرفه که ممکن است بدون به خطر انداختن استانداردهای آموزش آن است. برنامه ها کاملا معتبر و جهان پذیرفته بیش از.

برای ارائه برنامه های با کیفیت بالا ما استفاده از آموزش الکترونیکی پلت فرم ما سیستم مدیریت آموزشی نیز نامیده می شود به عنوان پلت فرم یادگیری مجازی ما است. پلت فرم یادگیری ما تمام ابزار مورد نیاز برای ارائه یک آموزش در سطح جهانی بر روی خط. ما ارائه می دهیم طیف وسیعی از شرایط کسب و کار که نیازهای یادگیری دانش آموزان مانند خود، در سراسر جهان. این مدارک حرفه ای طراحی شده اند برای دیدار با الزامات کارفرمایان.

شما ممکن است یا در حال حاضر در استخدام و مایل به پیشبرد کار خود را با مطالعه صلاحیت حرفه ای ما مطمئنا می تواند به شما کمک کند این دست یابد. هر چه اهداف خود، LSIB است در اینجا به شما و به شما کمک کند به آنها برسد. مزایای دوره های ما به شرح زیر است: -

PROFESSIONAL

مدارک تحصیلی ما به شما مهارت های را به ایجاد اختلاف در محل کار و موفقیت است. ما ارائه می دهیم برنامه های مختلف اعم از مدیریت کسب و کار به فناوری اطلاعات - 100 درصد آنلاین تحویل داده است.

مقرون به صرفه

برنامه های ما بسیار مقرون به صرفه در مقایسه با دیگران است و می تواند به شما کمک کند هزاران پوند در نتیجه شما ارائه بازده بالاتر در سرمایه گذاری خود را ذخیره کنید.

به رسمیت شناخته شده و با کیفیت بالا

مدارک ما به رسمیت شناخته و معتبر توسط کالج ها، دانشگاه ها، کارفرمایان و دولت ها در سراسر جهان است. برنامه های ارائه شده با کیفیت بالا از نظر برنامه درسی (که به طور منظم به عنوان در هر مورد نیاز شرکت های بزرگ جهان به روز شده) و تحویل از طریق سیستم مدیریت یادگیری ما آنلاین.

راحت و قابل انعطاف

شما می توانید برنامه های ما آنلاین و یا از طریق آموزش از راه دور از راحتی از خانه یا محل کار مطالعه است. شما می توانید برنامه های ما در هر زمان از روز دسترسی آیا شما در محل کار و یا در تعطیلات هستند.

مکان ها

لندن

Address
Crown House, 616 N Circular Rd, London NW10 7PN, UK
EC1V 4PW لندن, انگلستان, بریتانیا