University of Kent, Kent Law School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده حقوق کنت در دانشگاه کنت منجر دانشکده حقوق حیاتی بریتانیا است

علاوه بر یادگیری و جزئیات از قانون، دانش آموزان در کنت آموزش داده می شود در مورد تاریخ، توسعه و ارتباط آن با جامعه گسترده تر فکر می کنم. این روش اجازه می دهد دانش آموزان به طور کامل درک قانون، و افزایش آنچه در حال حاضر یک موضوع زیبا و هیجان انگیز و عمیقا جالب است. رویکرد انتقادی ما نه تنها باعث می شود که مطالعه قانون جالب تر، آن را کمک می کند تا به توسعه مهارت های حیاتی و توانایی های مورد نیاز برای عمل قانونی است.

تحقیقی در سطح جهانی ... آموزش الهام بخش

کنت 8 در انگلستان شدت پژوهش در تازه ترین تحقیقات تعالی چارچوب (REF) 2014 امتیاز. همه هیات علمی در سطح لیسانس آموزش، با همه دانش آموزان (کارشناسی و کارشناسی ارشد) آموزش داده شده توسط محققان برجسته دانشگاهی. دانش آموزان در کنت در سخنرانی ها و سمینارها در گروه های کوچک، با معلمان دوستانه و نزدیک درگیر و تشویق دانش آموزان تدریس می شود. ما قویا به آموزش برجسته متعهد، و الهام بخش دانش آموزان ما به برتری تحصیلی و حرفه ای.

کلینیک قانون کنت

جایزه های متعدد ما برنده کلینیک قانون - دارنده جایزه دادستان کل برای کار طرفدار رایگان و برنده جایزه سالگرد ملکه - اجازه می دهد تا دانش آموزان را به شدت در تجزیه و تحلیل و درک قانون به نمایندگی از مشتریان واقعی تحت نظارت وکلای واجد شرایط است. مشارکت در کلینیک داوطلبانه اما به همه دانش آموزان باز است، با فرصت به عنوان بخشی از یکپارچه تجدیدنظر کیفری تیم و مهاجرت و پناهندگی تجدید نظر تیم نیز در دسترس است. کلینیک قانون ارائه می دهد دانشجویان مقطع کارشناسی یک فرصت منحصر به فرد را از طریق تمرین یاد بگیرند.

استخدام و فعالیتهای دانشجویی

ما دانشجویان برای مشاغل موفق و با ارزش را آماده کند. علاوه بر اختلال در درمانگاه، دانشکده حقوق ارائه می دهد یک برنامه Mooting فعال، با دانش آموزان شرکت کننده در موتس محلی، ملی و بین المللی است. ما به طور منظم مذاکره مشاغل داده شده توسط تمرین وکلا (که بسیاری از آنها فارغ التحصیلان کنت هستند)، سخنرانی مهمان داده شده توسط برخی از چهره های قانونی منجر زمان ما را نگه دارید، و کار با جوامع قانون دانش آموز ما را به دانش آموزان فرصت برای دیدار و صحبت با برجسته اعضای این حرفه قانونی است. کنت فارغ التحصیلان تقاضا در میان بالاترین حقوق شروع در انگلستان، و شهرت بین المللی ما بسیار عالی بدان معنی است که دانش آموزان ما اقدام به عمل در کشورهای متعدد در سراسر جهان.

دیدگاه های بین المللی ... فرصت های جهانی

تحصیل در کنت یک تجربه واقعا بین المللی است. کارکنان و دانشجویان از Kent از سراسر جهان آمده، با بیش از 75 ملیت نشان در دانشکده حقوق. برنامه درسی تطبیقی ​​ما در میان بین المللی در انگلستان و مقدماتی درجه قانون ما این فرصت را به صرف یک سال تحصیل در چین، ژاپن، هنگ کنگ، کانادا قرار دهند، یا در بیشتر از اروپا است. بسیاری از برنامه های LLM ما تمرکز بین المللی، و ما را دو برنامه LLM تدریس در دانشگاه، در بروکسل، با دانش آموزان قادر به مطالعه در هر دو بروکسل و کانتربری است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

ویدئو ها

International Students at Kent: Chaka from Kenya talks about studying Law LLB

What's it like to study law at Kent Law School?

Enhance your legal education at Kent Law School

Studying law from a critical perspective at Kent Law School

University of Kent tour for law students

Mubarak talks about studying the Kent LLM (Masters in Law)

Theodora talks about studying the Kent LLM (Masters in Law)

Sylvanus talks about studying the Kent LLM (Masters in Law)

تماس

Eliot College

آدرس CT2 7NS United Kingdom
وب سایت http://www.kent.ac.uk/
تلفن +44 1227 764000