Interactive Design Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه طراحی تعاملی (IDI) ارائه دهنده آنلاین پیشرو بریتانیا از دوره های آموزش عالی در هنر و طراحی افراد است. این شرکت در سال 2004 با هدف اجازه می دهد مردم در سراسر جهان برای رسیدن به شرایط معتبر بدون نیاز به شرکت در یک کالج یا دانشگاه تاسیس شد. در ده سال گذشته، ما بیش از 600 دانش آموزان را قادر به تحقق بخشیدن به پتانسیل علمی خود را آنلاین، و ما در حال حاضر دانش آموزان با بهره گیری از مزایای وب سایت مطالعه مدرن ما در بیش از 69 کشور و شمارش است.

طیف بزرگی از هنر دوره های آنلاین و طراحی

در سال 2008، IDI یک شریک مشترک از دانشگاه هرتفوردشایر شد. ما در حال حاضر برخی از دوره های محترم ترین هنر و طراحی خود را درجه 100٪ آنلاین. ما محبوب ترین دوره عبارتند از:

کارشناسی ارشد ارتباطات گرافیک تصویر MA (ارتباط تصویری) کارشناسی ارشد طراحی داخلی عکاسی کارشناسی ارشد (ارتباط تصویری) BA (لیسانس) طراحی گرافیک BA (لیسانس) تصویر BA (لیسانس) معماری داخلی و طراحی

IDI نیز تایید از برخی از اجساد اعطای معتبرترین بریتانیا، از جمله شهر و صنفی و لندن موسسه، جوایز ABC و مدارک اسکاتلند خودگردان (SQA) به دست آورد. ما همچنین ارائه بنیاد دیپلم سطح 3 در هنر، طراحی و مطالعات MediaFoundation (هنر، طراحی و رسانه) البته که منجر به یک دیپلم سطح 3 در مطالعات بنیاد. در این درس امکان دانش آموزان برای بهبود مهارت های هنری خود و یا شروع یک حرفه ای در صنایع خلاق با آماده کردن نمونه کارها برای ورود به یک دوره.

چرا انتخاب به مطالعه هنر و طراحی آنلاین با IDI؟

در اینجا تنها تعداد کمی از دلایلی است که چرا شما باید در نظر ثبت نام در یک دوره آنلاین با IDI:

ما اعتقاد داریم که دانشجویان به تحصیل آنلاین نیاز به حمایت بیشتر، و نه کمتر موضوع آموزگار متخصص خود را به شما به طور منظم بی نظیر یک به یک کمک درسی و بازخورد بدهد. تیم اختصاص داده شده دانشجو و پشتیبانی فنی ما نیز همیشه در دست برای کمک به. هنگامی که شما فارغ التحصیل شما اهدا خواهد شد BA (لیسانس) و یا گواهی مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه هرتفوردشایر، یکی از دانشگاه های برتر انگلستان؛ هیچ اشاره ای به آموزش از راه دور در جایزه خود را وجود دارد همه آموزش است آسنکرون اجازه می دهد شما را به مطالعه در زمان که شما با توجه حالی که مدیریت تعهدات دیگر خود را شما دسترسی کامل به مواد آموزشی با کیفیت، پروژه های عملی و فعالیت ها در امن و آسان به استفاده از وب سایت مطالعه، IDI-مطالعه اگر شما یک سوال در مورد هر چیزی مربوط به مطالعات خود را به شما خواهد شد می توانید با تیم پشتیبانی IDI ما که تا جمعه در دسترس هستند دوشنبه، 9-5 تماس در IDI مطالعه انجمن IDI آن شما می توانید دانشجویان همکار خود را به پیدا کردن الهام، دریافت کمک با یک پروژه و یا به اشتراک گذاشتن ایده های طراحی ملاقات با عیدی محل یک مانع نیست، به این معنی که شما می توانید نسبت به یک مدرک تحصیلی معتبر از هر نقطه با اتصال به اینترنت مطالعه

از لینک های زیر برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد دوره های ما ارائه می دهیم.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی » بازدید کنید کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

ویدئو ها

Welcome to the Interactive Design Institute

تماس
آدرس محل سکونت
INTERACTIVE DESIGN INSTITUTE
STUART HOUSE
ESKMILLS

Musselburgh, Scotland, EH21 7PB GB
آدرس محل سکونت
UK Online, GB