European School of Economics

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه اروپا اقتصاد (ESE) یک کسب و کار شخصی مدرسه ارائه مدرک لیسانس، کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد یا MBA است، برنامه های کوتاه مدت در مراکز آن در لندن، رم، میلان، فلورانس و مادرید و دوره های آنلاین مخلوط.

فارغ التحصیلان ESE در میان حرفه ای کسب و کار رقابتی ترین در بازار، آماده برای نقش های رهبری در بازاریابی بین المللی، امور مالی، ارتباطات و مدیریت می باشد. با توانایی به صورت جداگانه خیاط البته خود را از مطالعه، دانش آموزان ESE: مطالعه خارج از کشور با مراکز ESE در سراسر جهان. تخصص در برش لبه بخش کسب و کار، مانند مد، حوادث، موسیقی، ورزش، هنر، رسانه و منابع انسانی در میان دیگران. کارآموزی کامل، انتخاب از بیش از 1500 سازمان های پیشرو در سراسر جهان.

مدرسه بدون مرز، مدرسه اروپا اقتصاد یک مفهوم جدید در آموزش عالی است. ترکیب برتری علمی، internationality و عمل گرایی، برنامه درجه ESE و گواهی طراحی شده اند برای آماده سازی یک نسل جدیدی از رهبران و کارآفرینان. دانشکده اروپا اقتصاد (ESE) یک موسسه آموزشی به رسمیت شناخته شده، مورد تأیید شورای اعتباربخشی بریتانیا (BAC) است.

فلسفه آموزش

مدرسه اروپا اقتصاد تا پیش بینی تولد یک انسان جدید، برای ایجاد افراد عاری از تعصب و ترس، و قادر به هماهنگ آشکار، خصومت قدیمی بین اقتصاد و اخلاق، عمل و تفکر، و قدرت مالی و عشق است.

لیسانس ESE، کارشناسی ارشد، MBA، و برنامه های گواهی هدف آماده کارآفرینان و مدیران بین المللی با آگاهی فرهنگی، توانایی ها و کیفیت های اخلاقی در دنیای کسب و کار امروزی مورد نیاز است. این را از طریق فلسفه آموزشی ESE منحصر به فرد به دست آورد:

"رویای چیزی که واقعی است وجود دارد" - دانش آموزان توسعه یک مسیر علمی و حرفه ای منحصر به فرد از طریق دوره تخصص خود را انتخاب، قرار دادن کارآموزی، پایان نامه و نهایی

مصلحت گرایی - تجربه عملی در کسب و کار معاصر از طریق برنامه کارآموزی جامع

بینالمللی - دانشجویان نشات گرفته از بیش از 60 کشور، مراکز ESE در سراسر جهان، و کارآموزی با سازمان های جهانی. مدرسه اروپا اقتصاد یک مفهوم جدید در آموزش عالی است. کالج کسب و کار بین المللی، دامنه آموزش و پرورش ESE فراتر از یک آمادگی کامل در اصول اقتصاد، مدیریت، بازاریابی و امور مالی گسترش می یابد. هدف از کالج ها و دانشگاه های معاصر باید به توسعه هر فرد، از طریق یک سیستم ایده حیاتی، برای آماده سازی نسل جدیدی از رهبران رویایی باشد.

ارزش ESE

پشت هر موفقیت انسان، در مبدا هر شهود، از هر فتح علمی یا اجتماعی، در پشت بزرگترین شرکت های مالی و صنعتی در جهان است، و همه است که زیبا، مفید، ثروتمند وجود دارد، همواره یک مرد، یک فرد و رویای خود را.

فقط افراد می توانند جامعه را متحول کند. تنها افراد می تواند خواب. ماموریت ESE است که به ایجاد نسل جدیدی از کارآفرینان جوان و رهبران شرکت های بزرگ، متفکرین، خیال عمل گرا است. برای رسیدن به چنین هدف، نیاز به بیش از برنامه های خوب و معلمان خوب است. ESE یک سیستم ایده حیاتی است و دانشجویان خود را به سلول های جدید از انسان شفا، رایگان از تفکر تعارض، خرافات، تعصبات و عقاید منسوخ، کشت در خود شور و شوق سرکش برای عظمت.

زندگی یک سازمان، آینده یک ملت، کل یک تمدن بستگی به وجود این مردان و زنان است. سران سازمان آینده خواهد بود فلاسفه از عمل است. این افراد با ارزش تر از معادن طلا و حوزه های نفتی است. آنها موفقیت و طول عمر به کار جهان به ارمغان بیاورد.

ما را در آغوش این ایده که به آنها جعل، برتری علمی به نگه دارید تا با توسعه بالقوه انسان های فردی خود را، و در حال توسعه ظرفیت های فکری است به همراه ایجاد لحاظ بینالمللی درست و صدا مهارت های عمل، هر دو در این زمینه به دست آورد، در پیشرو شرکت جهان است.

موفقیت یک انسان به عنوان یک سازمان است که توسط فلسفه خود تعیین می شود.

بنابراین در ESE روشن است که آموزش واقعی است که به سادگی آموزش مفاهیم و توسعه مهارت نیست اما بالاتر از همه انتقال فلسفه منحصر به فرد از مدرسه، از ایده های خود و اصول بنیادین. ESE رویکرد به کسب و کار و یک چشم انداز گسترده ای از زندگی از طریق یک فرایند اکتشاف فکری، هنری، سیاسی، اخلاقی و اجتماعی و فرهنگی، در مرکز کشف خود و کار بر روی خود با هدف یکپارچگی فراهم می کند.

نه دانش و نه آموزش و پرورش، ثروت و یا موقعیت اجتماعی می تواند راه خود را به موفقیت بلکه خود را خود دانش و یکپارچگی هموار کند.

تکامل هر کسب و کار، از فروشگاه گوشه محلی به غول های صنعت و امور مالی بین المللی تحول آگاهانه خود را به یک "مدرسه هستی» است. اهداف هدف و کسب و کار واقعی خود خواهد بود که تکامل همه مردم به طور مستقیم شرکت، و سهامداران. شرکت ها و سازمان های آینده خواهد بود مکان هایی از آسپیراسیون و بهبود شخصی که در آن کارگران و کارمندان را در پایان روز با احساس بیشتری درک، شادی و مسئولیت، و مراقبت که در آن حتی دور افتاده سلول سازمان گرفته خواهد شد ترک از در به تکامل و سرعت بخشیدن به پیشرفت خود را.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MScs » بازدید کنید دوره های تابستانی » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید دوره های یک ساله MBA » بازدید کنید Courses »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

استاد در بازاریابی

Campus تمام وقت 12 - 15  زمان ثبت نام باز است بریتانیا لندن ایتالیا Rome Milan Florence اسپانیا Madrid + {تعداد} بیشتر

استاد در بازاریابی آماده نامزدها برای طیف گسترده ای از مشاغل در مدیریت بازاریابی، مانند مدیریت نام تجاری، توسعه محصول، خرده فروشی، خدمات بازاریابی، کسب و کار به کسب و کار بازاریابی و بازاریابی برای سازمان های غیر انتفاعی. [+]

استاد در بازاریابی آماده نامزدها برای طیف گسترده ای از مشاغل در مدیریت بازاریابی، مانند مدیریت نام تجاری، توسعه محصول، خرده فروشی، خدمات بازاریابی، کسب و کار به کسب و کار بازاریابی و بازاریابی برای سازمان های غیر انتفاعی.

به عنوان بخشی از تخصص بازاریابی و دانشجویان کارشناسی ارشد اکتشاف:

• شیوه های ابتکاری در هر دو تولیدی و خدماتی بخش و چگونه شرکت ها می توانند مزیت رقابتی، سهم بازار را به دست آورید و کاهش هزینه • تجارت الکترونیک، کسب و کار الکترونیکی و بهینه سازی سازه های فن آوری به عنوان یک استراتژیک ابزار بازاریابی • استراتژی های بازاریابی سازمان ها و رویکردهای بین المللی به فرصت های جدید بازار بین المللی • استراتژی های بازاریابی مشتری محور در اقتصادهای نوظهور • اتصال بین ارتباطات بازاریابی و استراتژی، و معیارها برای استفاده از تکنیک های مختلف تبلیغاتی و رسانه ها در کمپین های بازاریابی یکپارچه • عبور از مرزهای ملی در دنیای کسب و کار، و عملیاتی، مشکلات قانونی و مشکلات تدارکات را تحت پوشش که معمولا رخ می دهد... [-]


کارشناسی ارشد در مالیه

Campus تمام وقت 12 - 15  زمان ثبت نام باز است بریتانیا لندن ایتالیا Rome Milan Florence اسپانیا Madrid + {تعداد} بیشتر

استاد در مالی آماده مدیران صندوق و تحلیلگران سرمایه گذاری حرفه ای برای ورود به بخش بانکداری و امور مالی. درس به بررسی اصول تامین مالی و تصمیمات سرمایه گذاری و تاثیر خود را در سراسر طیف گسترده ای از مشکلات مدیریت معاصر است. [+]

این کارشناسی ارشد در مالیه آماده مدیران صندوق و تحلیلگران سرمایه گذاری حرفه ای برای ورود به بخش بانکداری و امور مالی. درس به بررسی اصول تامین مالی و تصمیمات سرمایه گذاری و تاثیر خود را در سراسر طیف گسترده ای از مشکلات مدیریت معاصر است.

به عنوان بخشی از تخصص مالی، دانشجویان کارشناسی ارشد اکتشاف:

• تامین مالی کلاسیک و معاصر شرکت های بزرگ نزدیک با توجه به شرکت های چند ملیتی در حال توسعه و بازارهای در حال توسعه • زنده ماندن و مناسب بودن ادغام شرکت ها و یا جمع آوری از طریق ارزیابی و تجزیه و تحلیل • ارزش ارزیابی و مدیریت ارزش شرکت • خطر و نظریه های مختلف و روش های برای شرکت های چند ملیتی • ضرورت رویکردهای جدید به برخورد با گروه های پراکنده جغرافیایی افراد و همچنین منابع دیگر در مدیریت پروژه بین المللی... [-]


کارشناسی ارشد در مدیریت

Campus تمام وقت 12 - 15  زمان ثبت نام باز است بریتانیا لندن ایتالیا Rome Milan Florence اسپانیا Madrid + {تعداد} بیشتر

استاد در مدیریت با هدف ارائه دانش آموزان با یک دید جامع از مدیریت بین المللی، بررسی عوامل حیاتی برای موفقیت کسب و کار میان ملی، تاثیر جهانی شدن بر محیط بین المللی کسب و کار، نظریه تجارت و استراتژی های بین المللی. [+]

کارشناسی ارشد در مدیریت با هدف ارائه دانش آموزان با یک دید جامع از مدیریت بین المللی، بررسی عوامل حیاتی برای موفقیت کسب و کار میان ملی، تاثیر جهانی شدن بر محیط بین المللی کسب و کار، نظریه تجارت و استراتژی های بین المللی.

به عنوان بخشی از تخصص مدیریت، دانشجویان کارشناسی ارشد اکتشاف:

• فعالیت های کارآفرینی و نقش آن در حفظ رشد، شناسایی بازارهای و تصرف فرصت در درون اقتصاد • رهبری جهانی و چگونه موثر شیوه های تاثیر کارکنان، مشتریان و سایر ذینفعان • ساختار ارائه اطلاعات و تاثیر بر روی محصولات، خدمات، عملیات، تصمیم ساخت، بازاریابی و توزیع • مدیریت پروژه بین المللی رویکردهای جدید به برخورد با گروه های پراکنده جغرافیایی افراد و منابع • عبور از مرزهای ملی در دنیای کسب و کار، و مشکلات عملیاتی، قانونی و تدارکات را تحت پوشش که معمولا رخ می دهد منابع • انسانی، بازاریابی داخلی و پویایی رهبری موثر به عنوان یک عامل استراتژیک در کسب مزیت رقابتی در بازار جهانی • امتحانات عملی از استراتژی های بازاریابی سازمان های بین المللی.... [-]


تماس

European School of Economics

آدرس ESE London 11-13 Mandeville Place
W1U 3AJ لندن, England, بریتانیا
وب سایت http://www.uniese.it/
تلفن +39 055 217050