توضیحات رسمی را مطالعه کنید

هنگامی که شما انتخاب دانشگاه لیدز ترینیتی، شما یک دانشگاه برای آموزش عالی، فارغ التحصیلان بسیار استخدام و رضایت دانشجویان بالا مشهور را انتخاب نمایید. ما به ارائه یک تجربه دانشجوی شخصی، در یک محیط دوستانه و حمایتی است که به شما اجازه رشد متعهد است. اندازه ما معنی است که ما هر یک از دانشجویان بین المللی ما می دانیم بر اساس نام، کمک به شما برای احساس در خانه از لحظه ای که شما می رسد.

آیا ما لذت بردن از ملاقات و در عین حال به حال نه؟ بودند دانشگاه لیدز ترینیتی، یکی از دانشگاه های برتر انگلستان رضایت دانشجویان و استخدام. که ما ارائه شده برجسته، آموزش عالی دانش آموز محور برای نزدیک به 50 سال است. یکی از بهترین شهرستانها دانشجویی انگلستان - شما ما را در محوطه دانشگاه زیبا فقط شش مایل از مرکز شهرستان لیدز پیدا کنید.

ما در گنجاندن دوره های کار آموزی حرفه ای پیشگام با هر درجه، به دانش آموزان یک سر واقعی شروع به زمانی که رقابت برای اولین کار تکمیلی خود. نتایج را برای خود صحبت می کنند - 95٪ از دانش آموزان ما به کار می شوند و یا در مطالعه شش ماه پس از فارغ التحصیلی، که ما را در بالای 25٪ از همه دانشگاه های بریتانیا برای استخدام.

کارکنان آموزشی ما دارای تجربه حرفه ای گسترده در زمینه های خود و بسیاری نیز محققان فعال هستند، کمک به لیدز ترینیتیروزافزون شهرت cellence سابق پژوهش. ما در حال به شدت سرمایه گذاری در توسعه نسل بعدی از محققان با طیف گسترده ای از دانشجویی دکترا به طور کامل تامین در هر سال. ما افتخار برای ارائه یک تجربه TY دانشگاه شخصی و فراگیر است که به هر دانش آموز و حمایت برای تحقق بخشیدن به بالقوه خود. به همین دلیل دانش آموزان ما بسیار راضی هستند (با توجه به بررسی ملی دانشجو) و همه آنها موافق - شما واقعا یک نام، یک شماره، در دانشگاه لیدز ترینیتی.

چه تفاوت 50 سال است. تاسیس در سال 1966 به عنوان دو کاتولیک دانشکده های تربیت معلم، دانشگاه لیدز ترینیتی به یک دانشگاه تحسین برای تعالی آموزش، رضایت دانشجویان و loyability EMP مشهور تبدیل شده است. این تحول شده است چشم انداز و ارزش های ما است که در قلب همه چیز ما هستند هدایت می شود.

چشم انداز

چشم انداز ما این است که به توسعه اجتماعی برای تاثیرگذار، افراد بسیار استخدام از طریق پیشگام، یادگیری به رهبری تحقیق و تدریس مشهور است.

ارزش

مقادیر وال ما کرامت، احترام، عدالت اجتماعی و برابری زندگی می کردند و توسط مشهود است:

تلاش برای برتری در تمام که ما انجام یک شرکت دلسوز، محترمانه و شامل تنوع با صداقت و شفافیت گفت و گو تشویق و همکاری

ماموریت

ماموریت ما این است که هویت کاتولیک و بنیاد ایمان هدایت، ما ارائه یک تجربه آموزشی استثنایی در یک جامعه متنوع. ما به ارتقاء کرامت، احترام، عدالت اجتماعی و برابری به منظور ارائه اجتماعی و اقتصادی مثبت متعهد است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

Leeds Trinity University

در لیدز تریتی، ما معتقدیم روزنامه نگاری یکی از شگفت انگیز ترین، پرشور، جالب و پرطرفدار شغلی در این سیاره است. صنایع آنلاین، چاپ و پخش بسیار رقابتی هستند، اما ارتباط بسیار ... [+]

در لیدز تریتی، ما معتقدیم روزنامه نگاری یکی از شگفت انگیز ترین، پرشور، جالب و پرطرفدار شغلی در این سیاره است.

صنایع آنلاین، چاپ و پخش بسیار رقابتی هستند، اما ارتباط بسیار خوبی با کارفرمایان به این معنی است که آنها به ما می گویند - و به ما کمک می کنند - دقیقا همان چیزی را که برای کارآموزان ما نیاز به کار دارد.

ما به طور مداوم روزنامه نگاران آگاهانه و قانونی، با مهارت های چند پلتفرم اخبار، و همچنین توانایی های علمی مرتبط با تحقیقات سطح بالا را ارائه می دهیم.... [-]

بریتانیا Leeds
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Leeds Trinity University

هدف از این برنامه است که به ارائه دانش ضروری، درک و مهارت های مورد نیاز برای فارغ التحصیلان به شروع به کار به شایستگی و به طور موثر در کسب و کار بین المللی و مدیریت محیط ... [+]

هدف از این برنامه است که به ارائه دانش ضروری، درک و مهارت های مورد نیاز برای فارغ التحصیلان به شروع به کار به شایستگی و به طور موثر در کسب و کار بین المللی و مدیریت محیط زیست در موقعیت های مدیریت میانی. این 1 سال برنامه تمام وقت (2 سال پاره وقت) است و شما همچنین می خواهد یک ماموریت کار حرفه ای است که در آن شما انتظار می رود برای تکمیل یک پروژه مشاوره مدیریت برای یک سازمان انجام دهند.

بسیاری از ماژول در کشور و مناطق خاص به عنوان بخشی از اکتشاف خود را از افراد کسب و کار بین المللی تمرکز. دانش آموزان انتظار می رود برای نشان دادن علاقه به کاوش عمل کسب و کار و فرهنگ در سراسر بخش های متنوع از جهان و رسم به طور گسترده ای در این تکالیف خود را در. در هر سال وسیعی از ملیت های حاضر در گروه دانشجویی و همچنین کارکنان سخنرانی وجود دارد و این یک منبع غنی از اطلاعات و آگاهی های فرهنگی است که جدایی ناپذیر به دوره تبدیل شده است.... [-]

بریتانیا Leeds
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Leeds Trinity University welcomes international students

Leeds Trinity University: Business, Management and Marketing courses

Leeds Trinity University: Placements

Your guide to Accommodation choices at Leeds Trinity

Leeds Trinity University
Address
Leeds Trinity University Horsforth
LS18 5HD Leeds, England, بریتانیا
وب سایت
تلفن
+44 113 283 7100