University of Kent, School of Music and Fine Art

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا ما را انتخاب کنید؟

  کشف فرصت های هیجان انگیز به توسعه خلاقیت خود را در یک محل اسکله منحصر به فرد.
   اضافه کردن یک جامعه پویا و دوستانه از هنرمندان، موسیقیدانان، طراحان و سازندگان.
    بخشی از شناخته شده بین المللی دانشگاه بالا 20 (دانشگاه کنت در میان 16 بالا در انگلستان توسط دانشگاه نگهبان راهنمای 2016 قرار گرفت).

    مدرسه موسیقی و چند میلیون پوند توسعه مدوی هنرهای زیبا است که در داخل برنده جایزه چتم کارخانه کشتیسازی تاریخی، جاذبه های بازدید کننده بین المللی است که به عنوان مثال از کامل ترین در جهان از یک کارخانه کشتیسازی تاریخی از سن بادبان واقع شده است. با ساختمان های تاریخی اتمسفر، آن را در تقاضا به طور منظم به عنوان یک مجموعه فیلم است، و ویژگی های در موسیقی فیلم ها، مستند، درام های تلویزیونی، فیلم ها و فیلم های پرفروش.

    مدوی یک مکان خلاق پر جنب و جوش، با قابلیت اتصال بسیار عالی حمل و نقل عمومی و ایستگاه قطار Ebbsfleet بین المللی، تنها 30 دقیقه دور، ارائه خدمات با سرعت بالا به پاریس (2hrs 10mins)، بروکسل (1HR 50 دقیقه) و لندن (17mins) است. به عنوان یک نتیجه، دانش آموزان ما دسترسی آسان به سه شهرستانها عمده اروپا و برخی از بهترین گالری جهان، اجرای موسیقی زنده، جاذبه های بازدید کننده و شرکت های تئاتر است.

    تحصیل در کنت ارائه می دهد طیف وسیعی از مزایا:

     برنده جایزه امکانات، فضا، کارگاه های آموزشی، استودیو و تجهیزات
      حمایتی، با تجربه و برنده جایزه آموزگار
       کمک، چشم پوشی هزینه های مالی و بورس های تحصیلی
        محل اسکله الهام بخش در سایت تاریخی با دسترسی به لندن در یک ساعت
         لینک صنعت متفاوت، شکوهمند و فرصت تحصیل در یک سال در خارج از کشور و یا صرف یک سال در صنعت
          ساختار دوره های انعطاف پذیر، با گزینه های تمام وقت و پاره دانشجویان کارشناسی ارشد ما از محیط تحقیقاتی پر رونق و مشخصات تحقیقاتی قوی بهره مند شوند. مدرسه میزبان یک برنامه منظم سمینارها، سمپوزیوم ها، کنفرانس ها و رویدادهای دیگر، که به دانش آموزان از تمام برنامه های در سراسر هر دو گروه باز هستند، و دسترسی به دولت از امکانات هنر و تجهیزات به علاوه یک اتاق کارشناسی ارشد اختصاص داده شده برای مطالعه خود را، و همچنین تمام حمایت و منابع یادگیری از یک دانشگاه بزرگ تحقیقاتی منجر شده است.

          از ویژگی های متمایز از فرهنگ های کارشناسی ارشد ما عمل ما به عنوان دکترای ارائه در موسیقی، هنرهای زیبا، و رویداد و طراحی تجربه است. دانشجویان دکترا PAR یک پروژه تحقیقاتی قابل توجهی توسط سرپرستان حمایت و در دسترس با شهرت بین المللی در این زمینه خود از تجربه و تخصص هدایت به انجام برساند.

          امکانات دانشگاه قابل ملاحظه ای در مدرسه موسیقی و هنرهای زیبا سرمایه گذاری کرده است و بسیاری از پیشرفت های جدید هیجان انگیز در سایت کارخانه کشتیسازی ما وجود داشته است. امکانات ما شامل یک کارگاه هنری که در خانه یک اتاق ریخته گری گچ، اسپری غرفه، اتاق کار فلز با جوش و برش امکانات، اتاق کوره، صفحه نمایش اتاق چاپ، اتاق ساخت دیجیتال مجهز به یک برش لیزر و چاپگر 3D و همچنین چوب اصلی کار فروشگاه ماشین. ما همچنین استودیو هنر، ویدئو فردی امکانات ویرایش، وسایل مک، اتاق های تاریک تر و دیجیتال و با فرمت چاپ و اسکن امکانات بزرگ داشته باشد. امکانات موسیقی به طور مشابه قابل توجه می باشد و شامل طیف وسیعی از استودیوهای صنعت استاندارد، ضبط و امکانات پس از تولید. ایستگاه آتش در کارخانه کشتیسازی تاریخی ویژگی های یک استودیو صوتی فضایی با نام تجاری جدید، استودیو فولی برای جلوه های صوتی فیلم و دوبله صوتی، و فضاهای تمرین گروه در کنار سه فضاهای عملکرد بزرگ است. در همین حال، ریخته گری خانه را به استودیوی ضبط گل سرسبد ما است.

          مرکز قرار گرفته است

          منطقه مدوی به خودی خود دارای ارتباطات حمل و نقل بسیار عالی با سه شهرستانها عمده اروپا. دو ایستگاه خط اصلی در داخل یک مایل از دانشگاه وجود دارد و ایستگاه قطار Ebbsfleet بین المللی است تنها 30 دقیقه دور و اجرا می شود خدمات با سرعت بالا مستقیم پاریس (2 ساعت و 10 دقیقه)، بروکسل (1 ساعت و 50 دقیقه) و لندن (17 دقیقه). به عنوان یک نتیجه، دانش آموزان ما دسترسی آسان به سه شهرستانها عمده اروپا و برخی از بهترین گالری جهان، اجرای موسیقی زنده، جاذبه های بازدید کننده و شرکت های تئاتر است.

          این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
          • انگلیسی

          برنامه ها

          این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

          تماس