London College of Contemporary Arts

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

London College of Contemporary Arts ( LCCA ) یک دانشگاه تخصصی هنرهای خلاق است که دوره های کارشناسی و دوره های کوتاه مدت حرفه ای را پیشروی می کند که مربوط به صنعت، عملی و ابتکاری هستند. همانطور که LCCA همچنان رشد می کند، باقی می ماند که ما در ارائه تحصیلات خود در انگلستان، دانشجویان مختلف را بسیار متفاوت می دانیم. با محوطه دانشگاه ما در لندن مرکزی، ما فرصتی را برای تحصیل در پایتخت هنر، مد، طراحی و رسانه فراهم می کنیم.

اولویت اول ما تضمین اشتغال فارغ التحصیلان ما است و ما درک می کنیم که تنها یک معیار تنها برای تفاضل شما از رقابت بازار کار نیست.

تجربه LCCA

هر درس در LCCA برای ترکیب محیط کلاس درس سنتی با فعالیت های عملی و مطالعات موردی طراحی شده است، که در آن شما قادر خواهید بود از صحنه های صنعت مربوطه استفاده کنید. شما از استادان مهمان بسیار متخصص بهره مند خواهید شد، در شرکت های خلاقانه / پروژه های صنعتی زندگی می کنند، این فرصت برای رفتن به محل های صنعتی و کارآموزی فراهم می کند که تجربه صنعت با ارزش را تجربه می کنند که تجربه یادگیری LCCA را به شما آموزش می دهد.

مکان ما

محل سکونت LCCA دوم به هیچ کدام نیست، شما فرصت استفاده از امکانات استاندارد صنعتی در محوطه با نام تجاری جدید خواهید داشت. با موقعیت مکانی بی نظیر در قلب خلاقانه لندن، شما در معرض یک فضای منحصر به فرد و ارتباطات صنعت هستید که از موقعیت مرکزی ما در این شهر فوق العاده جهانی جهان است.

اتصالات صنعتی

LCCA روابطی قوی در صنعت خلاق دارد و می تواند شبکه ای از شرکا در مد، طراحی، رسانه ها و عکاسی داشته باشد، هم در انگلستان و هم در سطح بین المللی. این شبکه ارزشمند دانشجویان LCCA دوره های تحصیلات خود و پس از فارغ التحصیلی با فرصت های کارآموزی و اشتغال فراهم می کند.

دانشجویان فارغ التحصیل LCCA به عنوان افراد جاه طلب، پرشور و بسیار خلاقانه ای که به طور حرفه ای در تخصص حرفه ای خود انتخاب می شوند را ترک می کنند.

چرا با LCCA مطالعه میکنید؟

با رشد صنعت خلاق، هیچ وقت برای شروع حرفه ای در هنر، رسانه، مد و مهمان نوازی و بخش های کسب و کار وجود ندارد. صنایع خلاق بریتانیا در حال حاضر ارزش یک رکورد 84.1 میلیارد پوند را دارد و این سریع ترین بخش رشد در انگلستان است که 1.7 میلیون نفر را در آن فعالیت می کند.

ما مزایای پیوندهای قوی با صنعت را برای پیشرفت آینده خود می شناسیم. ما روابط بسیار خوبی با کسب و کارهای خلاق و کارآفرینان ایجاد می کنیم و به شما اطمینان می دهیم که مهارت ها و ویژگی های لازم برای ایجاد یک حرفه ای موفق داشته باشید. هر برنامه طراحی شده است تا به حداکثر رساندن قابلیت اشتغال شما کمک کند.

مزایای تحصیل با LCCA :

1. موقعیت مرکزی لندن

لندن به عنوان یکی از پایتخت های خلاق جهان مشهور است. واقع در مرکز لندن، شما در میان بهترین هنرمندان، طراحان، آژانس ها و انواع خلاقانه شهر قرار می گیرید.

2. متخصصان هنر و طراحی و مدیریت

ما یک هنر تخصصی هستیم

3. کارکنان تحصیلات با تجربه

تمام مدرسان و کارکنان ما از صنایع خلاق می آیند، بنابراین شما تضمین می کنید که سطح بالایی از تخصص صنعت و تجربه فنی را کسب کنید.

4. محیط یادگیری خلاق

ما خودمان را در ارائه یک محیط سرگرم کننده و خلاق یادگیریمان هستیم، که در آن دانش آموزان به عنوان افراد خلاق رشد می کنند، کشف و برتری می دهند.

5. امکانات صنعتی استاندارد

ما امکانات و تجهیزات استاندارد صنعتی را که در فضاهای استودیو و نمایشگاه پیدا می کنید، ارائه می دهیم.

6. دوره های تمرکز حرفه ای

ما از دانشجویان حمایت و راهنمایی عالی و همچنین خدمات حرفه ای و خدمات اشتغال ارائه می دهیم که فراتر از فارغ التحصیلی ادامه می دهند.

7. پایگاه دانشجویی جهانی

ترکیبی متفاوت از دانشجویان، تجربه ی یادگیری را از طریق فرهنگ ها، دیدگاه ها و ایده های مختلف افزایش می دهد.

8. محل های کار و خلاصه های زندگی

ما یک شبکه بزرگ از شرکای صنعتی داریم که سخنرانان مهمان، سخنرانی های زنده، قرار دادن و فرصت های شغلی را ارائه می دهند.

9. اتصالات صنعت

ما همچنین فرصتی برای شرکت در مسابقات و همکاری با شرکای تجاری ارائه می دهیم.

10. نمایش و تعبیر کردن

فرصت های متعدد برای دانش آموزان برای سازماندهی و هدایت رویدادها و نمایشگاه های خود را در کالج و در محل های مختلف در سراسر شهرستان.

11. سرمایه گذاری در آینده شغلی

دسترسی به کارآموزی و فرصت های شغلی از طریق شبکه شرکای صنعت ما.

12. CV نمونه کارها و مهارت های مصاحبه

ما با شما کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنید که شواهد حرفه ای، مدرک خوب و جامع برای استعدادهای و مهارت های خود را توسعه می دهید و برای کمک به این مزیت رقابتی در مصاحبه ها به دست آورید.

برای حمایت از توسعه ما کارگاه های آموزشی و جلسات کار در طول سال را اجرا می کنیم.

همکاران و اعتباربخشی

  • دانشگاه لندن (UEL)
  • کالج والسول
  • دانشگاه بوکینگهامیشایر جدید
  • سیستم های جهانی دانشگاه (GUS)
  • پیرسون
  • خدمات صدور گواهینامه CPD
  • شورای اعتباربخشی بریتانیا (BAC)
  • Roots Ivy International

مکان ها

UK آنلاین

Address
UK آنلاین, بریتانیا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: