Leeds University Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

با ترکیب یک نسل تدریس آموزشی با رویکرد نوآورانه به طراحی دوره، ما برنامه هایی را ارائه می دهیم که هر دو به طور گسترده ای مورد احترام و مرتبط با محیط کسب و کار معاصر هستند. لیدز MBA به طور کامل برای ورود به سال 2013 طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که آن مربوط به بازار جهانی است.

اغلب در 100 مدرسه کسب و کار در سطح جهانی رتبه بندی شده است. Leeds University Business School بین المللی برای کیفیت آموزش، پژوهش و امکانات آن مشهور است.

ما بر این باوریم که تحقیق با کیفیت بالا و یک کارآموز تدریس عالی، پایه های یک مدرسه کسب و کار موفق است. ما در دهمین دوره انگلستان برای تحقیق با توجه به RAE (2008) رتبه بندی شده ایم و ما چندین مرکز تحقیق و گروه هایی را ایجاد کرده ایم که بر مرزهای سنتی متمرکز شده اند.

تحقیق ما محتوای تمام دوره هایی را که ارائه می کنیم اطلاع می دهد، حصول اطمینان از این که دانشجویان ما در تمام سطوح در معرض آخرین ایده ها، مفاهیم و نظریه ها هستند.

آکادمیک های ما دارای صلاحیت بسیار بالایی هستند و به عنوان مشاور و مشاوره در بیش از 80 سازمان در سراسر انگلستان و جهان عمل آورده اند که تجربه تدریس را در اختیار آنها قرار می دهند.


ماموریت ما

مأموریت ما تأثیر استثنایی بر کسب و کار و جامعه در سطح جهانی از طریق رهبری در تحقیقات و آموزش است.

دو عنصر کلیدی برای دستیابی به این ماموریت عبارتند از:

  • تحقیق: برای تهیه و انتشار تحقیقات با کیفیت در سطح جهانی، درون مدرسه و از طریق مشارکت های بین المللی، که دانش، مهارت ها، درک و تاثیر را افزایش می دهد.
  • آموزش دانشجویی: برای فعال کردن افراد برای توسعه توانمندیهای تحصیلی، توانمندی شغلی، بینش جهانی و فرهنگی و آگاهی اخلاقی آنها به منظور ارتقاء توانایی آنها در کسب و کار و جامعه سودمند است.


مدرسه کسب و کار متعهد به ارائه دسترسی منصفانه و برابر به آموزش دانشگاهی برای همه کسانی است که توانایی تحصیلی دارند تا از آن بهره مند شوند. ما در تلاش برای تدوین سیاست پذیرش است که هر متقاضی را به عنوان یک فرد مورد توجه قرار می دهد، با توجه به دستاوردهای قبلی، شرایط و پتانسیل.

مکان ها

لیدز

Address
Leeds University Business School
Maurice Keyworth Building
The University of Leeds,

LS2 9JT لیدز, انگلستان, بریتانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

اعتیار سنجی ها

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: