توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Greenwich School of Management مستقل نیست و مستقل است. این مدرسه یک موسسه آموزشی تخصصی است که برنامه های تحصیلی را در زمینه مدیریت کسب و کار و زمینه های شناخته شده و همچنین جوایز مختلف سازمان های حرفه ای ارائه می دهد.

مدرسه در سال 1973 تاسیس شده است که بیش از 20،000 فارغ التحصیل موفق داشته است، که بسیاری از آنها دارای مقام های مدیریت کلیدی در صنعت و بخش عمومی در سراسر جهان هستند. بسیاری از دانش آموزان مدرسه پس از موفقیت در برنامه های خود در Greenwich School of Management به مطالعات و تحقیقات بیشتر در بخش دانشگاه ادامه می دهند.

در حال حاضر بیش از 900 دانش آموز در مدرسه ثبت نام کرده اند. تقریبا 40 درصد دانش آموزان از کشورهای انگلستان یا اتحادیه اروپا هستند. این باقی مانده بیش از 60 ملیت در سراسر جهان را نشان می دهد. برنامه های روزانه روزانه به ویژه دانشجویان بین المللی محبوب هستند، در حالی که گزینه های مطالعه شبانه و اجرایی آخر هفته انتخاب های ترجیحی دانشجویان مبتنی بر خانه هستند. مدرسه از ترکیب متفاوتی از تجربیات، ملیت ها و فرهنگ ها متولد شده است.

مدرسه برنامه های تحصیلی معتبر ارائه می دهد که شامل مدرک کارشناسی (Hons)، MBA و درجه کارشناسی ارشد از طریق مشارکت با موسسات مانند دانشگاه پلیموث، دانشگاه ویلز و دانشگاه Northwood در ایالات متحده آمریکا است.

این مدرسه اخیرا تحت نظارت دوره ای قرار گرفته است که تحت راهنمایی های تضمین کیفیت (QAA) انجام می شود. این بررسی موفقیتی برجسته بود و تعهد مدرسه به تضمین کیفیت را نشان داد.

این مدرسه در تاریخ گرینویچ واقع شده است و ساختمان زیبایی از هنر با ساختمان برجستگی 180 فوت دارد. مدرسه خود را در محیط شخصی، محکم، محتاطانه و دوستانه خود بالا می برد. در روز، مدرسه ترکیبی از دانش آموزان بین المللی و خانه در حالی که کلاس های شبانه جذب مدیران محلی شهر لندن است. دانش آموزان تعطیلات آخر هفته و دانشجویان اجرایی بالا هستند یا ردیاب های سریع برای پست های مدیریتی بالا.

این مدرسه به اندازه کافی کوچک است تا کارکنان بتوانند همه دانش آموزان را به طور شخصی بشناسند و این امر فضایی صمیمی را جلب می کند. کارکنان مراقب و پاسخگو هستند و دانش آموزان بسیار از جامعه مدرسه احساس می کنند. شهر گرینویچ تاریخی است و احساس همدلی به آن می کند، با کتابفروشی ها، کافه ها، بازار های عتیقه و پارک سلطنتی در آستانۀ مدرسه.

این مدرسه سه ساله در طول سال مصرف می کند: در فوریه، ژوئن و اکتبر. برنامه های آخر هفته و اجرایی را می توان در هر ماه آغاز کرد.

دانشکده تربیت بدنی عمق دانش آکادمیک را با تجربه عملی مدیریت ادغام می کند. علاوه بر این، هیات علمی در تحقیقات مدیریتی و همچنین پروژه های مشاوره مدیریت مشغول به فعالیت هستند. اعضای هیئت علمی از دانشگاه های همکار مدرسه اغلب به تدریس و توسعه برنامه های گرینویچ کمک می کنند.

بیش از 1000 موفق MBA و حدود 800 فارغ التحصیل BSc (Hons) مدرک خود را در Greenwich School of Management به دست آورده اند.

در طول 30 سال گذشته، Greenwich School of Management به عنوان موسسه ای شناخته شده است که نیازهای دانش آموزان، کارفرمایان و جامعه دانشگاهی گسترده تر را برآورده می کند و دارای شهرتی محسوب می شود که یکی از مدرک های معتبر کسب و کار در لندن است.

اعتباربخشی: Greenwich School of Management توسط شورای اعتباربخشی بریتانیا برای تحصیلات تکمیلی مستقل و عالی تأیید شده است.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Greenwich School of Management

یکی از نقاط قوت برنامه های MBA ما به تنوع تجارب و سوابق اعضای برنامه است. ... [+]

در سال های اخیر تبدیل شده است درجه MBA کیفیت آکادمیک قبل از هر چیز برای مدیران. دانشگاهیان و صنعتگران به طور یکسان ارزش درجه در حال توسعه کارکنان را برای چالش های محیط کسب و کار به سرعت در حال تغییر به رسمیت شناخته اند. تحقیقات نشان داده است که این جایزه را از MBA توسعه شخصی از مدیران، و همچنین با بهره حرفه ای خود و زندگی حرفه ای کمک می کند.

یکی از نقاط قوت برنامه های MBA ما به تنوع تجارب و سوابق اعضای برنامه است. طیف وسیعی از مهارت های عملکردی، حرفه ای و حرفه ای و دانش است که شرکت کنندگان به برنامه اجازه می دهد تا به ارمغان بیاورد دانشکده سخنرانی به آزمون مفاهیم نظری برابر یک پس زمینه غنی از چشم انداز فردی و سازمانی. ... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
تمام وقت
پاره وقت
12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

Greenwich School of Management

هدف از این برنامه کارشناسی ارشد به تجهیز دانش آموزان با مهارت های مرتبط، درک و مهارت ها در مدیریت بازاریابی با افزایش دانش اعضای برنامه سازمان و ساختار کسب و کار و تعامل ... [+]

هدف از این برنامه کارشناسی ارشد به تجهیز دانش آموزان با مهارت های مرتبط، درک و مهارت ها در مدیریت بازاریابی با افزایش دانش اعضای برنامه سازمان و ساختار کسب و کار و تعامل آن با محیط زیست است. این برنامه اعضای برنامه را تشویق می کند به درخواست طیف وسیعی از دیدگاه های کسب و کار به شناسایی و حل مشکلات کسب و کار و برای کشف ماهیت میان رشته ای از کسب و کار. اعضای برنامه توسعه طیف وسیعی از مهارت های فکری و شخصی مربوط به فرصتهای شغلی در مدیریت کسب و کار و، در نتیجه، قادر به انطباق با، درک و کنار آمدن با سرعت تغییر در جهان به طور فزاینده به چالش کشیدن از مدیریت کسب و کار.... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
تمام وقت
پاره وقت
12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Greenwich School of Management

برنامه های کارشناسی ارشد ارائه یک مطالعه گسترده پیشرفته از سازمان ها، مدیریت آنها، و محیط زیست عامل خود. ... [+]

کارشناسی ارشد رشته علوم در مدرسه گرینویچ مدیریت اعضای برنامه که درجه اول خوب (نه لزوما در مدیریت)، و که تجربه کمی و یا بدون مدیریت با یک برنامه علمی دقیق است که آنها را برای مدیریت و رهبری نقش در آماده خواهد فراهم می کند برنامه های organizations.The کارشناسی ارشد ارائه یک مطالعه گسترده پیشرفته از سازمان ها، مدیریت آنها، و محیط زیست عامل خود. آنها برای فارغ التحصیلان در کسب و کار و یا غیر کسب و کار گرا افراد بدون سابقه مدیریتی قبلی طراحی شده است.... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
تمام وقت
پاره وقت
12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی