London School of Hygiene & Tropical Medicine

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

LSHTM به شدت در جداول دانشگاه های مختلف دانشگاه رتبه بندی شده است. این دانشگاه در سال 2016 توسط دانشگاه تایمز تحصیلات عالی در سال 2016 نامگذاری شد و در سطح جهانی در زمینه تحقیقات پزشکی گرمسیری (CWUR 2017) قرار گرفت.

لبه برش و شخصیت بین المللی پژوهش مدرسه به طور قابل توجهی به کیفیت و گستره آموزش و آموزش آن کمک می کند. این دانشکده دارای کارکنان منحصر به فرد، دانشجویان و افراد شاغل است. دانش آموز نسبت به کارکنان 1: 3 است و فارغ التحصیلان ما از بیش از 180 کشور آمده است.

LSHTM به عنوان مدرسه گرمسیری لندن در سال 1899 در لندن اسکاتلند تاسیس شد و نوزده دانش آموز اولین مصرف را در 2 اکتبر 1899 به وجود LSHTM . LSHTM در حال حاضر در بلومزبری مستقر است، جایی که در آن دو سایت اصلی در Keppel خیابان و Tavistock محل. امروزه کارمندان، دانشجویان و فارغ التحصیلان ما در دولت، دانشگاه، سازمان های بین المللی و خدمات بهداشتی در سراسر جهان کار می کنند.

بودجه تحقیقاتی ما بیش از 124 میلیون پوند در سال از منابع ملی و بین المللی از جمله دولت انگلستان، کمیسیون اروپا، Wellcome Trust و Bill

تخصص چند رشته ای مدرسه شامل پزشکان، اپیدمیولوژیست ها، آمارگیران، دانشمندان علوم اجتماعی، زیست شناسان مولکولی و ایمونولوژیست ها است. ما با شرکایمان در سراسر جهان برای حمایت از توسعه ظرفیت آموزشی و تحقیقاتی کار می کنیم و کار فارغ التحصیلان ما در بیش از 180 کشور جهان.

چرا اینجا مطالعه کنی؟

  • شماره 1 دانشگاه سال 2016 (دوره آموزش عالی بار)
  • رتبه جهانی # 1 برای تحقیقات پزشکی گرمسیری (CWUR 2017).
  • یک محیط پویا و بین المللی: دانش آموزان از بیش از 100 کشور دنیا می آیند و بیش از 40 درصد از این دانش آموزان از خارج از اروپا هستند.
  • چشم انداز جهانی شغلی: فارغ التحصیلان LSHTM در بیش از 180 کشور کار می کنند و ما بیش از 1300 کارمند از بیش از 60 کشور را استخدام می کنیم.
  • گزینه های تحصیلی تمام وقت و نیمه وقت در دسترس، و نیز دوره های آنلاین انعطاف پذیر
  • بخشی از دانشگاه معتبر لندن

زندگی دانشجویی

این مدرسه در قلب لندن واقع شده و بلافاصله در مجاورت مرکز دانشگاه لندن و موزه بریتانیا قرار دارد. دانش آموزان از امکانات و رویدادهای دانشگاه اتحاد لندن و شورای نمایندگی دانشجویان بهره مند می شوند. این مدرسه دارای مشاور مخصوص دانشجویان است که می تواند به دانش آموزان در مورد مسائل غیر آکادمیک مانند مسائل مربوط به مهاجرت و ویزا، مسکن یا نگرانی های مالی که ممکن است در طول تحصیلات رخ دهد، به دانش آموزان توصیه شود. LSHTM به دانش آموزان به صورت یک به یک توصیه می کند، آیا شما می خواهید نکاتی در مورد نوشتن یک رزومه کاری مفید داشته باشید یا فقط برای کمک به تصمیم گیری در مورد کاری که باید انجام دهید، نیاز دارید.

مکان ها

لندن

Address
London School of Hygiene & Tropical Medicine
Keppel Street
WC1E 7HT لندن, انگلستان, بریتانیا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: