ICMP - The Institute Of Contemporary Music Performance

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در ICMP، ما همیشه به نیازها و پتانسیل دانشجویان فردی، حصول اطمینان از آموزش و پرورش ما ارائه متناسب است و شخصی، و به شما بهترین شانس موفقیت در محیط بسیار رقابتی و به چالش کشیدن از صنعت موسیقی.

اصلی

ما بسیار افتخار از تاریخ و میراث ما، بی نظیر در بخش آموزش موسیقی. در طول 30 سال ما آموزش شده است، ما شهرت برای کیفیت، تعالی و موفقیت به دست آورده اند، و به عنوان یک نتیجه، هزاران نفر از دانش آموزان را انتخاب کرده اند به مطالعه را با ما، ساخت ICMP نقطه شروع برای حرفه خود در موسیقی است. مینویسد در سال 1986 به عنوان موسسه گیتار و Basstech تاسیس شد، و به عنوان اولین نهاد برای ارائه آموزش های مربوطه، عملی و حرفه ای برای نوازندگان معاصر بود. با این حال، در حالی که نام و هویت مینویسد تا به طور طبیعی در طول زمان تکامل یافته، تمرکز اساسی بر نیازهای دانش آموزان تغییر کرده است هرگز. بازی، انجام، و ایجاد و یا آموزش موسیقی، هر دو در جوامع خود و در برخی از بزرگترین مراحل در جهان - به عنوان یک نتیجه، فارغ التحصیلان ICMP هم اکنون می توانید ساخت موفقیت در کار در سراسر جهان یافت می شود.

در این سال در ICMP، ما جشن سال 30 ما در حال توسعه و ارائه دوره های مربوطه، با کیفیت بالا برای دانش آموزان موسیقی. ما پیشگام روش های تدریس، ساختار برنامه درسی و فلسفه که در حال حاضر معیار برای آموزش موسیقی معاصر تبدیل شده اند. دانشکده آموزشی ما، بزرگترین سرمایه ما، همواره در انگلستان بی نظیر شده است، و در واقع هر جای دیگر در جهان است. محل ما در لندن مرکزی به توانایی ما برای دانش آموزان با طیف گسترده ای از فرصت های به نمایش گذاشتن استعداد خود و ایجاد شبکه های خود، و محیط یادگیری الهام بخش ما به شما فراهم می کند با بهترین فرصت برای توسعه مهارت ها و دانش خود را در آماده سازی برای حرفه ای موفق در است موسیقی.

خلاقانه

مینویسد اولین بار به ارائه برنامه های تمام وقت برای دانش آموزان موسیقی معاصر بود، و ما همچنان به نوآوری و توسعه ارائه شده است. این تجربه بی نظیر بدان معنی است که دانش آموزان ما از تکنیک های به دست آوردن برای بیان خود، ابزار برای زنده ماندن در این صنعت، و توانایی برای حرفه پاداش به عنوان بازیکن، نوازندگان، معلمان، مدیران صنعت، کارآفرینان، و بیشتر.مستقل

مینویسد ارائه دهنده مستقل از آموزش موسیقی است. بر خلاف مدارس دیگر، ما مدیون سرمایه گذاران که اهداف کسب و کار در کوتاه مدت برای رسیدن نیست. هدف ما این است که به سادگی به مراکز بیشتر و بیشتر و ثبت نام دانشجویان بیشتر و بیشتر است. به عنوان یک نتیجه، ما می توانیم یک دیدگاه بسیار طولانی مدت در توسعه و بهبود ارائه و استاندارد کیفیت ما برای حمایت از توسعه حرفه ای از طیف گسترده ای از نوازندگان مشتاق، هنرمندان خلاق و کارآفرینان موسیقی است. در ICMP، شما می توانید مطمئن باشید که مدرسه همیشه بهترین منافع خود را در قلب است. بسیاری از مکان ها را امتحان کنید برای کپی کردن فرمول ما، اما، البته، تنها یک ICMP وجود دارد - اصلی، ابتکاری، مستقل و فردی است.

چرا انتخاب ICMP

ما درک می کنیم که به عنوان یک مشتاق موسیقیدان، ترانه سرا و یا کسب و کار موسیقی کارآفرین شما باید برخی از انتخاب های دشوار را به عنوان شما شروع به در زندگی حرفه ای خود را. ماموریت ما این است که الهام بخش، تشویق و تجهیز دانش آموزان ما برای موفقیت با ارائه آموزش و پرورش مربوطه و نوآورانه با بالاترین کیفیت. و ما باید بیش از 30 سال تجربه در ارائه مهارت ها و دانش و به اشتراک گذاشتن تجربه خود را با هزاران نفر از دانش آموزان است.

یک رویکرد شخصی به آموزش و یادگیری

در اینجا در ICMP، هر دانش آموز است هدایت می شود، حمایت و ارزش دارد. ما با شما به سمت دستیابی به اهداف شخصی خود کار می کنند. برای انجام این کار، ما باید عناصر پشتیبانی های مختلف در محل، از جمله برنامه های فردی یادگیری، ارزیابی تشخیصی اولیه، تعیین هدف، و مشاوره و راهنمایی در انتخاب ماژول. به منظور افزایش تجربه یادگیری، ما ارائه طیف وسیعی از حمایت شخصی از جمله کلاس های کوچک؛ آموزگار شخصی؛ رها در جلسات؛ شخصی استخدام و مشاوره صنعت؛ فای رایگان نامحدود. دسترسی آنلاین به مواد درسی را از طریق یک پورتال دانشجویی اختصاص داده شده؛ به طور مستقیم به فرصت عملکرد و کار دسترسی داشته باشید. پشتیبانی از تیم تندرستی یادگیری؛ فرصت برای ارتباط با نمایندگان دانشجویان؛ و اتاق تمرین است که می تواند به صورت رایگان رزرو.

متصل به صحنه موسیقی پر جنب و جوش لندن

هنگامی که شما شروع یک شغل در موسیقی، مسلم است که لندن محل می شود. و همچنین به عنوان یکی از شهرستانها هیجان انگیز ترین و پر جنب و جوش در جهان، لندن است در قلب صنعت موسیقی جهانی است. آن است که همواره در لبه برش از موسیقی، تعریف فرهنگ عامه در سراسر جهان و ارائه فرصت های بی نظیر را به اتصالات است. محل لندن ICMP یک دارایی واقعی است، به این معنی دانش آموزان ما در بهترین مکان برای شروع کردن و رشد در حرفه موسیقی خود هستند.

متصل به صنعت موسیقی

ما یک شبکه بی نظیر از اتصالات صنعت موسیقی، و ما افتخار بزرگی در این موفقیت که ICMP فارغ التحصیلان دست یابد. ما به تمام عمده ضبط، ناشرین، مروج و مدیریت شرکت های فعال در لندن، و ما را آن دسته از تماس در دسترس همه دانش آموزان ما. راست از یک روز، ما با ارائه طیف گسترده ای از حمایت و فرصت هایی را برای دانشجویان و فارغ التحصیلان ما، به شما بهترین پایه ممکن که از آن به رسیدن به اهداف خود.


محیط یادگیری خلاق و الهام بخش

ما به سرمایه گذاری در بهترین آموزش ممکن و محیط یادگیری برای دانش آموزان ما، با آخرین تجهیزات همیشه در دسترس است، متعهد است. هر چه البته شما را انتخاب کنید به دنبال، شما را به امکانات و تجهیزات شما نیاز به رسیدن به اهداف خود، در کنار الهام بخش کمک درسی و یک رویکرد شخصی به یادگیری خود را پیدا کنید. نکته مهم، همه دانش آموزان ICMP می توانید امکانات ما برای تمرین شخصی استفاده، رایگان، خارج از ساعات timetabled، و ما باز هفت روز هفته.بسیار معلمان و دست اندرکاران صنعت با تجربه

این برای ما مهم است که دانش آموزان ما از کسانی که می توانید آنها را مشاوره بر اساس تجربه زندگی واقعی ارائه یادگیری. ما برای این واقعیت است که دانش آموزان به احتمال زیاد به موفقیت در حرفه خود که آموزش آنها دریافت است که توسط آموزگار که درک عملی از صنعت موسیقی تحویل داده می دانم. به همین دلیل معلمان ما نه تنها مربیان مجرب و با تجربه و دانشگاهیان، بلکه حرفه ای های موسیقی بسیار با تجربه، نوازندگان و کارآفرینان کسب و کار موسیقی در حق خود هستند. همه آنها را از این دانش و تجربه، به علاوه خود تماس صنعت گسترده خود، به کلاس درس، ارائه دانش آموزان ICMP با بینش منحصر به فرد ایجاد و حفظ یک حرفه ای در صنعت موسیقی.

ساعت تماس بالا و اندازه کوچک کلاس

ما درک می کنیم که به منظور ارائه یک تجربه شخصی به دانش آموزان ما، ما باید به سختی برای حفظ کلاس اندازه ساعت های کوچک و تماس بالا. در یک دوره ICMP در نتیجه شما را از برخی از بالاترین ساعت تماس در هر نقطه در انگلستان آموزش عالی ارائه بهره مند شوند، و یا در یک به یک یا کوچک گروه تجربه به شما خواهد شد به عنوان یک فرد تحت درمان و دسترسی قابل توجهی را به مشاوره و راهنمایی است.

جامعه از افراد همفکر

در ICMP، ما ارائه می دهیم دانش آموزان ما یک محیط مشترک و پرورش، به چالش کشیدن و حمایت از شما برای رسیدن به بهترین احتمالا شما می توانید. ما اطمینان حاصل شود دانش آموزان ما احساس می کنند بخشی از یک جامعه هستند و فرصت هایی را برای ایجاد روابط و تعامل با نوازندگان همفکر است. ما شما را با طیف گسترده ای از فعالیت های که در آن به تعامل، مانند مستر و کنسرتهایی، تور و حوادث، باشگاه ها و فعالیت های اجتماعی فراهم می کند. ما همچنین حوادث خانه به اشتراک گذاری و فعالیت های تندرستی را سازماندهی کنند. سفر دانش آموزان خود را در ICMP خواهید دید که شما بخشی از یک جامعه جهانی تبدیل شده در یکی از شهرستانها متنوع ترین و چند فرهنگی در بریتانیا، و شما این شانس را به مخلوط با مردم از زمینه، دسترسی به فرصت های هیجان انگیز و واقعا خود را غرق در صحنه موسیقی.

شناخته شده، ثابت و مورد احترام موسسه آموزش عالی

کیفیت و اعتبارنامه ما به هیچ یک دوم را در جهان از آموزش موسیقی معاصر هستند. مینویسد به طور گسترده ای به عنوان یک ارائه دهنده با تجربه و اثبات شده آموزش عالی احترام؛ ما درک می کنیم که تمام هنرمندان مشتاق نیاز به یک شریک جدی و با تجربه به منظور تحقق بخشیدن به اهداف موسیقی شخصی خود و جاه طلبی است. به مدت 30 سال، دانش آموزان بوده است انتخاب ICMP به عنوان نقطه شروع برای مشاغل خود را - و شما هم می توانید!

کیفیت و اعتبارنامه

مینویسد یکی از اعضای محترم و معتبر از انگلستان جامعه کیفیت آموزش عالی است. ما بخشی از یک گروه کوچک و انتخاب کنید و از ارائه دهندگان که می توانید 'کیفیت UK مطمئن' علامت بادبادک آژانس تضمین کیفیت استفاده کنید، شما را با ارائه اطمینان است که با انتخاب ICMP شما در حال انتخاب یک نهاد شده است که کیفیت تست شده را در همان راه به عنوان هر دانشگاه دیگر انگلستان است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

Ma در نوشتن ترانه

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  August 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

متحرک آهنگسازی یک برنامه بسیار خلاق طراحی شده برای دانش آموزان را قادر به بررسی، کشف و هر دو آهنگسازی عملی آنها و آموزش و پرورش آهنگسازی تحلیلی متمرکز است. [+]

متحرک آهنگسازی یک برنامه بسیار خلاق طراحی شده برای دانش آموزان را قادر به بررسی، کشف و هر دو آهنگسازی عملی آنها و آموزش و پرورش آهنگسازی تحلیلی متمرکز است. مرور درس متحرک آهنگسازی یک برنامه بسیار خلاق طراحی شده برای دانش آموزان را قادر به بررسی، کشف و هر دو آهنگسازی عملی آنها و آموزش و پرورش آهنگسازی تحلیلی متمرکز است. دانش آموزان در اکتشاف خلاق، تمرین نوشتن و تحقیقات دانشگاهی در اطراف موضوع قبل از تمرکز بر روی ایجاد یک کار جدید مجموعه بزرگ و یا یک پایان نامه در زمینه آهنگ تمرکز می کنند. اتمام موفقیت آمیز از آهنگسازی برنامه MA در ICMP منجر به جایزه از MA توسط دانشگاه شرق لندن. (به اعتبار سنجی) مشخصات برنامه کامل را می توان یافت اینجا. جزئیات دوره فرآیند خلاقیت (30 واحد) برای یک ترانه سرا، شناسایی شرایط که تشویق بهترین کار شما بسیار مهم است. در این ماژول، به شما خواهد آموخت که چگونه به بررسی و ارزیابی فرایند خلاقیت خود را در کنار دیگر روش های ممکن، و تعیین راه هایی که شما بیشتر به توسعه آهنگسازی خود را. از طریق تحقیق، بحث و تمرین نوشتن خود به کارگردانی، شما موضوعاتی از قبیل تولید ایده و سازمان، تهیه پیش نویس آهنگ و توسعه، و تکنیک های نوشتن اکتشافی اکتشاف. آهنگسازی موسیقی شناسی (30 واحد) این ماژول زمینه برای عمل نوشتن ترانه خود را با تجزیه و تحلیل از دیدگاه موسیقی شناسی محبوب ارائه، تأمل بر نقش اجتماعی و هویت فرهنگی ترانه سرا. نظرات خود را از طریق مطالعه ایدئولوژی آهنگسازی و انتقاد گسترده تر، و با راهنمایی شما مهارت های در تشکیل و ابراز انتقادات، به ویژه از طریق نوشتن مقاله و بحث توسعه. زبان موسیقی در نوشتن ترانه (30 واحد) به یک ترانه سرا موفقیت، به شما یک جعبه ابزار همه کاره از تکنیک های موسیقی و اعتماد به نفس به جاست آنها را در یک طیف گسترده ای از زمینه های اعمال نیاز دارند. این ماژول شما را با آن مهارت تجهیز، کمک به شما به منظور توسعه مهارت های موسیقی عمیق تر، درک بیشتری از رویکردها و دیدگاه واضح تر زمانی که انتخاب روش مناسب است. شما خواهید افراد از جمله تجزیه و تحلیل آهنگ، روش های جایگزین برای ایده انجام، و معنای موسیقی و ایدئولوژی را پوشش میدهد. نویسنده صدای (30 واحد) صدای نویسنده شما کلید تعریف هویت خود را به عنوان ترانه سرا است. این ماژول طراحی شده است برای کمک به توسعه و اصلاح این صدای منحصر به فرد، از طریق یک اکتشاف دقیق از نظم و انضباط از نوشتن شعر. با پشتیبانی از، شما را در سمینارها بحث و کارگاههای عملی شریک خواهد، ارزیابی انواع روش های خلاق برای نفوذ خود را بر محتوای تغزلی و اعمال یادگیری خود را به نوشتن شعر خود را. این رویکرد تجربی به شما در دستیابی به تخصص حرفه ای در نوشتن خود حمایت می کنند. اختیاری 60 ماژول های اعتباری عمده کارنامه پروژه - گزینه * این ماژول یک فرصت برای ایجاد یک پروژه بزرگ آهنگسازی جدید، که در طی آن شما نظارت فردی توسط یک معلم اختصاص داده شده دریافت می کند. پروژه خود را به طور معمول به شکل یک چرخه آهنگ، آلبوم، هنرمند، همکاری جامع و یا یک بدن مشابه از کار خواهد شد. شما خواهید مهارت های خود را در برنامه ریزی اعمال می شود، ایجاد و ارزیابی مواد برای پروژه خود را، در حالی که همچنین در حال توسعه یک استراتژی برای تحویل حوزه ای خاص از پروژه شما. پروژه کارنامه عمده برای کسانی که مایلند به دنبال شغلی به عنوان ترانه سرا و حرفه ای طراحی شده است. پایان نامه - گزینه * پایان نامه یک گزینه مناسب برای ترانه سرا که مایل به توسعه یک پروژه تحقیقاتی توسعه یافته است. این ماژول تحقیق ممکن است شما را به سمت در نظر گرفتن یک یا بیشتر از این مجموعه زمینه، تاریخ، تم و یا جنبه های فنی از نوشتن ترانه منجر شود. شما یک پیشنهاد پژوهش، و طرح تحقیقاتی دقیق و کار نهایی تمدید نوشته شده است، تحت نظارت یک معلم اختصاص داده شده با دانش تخصصی از منطقه خود را از تحقیقات تولید می کنند. پایان نامه است که برای کسانی که مایل به تحصیل مطالعه بیشتر در سطح دکترا و / یا یک حرفه ای در دانشگاه ها و یا به عنوان نویسنده طراحی شده است. * دانش آموزان یکی از اختیاری 60 ماژول های اعتباری را انتخاب نمایید. حقایق کلیدی تجربه یادگیری شخصی شما مجهز با دانش، درک و مهارت برای اشتغال موفق در صنعت موسیقی یک به یک درس کلام و نظارت تحقیقات فردی محل لندن فرصت به انجام در کنسرتهایی در سالن لندن و تجربه خود را در صحنه موسیقی فعلی فراهم می کند آموزش با کیفیت بالا توسط پزشکان صنعت گسترده لینک صنعت موسیقی و دسترسی شما را قادر به ساخت آن شبکه همه مهم محیط یادگیری خلاق و الهام بخش شما می توانید در تحقق هویت منحصر به فرد خود را به عنوان یک ترانه سرا تمرکز ترکیب آهنگسازی پیشرفته با بورس تحصیلی دقیق افزایش خلاقیت و اعتماد به نفس خود را به عنوان یک بازیگر و دانشگاهی یک سال تمام وقت یا دو سال مطالعه پاره وقت شرایط ورود متقاضیان به طور معمول یک مدرک افتخاری خوب تجربه حرفه ای و یا تحقیق (دوم یا اول بالا) یا معادل آن یا مقایسه خواهد شد. این مؤسسه برنامه های کاربردی از پزشکان تاسیس که مشتاق به انجام مطالعه در سطح کارشناسی ارشد هستند، اما ممکن است شرایط مورد نیاز را در اختیار ندارد استقبال می کند. این دانش آموزان ممکن است اعتبار برای مطالعه، قبل و یا تجربه خود را داده است. بینالمللی: شرط زبان انگلیسی - حداقل سطح B2 از CEFR - برای اطلاعات بیشتر https://www.gov.uk/government/organisations/uk-visas-and-immigration. زمانی که تکمیل یک برنامه کاربردی برای کارشناسی ارشد، لطفا با استفاده از عملکرد آپلود به ارائه نسخه از موارد زیر: یک مرجع شخصی (ایده آل از یک نهاد کارشناسی که در آن مناسب) در بیانیه ای شخصی علاوه بر این شما خواسته خواهد شد که برای تکمیل یک استماع / مصاحبه. بیشتر اسناد / شواهدی در حمایت از نرم افزار خود را ممکن است در موارد خاص مورد نیاز است. داستان موفقیت های ویژه - کتی دنیس کتی دنیس یک بازیگر مشهور جهان و آهنگ نویسنده است، با شروع زندگی حرفه ای او نوشتن موسیقی خود را، و از رفتن به آهنگ های قلم برای هنرمندان بی شماری در جهان مشهور. پس از ضربه زدن هر دو نمودار ایالات متحده و بریتانیا برای اولین بار به عنوان یک خواننده برای خانه سازنده D اوباش، و سپس با موسیقی خود او، کتی بسیاری از شماره یک بازدید برای امثال کایلی مینوگ ( 'من فقط می تواند شما را دریافت نمی کنند نوشته شده است از سر من ')، بریتنی اسپیرز (' سمی) و کتی پری ( 'من یک دختر') را بوسید. او همچنین دریافت کننده از پنج ساخته Ivor Novello جوایز، و دو جایزه گرمی است. او اخیرا به ICMP در سال 2013، هنگامی که او میزبان کلاس آموزش آهنگسازی بازگشت. مدرس برجسته - تیم Elsenberg تیم یک تولید کننده / ترانه سرا / نوازنده است، در حال حاضر بر روی پروژه های کار در تمام این زمینه ها، و همچنین با گروه خود را، شیرین بیلی پیلگریم. SBP برای یک جایزه عطارد موسیقی در سال 2009 نامزد دریافت جایزه شد، گرفتن مقدار زیادی از پوشش ملی به عنوان "گروه که یک آلبوم در ریخته باغ خود ساخته شده. شیرین بیلی پیلگریم سه آلبوم تحسین منتقدان منتشر کرده اند، با هنرمندان مختلف به عنوان جیمی Cullum، همکار جیوه نامزد ایوان چهار جانبه و درست موسیقی، خواننده مالی Rokia ترائوره، این Futureheads تور، و با چه کسی در رویال آلبرت هال به عنوان بخشی از انجام اعتماد سرطان نوجوان نشان می دهد. تیم همچنین هنرمندان از جمله دیوید سیلویان، کاترین آن دیویس، بت برای ضربه شلاق و استیون ویلسون از Porcupine Tree به ریمیکس کرده است. شرکت نوشته شده مواد با 80 پانک افسانه Toyah، خواننده فولکلور بث اورتون و مارسلا دیترویت؛ در آلبوم توسط دیوید سیلویان، استیو یانسن انجام، مطلع کیپ بپوشید سام داک ورث و دستگاه تنفس اکسیژن کیپ مگس. به کتابخانه های مختلف موسیقی کمک کرد و تشکیل شده برای آگهی ها و تلویزیون. علاوه بر این، تیم به عنوان یک گیتاریست جلسه برای جزیره هنرمند مارتین Grech از طریق سه تورهای کار کرده است. او در حال حاضر در پیگیری به تاج و پیمان کار. [-]

کارشناسی ارشد (mmus) در موسیقی محبوب - گیتار، باس، طبل، صوتی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  August 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

البته شما را تشویق به توسعه بالاترین سطح از مهارت ابزاری از طریق درس های فردی و یادگیری شخصی. همچنین شما می خواهد رهبری و مدیریت موسیقی مهارت های خود را توسعه از طریق پیشرو از گروه، منجر به عملکرد به چالش کشیدن مجموعه اصلی و موجود است. [+]

مرور درس البته شما را تشویق به توسعه بالاترین سطح از مهارت ابزاری از طریق درس های فردی و یادگیری شخصی. همچنین شما می خواهد رهبری و مدیریت موسیقی مهارت های خود را توسعه از طریق پیشرو از گروه، منجر به عملکرد به چالش کشیدن مجموعه اصلی و موجود است. در این دوره، شما ممکن است از گزینه هایی که شامل تحقیق و تفحص از عملکرد یک سنت، استفاده از موسیقی در سلامت و تندرستی، و جنبه های فرهنگی موسیقی را انتخاب کنید. همچنین شما می خواهد بدن قابل توجهی از کار تولید برای رسیتال، همراه با حمایت از تحقیقات که اساس و به اطلاع پروژه نهایی خود را. MMus مینویسد در درجه اول در افرادی که مایل به ادامه تحصیل خود را پس از خود را در یک دوره در سطح درجه متمایز، و یا که تجربه صنعت مقایسه به دست آورد و برای رسیدن به تسلط و حتی بیشتر از ابزار مربوطه خود را متعهد است. جزییات دوره شما را به توسعه مهارت های خود را بیشتر ابزاری، با تمرکز بر رابطه شخصی خود را به ابزار خود را و گسترش توانایی های فنی خود را، و همچنین به عنوان نقش خود را به عنوان یک بازیگر در چارچوب محیط زندگی می کنند و استودیو. این عنصر از برنامه با استفاده از انواع حالت های مطالعه، از جمله یک به یک درس، کلاس های گروه و سخنرانی ها، و همچنین آموزش خصوصی و گروه تحویل داده. این ترکیب یک رویکرد شخصی به مطالعه را قادر می سازد. مهارت های علمی و پژوهشی شما یک پروژه تحقیقاتی قابل توجه است که به تولید یک عملکرد قابل توجه و پایان نامه منجر خواهد شد به انجام برساند. شما چالش کشیده خواهد شد به توسعه انواع مهارت ها و تکنیک ها، و علاوه بر این شما می به دست آوردن و اصلاح مهارت های استدلال مهم است که شما را قادر به بررسی ادبیات کنونی دانشگاهی و خروجی. توسعه حرفه ای یک بخش حیاتی از توسعه حرفه ای خود را بر توانایی خود را به صورت خودگردان، که، در چارچوب این برنامه، شامل به طور موثر درگیر شدن در مطالعه خود به کارگردانی. توانایی شناسایی خود نیاز یادگیری شخصی خود را و پس از آن طراحی و industriously پیاده سازی یک طرح برای نیل به آنها، در حالی که به طور موثر انتخاب و استقرار منابع مناسب، یک مهارت حیاتی است که توسعه یافته، پشتیبانی و به چالش کشیده در طول برنامه است. ویژه مدرس نقطه از ماساچوست، ایالات متحده، کریس یک گیتاریست حرفه ای بسیار با تجربه با تجربه بیش از 20 سال گیتار است. پس از حضور در برکلی در بوستون، او بلافاصله یک تور و ضبط گیتاریست مشغول شد، در حال حرکت به این سواحل در سال 1992. هنرمندان او با آنها کار کرده شامل کارائیب سکا / کالیپسو هنرمند فلش، شامل در ضربه عظیم خود را داغ داغ داغ و همچنین خواهر ا پتک زدن، اودیسه، میک Ronson و فلیکس Pappalardi. اخیرا او چندین آلبوم را ثبت کرده است و با ترانه سرا جب لوی نیکولز انجام شده و همچنان به صورت یک استودیو بسیار شلوغ و نوازنده گیتار زندگی می کنند. کریس یک موسیقیدان استاد است و همیشه بازی می کند با طعم بزرگ است که چرا او خیلی در تقاضا. حقایق کلیدی تجربه یادگیری شخصی شما مجهز با دانش، درک و مهارت برای اشتغال موفق در صنعت موسیقی یک به یک درس ابزاری با معلم خود را انتخاب و نظارت تحقیقات فردی محل لندن فرصت به انجام در کنسرتهایی در سالن لندن و تجربه خود را در صحنه موسیقی فعلی فراهم می کند آموزش با کیفیت بالا توسط پزشکان صنعت گسترده لینک صنعت موسیقی و دسترسی شما را قادر به ساخت آن شبکه همه مهم محیط یادگیری خلاق و الهام بخش شما می توانید در تحقق هویت منحصر به فرد خود را به عنوان یک موسیقیدان تمرکز ترکیبی از عملکرد های پیشرفته با بورس تحصیلی دقیق افزایش خلاقیت و اعتماد به نفس خود را به عنوان یک بازیگر و دانشگاهی یک سال تمام وقت یا دو سال مطالعه پاره وقت شرایط ورود متقاضیان به طور معمول یک مدرک افتخاری خوب تجربه حرفه ای و یا تحقیق (دوم یا اول بالا) یا معادل آن یا مقایسه خواهد شد. این مؤسسه برنامه های کاربردی از پزشکان تاسیس که مشتاق به انجام مطالعه در سطح کارشناسی ارشد هستند، اما ممکن است شرایط مورد نیاز را در اختیار ندارد استقبال می کند. این دانش آموزان ممکن است اعتبار برای مطالعه، قبل و یا تجربه خود را داده است. بینالمللی: شرط زبان انگلیسی - حداقل سطح B2 از CEFR - برای اطلاعات بیشتر https://www.gov.uk/government/organisations/uk-visas-and-immigration. زمانی که تکمیل یک برنامه کاربردی برای کارشناسی ارشد، لطفا با استفاده از عملکرد آپلود به ارائه نسخه از موارد زیر: مرجع شخصی (ایده آل از یک نهاد کارشناسی که در آن مناسب) اظهارات شخصی علاوه بر این شما خواسته خواهد شد که برای تکمیل یک استماع / مصاحبه. بیشتر اسناد / شواهدی در حمایت از نرم افزار خود را ممکن است در موارد خاص مورد نیاز است. [-]

ویدئو ها

ICMP Graduation 2015

What our International students say about us - The Institute of Contemporary Music Performance

Student Life at the Institute - The Institute of Contemporary Music Performance

Chad Smith visits the Institute

The ICMP's Careers Day, 2015