University of Kent, Centre for Journalism

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا روزنامه نگاری در کنت؟

با استفاده از شهرهای مدوی به عنوان آزمایشگاه خود را، شما انجام خواهد داد در زمان واقعی تکالیف اخبار در سراسر مکان از جمله کلیسای جامع قرون وسطی، کشتی های جنگی تاریخی و تحولات زیر بشکهای قرن 21st. ضرب و شتم اخبار زنده با شرکت های جدید و جوامع و ارتباط با قاره اروپا از طریق تونل کانال سریع، مکرر و راحت است.

مدوی ارائه می دهد فرصت های بی شماری برای تمرین مهارت های همگرا از پخش، چاپ و گزارش آنلاین، محلی، ملی و بین المللی است.

اتاق خبر ها و امکانات

ما اتاق خبر دولت از هنر، یک طیف کامل از منابع روزنامه نگاری از جمله تجهیزات استاندارد برای پخش، روزنامه ها، مجلات و ناشران دیجیتال فراهم می کند. شما خواهید صدا و ویرایش ویدئو، تولید چاپ و تولید محتوای دیجیتال با استفاده از همان نرم افزار استفاده در اتاق های خبر حرفه ای در سراسر کشور یاد بگیرند.

این پردیس در اطراف ساختمان ذکر شده که قدمت آن به 1903 بر اساس و در حال حاضر با قابل توجه معماری و فضای داخلی مدرن ترکیب شده است. امکانات آموزشی شامل 8 میلیون £، درجه II ذکر شده، مته سالن کتابخانه، ارائه می دهد که 370 دسترسی به کامپیوتر باز و شبکه های بی سیم در سراسر. امکانات محاسبات گسترده در سراسر محوطه دانشگاه، ارائه اتصال سریع به اینترنت وجود دارد.

آموزش بلند پروازانه

مرکز روزنامه نگاری است که در داخل دانشکده علوم اجتماعی است. لینک های آموزش نزدیک به گروه سیاست و روابط بین الملل، دانشکده تاریخچه، دانشکده حقوق و کنت کنت مدرسه کسب و کار وجود دارد.

بهره گیری کامل از محدوده دانشگاه از تجربه و تخصص، تیم اختصاص داده خود مرکز از سردبیران برنده جایزه و خبرنگاران به دنبال القاء احترام به بالاترین استانداردهای اخلاقی و حرفه ای از روزنامه نگاری است.

ما به طور کامل توسط شورای ملی برای آموزش روزنامه نگاران معتبر، بدن حرفه ای ترین به طور گسترده ای توسط ویراستاران در صنعت شناخته شده است. ما نیز به طور کامل توسط شورای آموزش روزنامه نگاری پخش معتبر.

شما خواهد شد:

  • یادگیری در مورد نقش خبرنگار به عنوان خادم مردم از پزشکان که جنگ را پوشش داده اند و رسوایی بررسی - بحث حفظ حریم خصوصی، از نفوذ و dumbing پایین با پزشکان برجسته و متفکران الهام بخش - یادگیری به گزارش، نوشتن و ویرایش به مهلت - صدا برش و تصاویر در پوشش زمان واقعی، و بحث در مورد از آخرین داستان با دانشجویان و کارشناسان برجسته - تولید مجموعه ای از کار برای نشان دادن به کارفرمایان آینده نگر.

لینک صنعت

درجه تاکید زیادی بر روی واقعیت عملی روزنامه نگاری. کارکنان حفظ ارتباط بسیار خوبی با سازمان های رسانه ای محلی، ملی و بین المللی است. دانش آموزان دسترسی منظم به روزنامه نگاران شاغل و شما می خواهید حرفه ای انجام دادن.

یک روزنامه دانشگاه که دانشجویان را تشویق خواهد شد به کمک ایده، انرژی و مقالات وجود دارد. دانشگاه سهام تمام وقت مجوز های رادیویی محلی مستقر در فرصت ارائه کانتربری به تمرین روزنامه نگاری پخش.

با بهره گیری از مدوی

یک جامعه دانشجویی پر رونق وجود دارد در مدوی و امکانات دانشگاه ارائه فرصت عالی برای معاشرت. کافه محل برگزاری و کافه روچستر ساختمان (مجاور به اتاق خبر) ارائه فضاهای به خوردن، نوشیدن و چت. همچنین در محوطه دانشگاه هستند نوار کوپر و بنفش، یک باشگاه در اواخر شب.

شهرهای مدوی خانه را به کلیسای جامع روچستر و قلعه، گالری های هنری، تئاتر، امکانات ورزشی، کاباره ها و یک سینما متعدد.

امکانات ورزشی محلی شامل خشک اسکی، شیب، یک مرکز ترامپلاین، یخ و فرصت های زیادی برای لذت بردن از ورزش های آبی بر روی رودخانه.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) » از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

MA، Mphil، دکترا - روزنامه نگاری تحقیقاتی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 6  September 2017 بریتانیا Chatham + {تعداد} بیشتر

برنامه های تحقیقاتی بهترین به دانش آموزانی که یک ایده روشن و اصلی یک موضوع است که آنها می خواهم به بررسی در جزئیات مناسب است. [+]

ما ضمن استقبال از پژوهش های کاربردی در سراسر طیف وسیعی از تجربه و تخصص در مرکز و از سراسر جهان است. برنامه های تحقیقاتی بهترین به دانش آموزانی که یک ایده روشن و اصلی یک موضوع است که آنها می خواهم به بررسی در جزئیات مناسب است. دو نوع از برنامه وجود دارد: MA شده توسط پژوهش مستلزم تولید پایان نامه 40،000 کلمه؛ برنامه MPhil و دکترا تقاضا از سطح بالایی از تحقیق و تجزیه و تحلیل و در نتیجه پایان نامه از c50،000 کلمات (MPhil) و یا از 80،000 واژه (دکتری). همه دانش آموزان پژوهش سال اول شرکت در یک سمینار روش ها و مهارت های پژوهشی. از طریق دانشکده علوم اجتماعی، مرکز فراهم می کند آموزش در روش با استفاده از منابع و می تواند در برنامه های کاربردی بودجه کمک کند. برنامه های کارشناسی ارشد در روزنامه نگاری در کنت به شما این فرصت را به تحقیق و یادگیری در یک محیط است که ترکیبی از تعالی در عمل از همگرا، روزنامه نگاری چند رسانه ای با رهبری فکری در تاریخ، اخلاق و آینده صنعت اخبار را ارائه دهد. مرکز روزنامه نگاری است منجر به توسعه روزنامه نگاری به عنوان یک رشته دانشگاهی ریشه در عمل اتاق خبر حرفه ای است. آن در سال 2008 برای رسیدن به استانداردهای بالا در آموزش و پژوهش، تاسیس شد. روح جامعه پر جنب و جوش و استقبال در مرکز وجود دارد. به طور منظم رویدادهای اجتماعی، سمینارها و مستر وجود دارد. آخرین بازدید کنندگان شامل: آلن لیتل، خبرنگار بی... [-]

کارشناسی ارشد(MA)

کارشناسی ارشد در روزنامه نگاری چند رسانه ای

Campus تمام وقت August 2017 بریتانیا Chatham

این برنامه ابتکاری است برای دانش آموزان که در حال حاضر با درجه خوب در افراد با تحصیلات دانشگاهی دقیق فارغ التحصیل شد و که آنچه در آن طول می کشد برای رفتن به یک حرفه ای بسیار خواستار و با ارزش در روزنامه نگاری طراحی شده است. [+]

این برنامه ابتکاری است برای دانش آموزان که در حال حاضر با درجه خوب در افراد با تحصیلات دانشگاهی دقیق فارغ التحصیل شد و که آنچه در آن طول می کشد برای رفتن به یک حرفه ای بسیار خواستار و با ارزش در روزنامه نگاری طراحی شده است. در سطح بسیار بالای روزنامه نگاری حرفه ای آموزش داده شده توسط پرسنل متخصص، با چندین دهه تجربه بین آنها، این برنامه توسط شورای ملی برای آموزش روزنامه نگاران معتبر است و در مرکز چند رسانه ای افسانه ما در پردیس Medway اجرا شود. ما تضمین همه دانش آموزان قرار دادن کار با رسول گروه کنت، و فرصت های مالی از جمله بسیار معتبر بورس تحصیلی ایمیل های روزانه وجود دارد. جزئیات بیشتر در مورد ماژول ها و روش های تدریس در اینجا وجود دارد. ما دوباره 'همیشه شاد به قرار ملاقات های فردی برای دانش آموزان علاقه مند به تحصیل با است.ما خواهید اتاق خبر و استودیوی امکانات فوق العاده خود را نشان می دهد ما و شما بینشی زندگی در مرکز دهد. [-]

کارشناسی ارشد در روزنامه نگاری چند رسانه ای بین المللی

Campus تمام وقت August 2017 بریتانیا Chatham

این برنامه ابتکاری جدید است به طور خاص برای دانش آموزان در خارج از کشور که در حال حاضر با درجه خوب در افراد آکادمیک جدی فارغ التحصیل شد و که در آرزوی به پاداش مشاغل در روزنامه نگاری یا رشته های مرتبط طراحی شده است. [+]

این برنامه ابتکاری جدید است به طور خاص برای دانش آموزان در خارج از کشور که در حال حاضر با درجه خوب در افراد آکادمیک جدی فارغ التحصیل شد و که در آرزوی به پاداش مشاغل در روزنامه نگاری یا رشته های مرتبط طراحی شده است. با تجربه سطح بالا در آموزش داده شده توسط پرسنل متخصص روزنامه نگاری بین المللی، این برنامه در دولت از اتاق های خبر چند رسانه ای هنر و استودیوهای پخش واقع در جایزه دانشگاه برنده اجرا مرکز روزنامه نگاری در تاریخی پردیس مدوی. شما یاد می گیرید به گزارش برای روزنامه، وب سایت ها، رادیو و تلویزیون در یک محیط اتاق خبر زندگی می کنند. با استفاده از دولت از نظریه تکنولوژی هنر در اتاق های خبر و استودیوهای شما را به ضرب العجل واقعی کار اختصاص داده شده به روزنامه ها، برنامه های خبری و وب سایت. آموزگار خود را روزنامه نگاران برنده جایزه با چندین دهه تجربه در خط مقدم اخبار ملی و بین المللی است. دروس پایه همه دانش آموزان را به ماژول های اصلی زیر است: - گزارش - عملی روزنامه نگاری چند رسانه ای - روزنامه نگاری و آزادی بیان استانداردهای حرفه ای شما برای مدرک کارشناسی ارشد است که شامل عناصر سیاست، حقوق و ادبیات در حالی که به طور همزمان در بدست آوردن مهارت روزنامه نگاری حرفه ای از استاندارد مورد نیاز به کار در روزنامه ها، رادیو و تلویزیون اتاق های خبر را مطالعه کنید. معلمان خود را شامل شبکه بی بی سی سردبیران خبری سابق،... [-]

ویدئو ها

Study Journalism at University of Kent

Meet Our Grads: Alan McGuinness - Online Producer for Sky News

Meet Our Grads: Clarissa Place - Reporter at the Sidmouth Herald

Meet Our Grads: Sara Malm - Journalist for the Mail Online

تماس

Gillingham Building

آدرس ME4 4GW Gillingham, United Kingdom
وب سایت http://www.kent.ac.uk/
تلفن