University of Kent, School of Economics

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اقتصاد در دانشگاه کنت

اقتصاد در کنت بسیار در انگلستان رضایت دانشجویان و کیفیت تدریس قرار گرفت. اشتیاق ما را برای رویکرد موضوع و پژوهش منجر به تدریس کمک می کند تا با تجربه علمی کلاس اول، و همچنین ایجاد مهارت های شخصی و افزایش چشم انداز شغلی دانش آموزان. دانشگاهی و دانشجویی جامعه جهان وطنی ما، همراه با یک فرهنگ پژوهش پر رونق، یک محیط الهام بخش و به چالش کشیدن به مطالعه علم اقتصاد ایجاد می کند.

رضایت دانشجویان

مدرسه رتبه بندی به طور مداوم بالا در نظر سنجی رضایت ملی دانشجویی دریافت می کند. در تجربه بررسی کارشناسی ارشد تدریس (PTES) در سال 2016، عملکرد ما، ما را در سه ماهه بالا در تمام هفت منطقه موضوع قرار می گیرد، و به طور کلی ما یک نرخ رضایت دانشجویان 89٪ به دست آورد.

در کارشناسی ارشد تحقیقات تجارب (فشار) 2016، مدرسه نیز بسیار با 89 درصد از پاسخ دهندگان اظهار رضایت در کیفیت نظارت ما، و 89٪ با مهارت های پژوهش آنها را توسعه داده اند راضی به ثمر رساند. به طور کلی، مدرسه به دست آورد میزان رضایت 86٪، دوباره به ما در سه ماهه بالا.

این دانشکده 17 در انگلستان اقتصاد در بررسی ملی دانشجو 2016 رتبه بندی شده، با نرخ رضایت کلی 92٪.

آموزش با کیفیت

در دانشکده اقتصاد شما خواهد شد توسط کارکنان که تحقیقات به رسمیت شناختن ملی و بین المللی به دست آورد، و که استفاده از پژوهش حاضر خود را در آموزش از برنامه های ما تدریس می شود.

بسیاری از اعضای هیات علمی ما را به عنوان مشاوران تحصیلی و کارشناسان به انگلستان و سازمان های بین المللی، از جمله بانک جهانی، کمیسیون اروپا، سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD)، وزارت محیط زیست، غذا و امور روستایی (خدمت دفرا)، وزارت خزانه داری انگلستان و بسیاری از سازمان های دیگر.

برگزیده ای از برنامه های

این مدرسه 17 افتخارات واحد و مشترک رشته در مقطع کارشناسی، و هشت درجه کارشناسی ارشد، که دانش آموزان این فرصت را به تخصص در زمینه های مختلف اقتصاد (مانند امور مالی، اقتصاد و توسعه اقتصادی)، تحصیل در خارج و یا ترکیب اقتصاد با موضوعات دیگر مانند حسابداری ، قانون و یا مدیریت.

ما کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) درجه ارائه آموزش تحریک در نظریه اقتصادی و توسعه توانایی خود را به استفاده از دانش اقتصادی، ابزار و مهارت های تحلیلی به طیف وسیعی از مسائل ملی و بین المللی است. آنها شما را با مهارت های لازم برای یک کار به عنوان یک اقتصاددان حرفه ای در هر دو بخش دولتی و خصوصی در انگلستان و خارج از کشور ارائه و ارائه آموزش عالی باید به شما مایل به ادامه تحصیل دانشگاهی.

نگاهی به محدوده ما از برنامه اینجا.

استخدام

اقتصاددانان در تقاضای زیادی در کسب و کار، بانکداری، امور مالی و بخش عمومی هستند، و همچنین در دولت های ملی و نهادهای بین المللی. دانشکده اقتصاد دارای سابقه بسیار عالی برای استخدام؛ درجه ما به شدت توسط کارفرمایان امتیاز و فارغ التحصیلان ما در رفتن به شغل مناسب در بخش های خصوصی و عمومی، و یا مطالعه بیشتر.

تجربه دانش آموز فوق العاده

کنت مورد علاقه عمده برای دانشجویان بین المللی به طور یکسان انگلستان و است و تعجبی ندارد از دانشگاه در بریتانیا بالا 20 برای تجربه دانش آموز رتبه بندی شده، برای دانشگاه به از جایزه سال شارت شد و چهارم بالاترین نمره داده شد رضایت دانشجویان به طور کلی در بررسی ملی دانشجو 2016.

نه تنها شما باید این فرصت را به مطالعه با اقتصاددانان بسیار مورد توجه گرفته شده از هر قاره، اما حدود 15 درصد از دانشجویان مقطع کارشناسی اقتصاد و بیش از 50٪ دانشجویان کارشناسی ارشد از خارج از کشور می باشد. بنابراین شما در یک محیط چند فرهنگی، که در آن دانش آموزان می توانند تجربیات شخصی خود را به نفع همه به ارمغان بیاورد مطالعه است.

دولت از هنر، دانشگاه کنت در کانتربری

دانشجویان اقتصاد در سود کنت از ثروت از امکانات در پردیس کانتربری کنت. این پردیس در 300 جریب زمین پارک، پیاده روی نیم ساعت از مرکز شهرستان کانتربری ساخته شده است. مسکونی، آموزش و ساختمان های اداری توسط سبز فضاهای باز، مزارع، جنگل احاطه شده است. این دانشگاه پر جنب و جوش، دوستانه و جهان وطنی است، با مطالعه بسیار عالی و امکانات ورزشی و اجتماعی از جمله تئاتر، سینما و کلوپ شبانه. خانه های کانتربری دانشگاه بیش از 4300 دانش آموزان در اتاق ها، آپارتمان ها و خانه های حمل و نقل عالی با لندن و قاره اروپا و.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دانشکده اقتصاد، و ما سایت اینترنتی.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

اقتصاد و دارایی کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا Canterbury + {تعداد} بیشتر

این برنامه طراحی شده است به ارائه آموزش در تئوری پیشرفته اقتصادی و دارایی و روش های کمی. [+]

برنامه اقتصاد و دارایی کارشناسی ارشد طراحی شده است برای ارائه آموزش در روش های پیشرفته اقتصادی و دارایی تئوری و کمی، در حالی که اجازه می دهد شما به تخصص و یا گزینه های موجود در طیف وسیعی از افراد را منعکس مناطق اصلی مدرسه از تخصص پژوهش در امور مالی. این شما را برای کار به عنوان یک اقتصاددان حرفه ای در بخش های مالی و بانکی، بخش دولتی و سازمان های بین المللی. همه از درجه کارشناسی ارشد ما به شما تجهیز با طیف وسیعی از مهارت های کمی و تحلیلی و توانایی برقراری ارتباط مفاهیم پیچیده اقتصادی در سبک روشن و مختصر. برنامه های ما نه تنها به ارائه آموزش و پرورش تحریک در نظریه اقتصادی بلکه توانایی خود را به استفاده از دانش اقتصادی، ابزار و مهارت های تحلیلی به طیف وسیعی از مشکلات ملی و بین المللی در زمینه های امور مالی، توسعه، کشاورزی و محیط زیست ایجاد می شود. درباره دانشکده اقتصاد دانشکده اقتصاد به تعالی در هر دو آموزش و پژوهش در REF 2014 و بررسی های اخیر دانشجویان اختصاص داده شده، نشان داده شده توسط نتایج. همه هیات علمی تحقیق فعال و آموزش و یادگیری توسط فرهنگ پژوهش رونق مدرسه و جامعه دانشگاهی جهان وطنی قوی آگاه است. برنامه تدریس خود ارائه دهد ترکیبی از آموزش در اقتصاد هسته ای با این فرصت را به تخصص در زمینه هایی از قبیل امور مالی، اقتصاد، توسعه، کشاورزی و یا محیط زیست است. رتبه بندی مستقل در پژوهش تعالی چارچوب (REF) 2014، پژوهش... [-]

اقتصاد کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا Canterbury + {تعداد} بیشتر

این درجه آموزش در نظریه اقتصادی پیشرفته و روش های اقتصاد سنجی فراهم می کند. [+]

اقتصاد کارشناسی ارشد طراحی شده است برای ارائه آموزش در نظریه اقتصادی پیشرفته و روش های کمی در حالی که به دانشجویان اجازه تخصص و یا گزینه های موجود در طیف وسیعی از افراد که منعکس کننده مناطق اصلی مدرسه از تخصص پژوهش. همه از درجه کارشناسی ارشد ما به شما تجهیز با طیف وسیعی از مهارت های کمی و تحلیلی و توانایی برقراری ارتباط مفاهیم پیچیده اقتصادی در سبک روشن و مختصر. برنامه های ما نه تنها به ارائه آموزش و پرورش تحریک در نظریه اقتصادی، بلکه توانایی خود را به استفاده از دانش اقتصادی، ابزار و مهارت های تحلیلی به طیف وسیعی از مشکلات ملی و بین المللی در زمینه های امور مالی، توسعه، کشاورزی و محیط زیست ایجاد می شود. درباره دانشکده اقتصاد دانشکده اقتصاد به تعالی در هر دو آموزش و پژوهش اختصاص داده شده، نشان داده شده توسط نتایج در تحقیقات تعالی چارچوب (REF) 2014 و بررسی های اخیر دانش آموز. همه هیات علمی تحقیق فعال و آموزش و یادگیری توسط فرهنگ پژوهش رونق مدرسه و جامعه دانشگاهی جهان وطنی قوی آگاه است. برنامه تدریس خود ارائه دهد ترکیبی از آموزش در اقتصاد هسته ای با این فرصت را به تخصص در زمینه هایی از قبیل امور مالی، اقتصاد، توسعه، کشاورزی و یا محیط زیست است. رتبه بندی مستقل در پژوهش تعالی چارچوب (REF) 2014، پژوهش های دانشکده اقتصاد 21 در انگلستان شدت تحقیق قرار گرفت و 84٪ از انجام پژوهش ما از کیفیت بین المللی مورد قضاوت قرار گرفت. محیط مدرسه به تواند منجر... [-]

برنامه تبدیل کارشناسی ارشد در اقتصاد

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا Canterbury

اگر شما یک مدرک کارشناسی در اقتصاد ندارد، برنامه تبدیل شما ارائه می دهد یک مسیر دو ساله به برنامه های کارشناسی ارشد را می دهد. در طول سال اول شما را از دیپلم در تجزیه و تحلیل اقتصادی (DEA). این به ارمغان می آورد [+]

اگر شما یک مدرک کارشناسی در یک موضوع غیر از اقتصاد، برنامه تبدیل شما ارائه می دهد یک مسیر دو ساله به برنامه های اقتصاد کارشناسی ارشد است. در طول سال اول، شما را از دیپلم در تجزیه و تحلیل اقتصادی (DEA). این شما به ارمغان می آورد تا به استانداردهای مورد نیاز برای ادامه مطالعه کارشناسی ارشد. پس از آن دانش آموزانی که تصویب DEA با 60٪ و بالاتر به یکی از برنامه های کارشناسی ارشد ما را ادامه دهید. دانش آموزانی که به تصویب اما 60٪ به دست نمی اعطا DEA. همه از درجه کارشناسی ارشد ما به شما تجهیز با طیف وسیعی از مهارت های کمی و تحلیلی و توانایی برقراری ارتباط مفاهیم پیچیده اقتصادی در سبک روشن و مختصر. برنامه های ما نه تنها به ارائه آموزش و پرورش تحریک در نظریه اقتصادی، بلکه توانایی خود را به استفاده از دانش اقتصادی، ابزار و مهارت های تحلیلی به طیف وسیعی از مشکلات ملی و بین المللی در زمینه های امور مالی، توسعه، کشاورزی و محیط زیست ایجاد می شود. درباره دانشکده اقتصاد دانشکده اقتصاد به تعالی در هر دو آموزش و پژوهش در REF 2014 و بررسی های اخیر دانشجویان اختصاص داده شده، نشان داده شده توسط نتایج. همه هیات علمی تحقیق فعال و آموزش و یادگیری توسط فرهنگ پژوهش رونق مدرسه و جامعه دانشگاهی جهان وطنی قوی آگاه است. برنامه تدریس خود ارائه دهد ترکیبی از آموزش در اقتصاد هسته ای با این فرصت را به تخصص در زمینه هایی از قبیل امور مالی، اقتصاد،... [-]

کارشناسی ارشد اعمال اقتصاد و توسعه بین المللی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا Canterbury + {تعداد} بیشتر

این درجه آموزش در استفاده از اصول اقتصادی به مشکلات توسعه بین المللی فراهم می کند. [+]

کارشناسی ارشد در اقتصاد کاربردی و توسعه بین المللی آموزش در استفاده از اصول اقتصادی به مشکلات توسعه بین المللی فراهم می کند. این برنامه برای دانش آموزان با رشته برای اولین بار خوب در یک علوم و یا علوم اجتماعی موضوع، که می خواهم به دنبال شغلی در اقتصاد و توسعه بین المللی طراحی شده است. شما همچنین باید برخی از زمینه های کمی قبلی، به عنوان مثال یک علامت خوب در ریاضیات از دوره مدرسه پیش دانشگاهی دارند. این برنامه ارائه می دهد انعطاف پذیری زیادی و وسعت انتخاب در گزینه های ماژول در زمینه های مالی بین المللی، تجارت و توسعه، محیط زیست و اقتصاد روستایی. رتبه بندی مستقل در پژوهش تعالی چارچوب (REF) 2014، پژوهش های دانشکده اقتصاد 21 در انگلستان شدت تحقیق قرار گرفت و 84٪ از انجام پژوهش ما از کیفیت بین المللی مورد قضاوت قرار گرفت. محیط مدرسه به تواند منجر به حمایت از توسعه تحقیقاتی تعالی بین المللی در نظر گرفته شد. هزینه 2017/18 شهریه برای این برنامه عبارتند از: تمام وقت: £ 6500 UK / اتحادیه اروپا؛ £ 14،670 در خارج از کشور پاره وقت: £ 3250 UK / اتحادیه اروپا؛ £ 7،340 استثنا در خارج از کشور ممکن است اعمال شوند. حقایق کلیدی مدارس: دانشکده اقتصاد در مناطق موضوع: اقتصاد جایزه: کارشناسی ارشد محل سکونت: کانتربری نحوه مطالعه: تمام وقت یا پاره وقت مدت زمان: 1 سال تمام وقت، 2 سال پاره وقت شروع: 2017 سپتامبر 18 اعتبار دهی شده توسط: دانشگاه کنت مجموع اعتبارات کنت: 180 مجموع اعتبارات اثرات:... [-]

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد کسب و کار بین المللی و توسعه اقتصادی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا Canterbury + {تعداد} بیشتر

این برنامه ویژه دانشجویان کسب و کار که به دنبال به دست آوردن درک و مهارت اقتصاد را به دنبال شغلی در شرکت های چند ملیتی، سازمان های بین المللی و شرکت های مشاوره مناسب است. [+]

این یک برنامه کارشناسی ارشد چند رشته ای که زمینه های کسب و کار بین المللی و توسعه اقتصادی به ارمغان می آورد با هم است. به طور مشترک توسط دانشکده اقتصاد و کنت مدرسه کسب و کار، مزایای این برنامه از تخصص و تحقیق قوی در هر دو مدرسه تدریس می شود. برنامه آموزش و پرورش کارشناسی ارشد بسیار عالی فراهم می کند در اصول اساسی کسب و کار و اقتصاد توسعه بین المللی و کمک می کند تا به منظور توسعه یک مجموعه گسترده ای از مهارت های که به شدت از کارفرمایان جهانی به دنبال. این رویکرد ساخت یافته برای توسعه دانش و مهارت های مورد نیاز به دنبال شغلی در کسب و کار بین المللی و / یا توسعه اقتصادی فراهم می کند. شما از این فرصت برای توسعه یک چشم انداز بین المللی در مورد مسائل کسب و کار و توسعه اقتصادی از طریق کار با یک گروه بین المللی از دانش آموزان، و ایجاد شبکه بین المللی خود را. کارشناسی ارشد ویژه دانشجویان کسب و کار که به دنبال به دست آوردن درک و مهارت اقتصاد را به دنبال شغلی در شرکت های چند ملیتی، سازمان های بین المللی و شرکت های مشاوره مناسب است. همچنین ارائه می دهد فرصت برای توسعه مدیران که می خواهند به تعمیق درک خود از محیط زیست بین المللی اقتصادی، و برای کسانی که مایل به دنبال کردن تحصیلات دانشگاهی هم در سطح دکترا. درباره دانشکده اقتصاد دانشکده اقتصاد به تعالی در هر دو آموزش و پژوهش در... [-]

تماس

Keynes College

آدرس CT2 7NP Canterbury, United Kingdom
وب سایت http://www.kent.ac.uk/
تلفن