Glasgow Caledonian University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به دانشگاه گلاسکو Caledonian خوش آمدید

دانشگاه گلاسکو Caledonian (GCU) پر جنب و جوش، خلاق و چند برنده جایزه دانشگاه برای خیر عام است.

هدف ما کمک به جامعه را به شیوه ای است که پذیرای هنوز از نقش سنتی یک دانشگاه می رود. GCU برای تعهد خیر عام است به زندگی به ارمغان آورد و تحویل داده شده توسط دانش آموزان و کارکنان در سراسر مدارس علمی و ادارات.

برتری علمی

تجربه دانشجویی GCU را پرورش دانش و خلاقیت برای رسیدگی به چالش های جهانی در دنیای واقعی، تبدیل زندگی دانش آموزان ما و دیگران است.

ما مدارس علمی ارائه آموزش با کیفیت بالا، امکانات ابتکاری و مناطق متخصص مطالعه ما جهانی پیشرو و پژوهش بین المللی بسیار عالی ما بزرگترین ارائه دهنده آموزش پرستاری و مامایی. متخصصان در انرژی های تجدیدپذیر، انرژی و ساخت و ساز. و ما پیشرو در ارائه مدیریت، کسب و کار، قانون و آموزش علوم اجتماعی ما در حال افزایش دستیابی به افراد با استعداد از زمینه های از طریق بیان و گسترش طرح های دسترسی مانند کالج اتصال و باشگاه کالدونین

تجربه دانش آموز برجسته

مدرن محوطه دانشگاه شهرستان-مرکز ما یک محیط یادگیری بسیار عالی برای بیش از 20،000 دانش آموزان و کارکنان از 1600 بیش از 100 کشور فراهم می کند. جامعه دانشجویی دوستانه GCU را ارائه می دهد:

برنده جایزه Saltire مرکز با کتابخانه بزرگ علمی فرصت تحصیل در خارج از کشور و یا به عنوان بخشی از یک ارز جهانی No.1 برای تکمیل دوره های تحصیلی در اسکاتلند برای یک دانشگاه مدرن (HESA 2016) 30million £ توسعه مجدد گلاسکو دانشگاه در سال 2016 کامل نمایندگی از انجمن دانشجویان GCU تمام امکانات در دانشگاه که از جمله محل اقامت و سلامت و تناسب اندام GCU دریافت کرده است که این جایزه چرخه پردیس دوستانه از دوچرخه سواری اسکاتلند - اولین از نوع خود در اسکاتلند GCU اولین دانشگاه در اسکاتلند بود برای رسیدن به صدور گواهینامه EcoCampus پلاتین برای شیوه های زیست محیطی آن

پژوهش کاربردی

تحقیقات جهانی پیشرو و بین المللی بسیار عالی ما آدرس چالش های اجتماعی برای کمک به مردم برای ایجاد جوامع فراگیر و زندگی سالم در محیط های پایدار است.

ما دانشگاه مدرن در اسکاتلند با قدرت تحقیقات (REF 2014) صفحه 10 در انگلستان برای جهان پیشرو اجتماعی و تاثیر سیاست اجتماعی (REF 2014) بالا 20 در انگلستان برای تحقیقات بهداشتی (REF 2014) مطابق با استاندارد های جهانی پیشرو و بین المللی بسیار عالی بالا 20 در انگلستان برای تاثیر تحقیقات محیط زیست ساخته شده (REF 2014) پیشرو گیرنده بریتانیا بودجه تحقیقاتی اراسموس + برای حمایت از آموزش، آموزش، ورزش و جوانان در اروپا

نوآوری برای تاثیر اجتماعی و اقتصادی

ما ارائه تحقیقات و تبادل دانش راه حل کاربردی برای شرکای بخش خصوصی، عمومی و داوطلبانه است.

GCU به کسب و کار مسئول و سود اجتماعی متعهد به تولید تبادل دانش و مشاوره فرصت ما در حال ایجاد یک مدل موفق از برنامه آموزش مبتنی بر کار شرکت ایجاد شده با شرکای کسب و کار ما تولید نزدیک به £ از 1billion ارزش سود اقتصادی و اجتماعی برای اقتصاد بریتانیا هر سال و بیش از 880million £ به اقتصاد اسکاتلند در سال (BiGGAR اقتصاد) اولین کارفرمای دانشگاه معتبر دستمزد زندگی اسکاتلند

درگیر شدن در سطح جهان

با دانشگاه در گلاسکو، لندن و نیویورک، و شرکای در عمان، بنگلادش و آفریقا، ما در حال گسترش تاثیر جهانی ما و درگیر شدن در راه های جدید با زبان آموزان و جوامع از جمله:

یک تجربه دانشجوی بین المللی برنده جایزه 96 درصد از فارغ التحصیلان در محل کار و یا بیشتر مطالعه شش ماه پس از فارغ التحصیلی (DLHE 2016) صدراعظم ما برنده جایزه صلح نوبل پروفسور محمد یونس است GCU دارای جامعه فارغ التحصیلان از 128.000 فارغ التحصیلان در 140 کشور جهان است. مشارکت در چین، هند، امریکا جنوبی و عمان فرصت تحصیل در خارج از کشور و پشتیبانی تبادل دانشجو تحقیقات در اروپا و همکاری

وابستگی و جوایز

دانشگاه گلاسکو Caledonian دریافت کننده تعدادی از جوایز بوده است. جوایز اخیر عبارتند از:

GCU تعیین پردیس Changemaker توسط آشوکا U

دانشگاه کالدونین گلاسکو (GCU) است تعیین شده اند پردیس Changemaker توسط آشوکا U، یک شبکه جهانی از دانشگاه ها و کالج ها، و یکی از تنها 30 در جهان و برای اولین بار در اسکاتلند است.

جوایز ملی برای باشگاه کالدونین ما

کالدونین باشگاه جایزه آموزش و پرورش در کسب و کار در سال 2016 جوایز کسب و کار مسئول سالانه جامعه به دست آورد. آنها موفق به کسب چندین جایزه دیگر، از جمله جایزه آموزش عالی تایمز 2009 برای گسترش طرح مشارکت از سال و همچنین جایزه انجمن هرالد برای آموزش و پرورش طرح از سال.

رهبران در شیوه های زیست محیطی

دانشگاه کالدونین گلاسکو (GCU) اولین دانشگاه در اسکاتلند به دستیابی به گواهینامه EcoCampus پلاتین برای شیوه های زیست محیطی آن است.

رهبران در آماده کردن دانش آموزان برای اشتغال

کار برجسته دانشگاه گلاسکو کالدونین در آماده کردن دانش آموزان برای اشتغال به عنوان بهترین عمل در یک گزارش جدید از کنفدراسیون صنایع انگلیس، آینده مناسب برجسته شده است.

GCU رسیدن به تعالی منابع انسانی در جایزه پژوهش

دانشگاه شده است به طور رسمی برای تعهد خود را به ترویج برابری جنسیتی توسط رسیدن به واحد برابری چالش (ECU) 's به معتبر آتنا SWAN جایزه برنز نهادی شناخته شده است.

GCU منابع انسانی تعالی در جایزه تحقیقات کمیسیون اروپا در به رسمیت شناختن تعهد دانشگاه به مدیریت حرفه ای و مهارت های توسعه از محققان آن به دست آورد.

دو موفقیت در سال 2011 NUS اسکاتلند جوایز

دانشجویان اتحادیه از سال در NUS اسکاتلند جوایز 2011 با اندرو Craib همچنین برنده نماینده دوره از سال، انجمن دانشجویان دانشگاه نامگذاری شد '.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

مدیریت عملیات بین المللی و زنجیره تامین کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا گلاسگو

معتبر توسط موسسه خبره لجستیک و حمل و نقل (CILT) و موسسه خبره تدارکات و تامین (CIPS)، درجه ما این است که در سطح بین المللی شناخته شده است. علاوه بر این اعتبارنامه حرفه ای بالا، برنامه ما تنها کارشناسی ارشد که شما را با 'شناخت کمربند زرد بر فارغ التحصیلی ارائه شده است. [+]

کارشناسی ارشد بین المللی و مدیریت زنجیره تامین در شرکت بازار جهانی امروز نیاز مدیران با درک درستی از کسب و کار بین المللی و عمل پایدار متمرکز بر چالش ها و فرصت ها در عملیات و تدارکات. فارغ التحصیلان ما دانش و تکنیک های متخصص برای مدیریت، ارزیابی و بهبود پایداری عملیات بین المللی و زنجیره تامین. هدف اصلی این برنامه این است که برای مطالعه گسترده، تحلیلی و یکپارچه از عملیات بین المللی و مدیریت زنجیره تامین. به طور خاص، اهداف آموزشی به شرح زیر اعلام کرد: به منظور توسعه مهارت های لازم برای تجزیه و تحلیل انتقادی توسعه در کسب و کار بین المللی و محیط زیست جغرافیای سیاسی از دیدگاه میان رشته ای؛ به توسعه قدردانی انتقادی از مفاهیم نظری، اصول استراتژی ها، سیاست ها و شیوه انجام عملیات مربوط به بین المللی و محیط زنجیره تامین؛ به منظور توسعه مهارت به دانش، رویکردها و روش برای مقابله با چالش های مدیریت استراتژیک و عملیاتی در زمینه بین المللی؛ برای کشف معاصر و موضوعات مرتبط با عملیات کسب و کار، پروژه ها، لجستیک و مدیریت زنجیره تامین را از طریق تحقیقات میان رشته ای در حال ظهور؛ به پرورش ارزیابی و رویکرد انتقادی به نظریه و عمل مربوط به رهبری پاسخگو در عملیات و مدیریت زنجیره تامین؛ به توسعه بالقوه رهبری و مهارت های مربوط به مدیریت تغییرات عملیاتی در سازمان محل کار و مختلف بین المللی؛ به منظور تسهیل در توسعه مهارت های حرفه ای زندگی طولانی از طریق برنامه ریزی توسعه فردی، تجربه عملی... [-]