University of Kent, Kent Law School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده Kent Law یکی از مدارس پیشرو در انگلستان است؛ ما 13st در راهنمای راهنمای گاردین 2019 برای قانون، 11th در راهنمای تایمز خوب دانشگاه 2019 و 18 در راهنمای راهنمای کامل 2019 رتبه بندی شده است.

مدرسه حقوق نیز دارای شهرتی عالی بین المللی است؛ ما در رتبه بندی دانشگاه جهانی تایمز (THE) رتبه بندی دانشگاه های جهانی در 2018 رتبه 50 را داریم و در میان رتبه بندی های جهانی رتبه بندی موضوع های علمی 2018 در رتبه بندی 100 رتبه برتر جهان قرار گرفته است. ما همچنین در میان 150 قانون برتر قرار داریم مدارس جهان در رتبه بندی جهانی دانشگاه QS تحت موضوع 2018.

ما ارائه می دهیم انتخاب گسترده ای از برنامه های تحصیلات تکمیلی در قانون (LLM) و درجه های تحقیق، که همه آنها با تمرکز بین المللی و معاصر در یک محیط محرک حمایت و فکری تحریک شده است. تدریس و تحقیق بر اساس یک رویکرد انتقادی و اجتماعی-حقوقی است که قانون را در شرایط اجتماعی، سیاسی و اقتصادی وسیعتر که در آن عمل می کند، در نظر می گیرد. این مدرسه به تعدادی از مراکز تحقیقاتی فعال با کارکنان دانشگاهی فعالانه در انواع مختلف پروژه های تحقیقاتی مشغول است.

LLM دانشگاه کنتبری در کنتبروری

پرچم دار ما به کارشناسی کارشناسی ارشد در برنامه قانون، Kent LLM، در کنتبروری پرداخته است. این دانشگاه به شهر تاریخی کانتربری که در نزدیکی اروپای قاره ای قرار دارد و با لندن تنها یک ساعت به قطار سفر می کند، چشم پوشی می کند.

LLM کنت به شما اطمینان می دهد که شما LLM را در یک منطقه تخصصی از قانون به دست می آورید و آزادی انتخاب خود را از LLM باز کنید تا زمانی که شما وارد می شوید، تعیین Pathway خود را از طریق ماژول هایی که انتخاب می کنید.

شما می توانید مطالعات خود را به نیازهای خاص و منافع خاص خود برای کسب LLM در یک Pathway واحد، در دو Pathways به طور مشترک، و یا با انتخاب طیف گسترده ای از ماژول ها در زمینه های مختلف قانون برای به دست آوردن LLM عمومی و یا دیپلم / گواهی در قانون.

برنامه های ما برای فارغ التحصیلان از رشته های مربوطه باز می شود (یک مدرک کارشناسی در مقطع لیسانس الزامی نیست) و علاقه خاصی به دانش آموزان و / یا حرفه ای که علاقه مند به توسعه مهارت های قانونی خود هستند. برنامه های کاربردی از سراسر جهان استقبال می شود. همه برنامه های ما هر دو تاریخ شروع سپتامبر و تاریخ شروع ژانویه است.

برنامه ها با ترکیبی از ارزیابی دوره های کارشناسی و پایان نامه، با بیشترین تعداد در دسترس به صورت تمام وقت و نیمه وقت، آموزش داده می شود. دانشجویان تمام وقت LLM بیش از یک سال تحصیلی را تکمیل می کنند و دانش آموزان نیمه وقت بیش از دو سال آن را تکمیل می کنند.

متخصص برنامه های LLM را در بروکسل آموزش داد

ما دو برنامه تخصصی LLM را در دانشکده بین المللی بروکسل دانشگاه کنت ارائه می دهیم که همه آنها از موقعیت آن به عنوان مرکز مطالعات بین المللی در قلب سیاسی اروپا استفاده می کنند.

کمک هزینه تحصیلی

این دانشگاه دارای صندوق بورس تحصیلی عالی است که بیش از 9 میلیون پوند در دسترس دانشجویان تدریس و تحقیقاتی در کنت است. همچنین بورس تحصیلی به طور خاص برای دانش آموزان دانشکده حقوق، از جمله تحصیلات خارج از کشور و تحصیلات خانه / مجوز های اتحادیه اروپا وجود دارد. دانشکده Kent Law همچنین یک صندوق بزرگ برای حمایت از دانش آموزانی که از یا در کنیا، نیجریه یا تایلند تحصیل کرده اند و همچنین یک استاد حقوقی (LLM) در دانشگاه کانتربری، دانشگاه کنت تاسیس کرده است.

قابلیت کارکرد

مشاغل قابل استفاده در کل دانشگاه و در دانشکده Kent Law شما دارای پشتیبانی حرفه ای برای مشاغل و فرصت های شغلی با انتخاب گسترده ای از فرصت های شغلی، فرصت های شغلی و مذاکرات شغلی هستند. ما دانشجویان را برای موفقیت و موفقیت در حرفه ها آماده می کنیم و شهرت بین المللی عالی ما این است که دانشجویان ما در بسیاری از کشورها در سراسر جهان تمرین می کنند - فارغ التحصیلان ما در زمینه امور مالی، تجارت بین المللی، دولت و قانون فعالیت می کنند و یا یک سازمان غیر دولتی یا خیریه

رسانه های اجتماعی

سازمان دیده بان لیست پخش ما از فیلم های LLM کنت در کانال یوتیوب ما برای پیدا کردن بیشتر. شما همچنین می توانید ما را در توییتر، فیس بوک و Instagram دنبال کنید و در وبلاگ ما نوشته شده توسط دانشجویان LLM دانشگاه کنت - استاد حقوق.

تماس

 • دفتر کارشناسی ارشد دانشکده Kent Law
  کالج الیوت
  دانشگاه کنت
  کانتربری
  کنت CT2 7NS
  تلفن: 44 (0) 1227 824595
  فکس: 44 (0) 1227 827442

مکان ها

کانتربری

Eliot College

Address
The University of Kent, Canterbury
CT2 7NZ کانتربری, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 1227 764000

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: