The London Film School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه فیلم لندن از سال 1956 مدرسه است هزاران نفر از کارگردانان، فیلمبرداران، سردبیران و حرفه ای دیگر فیلم در حال حاضر در سراسر جهان کار آموزش دیده است. این مدرسه واقعا بین المللی است در هر نقطه، با 70 درصد از دانشجویان آن از خارج از بریتانیا. این تنوع به خوبی متناسب با در دیگ ذوب از لندن. مدرسه فیلم لندن افتخار است که به یک آکادمی فیلم خلاق مهارت، یکی از تنها دو مدرسه فارغ التحصیل شده توسط صنعت فیلم بدن آموزش UK به عنوان یک مرکز برای تعالی به رسمیت شناخته شده ما را از طریق فیلمسازی آموزش، در مراحل، و در کارگاه های آموزشی به جای در کلاس های درس - توابع ساختمان مانند استودیو. یک کوتاه مدت تجربه غوطه وری »یا یک محصول تجاری آموزش - LFS یک جامعه خلاق زندگی است. 18 تمام وقت هیات علمی و گروه های متنوع و بسیار با استعداد از بازدید از استادان، تکنسین ها و هنرمندان - این یک مدرسه غیر انتفاعی بسیار مستقل اجرا شده توسط پرشور و با تجربه فیلمسازان است. این وب سایت اطلاعات می دهد در مورد برنامه های MA ما در فیلمسازی، فیلمنامه، این برنامه دکترا، و همچنین دامنه گسترش ما از دوره توسعه حرفه ای. و می تواند شما در مورد زندگی در LFS است. اما انتخاب یک مدرسه فیلم یک تصمیم بزرگ است. شما ممکن است بخواهید به ما مراجعه کنید و یا صحبت کردن یک دانش آموز یا فارغ التحصیل. لطفا با ما تماس بگیرید و ما به سوالات شما پاسخ و شما را در ارتباط قرار داده است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

MA در فیلمنامه

Campus تمام وقت September 2019 بریتانیا London

[+]

LFS با هدف تشویق نوشتن به عنوان یک تمرین مداوم، به تحریک روش انعکاسی و انتقادی و ارائه یک پس زمینه تاریخی خاص به روایت فیلم، ژانر، و دراماتورژی.

نمایش به طور منظم از فیلم های کلاسیک و معاصر در تئاتر فیلم خود ما و بازدید توسط فیلمسازان معاصر تکمیل هسته کار عملی در حال توسعه یک فیلمنامه ویژگی.

ما به دنبال نویسندگانی که در مورد نوشتن برای صفحه نمایش هیجان زده، که دارای یک پس زمینه در نوشتن برای رسانه های دیگر، مدیران که به دنبال به ارسال اسکریپت از ویژگی های خود و نویسندگان که مایل به ایجاد روابط بلند مدت با نظارت متخصصان توسعه است.... [-]


فیلمسازی MA

Campus تمام وقت January 2019 بریتانیا London

[+]

شرایط ورود

آنچه شما برای درخواست خود نیاز دارید تکمیل فرم درخواست آنلاین دو مرجع

گواهی نامه [-]

ویدئو ها

LFS 50th Anniversary Trailer

تماس
آدرس محل سکونت
The London Film School
24 Shelton Street

London, England, WC2H 9UB GB