توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به LSPM

LSPM است به پیشبرد مرزهای بررسی مدیریت و برنامه ریزی، از طریق تحقیقات خود، همکاری در سراسر LSPM و تعهد خود را با شرکت ها، سازمان ها و رهبران در سراسر جهان اختصاص یافته است.

2

ما آرزو به استفاده از دانش در تعقیب موفقیت سازمانی با روشنگری استعدادهای دانش آموزان ما برای حل همراه مشاغل آموزشی و حرفه ای خود مشکل است.

  • برنامه های ما مقرون به صرفه
  • شما می توانید در هر زمان مطالعه - در هر نقطه
  • در حالت ایده آل به کار حرفه ای مناسب

که از این برنامه برای.

از طریق این سال ما رشد کرده تا تبدیل به یک ارائه دهنده آموزش احترام با 1000S از فارغ التحصیلان. امروز دانش آموزان LSPM از برنامه های بالا تقاضا در زمینه سرعت در حال رشد بهره مند شوند.

مخلوط دانش آموزان ما شامل متخصصان، فعالان اقتصادی، دولت و دیگران است.

انعطاف پذیری. این در DNA ما است.

ما با موفقیت آموزش شده است بزرگسالان کار از سال 2004. لندن دانشکده برنامه ریزی و مدیریت خانه به مطالعه مدیریت کسب و کار و برنامه ریزی است. برنامه های مدیریت کسب و کار ما در حال توسعه و با استفاده از دانش به کشف راه حل عملی برای مشکل پوشا شرکت های بزرگ جهان است.

سریعترین راه برای درجه

LSPM ارائه می دهد آنلاین MBA در 12 ماه نسبت به 24 ماه متعارف برنامه های مدرک

یادگیری انعطاف پذیر

کسب مدرک تحصیلی خود را بدون به خطر انداختن کار خود را و تعهدات شخصی. بدانید هر زمان - از هر نقطه.

آموزش آنلاین

تجربه راه های جدید از یادگیری است. سیستم آموزش آنلاین ما با دانلود یادداشت ها، مشاهده فایل های صوتی و یادگیری ویدئو مواد.

آزمون های آنلاین

برنامه LSPM به طور کامل آنلاین حق را از ارائه تکالیف به دادن آزمون های آنلاین تحویل داده است.

پشتیبانی ما

هر کس نیاز به یک کمک کوچک گاهی اوقات. و گرفتن پشتیبانی مناسب می تواند تفاوت زیادی در موفقیت شما ایجاد کند. در LSPM، ما ارائه پشتیبانی در تعدادی از مناطق، بنابراین شما هرگز احساس شما در خود شما هستید.

3

پشتیبانی علمی

ما در LSPM اطمینان حاصل شود که دانش آموزان ما پشتیبانی علمی 24/7 دریافت خواهید کرد. اگر شما تا به حال خودتان پیدا کنید نیاز به کمک اضافی، ما ارائه طیف گسترده ای از گزینه های تدریس خصوصی، از خود هدایت به 24/7 پشتیبانی چت.

پشتیبانی فنی

ما می دانیم که آن را بحرانی برای شما برای دسترسی به دوره و ابزار خود را هنگامی که شما نیاز به. پشتیبانی فنی ما 24 ساعت در روز است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
Address
Office 7, 35-37, Ludgate Hill, London, EC4M 7JN, United Kingdom (U.K.)
EC4M 7JN لندن, انگلستان, بریتانیا
تلفن
undefined