Hult International Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

نگران برنامه های مطالعاتی خود برای این پاییز هستید؟ ما برنامه ها و فرآیندهای خود را تطبیق داده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که ، بدون توجه به آنچه ، می توانید با آموزش خود پیش بروید. شما می توانید تمام جزئیات را در وعده مطالعه Hult پیدا کنید.

رویکرد پیشگامانه Hult شما را با مهارت های کارآفرینی توانمند می کند تا از روز اول تأثیر بگذارد. شما در مورد جهان خواهید آموخت ، زیرا جهانی سازی باعث شده جهان بیش از گذشته به هم پیوسته باشد. شما در مورد آینده خواهید آموخت ، زیرا فناوری در حال تغییر است و پایداری آن ضروری است. شما در مورد خود خواهید آموخت ، زیرا شما باید به طور مداوم سازگار شوید تا در طول حرفه خود در ارتباط باشید.

فارغ التحصیل شدن در یک شبکه جهانی

با همکاری با دانشجویان از سراسر جهان ، یک شبکه بین المللی بسازید. دانشجویان ما بیش از 160 ملیت را تشکیل می دهند و بیش از 100 زبان صحبت می کنند. شما هرگز نمی دانید مخاطب بعدی شما ، سرمایه گذار یا سرمایه گذاری تجاری شما از کجا خواهد آمد.

تقاضا با شرکتهای پیشرو

کارفرمایان فارغ التحصیلان فارغ التحصیلان Hult به دلیل نگرش کارآفرینی ، کنجکاوی و چشم انداز بین المللی خود استخدام می کنند. ما در کمک به دانشجویان بین المللی برای یافتن مشاغل بین المللی تخصص داریم. سال گذشته ، فارغ التحصیلان Hult از برنامه های تحصیلات تکمیلی ما 825 شرکت در بیش از 60 کشور جهان پیشنهادات شغلی را پذیرفتند.

آینده یادگیری مادام العمر است

تغییر هرگز متوقف نمی شود ، بنابراین یادگیری کسب و کار شما نیز نباید باشد. ما به شما توانمند می شویم که با در نظر گرفتن انتخابی تکمیلی در هر سال برای بقیه زندگی ، بتوانید با روندهای نوظهور به روز باشید.

تئوری را عملی کنید

در Hult ، ما اعتقاد داریم که شما با انجام بهترین کارها یاد می گیرید. به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از مطالعات خود ، فرصت های مختلفی برای استفاده از دانش و مهارت های خود با کار در تیم ها برای حل مشکلات دنیای واقعی خواهید داشت.

Hult Masters Students" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/133563_Hult_SF_Campbell_Brewer_Day1_2017-3296_min.jpg" alt="Hult Masters Students" data-json="{"author":"","author_url":"","source":""}" />

جامعه جهانی

وقتی به Hult می آیید به یک جامعه دانشجویی نزدیک و گرامی با تنوع بی نظیر خواهید پیوست. بیاموزید چه عواملی باعث می شود فرهنگ های دیگر ، دیدگاه بین المللی در مورد تجارت داشته باشند ، و در تمام دنیا با دوستان و مخاطبین فارغ التحصیل شوید.

توسعه شغلی

برای شرکت در شبکه های جهانی و شرکت های نوپا هیجان انگیز در برنامه های شغلی دانشگاه خود آماده شوید. مشاور شغلی شخصی شما را در سفر به خودی خود به سمت کار فارغ التحصیلان راهنمایی می کند و از شما در توسعه ابزار و مهارت های لازم برای فرود آن پشتیبانی می کند.

در Hult ، مشاوران شغلی شما سالها تجربه در کمک به دانشجویان بین المللی برای یافتن شغل دارند. آنها به شما كمك می كنند كه خود را در بازار جهانی قرار دهید و به شما در مورد راهكارهای ورود برای مکان و صنعت ایده آل خود توصیه كنند.

دانشکده جهانی

مدیران شرکتها ، کارآفرینان و محققان - اساتید Hult به دلیل تمایل به ایجاد و تدریس اصولی که بازتاب دهنده پایه و اساس و موفقیت در کسب و کار است ، در سطح بین المللی مشهور هستند.

Hult فارغ التحصیلان

سفر Hult شما مدتها بعد از فارغ التحصیلی ادامه دارد. شما به عنوان عضوی از انجمن فارغ التحصیلان Hult ، به شبکه جهانی فارغ التحصیلان ، فرصت های یادگیری مادام العمر و روش های زیادی برای ارتباط با فارغ التحصیلان و فرصت های شغلی در سراسر جهان دسترسی دارید. انجمن فارغ التحصیلان بیش از 23،000 فارغ التحصیل در بیش از 170 کشور در سراسر جهان دارد.

اعتباربخشی

Hult توسط سه نهاد معتبر بین المللی اعتبار کسب و کار آموزش و پرورش شناخته می شود: انجمن پیشرفت دانشکده های تجاری دانشگاهی (AACSB International) ، انجمن MBAs (AMBA) و EQUIS (سیستم بهبود کیفیت اروپا). ما اولین و تنها آموزشگاه تجارت در ایالات متحده هستیم که به این اعتبارنامه سه گانه ، که فقط یک درصد از مدارس تجاری در سراسر جهان برگزار می کنند ، رسیده ایم.

مکان ها

لندن

Hult International Business School - Postgraduate Campus

Address
London - Postgraduate Campus
37-38 John Street

WC1N 2AT لندن, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 20 7636 5667

کمبریج

Hult International Business School - Boston Campus

Address
Hult International Business School
Boston Campus
1 Education Street

02141 کمبریج, ماساچوست, آمریکا
تلفن
+1 617-746-1990

سانفرانسیسکو

Hult International Business School - San Francisco Campus

Address
Hult International Business School
San Francisco Campus
1355 Sansome Street

94133 سانفرانسیسکو, کالیفرنیا, آمریکا
تلفن
+1 415-869-2900

دبی

Hult International Business School - Dubai Campus

Address
Dubai Campus Dubai Internet City PO Box 502988, U.A.E.
دبی, دبی, امارات متحده عربی
تلفن
+971 4 427 5800

شانگهای

Hult International Business School - Shanghai Campus

Address
4F, Hua Xin Hai Xin Building No.666 Fuzhou Road, Huangpu District, Shanghai
200001 شانگهای, شانگهای, چین
تلفن
+852 2111 2399

نیویورک

Hult New York - Rotation Center

Address
New York Rotation Center
Hult Staff, Room 901
41 Cooper Square

10003 نیویورک, نیویورک, آمریکا
تلفن
+1 (212) 353-4360

اعتیار سنجی ها