The London Film School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

فلسفه

دانشکده فیلم لندن - مکانی برای آزمایش ، یافتن صدای خود و ارتباط با صنعت.

برای بیش از 60 سال دانشکده فیلم لندن ( LFS ) مکانی برای ظهور استعدادهای خلاقانه بوده است که بتوانند کار خود را ترغیب کنند ، صدای خود را بیابند و مستقیماً با صنایع پرده برنده انگلستان درگیر شوند. با دانش آموزان از هر گوشه دنیا ، LFS همیشه یک قطب فرهنگی بوده است که در آن صداها ، تجربیات و دیدگاه های تازه شانه ها را با سنت و تاریخ کنار می گذارد.

داستان فیلم در اینجا در خیابان شلتون بازی شده است - کشش سلولولوئید ، در کنار فشار جدید و ظهور دنیای دیجیتال. در اینجا ، ما هر دو را جدی می گیریم تا یک سنت نوآوری را جشن بگیریم.

LFS به فیلم اختصاص داده شده است ، یک محیط خانه ها را برای کارهای خلاقانه شدید فراهم می کند. برنامه های کارشناسی ارشد ما در فیلم سازی و فیلمنامه نویسی توسط Screenskills به عنوان استاندارد صنعت و در سطح حرفه ای شناخته می شود که وضعیت فرهنگستان فیلم را به ما تحویل داده است. صنایع فیلم تقریباً در هر کشور جهان به طور آزادانه با فارغ التحصیلان مدرسه پاشیده شده است. انتخاب کوچکی از فارغ التحصیلان قابل توجه شامل: مایک لی OBE ، مایکل مان ، آن هوی ، دانکن جونز ، تاک فوجیموتو ، دنی هوستون. لیست طولانی تر را می توان در اینجا بخوانید: https: // LFS .org.uk / فیلم ها-فیلمسازان / همکاران-لندن-فیلم-مدرسه-alfs با فیلمبرداری MA ما هیچ تخصص خاصی وجود ندارد ، ما معتقدیم برای یافتن موارد شما شما باید صدای فیلمسازی را بطور کلی درک کنید. یعنی شما در تمام زمینه های صنایع دستی یک آموزش کامل را تجربه خواهید کرد و به شما ارائه می شود. تجربه ای که ما در اینجا ارائه می دهیم با این مفهوم ساخته می شود که فیلم سازی یک فرآیند مشترک است ، نه محصول هر یک از افراد. دانشجویان ما با دانشجویان و کارکنان دیگر خود در تمام رشته ها شرکت می کنند.

ما فیلمنامه نویسی ما فرصتی بی نظیر برای توسعه فیلمنامه کامل فیلم با راهنمای فردی و راهنمایی استادان صنعت فراهم می کند. علاوه بر این ، دانشجویان فیلمنامه نویسی ما فرصت دارند تا با دانشجویان فیلم سازی ما همکاری کنند تا در طول سال تعدادی فیلم کوتاه بسازند.

در یک چشم انداز رسانه ای در حال تغییر سریع ، نیاز به درک استراتژی های دیجیتال و مدل های جدید بودجه در MA بین المللی فیلم تجاری ما ، یک دوره که با همکاری دانشگاه Exeter اجرا می شود ، مورد توجه قرار می گیرد. این دوره با داشتن ماژول هایی در امور مالی بین المللی ، سینمای جهان و سفری میدانی به جشنواره فیلم برلین ، دانشجویان را برای مشاغل برنامه نویسی ، نمایشگاه و توزیع آماده می کند.

در LFS ما تخیل دانش آموزان خود را پرورش و احترام می گذاریم. ما معتقدیم که آزمایش ، چالش های مربوط به کنوانسیون و کشف شیوه های جدید داستان پردازی و یافتن راه های جدیدی برای ارتباط با مخاطبان مهم است. از این طریق ، ما می توانیم با صنایع صفحه نمایش گفتگو پویا برقرار کنیم و آینده را شکل داده و تأثیر بگذاریم.

کارمندان و مدرسین ما به صنایع انگلیس و صنایع جهانی متصل شده اند و تجربیات خود را به تمرین روزمره تدریس در اینجا در LFS . ما تسلط بر مهارت های فنی را با توسعه خلاق ایده ها برقرار می کنیم. در کنار آن ، شما همچنین با چالش های جدیدی روبرو خواهید شد که داستان نویس های صفحه نمایش در یک منظره همیشه در حال تغییر. ما همان تخیل و تجربیات را برای فکر کردن در مورد مدلهای جدید کسب و کار و چگونگی توسعه حرفه خود به عنوان یک فیلمساز مستقل به کار می بریم.

ما همچنین به آینده نگاه می کنیم. فارغ التحصیلان ما تلاش کرده اند تا به سینمای جهانی و داستان پردازی جهانی کمک های قابل توجهی کنند. پیش می رویم که کمتر انتظار داریم ، اما اکنون زمین بازی بزرگتر است. در خارج از سینما ، ما داستان نویسان و فیلمسازانمان را می بینیم که در تلویزیون و در سکوهای جدید کار می کنند. با نزدیک شدن فیلم و تلویزیون ، همزمان با ظهور بسترهای جدید ، فارغ التحصیلان ما با اطمینان می توانند چگونگی تطبیق مهارت و تخصص خود در فیلمسازی را برای گفتن داستانهای قانع کننده در هر رسانه ، بر روی هر سکو و در هر مکان بررسی کنند.

تاریخ مختصر قدیمی ترین مدرسه فیلم در انگلیس

دانشکده فیلم لندن قدیمی ترین مدرسه فیلم در انگلستان است که در اکتبر 2016 به 60 سالگی رسیده است. این دانشکده در توسعه آموزش فیلم در انگلیس و در سراسر جهان نقش بسزایی داشته است.

LFS به جای تلاش و ایجاد سینمای ملی ، همانطور که بسیاری از مدارس با بودجه دولت انجام داده اند ، از همان ابتدا فرهنگ و دانش گسترده ای را برای دانش آموزان بیش از 80 کشور فراهم کرده است. در حال حاضر بیش از 60٪ دانش آموزان این مدرسه از خارج از انگلیس هستند.

در اکتبر سال 1956 مدیر مدرسه هنرهای زیبا هدرلی ، گیلمور رابرتز ، دوره کوتاهی در فیلمسازی ترتیب داد ، اما قبل از اینکه متقاضیان بتوانند ثبت نام کنند ، دریافتند که مدرسه وی از زیر وی فروخته شده است. او تصمیم گرفت این دوره را به طور مستقل ادامه دهد ، اما به سختی می توانست تصور كند كه بیش از شصت سال بعد یك مدرسه بین المللی پر رونق ، كه از این ایده جنینی سرچشمه گرفته است ، در یك انبار تبدیل شده در کاون گاردن ، لندن مشغول كار خواهد بود.

اولین دوره فیلم سازی LFS در می 1957 آغاز شد.

پس از روزهای ابتدایی ، این مدرسه در Brixton به عنوان "تکنیک فیلم آموزشگاه لوندون" مستقر شد. این اعتقاد ایجاد شده بود كه می توان با آینده آموزی صحیح برای افرادی كه وارد این صنعت می شوند ، سلامت آینده فیلم سازی را در انگلیس ارتقا داد و سپس به صورت كارآموزی سنتی اجرا كرد. از آنجا که نشانه کمی از هرگونه اقدام رسمی برای اجرای این برنامه ها وجود ندارد ، گروهی از علاقه مندان تصمیم گرفتند که روش کلاسیک انگلیس را طی کنند و چنین مکتبی را تشکیل دهند.

رویکرد مدرسه قدیمی ، از طریق گذرگاه طاقت فرسا و بالا رفتن از پله های آجری به تعداد معدودی از اتاق های بالای مغازه ها در خیابان برقی ، بریکسون ، توسط یک بازدید کننده بی پروا به مجموعه ای از "کابینت دکتر کالیگاری" تشبیه شده است.

در اوایل دهه 1960 ، این مدرسه به محلاتی در خیابان شارلوت در West End منتقل شد و به The London Film School تغییر نام یافت. انبار قرن 18 در کاون گاردن ، که در آن مدرسه از اواسط دهه 1960 قرار دارد ، یک شخصیت مشابه نمایشی و فردی را حفظ می کند.

در سال 1974 این مدرسه به عنوان LIFS ، مدرسه بین المللی فیلم لندن تغییر نام داد ، اما در سال 2001 به دانشکده فیلم لندن بازگشت.

قانون اساسی اصلی ، که در قوت خود باقی است ، بسیار غیرمعمول است. این مدرسه یک موسسه خیریه ثبت شده ، یک شرکت غیرانتفاعی است و محدود به ضمانت است. همه دانشجویان عضو انجمن می شوند و همراه با سایر اعضا ، هیأت مدیره ای را انتخاب می کنند که نماینده آنها در آن باشد. هیئت رئیسه مسئولیت کلی مدیریت مدرسه را بر عهده دارد. رئیس فعلی گرگ دایک و مدیر ما گیسلی سنر است. این دانشکده همیشه به طور کامل مستقل بوده و به دنبال اعتبار دوره های خود توسط دانشگاه وارویک و دانشگاه اکستر ادامه دارد.

دانشکده فیلم لندن یکی از معدود مؤسسات تخصصی خلاق مستقل در جهان باقی مانده است. ما همچنان سخت تلاش می کنیم تا یک مرکز پیشرو برای آموزش فیلم بمانیم.

این اوقات جالب برای LFS و صنعت است. ما از زمانی که وارد فصل بعدی سفر خود می شویم از شما دعوت می کنیم به ما بپیوندید.کیتی گارنر / LFS

مکان ها

لندن

Address
The London Film School
24 Shelton Street

WC2H 9UB لندن, انگلستان, بریتانیا