London School of Hygiene & Tropical Medicine

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری یک مرکز جهان پیشرو برای تحقیقات و آموزش و پرورش کارشناسی ارشد در بهداشت عمومی و جهانی است، با 4،000 دانش آموزان و بیش از 1،300 کارکنان مشغول به کار در بیش از 100 کشور جهان است. مدرسه یکی از موسسات تحقیقاتی بالاترین امتیاز در انگلستان است، و به تازگی به عنوان یکی از دانشگاه های برتر جهان برای تحقیقات مشترک ذکر شده بود.

ماموریت ما این است که به بهبود عدالت در سلامت و بهداشت در انگلستان و در سراسر جهان. همکاری برای رسیدن به تعالی در تحقیقات عمومی و جهانی بهداشت، آموزش و ترجمه دانش را به سیاست و عمل.

توسط سر پاتریک منسون در سال 1899 بنا نهاده شده، مدرسه در حال حاضر بخشی از دانشگاه لندن و در سال های اخیر در دو محل اصلی آن در خیابان کپل و Tavistock محل گسترش یافته است. بودجه پژوهش ما از منابع ملی و بین المللی از جمله دولت بریتانیا، کمیسیون اروپا، ولکام تراست و بنیاد بیل و ملیندا گیتس به بیش از 60 میلیون £ در سال افزایش یافته است.

تخصص بین رشته مدرسه شامل پزشکان، اپیدمیولوژیست ها، آمار، دانشمندان علوم اجتماعی، زیست شناسان مولکولی و ایمنولوژیست. ما با شرکای کار در سراسر جهان برای حمایت از توسعه آموزش و ظرفیت پژوهش و فارغ التحصیلان ما در بیش از 180 کشور کار می کنند.

چرا تحصیل در اینجا؟

پیشرو نهاد های کارشناسی ارشد برای پژوهش و آموزش کارشناسی ارشد در بهداشت جهانی است. بخشی از دانشگاه لندن، مدرسه بزرگترین موسسه در نوع خود در اروپا با عمق و وسعت تخصص شامل بسیاری از رشته های قابل توجه است. این یکی از موسسات تحقیقاتی بالاترین امتیاز در انگلستان است. یک مجموعه غنی از دوره های کارشناسی ارشد، تحویل هم در لندن و یا از طریق آموزش از راه دور. محیط زیست بین المللی است. دانش آموزان از بیش از 100 کشور آمده است. بیش از 40 درصد از این دانشجویان از کشورهای غیر اروپایی هستند. دسترسی جهانی با شبکه فارغ التحصیلان بزرگ است. فارغ التحصیلان در حال کار در بیش از 180 کشور. این مدرسه دارای حدود 1300 پرسنل گرفته شده از بیش از 60 کشور. تمام وقت و پاره وقت گزینه های موجود، و همچنین مطالعه های intercalated درجه پزشکی. درجه تحقیق و مطالعه در دوره های کوتاه نیز در دسترس هستند.

زندگی دانشجویی

این دانشکده در قلب لندن واقع شده، و بلافاصله به دانشگاه حوزه مرکز لندن و موزه بریتانیا مجاور. دانش آموزان از امکانات و حوادث در دانشگاه لندن و اتحادیه شورای نماینده دانشجویان بهره مند شوند. مدرسه خود را دارد مشاور دانشجویان اختصاص داده شده خود، قادر به توصیه به دانش آموزان در مورد مسائل غیر علمی، مانند مهاجرت و ویزا مسائل، مسکن، و یا نگرانی های مالی که ممکن است در طول مطالعات بوجود می آیند. فرصت های شغلی خدمات LSHTM را توصیه می کند دانش آموزان بر اساس یک به یک، آیا شما می خواهید راهنمایی در مورد نوشتن یک CV موثر، و یا فقط نیازمند کمک تصمیم گیری چه باید بکنید بعد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » بازدید کنید Diplomas » بازدید کنید Certificates »

برنامه ها
ویدئو ها

Why study at the London School of Hygiene & Tropical Medicine?

Open Day - London School of Hygiene & Tropical Medicine

تماس
آدرس محل سکونت
London School of Hygiene & Tropical Medicine
Keppel Street

London, England, WC1E 7HT GB