University of Kent - Centre for Music and Audio Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مرکز کانت موسیقی و صوتی دانشگاه کانت (CMAT) سه برنامه کارشناسی ارشد در موسیقی دارد. این دوره های پیشرفته برای ایجاد نیازهای دانشجویان فعلی و انتظارات صنعت موسیقی و بازتاب فرهنگ پژوهشی دانشگاه ایجاد شد. تحصیل در CMAT دانش، مهارت ها و اعتماد به نفس را به شما می دهد تا حرفه ای خود را در صنعت موسیقی بگذارید.

CMAT بر اساس محیط الهام بخش ساحلی در Chatem Dockyard تاریخی است. با ساختمان های تاریخی جوی، به طور منظم تقاضا به عنوان یک مجموعه فیلم و ویژگی های در فیلم های موسیقی، مستند، فیلم های تلویزیونی و فیلم های پرفروش است.

امکانات صنعتی موسیقی استاندارد شامل فضاهای تمرینی تخصصی، اتاق تمرین و استودیوهای موسیقی با تکنولوژی پیشرفته است. استودیوی گل سرسبد ما ویژگی های جدید Neve Genesys سیاه G48 ضبط و مخلوط کردن کنسول و ما موسیقی و صوتی هنر صدا تئاتر یکی از بهترین در انگلستان است.

تمام اعضای هیات ما با طیف وسیعی از تجربه، از کارکنان متخصص کارشناس ما به تکنسین های بسیار متخصص و متخصصان حرفه ای، با آنها برخورد می کنند. با همدیگر، آنها در طول تحصیلات شما را پشتیبانی، توسعه، چالش و الهام بخش شما خواهند کرد.

برنامه های ابتکاری کارشناسی ما شامل مطالعات علمی، آموزش فنی، خروجی های خلاق و انواع فرصت های حرفه ای است. دانش آموزان ما به عنوان بخشی ارزشمند از کسب دانش و توانمندی در زمینه صنعت، از طیف گسترده ای از سخنرانی های مهمان و کارگاه های تخصصی از متخصصان برجسته در صنعت موسیقی لذت می برند.

ما دانشجویان را فرصتی برای یک سال در صنعت در زمینه کار حرفه ای و یا برای یک سال تحصیل در خارج از کشور می گذاریم. قرار دادن می تواند با طیف وسیعی از کارفرمایان در صنعت موسیقی و همچنین سازمان های خیریه و هنری گرفته شود. ما با دانشگاه های سراسر جهان همکاری می کنیم و به شما فرصتی می دهیم تا به چالش زندگی در کشور دیگری برسید و خود را در یک فرهنگ متفاوت قرار دهید.

فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان ما شامل ضبط و تولید موسیقی، توسعه نرم افزار صوتی، صدا برای فیلم، عملکرد موسیقی، مدیریت موسیقی، ترکیب و نوشتن آهنگ، پژوهش و دانشگاه است. امکانات اضافی شامل کار برای بازی های ویدئویی، اینترنت و صدای زنده برای تئاتر و جشنواره ها است.

مکان ها

چتام

Old Surgery (University of Kent at Medway)

Address
CEWL, University of Kent
Chipperfield Building
Parkwood Road
Canterbury

CT2 7NZ چتام, انگلستان, بریتانیا