University of Leeds, Institute for Transport Studies (ITS)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه مطالعات حمل و نقل یک بخش دانشگاهی آزاد ایستاده از دانشگاه لیدز و بخشی از دانشکده محیط زیست است.

هدف اصلی موسسه است که به پیشبرد درک درستی از فعالیت های حمل و نقل، عملیات و استفاده، و به توسعه مهارت های و بهترین عمل در میان حرفه ای حمل و نقل و تصمیم گیرندگان است.

تاریخ ITS می رود بیش از چهل سال و دانشگاه لیدز اول یک برنامه کارشناسی ارشد حمل و نقل در سال 1965 ارائه شده است. موسسه به طور رسمی در سال 1972 تاسیس شد و از آن زمان رشد کرده است به یک رهبر جهانی در تحقیقات حمل و نقل و آموزش.

دوره ها و آموزش

موسسه بزرگترین گروه علمی تک انگلستان ارائه دوره های حمل و نقل و آموزش است. در یک سال معمولی حدود 500 دانش آموزان در مقطع کارشناسی ماژول، 80 دانش آموز در برنامه های کارشناسی ارشد، تا 40 دانش آموزان دوره دکترا ثبت نام، و ده ها تن از نمایندگان شرکت کننده در دوره های کوتاه مدت وجود دارد.

از طریق این، موسسه باعث می شود سهم قابل توجهی را به حل و فصل کمبود مهارت های مواجه شده توسط بخش حمل و نقل، و به بهبود کمیت و کیفیت حرفه ای حمل و نقل بین المللی.

پژوهش

ITS یک مرکز پیشرو بین المللی برای تحقیق حمل و نقل است. این به ویژه برای وسعت و عمق پژوهش، بین المللی کیفیت است که توسط طرح ارزیابی پژوهش (RAE) تایید کشش به بیش از یک دوره از 20 سال قابل توجه است. این تحقیق توسط سازمانهای مختلف، از جمله وزارت بریتانیا برای حمل و نقل، کمیسیون اروپا، و مهندسی و شورای پژوهش علوم فیزیکی حمایت شده است. آن نیز اولین واحد دانشگاهی در بریتانیا برای رسیدن به 9001 مجوز رسمی ایزو برای مدیریت پژوهش بود.

کارکنان

آن دارای حدود 50 هیات علمی / تحقیق و در مورد کارکنان ده پشتیبانی می کند. موسسه خود را در طبیعت درون و چند رشته خود می بالد. کارکنان از طیف گسترده ای از رشته های پس زمینه، از جمله اقتصاد، مهندسی، جغرافیا، ریاضیات، محاسبات، روانشناسی و علوم اجتماعی آمده است.

کارکنان آن مشاوره تخصصی به سازمان های بین المللی مانند بانک جهانی، کمیسیون اروپا و انجمن بین المللی حمل و نقل به دولت های ملی در سراسر جهان و به اشخاص بریتانیا مانند کمیته انتخاب حمل و نقل مجلس عوام ارائه کرده اند. کارکنان نیز به عنوان سردبیران و / یا اعضای هیئت تحریریه بسیاری از مجلات حمل و نقل منجر خدمت می کنند و نقش برجسته ای در سازمان کنفرانس حمل و نقل بین المللی است.

در به رسمیت شناختن یک تعهد قوی سازمانی را به پرورش و توسعه کارکنان، آن سرمایه گذار در وضعیت مردم در سال 2004 اهدا شد.

چشم انداز، ماموریت و ارزش های

تقویت پایه ساختمان پایه تعهد مؤسسه به عنوان یک سازمان موثر است که با داشتن و برقراری ارتباط یک چشم انداز روشن، ماموریت و مجموعه ای از ارزش.

بیانیه چشم انداز - چشم انداز مؤسسه است "را به عنوان رهبر جهان در آموزش و پژوهش های مربوط به حمل و نقل رسمیت شناخته شود."

بیانیه ها - ماموریت مؤسسه است "برای پیشبرد درک درستی از فعالیت های حمل و نقل، عملیات و استفاده کنید و برای توسعه مهارت ها و بهترین عمل در میان حرفه ای حمل و نقل و تصمیم گیرندگان است."

ارزشها - موسسه معتقد است که ارزش های خود را به تداوم موفقیت آن و هسته ای بودن یک عضو از معنی آن ما باید:

تشویق نوآوری و خلاقیت، تلاش برای دستیابی به برتری در تمام فعالیت های ما؛ احترام و حمایت از یکدیگر، پاسخگو به نیازها و خواسته های فردی باشد. مایل به اشتراک گذاشتن دانش و یادگیری از یکدیگر. انتظار می رود به منصفانه رفتار شود و انجام تمام فعالیت های را با صداقت؛ یک مسئولیت جمعی برای موفقیت در آینده خود را داشته باشد. شفاف در تصمیم گیری ما، مشاوره به طور گسترده ای به عنوان مناسب و تشویق مشارکت کارکنان در تمام سطوح.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

اقتصاد حمل و نقل کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت پاره وقت 12 - 24  September 2017 بریتانیا Leeds + {تعداد} بیشتر

این برنامه، برای دانش آموزان با یک پس زمینه در اقتصاد طراحی شده است، شما را قادر به استفاده از اقتصاد به اولین درک و سپس مسائل حمل و نقل.
شما درک خود را از روش های اقتصادی عمیق تر و کشف چگونه می توان آنها را به بخش حمل و نقل استفاده می شود. [+]

این برنامه، برای دانش آموزان با یک پس زمینه در اقتصاد طراحی شده است، شما را قادر به استفاده از اقتصاد به اولین درک و سپس مسائل حمل و نقل. شما درک خود را از روش های اقتصادی عمیق تر و کشف چگونه می توان آنها را به بخش حمل و نقل استفاده می شود. با استفاده از روش از اقتصاد رفاه و تحلیل هزینه و سود به اقتصاد نظارتی و تجزیه و تحلیل اقتصاد سنجی، شما سوال کلیدی در سیاست مانند بررسی: چگونه سطح مالیات را تحت تاثیر قرار انتخاب مردم از حمل و نقل؟ که به شکل مقررات حمل و نقل موفق بوده اند؟ چه نقشی باید دولت در داشتن و عامل حمل و نقل عمومی بازی؟ باید کاربران پرداخت مستقیم برای سهم شخصی خود را به آسیب های زیست محیطی؟ تنها البته از نوع خود در انگلستان، این برنامه اجازه می دهد تا شما را به کار با محققان برجسته در تأسیسات کلاس جهانی به منظور توسعه یک مجموعه ای از مهارت های منحصر به فرد. محیط پژوهش موسسه مطالعات حمل و نقل (ITS) به عنوان اولین بخش حمل و نقل چند رشته در انگلستان تاسیس شد، و ما همچنان به رهبری در این زمینه با تحقیقات ما. شهرت ما اجازه می دهد تا ما را به سرمایه گذاری در امکانات در سطح جهانی، از جمله دانشگاه لیدز شبیه ساز رانندگی - یکی از پیچیده ترین و در هر دانشگاه در جهان، ما اجازه می دهد به تحقیق رفتار راننده در شرایط آزمایشگاهی کنترل می شود. ما... [-]

برنامه ریزی حمل و نقل کارشناسی ارشد (تمام وقت)

Campus تمام وقت 12  August 2017 بریتانیا Leeds

این برنامه، برای دانش آموزان از طیف گسترده ای از زمینه های طراحی، شما را برای یک کار حرفه ای در حمل و نقل تجهیز. ماژول های اجباری خواهد کرد که شما یک پایه محکم در زمینه های کلیدی مانند سیاست، اقتصاد، برنامه ریزی، مدل سازی، و تجزیه و تحلیل داده ها. ماژول های اختیاری پس از آن به شما اجازه تخصص در موضوعاتی که با توجه به منافع خود و آرمان های حرفه ای. [+]

برنامه ریزان حمل و نقل نقش کلیدی در تضمین این که سیستم حمل و نقل کارآمد و عادلانه هستند، دارند. این برنامه، برای دانش آموزان از طیف گسترده ای از زمینه های طراحی، شما را برای یک کار حرفه ای در حمل و نقل تجهیز. ماژول های اجباری خواهد کرد که شما یک پایه محکم در زمینه های کلیدی مانند سیاست، اقتصاد، برنامه ریزی، مدل سازی، و تجزیه و تحلیل داده ها. ماژول های اختیاری پس از آن به شما اجازه تخصص در موضوعاتی که با توجه به منافع خود و آرمان های حرفه ای. شما باید یاد بگیرند به تجزیه و تحلیل دیدگاه های مختلف در حمل و نقل و مفروضات اساسی خود، و همچنین ارزیابی تقاضای حمل و نقل آینده و اثرات آن. شما چگونه و چرا سیاست های حمل و نقل متفاوت کار می کنند و رابطه خود را به سیاست های اجتماعی گسترده تر در نظر بگیرند. علاوه بر این، شما روش های مختلف جمع آوری، تجزیه و تحلیل و ارائه داده ها حمل و نقل، مدل اثرات طیف وسیعی از مداخلات و طراحی یادگیری و پیاده سازی استراتژی، هدف منجر شده است. محیط پژوهش موسسه مطالعات حمل و نقل (ITS) به عنوان اولین بخش حمل و نقل چند رشته در انگلستان تاسیس شد، و ما همچنان به رهبری در این زمینه با تحقیقات ما. شهرت ما اجازه می دهد تا ما را به سرمایه گذاری در امکانات در سطح جهانی، از جمله دانشگاه لیدز شبیه ساز رانندگی - یکی از پیچیده ترین و در هر... [-]

برنامه ریزی کارشناسی ارشد حمل و نقل و محیط زیست (تمام وقت)

Campus تمام وقت 12  September 2017 بریتانیا Leeds

این برنامه به بررسی رابطه بین حمل و نقل و محیط زیست، و شما مجهز با روش های عملی برای برنامه ریزی حمل و نقل سازگار با محیط زیست. شما اصول اساسی برنامه ریزی حمل و نقل را خواهید خواند و پس از آن درخواست این به مسائل زیست محیطی. [+]

حمل و نقل یکی از علل عمده اثرات زیست محیطی است، و آن را به طور گسترده ای پذیرفته شده است که گسترش حمل و نقل باید در برابر آسیب های زیست محیطی و متعادل کننده شده. این برنامه به بررسی این رابطه و شما مجهز با روش های عملی برای برنامه ریزی حمل و نقل سازگار با محیط زیست. شما اصول اساسی برنامه ریزی حمل و نقل را خواهید خواند و پس از آن درخواست این به مسائل زیست محیطی. ماژول های هسته ای شما اجازه می دهد به تجزیه و تحلیل ماهیت پیچیده از رابط محیط زیست حمل و نقل، ارزیابی اثرات زیست محیطی طرح های حمل و نقل از خاص و راه حل های موثر که با سیاست های دیگر چین ارائه شده است. شما دانش فنی تولید گازهای گلخانه ای خودرو، هواشناسی، سر و صدا و آلودگی هوا، ابزار نظارت بر توسعه و نزدیک به مدل سازی، و سیستم های ترافیک طراحی برای کاهش آلودگی. در همان زمان، شما مهارت در جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل زیست محیطی ساخت و را انتخاب کنید ماژول های اختیاری در موضوعاتی که توجه به منافع خود و یا طرح های حرفه ای. محیط پژوهش موسسه مطالعات حمل و نقل (ITS) به عنوان اولین بخش حمل و نقل چند رشته در انگلستان تاسیس شد، و ما همچنان به رهبری در این زمینه با تحقیقات ما. شهرت ما اجازه می دهد تا ما را به سرمایه گذاری در امکانات در سطح جهانی، از جمله دانشگاه لیدز شبیه ساز... [-]

مدل سازی ریاضی کارشناسی ارشد برای حمل و نقل

Campus تمام وقت پاره وقت 12 - 24  September 2017 بریتانیا Leeds + {تعداد} بیشتر

این برنامه برای دانش آموزانی که یک پایه قوی در ریاضیات * نظر گرفته شده. تمرکز این است که برای به دست آوردن درک عمیق، به عنوان چگونه سیستم حمل و نقل می تواند مفهوم، و از این رو برای توسعه و کاربرد مدل های ریاضی به نمایندگی، درک، تجزیه و تحلیل و بهینه سازی عملکرد شبکه های حمل و نقل و جریان. دانش آموزان یاد بگیرند که چگونه به تدوین و فرموله مشکلات حمل و نقل دنیای واقعی به عنوان مسائل ریاضی و راه های جایگزین برای آنها را حل کند. [+]

مدل های ریاضی پایه و اساس تمام تحلیل های کمی از سیستم حمل و نقل تشکیل می دهند. گذشته، حال و آینده است. این مدل ها می اتکا به ارائه یک مبنای علمی برای سیاست حمل و نقل و تصمیم گیری. است نیاز رو به رشد برای مدلسازان بسیار ماهر کمی در سراسر بخش حمل و نقل بین المللی در مشاوره، ادارات برنامه ریزی و دانشگاه وجود دارد. این برنامه برای دانش آموزانی که یک پایه قوی در ریاضیات * نظر گرفته شده. تمرکز این است که برای به دست آوردن درک عمیق، به عنوان چگونه سیستم حمل و نقل می تواند مفهوم، و از این رو برای توسعه و کاربرد مدل های ریاضی به نمایندگی، درک، تجزیه و تحلیل و بهینه سازی عملکرد شبکه های حمل و نقل و جریان. دانش آموزان یاد بگیرند که چگونه به تدوین و فرموله مشکلات حمل و نقل دنیای واقعی به عنوان مسائل ریاضی و راه های جایگزین برای آنها را حل کند. * لطفا رهبر برنامه برای بحث غیررسمی از سطح ریاضیات مورد نیاز و برای هر گونه سوال در مورد محتوای برنامه تماس دانش آموزان برای یادگیری: تشخیص مسائل حمل و نقل جهان واقعی که مستعد ابتلا به تجزیه و تحلیل ریاضی هستند. درک مدل چگونه و چرا ریاضی در زمینه های مختلف از تجزیه و تحلیل های حمل و نقل استفاده می شود؛ شناسایی راه هایی برای تدوین و فرموله مسائل حمل و نقل به مشکلات ریاضی و توسعه استراتژی های راه حل مربوطه؛ اعمال الگوریتم های بهینه سازی به... [-]

پایداری کارشناسی ارشد در حمل و نقل

Campus تمام وقت پاره وقت 12 - 24  August 2017 بریتانیا Leeds + {تعداد} بیشتر

گرد هم آوردن تخصص موسسه مطالعات حمل و نقل و مرکز تحقیقات توسعه پایدار، این برنامه تعامل بین اقتصاد، جامعه، محیط زیست و حکومت می داند. شما رانندگان مانند سیاست تغییر آب و هوا و طرح های حاکمیت شرکتی بررسی و توسعه مهارت برای کمک به ارائه راه حل های حمل و نقل یکپارچه. [+]

راه در جهان فکر می کند در مورد حمل و نقل تغییر کرده است. ما در حال حاضر یک دیدگاه جامع تر و بلند مدت در مورد آینده حمل و نقل و ارتباط آن با توسعه جوامع پایدار است. گرد هم آوردن تخصص موسسه مطالعات حمل و نقل و مرکز تحقیقات توسعه پایدار، این برنامه تعامل بین اقتصاد، جامعه، محیط زیست و حکومت می داند. شما رانندگان مانند سیاست تغییر آب و هوا و طرح های حاکمیت شرکتی بررسی و توسعه مهارت برای کمک به ارائه راه حل های حمل و نقل یکپارچه. شما باید یاد بگیرند برای انجام بررسی های استراتژیک حمل و نقل و استفاده از زمین سیاست، انجام ارزیابی پایداری و انجام پهنه بندی استفاده از زمین و تمرینات کنترل توسعه است. شما نقش دولت ها، بازارها و جوامع در تشویق پایداری در نظر گرفته و ارزیابی مداخلات سیاست سراسر بخش ها و مقیاس فضایی. ماژول های اختیاری نیز به شما اجازه تخصص در موضوعاتی که مورد علاقه شما. محیط پژوهش موسسه مطالعات حمل و نقل (ITS) به عنوان اولین بخش حمل و نقل چند رشته در انگلستان تاسیس شد، و ما همچنان به رهبری در این زمینه با تحقیقات ما. شهرت ما اجازه می دهد تا ما را به سرمایه گذاری در امکانات در سطح جهانی، از جمله دانشگاه لیدز شبیه ساز رانندگی - یکی از پیچیده ترین و در هر دانشگاه در جهان، ما اجازه می دهد به تحقیق رفتار راننده در شرایط آزمایشگاهی کنترل می شود. ما همچنین دسترسی به انواع ابزار متخصص نرم... [-]

کارشناسی ارشد (ENG) برنامه ریزی حمل و نقل و مهندسی (تمام وقت)

Campus تمام وقت 12  September 2017 بریتانیا Leeds

این برنامه بر راه حل های مهندسی به حمل و نقل مسائل، به خصوص که چگونه طراحی سیستم های تعیین ماهیت چگونه مردم و حمل و نقل کالا است. شما باید یاد بگیرند که چگونه به استفاده مهندسی برای پاسخگویی به چالش یکپارچه سازی حالت های مختلف حمل و نقل و سفر امن تر، سبزتر و کارآمد تر. [+]

این برنامه بر راه حل های مهندسی به حمل و نقل مسائل، به خصوص که چگونه طراحی سیستم های تعیین ماهیت چگونه مردم و حمل و نقل کالا است. شما باید یاد بگیرند که چگونه به استفاده مهندسی برای پاسخگویی به چالش یکپارچه سازی حالت های مختلف حمل و نقل و سفر امن تر، سبزتر و کارآمد تر. شما تعامل انسان با طراحی حمل و نقل تجزیه و تحلیل و نظر نیازهای کاربران مختلف در طراحی حمل و نقل و مدیریت. طراحی برای ایمنی، بهره وری و محیط زیست، به شما در نظر چگونه راه حل های مهندسی را می توان با سیاست حمل و نقل تراز وسط قرار دارد و اعمال استانداردهای طراحی به جاده ها و اتصالات. شما مدل استفاده برای برنامه ریزی شبکه ها و پیش بینی تقاضا، برنامه ریزی ساخت و ساز جاده ها و پروژه های زیربنایی، توسعه مهارت های ارزیابی سیستم های پیشرفته کنترل ترافیک. همچنین به دست آوردن مهارت های فنی هسته ای در جمع آوری داده ها، مدل سازی، برنامه ریزی و طراحی مهندسی، شما از طیف وسیعی از ماژول های اختیاری، که همه کاربردهای عملی را انتخاب نمایید. محیط پژوهش موسسه مطالعات حمل و نقل (ITS) به عنوان اولین بخش حمل و نقل چند رشته در انگلستان تاسیس شد، و ما همچنان به رهبری در این زمینه با تحقیقات ما. شهرت ما اجازه می دهد تا ما را به سرمایه گذاری در امکانات در سطح جهانی، از جمله دانشگاه لیدز شبیه ساز رانندگی - یکی از پیچیده ترین و در هر... [-]