Kent Business School, University of Kent

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کنت مدرسه کسب و کار در دانشگاه کنت

دانشکده بازرگانی کنت (KBS) یک مدرسه کسب و کار پیشرو است که در رتبه 30 در انگلستان رتبه بندی شده و توسط انجمن پیشرفته دانشکده های کسب و کار (AACSB) تأیید شده است که KBS را در داخل موسسات عالی در سطح دانشگاهی قرار می دهد و فقط 5 ٪ از مدارس کسب و کار در جهان برای دستیابی به این اعتباربخشی. مشارکت تدریجی، تحقیق در سطح جهانی، مشارکت های حرفه ای و جامعه بین الملل فضایی هیجان انگیز را در زمینه یادگیری، نوآوری تشویق و چالش های استقبال ایجاد می کند.

بورس تحصیلی

دانشگاه کنت دارای گزینه های مالی موجود است . از راهنمایی دانشگاه برای کمک مالی به عنوان پایه ای برای تحقیق خود در زمینه طیف وسیعی از فرصت های مالی استفاده کنید.

محل

انگلستان یک مکان محبوب برای مطالعه است، و KBS به ویژه در جنوب شرقی انگلستان قرار دارد. محوطه دانشگاه ما در شهر تاریخی و زیبای کانتربری است؛ برای هر کسی که هنر، فرهنگ، تاریخ، رستوران ها و زندگی شبانه را به خود اختصاص می دهد، شناخته شده است. محوطه دانشگاه خود را در مناطق جنگلی تنظیم شده و در حال راه رفتن از مرکز شهر کانتربری است. علاوه بر این، Canterbury 56 دقیقه به قطار به لندن و 2.5 ساعت به پاریس می رسد. حمل و نقل عمومی به راحتی در دسترس و قابل اعتماد است.

پژوهش

پس از تحقیقات اخیر چارچوب عالی، کنت مدرسه کسب و کار 25 از 101 موسسات بریتانیا شدت پژوهش در آموزش عالی تایمز قرار گرفت. علاوه بر این، 98 درصد از تحقیقات ما به عنوان کیفیت بین المللی محسوب می شود. ما میزبان بسیاری از پروژه های تحقیقاتی با درآمد خارجی با شرکای با درجه بالا. نمونه های اخیر و جاری شامل شورای تحقیقات اقتصادی و اجتماعی، بانک جهانی و کمیسیون اروپا است.

اطلاعات برای دانشجویان بین المللی

تحصیل در مدرسه کسب و کار کنت یک تجربه زندگی هیجان انگیز است. ما یک تجربه عالی دانشگاهی و همچنین یک محیط دلپذیر برای مشارکت اجتماعی و فرهنگی را طراحی کرده ایم. به محض ارائه یک برنامه، دانش آموزان بین المللی در دسترس است. از اطلاعات عملی درباره ویزا به مهارت های زبان و پیدا کردن محل اقامت. این حمایت زمانی ادامه می یابد که شما تبدیل به یک دانش آموز برای کمک به شما در استفاده از زمان خود در دانشگاه می کنید. KBS ارزش ورود دانشجویان بین المللی به تجربه یادگیری را دارد. کسب و کار جهانی است، و بنابراین چشم انداز ما است.

اطلاعات برای دانشجویان انگلستان

در حال تحصیل برای کسب و کار استادان در حال حاضر یک گزینه مطلوب در انگلستان است. این که آیا تمام وقت یا نیمی از وقت، مطالعه کسب و کار در این سطح، تفاوت زیادی برای متخصصان کارآفرین است و به تمرینکنندگان کسب و کار اجازه می دهد تا تفکر استراتژیک خود را متمرکز تر و تازه تر کنند. مدارس بازرگانی کنت به طور فوق العاده برای چشم اندازهای حرفه ای عمل می کنند * 3:

  • 19 در انگلستان برای کسب و کار، مدیریت
  • 19 در انگلستان برای حسابداری
  • 91٪ از دانشجویان تحصیلات تکمیلی ما موافقند که احساس آمادگی بیشتری نسبت به حرفه های آینده خود دارند و دوره ی آنها تحریک عاطفی است 4.

پیوستن به KBS ما امیدواریم که از تو خبری بشنویم.

  • * 8 برای چشم انداز فارغ التحصیل در حسابداری
  • * 9th برای بازاریابی در راهنمای کامل دانشگاه 2018
  • * 11 برای چشم انداز فارغ التحصیل در کسب و کار و مدیریت در راهنمای تایمز خوب دانشگاه 2018
  • * 12 رشته در رشته کسب و کار و مدیریت در راهنمای دانشگاه Guardian 2018

علاوه بر برنامه های مالی موجود در این دانشکده، دانشگاه کنت سایر مقیاس های حقوق مدرک کارشناسی ارشد را از طریق مرکز امور مالی ارائه می دهد، ابتکار استراتژیک دانشگاه برای رفع نیازهای فزاینده ای که کارفرماها، سرمایه داران و سیاست گذاران می خواهند برای موفقیت برای سازمان های خود.

مکان ها

کانتربری

Address
Kent Business School
University of Kent
Canterbury

CT2 7PE کانتربری, انگلستان, بریتانیا

اعتیار سنجی ها