توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه گلاسگو Caledonian یک دانشگاه متمایز، فراگیر و پیشرو است که متعهد به انجام مأموریت اجتماعی خود برای ارتقای منافع مشترک است. ما تبدیل به یک مرکز بین المللی برتری در آموزش عالی، ارتقاء قابلیت های استخدام و شهروندی جهانی در فارغ التحصیلان ما شده ایم. ما برای حمایت و تعهد خود به تجربه دانشجویی برنده جایزه می شویم، در حالی که تحولات را از طریق تحقیقات جهانی در زمینه های قدرتمندی ارائه می دهیم. ما سنت افزایش دسترسی به تحصیلات عالی برای افراد با استعداد را صرف نظر از زمینه های آنها داریم و سرمایه فکری و اجتماعی ما را برای نفع جامعه هایی که در اسکاتلند و بین المللی خدمت می کنیم، اهرمی می کنیم.

دانشگاه Glasgow Caledonian (GCU) یک دانشگاه پر جنب و جوش، نوآورانه و چند برنده برای سود مشترک است.

ما قصد داریم به جامعه کمک کنیم به طریقی که در درون آن قرار دارد و فراتر از نقش سنتی دانشگاه است. GCU برای تعهد مشترک مشترک به زندگی و تحویل دانش آموزان و کارکنان در سراسر مدارس و ادارات علمی است.

به Glasgow School for Business and Society خوش آمدید

ما بر روی ایده ها، نوآوری ها و اهمیت مسئولیت اجتماعی اهمیت می دهیم. دانش آموزان برای کسب دانش و تجربیات ما به منظور ارتقاء شغلی و آرمان های شخصی ما می آیند. شرکای خارجی ما برای پیدا کردن آخرین تفکر مبتنی بر تحقیق و دسترسی به استعداد دانش آموزان ما به ما می آیند.

مسئولیت و پایداری شرکت نگرانی های اساسی برای هر سازمان است. Glasgow School for Business and Society سعی دارد ضمن ارائه منافع اجتماعی به جوامع محلی و جهانی ، چالش های پیچیده اقتصاد جهانی را برطرف کند.

شهروندی جهانی، رهبری مسئولیت پذیر، کارآفرینی و عدالت اجتماعی، هسته اصلی تدریس، تحقیق و فعالیت های مشارکت عمومی ما است.

پرتفوی متشکل از تحقیقاتی ما، فرصت های عالی تحصیلی و عالی در گلاسکو، لندن و نیویورک ارائه می دهد. برنامه های ما توسط اعتبارات حرفه ای و علمی تایید شده است که تایید می کند که واجد شرایط بودن شما در میان بهترین ها در جهان است.

مسئولیت و پایداری شرکت اکنون نگرانی های اساسی برای هر سازمان است. ما به عنوان یک دانشگاه برای امور مشترک ، ما نقش اساسی در تحول جهانی آموزش مدیریت کسب و کار داریم. ما در تلاش هستیم ضمن تحویل منافع اجتماعی به جوامع محلی و جهانی ، به چالش های پیچیده اقتصاد جهانی در قرن بیست و یکم بپردازیم.

ما به خصوص خوشحالیم که موفقیت ما در جلب اخلاق ، مسئولیت پذیری و پایداری در کلیه جنبه های زندگی در Glasgow School for Business and Society از طریق عضویت ما در ASHOKA U ، سازمان ملل متحد جهانی جمع و جور و PRME ، و همچنین ابتکارات محلی مانند WRAP و تجارت در جامعه.

ما همچنین اولین دانشگاه اسکاتلند شده ایم که به شبکه معتبر جهانی EPAS پیوسته است. من از این شناخت از تجربه یادگیری و تدریس با کیفیت بالا که دانش آموختگان ما را با مهارت و دانش برای موفقیت در بازار جهانی مجهز می کند ، استقبال می کنم. اعتباربخشی EPAS نشانگر تعهد نهادی گسترده تر برای استفاده از بالاترین معیارهای بین المللی برای اثبات کیفیت ارائه ما است. این اطمینان اطمینان به کارمندان ، دانشجویان ، دانشجویان و شرکای دانشگاهی ما می دهد که ما یک دانشگاه جهانی هستیم که در جامعه محلی ما تعبیه شده است.

ما کارکنان و دانشجویان خود را به عنوان یادگیرنده های مهم و مستقل ، تبدیل شدن به رهبران مسئول و کمک های مثبت به تجارت و جامعه به چالش می کشیم. ما از شما دعوت می کنیم تا در تعهدات خود برای منافع مشترک به ما بپیوندید.

وابستگی حرفه ای

Glasgow School for Business and Society سابقه ای قوی در همکاری با کار با ارگانهای حرفه ای دارد که اطمینان می دهد دوره های ما به نیازهای متغیر بازار کار مرتبط است.

وابستگی های حرفه ای ما نه تنها دانشجویان ما را با پیشرفت های جدید در کسب و کار حفظ می کنند، بلکه به افراد فارغ التحصیل ما کمک می کند که در جستجوی اشتغال باشند و در بعضی موارد وضعیت ویژه ای را در دوره فارغ التحصیلی ارائه دهند.

نمونه هایی از سازمان های حرفه ای که GSBS مرتبط با آنها است عبارتند از:

 • AACSB
 • ABS (انجمن مدارس کسب و کار)
 • کسب و کار در جامعه
 • CEEMAN
 • EFMD (بنیاد اروپایی توسعه مدیریت)
 • ESRC (شورای تحقیقات اقتصادی و اجتماعی)
 • ابتکار PRME سازمان ملل متحد (اصول مدیریت آموزش مسئولیت پذیر)
 • مرکز آموزش تایید شده طلا برای ACCA
 • مرکز آموزش تأیید شده برای موسسه ممتاز ان شاء ان و انکشاف (CIPD)
 • مرکز عالی با موسسه ممتاز موسسات اوراق بهادار و سرمایه گذاری (CISI)

ما برنامه ها و ماژول های معتبر ارائه شده توسط:

 • ACCA (انجمن حسابداران رسمی مجاز)
 • شورای آموزش روزنامه نگاری پخش (BJTC)
 • بانکدار مجاز
 • موسسه حقوقی
 • موسسه ملي حمل و نقل و حمل و نقل (CILT)
 • موسسه بازاریابی مجازی (CIM)
 • موسسه ممتاز موسسات و منابع انسانی (CIPD)
 • موسسه معتبر خرید و فروش (CIPS)
 • موسسه بیمه اجرایی (CII)
 • موسسه مدیریت اجرایی (CMI)
 • CIMA (موسسه معتبر حسابداران مدیریت)
 • EPAS (برنامه اعتباربخشی برنامه توسعه برنامه مدیریت)
 • ICAEW (موسسه حسابداران مجاز در انگلستان و ولز)
 • ICAS (موسسه حسابداران رسمی اسکاتلند)
 • موسسه بهداشت حرفه ای (IOSH)
 • موسسه مدیریت عملیات (IOM)
 • موسسه مدیریت ریسک (IRM)
 • IOR (موسسه ریسک عملیاتی)
 • انجمن حقوقی اسکاتلند
 • شورای ملی آموزش روزنامه نگاران (NTCJ)
 • انجمن روانشناسی بریتانیا
 • SHRM (انجمن آمریکایی HRM)
 • موسسه مهمانداری (IHA)
 • موسسه مسافرتی و گردشگری (ITT)
 • انجمن گردشگری (TS)
 • موسسه مدیریت گردشگری (TMI)

گروه های ما

قانون، اقتصاد، حسابداری

گروه ما دانش آموزان را با منافع و تخصص در قانون، ریسک، اقتصاد، حسابداری و مالی به ارمغان می آورد. ما خود را در ارتباطات نزدیک با سازمان های تجاری از جمله سازمان های غیر انتفاعی و سازمان های حرفه ای که تعدادی از برنامه های ما را تأیید کرده اند، قدردانی میکنیم.

گروه مدیریت بازرگانی

بخش ما بر استفاده مدرن و نوآورانه از روش ها و تکنیک های مدیریت، منابع و فرایندها برای ارتقاء و توسعه سازمان ها در بخش خصوصی و دولتی در یک بازار جهانی بسیار رقابتی متمرکز است.

گروه علوم اجتماعی، رسانه ها و روزنامه نگاری

این گروه با بیش از پنجاه کارمند اداره می کند، هر دو فرهنگ تحقیق قوی و تعهد به آموزش تعالی است. آخرین ارزیابی بین المللی عالی و جهانی در زمینه های مختلف در آخرین ارزیابی تمرینات ارزیابی شده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

GCU - Glasgow School for Business and Society

روزنامه نگاری مجله چند رسانه ای مدرک کارشناسی ارشد روزنامه نگاری اسکاتلند است. این NCTJ است ... [+]

اعتباردهی شده توسط: BJTC NCTJ

پیوستن به یک تلاش جهانی برای اطلاع رسانی و ارتباط مردم در سراسر جهان از طریق برنامه کارشناسی ارشد مدرن خبرنگاری اسکاتلند - روزنامه نگاری مجله چند رسانه ای GCU. GCU تنها مدرک کارشناسی ارشد روزنامه نگاری در اسکاتلند را ارائه می دهد که توسط هر دو سازمان اصلی آموزش حرفه ای انگلستان تأیید شده است: شورای ملی آموزش روزنامه نگاران و شورای آموزش روزنامه نگاری پخش.

مجله چند رسانه ای چند رسانه ای دارای بیش از 75 درصد میزان اشتغال، قرار دادن در سازمان های رسانه ای از جمله بی بی سی، STV و هرالد... [-]

بریتانیا گلاسکو
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
GCU - Glasgow School for Business and Society

با داشتن مجموعه ای از کمیسیون ها و فرصت های خلاقانه، تلویزیون در جایی است که اکثر فیلمنامه نویسان کار می کنند. توسط نویسندگان حرفه ای تدریس می شود، شما بر روی اسکریپت های ... [+]

آموزش، ارتباطات و تجربیات لازم برای ساختن علامت خود در تلویزیون را دریافت کنید. GCU اعلام کرده است که با تکالیف خلاقانه تایید موافقت نامه، داستانی مجله تلویزیونی GCU تنها برنامه استاد تمام وقت است که تمرکز صرفا بر روی اسکریپت برای انگلستان است.

برنامه ما با همکاری نزدیک با صنعت برای به حداکثر رساندن فرصت های اشتغال، برنامه ما به شما طیف گسترده ای از تجارب صنعت ارائه می دهد و از شما در توسعه درام و کمدی اصلی خود کمک می کند.... [-]

بریتانیا گلاسکو
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

GCU - Glasgow School for Business and Society

حسابداری، امور مالی و مقررات کارشناسی ارشد نیازهای کسب و کار فعلی را با آخرین تفکر، نظریه ها و تمرینات دانشگاهی ترکیب می کند و اطمینان حاصل می کند که مهارت های پیشرفته ای ... [+]

امروزه بازار مالی، تکنولوژیکی و به طور فزاینده رقابتی، تقریبا غیر قابل تشخیص است از پنج سال پیش. مدیران و متخصصان امور مالی نیاز به اعمال همان دانش عمیق و مهارت شناخته شده را به تعداد در حال رشد، تعداد زیادی از محصولات، مقررات و فن آوری است.

در حالیکه فن آوری های جدید همچنان ظهور می کنند و مقررات و مقررات تغییر می کنند، اکنون بیش از هر زمان دیگری، مهارت های متمرکز بر دیجیتال و اعتماد به نفس مورد نیاز است. حسابداری، مالی و مقرراتی از دانشگاه گلاسکو Caledonian شما را با اعتماد به نفس و بینش به مهارت های موجود خود را بیشتر در سازمان خود و یا از طریق تحصیلات دانشگاهی بیشتر.... [-]

بریتانیا گلاسکو
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
GCU - Glasgow School for Business and Society

بدست آوردن دانش عملی ... [+]

برای پیگیری تغییرات مداوم در بخش خدمات مالی، مقررات بانکی و مدیریت ریسک عملیات بانکی، تقاضای روزافزونی برای کارکنان برای پیشبرد این تغییرات وجود دارد.

ما با سازمان های خدمات مالی پیشرو همکاری می کنیم تا ماژول های پیشرفته ما را حفظ و اطمینان حاصل کنیم که با تصمیم گیری برای مطالعه این برنامه، اعتماد به نفس برای استفاده از این اطلاعات تازه یاد گرفته شده در صنعت را تضمین می کنید.

دانش و مهارتهای خود را در زمینه عملیات بانکی داخلی و بین المللی و مدیریت ریسک با یادگیری از تیم آموزش متفاوتی ترویج و گسترش دهید. آنها طیف گسترده ای از تجربه ها را از تخصص های علمی به صنعت در بخش های عمومی و خصوصی اعمال می کنند. ما در هنگام توسعه برنامه های خود با شرکای کلیدی صنعت کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که شما در زمینه های مرتبط در این زمینه تمرکز می کنید. مؤسسه اعتباری و سرمایه گذاری مجاز، ادارۀ مالی، بانک انگلستان و بانک بین المللی پرداخت همه نیاز به اندازه گیری و مدیریت ریسک کارآمد را در بانک ها دارد. ما همچنین با برخی از موسسات مالی مهم همکاری کردیم تا برنامه را تأیید کنیم و دانشجویان را در مشاغل حرفه ای قرار دهیم، از جمله مورگان استنلی و بانک سلطنتی اسکاتلند.... [-]

بریتانیا گلاسکو
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
GCU - Glasgow School for Business and Society

بازاریابی شفاف، جهانی و تکنولوژی مبتنی بر چک لیست هر سازمان برای موفقیت است و تمرینکنندگان ارشد بازاری به مهارتهای جدید نیاز دارند تا بتوانند در محیطهای به طور فزاینده رق ... [+]

بازاریابی شفاف، جهانی و تکنولوژی مبتنی بر چک لیست هر سازمان برای موفقیت است و تمرینکنندگان ارشد بازاری به مهارتهای جدید نیاز دارند تا بتوانند در محیطهای به طور فزاینده رقابتی عرضه کنند.

ما به اهمیت تبدیل شدن تصمیم گیرندگان مسئول در کسب و کار اعتقاد داریم. در دانشگاه گلاسکو Caledonian شما دانش و تجربه خود را از مفاهیم پایداری، رهبری اخلاقی و مسئولیت اجتماعی، که می تواند تغییرات مثبت در دنیای بازاریابی جهانی را ایجاد کند، توسعه می دهد.... [-]

بریتانیا گلاسکو
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
GCU - Glasgow School for Business and Society

اعتبار شده توسط EPAS ... [+]

صنعت مد جهانی بیش از دو تریلیون دلار ارزش دارد و نشان دهنده یکی از بزرگترین اقتصادهای جهان است. * با رشد پیشرفت های دیجیتال و قدرت مصرفی، جهان مد جهان در بازار استراتژی های شفاف، اخلاقی و مبتنی بر مشتری قرار دارد .

پاسخگوی فراخوان برای فارغ التحصیلان متخصص با رشته های مد و بازاریابی، مدرک بازاریابی مدرن بین المللی در صنعت مجددا توسعه یافته است تا تخصص عملی و فنی شما را در رقابت و رشد در این صنعت پویا به ارمغان بیاورد.... [-]

بریتانیا گلاسکو
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
GCU - Glasgow School for Business and Society

با استاد امور مالی و کسب و کار اجتماعی، می توانید بخشی از تغییر اجتماعی واقعی باشید. در حال حاضر یک مدل اثبات شده برای کمک به مردم در فقر در اقتصادهای در حال توسعه، کمک م ... [+]

کارشناسی ارشد اجتماعی و Microfinance در GCU اولین نوع خود در جهان است.

کسب و کار اجتماعی، یک کسب و کار مبتنی بر علت است که هدف آن بر روی مردم یا سیاره تاثیر می گذارد، نه برای انباشتن سود به سهامداران و سرمایه گذاران. در حالی که مزایای یک دنیای اجتماعی سازگار به خوبی ثبت شده است، هر سفر کسب و کار اجتماعی منحصر به فرد است و تاثیر تأمین مالی خرد در حال ظهور است.

این کار را بیشتر توسعه داده است، کارشناسی ارشد اجتماعی و مالی Microcredit از دانشگاه کالدونی کالجونو خانه خود را با مرکز یونوس برای کسب و کار اجتماعی و بهداشت - مرکز تحقیقاتی جهانی GCU به اشتراک می گذارد و توسط Glasgow School for Business and Society برنده جایزه تحویل داده می شود. .... [-]

بریتانیا گلاسکو
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
GCU - Glasgow School for Business and Society

آماده شدن برای پیشرفت با یک استاد تخصصی. توسعه مهارت ها در عملیات کسب و کار پایدار، مدیریت عملکرد ... [+]

هر سازمان، از شرکت های اجتماعی کوچک تا شرکت های چند ملیتی با هزاران کارمند، باید مدیریت زنجیره تامین و عملیات تجاری خود را مدیریت کند. این Glasgow School for Business and Society دانشگاه گلاسگو Caledonian دانشگاه این تقاضا را توسعه داده است. این برنامه توسط متخصصین تحقیق، بخش ها، الزامات موسسه تدارکات و تأمین مقدماتی (CIPS) مطلع می شود و توسط موسسه معتبر حمل و نقل و حمل و نقل (CILT) تأیید شده است.

این برنامه بر روی تولید فارغ التحصیلان مشغول به کار و مسئول، که می توانند از ابتدای اشتغال خود به طور موثر کمک کنند، متمرکز است. یک جنبه منحصر به فرد از برنامه این است که دانش آموزان می توانند گواهینامه کمربند زرد کمربند را بخشی از دوره بدست آورند.... [-]

بریتانیا گلاسکو
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
GCU - Glasgow School for Business and Society

مدرک مدیریت بازرگانی بین المللی، درک جامع از چالش های مواجه مدیران، و همچنین بینش در راهبرد، سیاست و تمرین را برای مدیریت این چالش ها فراهم می آورد. ... [+]

محیط های مدرن، فرهنگی متنوع و پویا در حال رشد در سطح جهانی هستند و در نتیجه ما شاهد افزایش تقاضا برای فارغ التحصیلان با دیدگاه جهانی از آنچه که کسب و کار موفق می تواند شبیه باشد.

کسب و کار بین المللی به عنوان یک نتیجه مستقیم از جهانی شدن، رشد زیادی را تجربه کرده است. پیوستن به Glasgow School for Business and Society و پیدا کردن یک محیط مدرن و بین المللی که در آن فعالیت های اخلاقی کسب و کار پرورش داده شده است و تئوری کسب و کار بین المللی قرار داده شده است به آزمون.... [-]

بریتانیا گلاسکو
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
GCU - Glasgow School for Business and Society

گردشگری و حوادث یکی از سریعترین بخش های رشد در مؤسسات اقتصادی جهانی است که استراتژی های گردشگری تحت هدایت رویداد را به عنوان وسیله ای برای افزایش آگاهی محل برای تأثیر مثب ... [+]

با توجه به تقاضای صنعت و طیف وسیعی از فرصت های شغلی موجود، برنامه مدیریت گردشگری و رویدادهای بین المللی دانشگاه گلاسکو Caledonian University ارائه می دهد تجربه عملی و فنی که شما باید برای به حداکثر رساندن فرصت های این بخش رو به رشد را ارائه دهد.

شما از یک تجربه واقعا بین المللی با فرصتی برای شبکه، داوطلب شدن و کار در صنعت با سخنرانی مهمان از کسانی که در حال حاضر در بخش پیشرو هستند، لذت خواهید برد.... [-]

بریتانیا گلاسکو
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
GCU - Glasgow School for Business and Society

صنعت شناخته شده است ... [+]

همانطور که سازمان ها با تعداد روزافزون چالش های جهانی و استراتژیک مواجه می شوند و نیاز به رهبری مسئول، حکومتداری خوب و رفتار اخلاقی همچنان افزایش می یابد، متخصصان مدیریت ریسک بسیار واجد شرایط تقاضای زیادی می کنند.

مدیریت ریسک کارشناسی ارشد دانشگاه گلاسکو Caledonian به بررسی ریسک استراتژیک و عملیاتی در زمینه تنش سازمانی گسترده تر می پردازد. این برنامه تحصیلات تکمیلی در رشته تحصیلی در حالت تمام وقت در دسترس است. به عنوان بخشی از جامعه بین المللی پر رونق ما بر اساس پردیس یا حالت یادگیری از راه دور؛ با بهره گیری از پشتیبانی کامل ما در زمان و مکان مناسب برای شما.... [-]

بریتانیا گلاسکو
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
GCU - Glasgow School for Business and Society

دانش را توسعه دهید ... [+]

سازمان ها بر قدرت مردم خود رشد می کنند. به عنوان یک منبع انسانی، مردم، شما نقش مهمی ایفا می کنید. GCU MSc مدیریت منابع انسانی شما را برای جنبه های اخلاقی، فرهنگی، قانونی، عملیاتی و استراتژیک مدیریت منابع انسانی آماده می کند - در حالی که به شما چشم انداز جهانی و درک رهبری مسئولیت می دهد. به این ترتیب شما برای موفقیت آماده خواهید شد و از نفوذ مشترک برای تأثیر مثبت حمایت می کنید.

این برنامه یکی از تنها چندین نفر در انگلیس است که توسط موسسه انضباطی کارکنان و توسعه (CIPD) تأیید شده و با استانداردهای مدیریت جامعه انسانی ایالات متحده (SHRM) هماهنگ شده است. این در دسترس است بر اساس پاره وقت و تمام وقت، ارائه انعطاف پذیر برای حرفه ای تمرکز حرفه ای و فارغ التحصیلان اخیر به طور یکسان.... [-]

بریتانیا گلاسکو
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

GCU - Glasgow School for Business and Society

Address
Cowcaddens Road
G4 0BA گلاسکو, اسکاتلند, بریتانیا