Keele University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

شماره 1 در انگلستان برای رضایت دانشجویان

این که آیا شما در نظر یک دوره پایه و یا یک مدرک کارشناسی، یک استاد یا دکترا، Keele مکانی است که دانشجویان آن را پرورش می دهند - ما افتخار می کنیم که برای اولین بار در انگلستان برای رضایت آموزشی در جدول لیگ برتر دانشگاه گاردین 2019، علاوه بر داشتن رتبه اول در انگلستان برای رضایت دانشجویان در بررسی ملی دانشجویان 2018، از دانشگاه های گسترده دانشگاه. ما در طرز تلقی آموزشی اخیر نیز طلا را به دست آوردیم.

خودتان را در جای درست قرار دهید

Keele در قلب انگلستان واقع شده است، در هر دو آموزش و پژوهش است. ما برای گستردگی تدریسمان از جهان شناخته شده هستیم و افتخار میکنیم که از جامعه دانشگاهی ما نزدیک است.

کارشناسی

کاوش در مورد منافع علمی و آرزوهای شغلی خود را از طریق گستره دوره های Keele، طیف وسیعی از مؤلفه های انتخابی و تاریخ تدریس و یادگیری بین رشته ای.

تحصیلات تکمیلی

ما مجموعه ای از دوره های تحصیلات تکمیلی را ارائه می دهیم تا به شما کمک می کند تا در زمینه خود پیشرفت بیشتری داشته باشید و از جمعیت در حرفه انتخابی خود بی تفاوت باشید.

تحقیقات تحصیلات تکمیلی

Keele به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی، فرهنگ پژوهشی حمایتی، و همچنین امکانات تحقیقاتی پیشرفته و بسیار تحسین شده و تدریس آکادمیک ارائه می دهد.

مطالعه بین المللی

دانش آموز Keele نشان دهنده بیش از 120 ملیت مختلف است. ما یک پردیس استقبال می کنیم که مزایای چنین جمعیت متنوعی از فرهنگ ها و ایده ها را نشان می دهد.

فرصت ها

Keele University همیشه جرأت می کند که در مورد دوره های ارائه شده ما متفاوت باشد.

  • تحصیل خارج از کشور

افق های خود را با یک برنامه تحصیلی در خارج از کشور گسترش دهید.

  • یک زبان را یاد بگیرید

مرکز زبان در Kee ارائه می دهد طیف وسیعی از فرصت ها برای مطالعه زبان انگلیسی و مدرن.

  • CPD و رهبری

ما مجموعه ای از CPD و دوره های رهبری کوتاه ارائه می دهیم.

109332_109267_students31.jpg

تحقیقات پیشرو در جهان

Keele با درگیر شدن در تحقیقات پیشرفته، به تغییر جهان برای به دست آوردن کمک می کند. ما در حال مبارزه با برخی از مشکلات فوری جامعه، از جمله پیری، بهداشت جهانی و انرژی های تجدید پذیر است. ما افتخار می کنیم که 97٪ از تحقیقات ما به عنوان رهبر جهانی یا اهمیت بین المللی (REF 2014) شناخته می شود.

توجه ویژه

ما تحلیلی متمایز از بالاترین کیفیت ارائه می کنیم که در سطح بین المللی برای برتری آن به رسمیت شناخته شده است.

موسسات تحقیقاتی

موسسات بین رشته ای ما در حال انجام تحقیقات بر روی لبه هستند که هدف آن مقابله با برخی از چالش های اساسی ترین چالش جامعه است. آنها دانش آموزان، دانشگاهیان و محققین را از سراسر دانشگاه به ارمغان می آورند و به عنوان مراکز درمانی همکاری می کنند و بحث و گفتگو می کنند.

مکان ها

کله

Address
ST5 5BG کله, انگلستان, بریتانیا