Unicaf - Liverpool John Moores University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Unicaf با دانشگاه جان لیورز لیورپول همکاری کرده تا دوره های متنوعی را ارائه دهد.

درباره دانشگاه جان مورز لیورپول

امروز با داشتن جامعه ای پرشور و بالغ بر 23000 دانشجو از بیش از 100 کشور جهان ، 2400 نفر پرسنل و 250 دوره دوره ، دانشگاه لیورپول جان مورز یکی از بزرگترین ، پویاترین و آینده نگر دانشگاه ها در انگلیس است. ما به عنوان یک مؤسسه ما بی شرمانه جاه طلب هستیم - برای دانشجویان ، کارکنان و جامعه جهانی گسترده تر. ما در حال گذر از رنسانس هستیم زیرا قدرت آموزش و تحقیقات ما حتی از انتظارات بالای خودمان فراتر می رود. ما در چارچوب تعالی تحقیقات سال 2014 ، یکی از بالاترین کوهنوردان کشور بودیم که کیفیت تحقیق در انگلستان را ارزیابی می کرد.

درباره مشارکت با Unicaf

مشارکت بین دانشگاه جان مورز لیورپول و Unicaf منابع و قابلیت های هر دو سازمان را برای ارائه راه حل ها و برنامه های یادگیری نوآورانه که بصورت آنلاین به نیازهای طیف گسترده ای از متخصصان ارائه می شود ، گرد هم آورده است.

Unicaf یکی از سخاوتمندترین برنامه های بورس تحصیلی موجود است. این برنامه از دانشجویانی که در آفریقا ساکن هستند پشتیبانی می کند و فرصت هایی را برای مطالعه درمورد برنامه های آنلاین ارائه شده با همکاری دانشگاه دانشگاه لیورپول جان مورس با هزینه بسیار کمتر فراهم می کند.

هدف اصلی برنامه بورس های تحصیلی Unicaf ، فراهم آوردن تحصیلات مناسب برای دانش آموزانی است که در مناطق تحت خدمت کار می کنند و فراهم کردن فرصت هایی برای ادامه تحصیلات دانشگاهی پیشرفته و کسب مدارک تحصیلی شناخته شده بین المللی.

برنامه های ارائه شده از طریق مشارکت با چشم انداز بین المللی تحقق می یابد که هدف آن اطمینان از آمادگی دانشجویان برای اشتغال در بازار جهانی و دریافت سرمایه گذاری در آموزش و پرورش است. Unicaf ، به عنوان شریک تحویل آنلاین دانشگاه لیورپول جان مورز ، برنامه های این دانشگاه را با فراهم کردن شرایطی برای یادگیری الکترونیکی هنری فراهم می کند که با تأکید جدی بر پشتیبانی چند دانشجویی از دانشجویان پشتیبانی می کند.

شرکاء تجربیات گسترده ای در زمینه ارائه کیفیت ، آموزش و یادگیری نوآورانه و فراهم کردن ادامه پیشرفت حرفه ای دارند.

دانشگاه جان مورز لیورپول مسئولیت کیفیت علمی برنامه ها را بر عهده دارد و مدرک هایی را نیز کسب می کند. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت دانشگاه جان مورز لیورپول مراجعه کنید.

Unicaf شریک تحویل جهانی دانشگاه لیورپول جان مورس ، انگلستان ، مسئول استخدام ، پذیرش ، ثبت نام و پشتیبانی فراگیران آنلاین به جوایز دانشگاهی است که برای ارسال آنلاین از راه دور مصوب شده است. پس از اتمام موفقیت آمیز ، فارغ التحصیلان جایزه دانشگاه لیورپول جان مورز را دریافت می کنند.

 • دیدگاه ما
  • ما یک موسسه بلند پروازانه و متفکر هستیم که کنوانسیون را به چالش می کشد و با شور و شوق به مفهوم "یک دانشگاه" اعتقاد دارد - جامعه ای که برای دستیابی به اهداف مشترک دانش محور در یک استراتژی روشن همکاری می کنند.
  • چشم انداز ما این است که به عنوان یک دانشگاه مدنی مدرن شناخته شود و راه حل هایی برای چالش های قرن بیست و یکم ارائه دهد.
 • ارزش های ما
 • دگرگونی
 • ما به قدرت آموزش معتقدیم که تحول را در مرزهای اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی سوق دهد.
 • نوآوری
 • ما با روحیه کارآفرینی مبتکرانه و مترقی هستیم؛ ما در مورد روشهای جدید برای انجام کارها خلاقانه فکر می کنیم.
 • تعالی
 • ما در هر کاری که انجام می دهیم ، به دنبال بالاترین استانداردها هستیم.
 • شراکت
 • ما معتقدیم که با همکاری مشترک می توانیم به نتایج قوی و ماندگار برسیم
 • رهبری
 • ما به رهبری راه اعتقاد داریم ، کنوانسیون به چالش کشیدن و شکستن زمینه جدید.
 • انجمن
 • ما به قدرت اشتراک تخصص و افرادی که با یک هدف مشترک جمع می شوند ، اعتقاد داریم.

تجربه آنلاین

یادگیری آنلاین به دلیل مزایای زیادی که ارائه می دهد ، آموزش عالی را متحول کرده است. به عنوان یک دانشجوی آنلاین ، شما می توانید با سرعت و زمان خود ، با هزینه ای بسیار کمتر یاد بگیرید.

اما تحصیل برای مدرک آنلاین خود نیز ممکن است سوالات و نگرانی هایی را ایجاد کند. این یک تجربه جدید و ناشناخته است ، بنابراین طبیعی است که نسبت به آنچه انتظار می رود و چگونه روند این روند روبرو می شود ، اطمینان ندارید.

در حالی که مشاور دانشجویی شما تمام مراحل را به صورت پیش فرض طی می کند و در آنجا برای حمایت از شما در هر مرحله از اولین تماس تا فارغ التحصیلی قرار خواهد گرفت ، ما همچنین برجسته های مختصر زیر را به عنوان مقدمه ای برای تجربه یادگیری آنلاین ارائه می دهیم.

نکات برجسته آموزش آنلاین

کلاس های شما در یک محیط آنلاین برگزار می شود. می توانید هر زمان که بخواهید وارد شوید. پس از آنلاین ، با مربیان و دانشجویان دیگر خود ارتباط برقرار خواهید کرد ، متون اختصاص داده شده را بخوانید ، به مطالب دیجیتالی ، ارسال تکالیف و دسترسی به سایر وظایف دانش آموزان نظر دهید. در حالی که شما مجبور هستید حداقل هر روز دو روز جداگانه وارد شوید ، مطمئناً از حضور منظم و مکرر بهره مند خواهید شد.

تجربه دوره آنلاین شما بر روی یک سیستم مدیریت یادگیری پیشرفته انجام می شود که به منظور تسهیل تجربه یادگیری بهینه برای دانش آموزان طراحی شده است. علاوه بر بستر آموزشی که برای برقراری ارتباط با دانشکده ها و دانشجویان دیگر به کار می برید ، به کتاب های الکترونیکی نیز دسترسی خواهید داشت که امکان برجسته سازی ، حاشیه نویسی ، ایجاد بوکمارک ها ، جستجو ، بارگیری و ارزیابی خود را دارند.

هر ماژول با دقت برنامه ریزی شده است تا با انتظار از عمق و وسعت مطالعه مورد نیاز برای دستیابی به یک جایزه در یک سطح معین ، تراز شود. مطابق توافق نامه های بین المللی ، هر جایزه به عنوان تعدادی از اعتبارات بیان می شود تا این دستاورد برای کارفرمایان آینده و سایر مؤسسات آموزش عالی قابل انتقال و شفاف باشد. در برنامه ریزی فعالیت های یادگیری در هر برنامه ، انتظار می رود که دانش آموز متوسط برای دستیابی به 1 "اعتبار" تقریباً ده ساعت از کل زمان مطالعه را اختصاص دهد (این تقریب شامل کلیه کارهای مقدماتی ، خواندن ، نوشتن ، کارهای ارزیابی ، زمان صرف شده در برقراری ارتباط است. در تالار گفتمان یا شرکت در سمینارها و کارگاههای مجازی). به عنوان نمونه ، از نامزدی که در یک ماژول اعتباری 20 هفته که هشت هفته طول می کشد ، انتظار می رود که برای دستیابی به نتایج یادگیری ماژول و تکمیل ارزیابی ها ، به طور متوسط 25 ساعت زمان مطالعه را در هر هفته اختصاص دهد (در کل 200 ساعت). . در حالی که هیچ قانون سخت و سریع در این باره وجود ندارد (برای مثال ، هر داوطلب از نظر زمانی که برای خواندن و درک مطالب یادگیری یا تکمیل کار کتبی به شما نیاز دارد) دارای مشخصات منحصر به فردی خواهد بود. شما برای درک تعهد زمانی لازم برای تکمیل موفقیت آمیز برنامه خود:

در یک ماژول معمولی ، هر هفته نامزدها ملزم به موارد زیر هستند:

 • زمان مطالعه خود را مطابق با برنامه هفتگی فعالیتهای تعیین شده در ماژول و با راهنمایی مربی برنامه ریزی کنید
 • مطالب مورد مطالعه و پیش زمینه را از کتابهای الکترونیکی و منابع دیگر بخوانید
 • در انجمن های بحث و گفتگو ، مشارکت در خواندن ، مشارکت و پاسخ به سوالات خاص شرکت کنید
 • کارهای سازنده ای را که تنظیم شده است آماده کنید (به عنوان مثال ، پیش نویس پاسخ به یک سؤال را برای بازخورد ارسال کنید)
 • تکالیف کتبی را آماده کنید و آنها را در مهلتی برای مارک رسمی و بازخورد ارسال کنید (به طور معمول این یک کار هفتگی نیست بلکه ممکن است مورد نیاز باشد ، به طور معمول در پایان یک ماژول)
 • در مورد یادگیری و بازخورد تجربه خود از این ماژول را به مربیان و گروه همسالان خود بازتاب دهید
 • مشابه یک کلاس دانشگاه ، تجربه یادگیری آنلاین شامل مشارکت و تعامل گسترده با اساتید و دانشجویان دیگر خواهد بود. شما همچنین می توانید از انجمن آنلاین برای ارتباط با مشاوران ، دستیاران تدریس و متخصصان آموزش استفاده کنید.

پس از گذراندن مدرک خود ، واجد شرایط شرکت در یکی از دو مراسم سالانه فارغ التحصیلی در دانشگاه جان مورز لیورپول خواهید بود.

توالی های ماژول بر اساس تقاضا چندین بار در سال آغاز می شوند ، بنابراین شما می توانید در طول سال ثبت نام کنید و برنامه مدرک خود را در بیش از یک بار شروع کنید و به این ترتیب انعطاف پذیری را که اغلب در بیشتر برنامه های چهره به چهره مشاهده نمی شود ، به شما ارائه می دهد.

شما هر بار یک ماژول می گیرید. این روش یادگیری پیشرفته که برای بزرگسالان طراحی شده است به شما امکان می دهد تا قبل از حرکت به قسمت بعدی ، تمام تمرکز خود را روی یک موضوع موضوع متمرکز کنید ، در ضمن این امکان را به شما می دهد که مدرک خود را در یک بازه زمانی شتاب کسب کنید.

مدرکی که کسب می کنید به همان اندازه که هر مدرک معادل در یک محیط دانشگاه سنتی به دست آورده اید ، دارای همان ارزش ، قبولی و اعتبار خواهد بود.

مکان ها

لیورپول

Address
Liverpool John Moores University
Kingsway House
2nd Floor, Hatton Garden

L3 2AJ لیورپول, انگلستان, بریتانیا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: