Hult International Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Global Business School Hult فقط یک مدرسه تجاری نیست. این یک شبکه جهانی است که برخی از استعدادهای شغلی آینده نگر را از سراسر جهان آموزش می دهد ، الهام می بخشد و به آن متصل می کند.

آموزش تجاری مرتبط با سطح جهانی

در دنیای امروز ، مرتبط ترین آموزش تجارت یک سطح جهانی است. برنامه های Hult ، از دوره های کارشناسی تا آموزش و پرورش ، برای کمک به دانشجویان و مدیران طراحی می شود که دست اول نیروهای شکل دهنده تجارت بین المللی را تجربه کرده و به آنها مهارت و دانش لازم را برای رهبری در این محیط به طور فزاینده و پیچیده ارائه دهند.

جامعه جهانی

یاد بگیرید برای رهبری در جامعه جهانی تجربه Hult در مورد تبدیل شدن به بخشی از یک جامعه علمی الهام بخش است که باعث جسارت ، کنجکاوی و مقاومت لازم برای رهبر تجارت جهانی می شود. در این شرایط دانشگاهی است که ما دانشجویان و مدیران خود را به چالش می کشیم که نه تنها رهبران مشاغل بلکه رهبران جهان شوند. انتخاب کدام یک از دانشگاه های ما سفر خود را در آن آغاز می کنید ، تازه شروع کار ماجراجویی جهانی در حال تغییر است.

شبکه جهانی دانشگاه

Hult دارای هفت پردیس پردیس در قلب برخی از بازارهای تأثیرگذار جهان است.

  • بوستون
  • سانفرانسیسکو
  • لندن
  • دبی
  • شانگهای
  • نیویورک
  • املاک اشریج - انگلیس

شبکه جهانی پردیس ما به دانشجویان و مدیران امکان دسترسی به یک جامعه واقعاً جهانی را می دهد. این امکان را به شما می دهد تا در محیط های شغلی کاملاً متنوع مطالعه و تجربه کنید ، افراد جالبی را از سرتاسر جهان جذب می کنید و به ما امکان می دهد تا در هر کجا که وجود داشته باشد به بهترین تخصص در صنعت و دانشکده بپردازیم.

یادگیری تجربی

آوردن مفاهیم اساسی تجارت جهانی به واسطه تمرین در دنیای واقعی ، سنگ بنای کلیه برنامه های ما است. ما معتقدیم افراد با انجام این کار بهتر می آموزند ، بنابراین برنامه های درسی دانشگاهی تهیه کرده ایم که نشان دهنده تعهد ما به این عقیده است. تکنیک های ما شامل پروژه های مشاوره در دنیای واقعی ، شبیه سازی زنده با بازیگران ، درک مدیریت ریسک با بازیکنان حرفه ای پوکر ، تمرین تصمیم گیری گروهی با رقابت در برابر سایر تیم های دانش آموزان در سناریوهای دنیای واقعی و توسعه کار گروهی و مهارت های رهبری از طریق چالش برانگیز در فعالیتهای فضای باز ، مانند قایقرانی در فضای باز

global campus

مورد اعتماد شرکتهای جهانی است

برنامه های ما مبتنی بر کاوش ، درک و حل مسائلی است که هر روز توسط شرکت های معتبر بین المللی در جهان روبرو می شوند. بسیاری از شرکتها ، سازمانها و سازمانهای غیردولتی معتبر بین المللی در جهان برای کمک به حل چالشهای پیچیده تجاری و درک بهتر چگونگی به دست آوردن استعدادهای کلیدی مدیریتی خود ، به آموزش و پرورش اجرایی Hult می روند. این درگیری عمیق با مشتریان ، هم تحقیقات ما را آگاه می کند و هم در طراحی برنامه های دانشگاهی ما تأثیر می گذارد ، و به ما کمک می کند تا مناسب ترین و فعلی آموزش های تجاری موجود را ارائه دهیم

دانشکده جهانی

دانشکده های مشهور بین المللی Hult در درجه اول غرور و افتخار خود را به تدریس نشان می دهند. بسیاری از آنها در دنیای واقعی به موفقیت چشمگیری دست یافته اند ، به این معنی که آنچه و چگونه آنها می آموزند تا حد زیادی تحت تأثیر تجربه آنها به عنوان مدیران شرکت ها ، صاحبان مشاغل ، مخترعین و کارآفرینان است. اساتید ما از بیش از 45 کشور مختلف آمده اند و در همه قاره ها به طور جمعی تدریس می کنند - موضوعاتی که آنها می آموزند توسط انترناسیونالیسم آنها بسیار افزایش می یابد.

تحقیقات جهانی

تحقیقات ما روی موضوعاتی متمرکز است که مهمترین آنها در ذهن رهبران تجارت جهانی است - روندهایی که در حال شکل دادن به فضای کسب و کار در آینده است و چگونگی واکنش شرکت ها به آن نیاز دارد. اینها شامل تحقیقات طولانی مدت در مورد رهبری ، پایداری ، بازارهای نوظهور و اختلال در فن آوری است. تفکری که از تحقیقات ما ناشی می شود ، به سرعت به رویه هایی تغییر می یابد که پایه و اساس همه برنامه های ماست - به افراد کمک می کند تا در بالاترین سطح انجام شوند.

دانشجویان جهانی

بسیاری از مدارس تجاری ادعا می کنند جهانی هستند ، اما کلاسهای درس ما واقعاً آن را اثبات می کنند. دانشگاه های ما خانه را به تنوع فوق العاده ای از فرهنگ ها، ایده ها، و پس زمینه - Hult دانش آموزان نمایندگی بیش از 120 ملیت ها و صحبت بیش از 100 زبان.

چشم اندازهای مختلف

تنوع در کلاس و همکاری متقابل فرهنگی بخشی اساسی از تجربه Hult است. در حقیقت ، بسیاری از دانشجویان ما می گویند که آنها به همان اندازه که از اساتیدشان انجام می دادند ، از همکلاسی های خود آموخته اند. با هم ، شما نه تنها تجربیات خود را به اشتراک می گذارید ، بلکه به یکدیگر یاد خواهید داد که همه مردم جهان را از زوایای مختلف می بینند. شما یاد می گیرید که به صورت دیپلماتیک از دیدگاههای متنوعی حرکت کنید ، پویایی فرهنگی مؤثر در تجارت جهانی و چگونگی حل مشکلات را بطور مشترک بفهمید.

یک شبکه قوی

امروز ، 16،000 فارغ التحصیلان Hult در 156 کشور جهان پخش شده اند و 100،000 مدیر از طریق برنامه های آموزشی اجرایی اشگری ما گذر کرده اند. این شبکه در هر کشور اصلی جهان ، تماس های تجاری فارغ التحصیلان Hult می دهد. global network

تأثیر جهانی

در Hult ، ما اعتقاد داریم که تجارت توانایی تغییر زندگی بهتر را دارد. ما بسیار افتخار می کنیم که بذر آنچه به بزرگترین مسابقه کارآفرینی دانشجویی در جهان تبدیل شده است در مدرسه ما کاشته شد.

تبدیل ایده ها به عمل

تیم های دانشجویی از سراسر جهان که توسط یک دانش آموز Hult ، تأمین شده توسط خانواده Hult تأسیس شده و با همکاری رئیس جمهور پیشین ایالات متحده اداره می شوند ، برای بدست آوردن یک میلیون دلار سرمایه گذاری در استارتاپ های خود با یکدیگر رقابت می کنند. چالش خاص از سال به سال متفاوت است ، اما همه آنها بر بهبود زندگی برخی از فقیرترین مردم جهان متمرکز شده اند. در سال 2015 ، تیم های دانشجویی برای ساخت شرکت های اجتماعی پایدار و مقیاس پذیر ، راه حل های مبتکرانه را برای پرداختن به آموزش های خردسالی در زاغه های شهری ابداع کردند. بیش از 20،000 درخواست دریافت شد ، شش تیم آن را به فینال جهانی در نیویورک رساندند ، و ما مفتخریم اعلام کنیم که 5 نفر از آن تیم ها ، از جمله برندگان ، سرمایه گذاری خارجی دریافت کرده اند تا به ایده های خود در مرحله بعدی برسند.

مکان ها

لندن

Hult International Business School - Postgraduate Campus

Address
London - Postgraduate Campus
37-38 John Street

WC1N 2AT لندن, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 20 7636 5667

کمبریج

Hult International Business School - Boston Campus

Address
Hult International Business School
Boston Campus
1 Education Street

02141 کمبریج, ماساچوست, آمریکا
تلفن
+1 617-746-1990

سانفرانسیسکو

Hult International Business School - San Francisco Campus

Address
Hult International Business School
San Francisco Campus
1355 Sansome Street

94133 سانفرانسیسکو, کالیفرنیا, آمریکا
تلفن
+1 415-869-2900

دبی

Hult International Business School - Dubai Campus

Address
Dubai Campus Dubai Internet City PO Box 502988, U.A.E.
دبی, دبی, امارات متحده عربی
تلفن
+971 4 427 5800

شانگهای

Hult International Business School - Shanghai Campus

Address
Huaxin Haixin Building (Jinlin Haixin)
666 Fuzhou Road,

شانگهای, شانگهای, چین
تلفن
+852 2111 2399

لندن

Hult International Business School - Undergraduate Campus

Address
London - Undergraduate Campus
33 Commercial Road

E1 1LD لندن, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 20 7636 5667

نیویورک

Hult New York - Rotation Center

Address
New York Rotation Center
Hult Staff, Room 901
41 Cooper Square

10003 نیویورک, نیویورک, آمریکا
تلفن
+1 (212) 353-4360

اعتیار سنجی ها