توضیحات رسمی را مطالعه کنید

European School of Economics (ESE) یک کالج خصوصی آموزش عالی بدون مرز، چند فرهنگی و عملی است، به طور کامل در انگلستان و به منظور سازمان ذکر شده است.
ESE مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد، MBA و برنامه های کوتاه را در مراکز خود در لندن، رم، میلان، فلورانس و مادرید ارائه می دهد.

فارغ التحصیلان ESE از جمله متخصصان کسب و کار رقابتی در بازار هستند که برای نقش رهبری در بازاریابی بین المللی، مالی، ارتباطات و مدیریت آماده می شوند. دانش آموزان ESE با توانایی به طور انحصاری برای مطالعه خود،

تحصیل در خارج از کشور با مراکز ESE در سراسر جهان؛

در بخش های پیشرفته ای مانند مد، حوادث، موسیقی، ورزش، هنر، رسانه ها و منابع انسانی در میان دیگران تمرکز کنید.

کارآموزی کامل، انتخاب از بیش از 1500 سازمان برجسته در سراسر جهان.

مدرسه بدون مرز، European School of Economics یک مفهوم جدید در آموزش عالی است. هماهنگی تعالی علمی، بین المللی و پراگماتیسم، برنامه های ESE و گواهینامه ها برای آماده سازی نسل جدید رهبران و کارآفرینان طراحی شده است. European School of Economics (ESE) یک موسسه آموزشی شناخته شده است که توسط شورای اعتباربخشی بریتانیا (BAC) تأیید شده است.

ESE یک مکان عالی برای دانش آموزان است؟

یک تجربه یادگیری شخصی و شخصی - در ESE شما یک تجربه شخصی و هیجان انگیز را به لطف اندازه کوچک کلاس و نسبت عالی دانش آموز / معلم

• " رویای واقعی ترین چیزی است که وجود دارد " - دانش آموزان ESE یک Pathway علمی و حرفه ای منحصر به فرد را از طریق تخصص ویژه خود را انتخاب و قرار دادن کارآموزی

پراگماتیسم - تجربه دستکاری در تجارب معاصر از طریق برنامه کارآموزی جامع

بین المللی - دانش آموز بدن از بیش از 60 کشور و تحصیل در خارج از کشور با مراکز ESE در سراسر جهان است

تخصص در بخش های پیشرفته کسب و کار ، از جمله مد، حوادث، موسیقی، ورزش، هنر، رسانه ها و منابع انسانی در میان دیگران

کارآموزی بزرگ - دانش آموزان ESE می توانند از بیش از 1500 سازمان برجسته در سراسر جهان انتخاب کنند

فلسفه ی آموزشی

European School of Economics ، تولد یک بشری جدید را برای ایجاد افراد آزاد از تعصب و ترس فراهم کرده است و قادر به هماهنگ ساختن اختلافات آشکار و قدیمی بین اقتصاد و اخلاق، عمل و تفکر، قدرت مالی و عشق است.

برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد، MBA و گواهینامه های ESE به منظور آماده سازی کارآفرینان و مدیران بین المللی با آگاهی، توانایی ها و کیفیت های فرهنگی مورد نیاز در دنیای تجارت معاصر می باشد.

ESE ارزش ها

پشت هر دستاورد انسانی، در اصل هر شهود، هر فاجعه علمی یا اجتماعی، پشت بزرگترین شرکتهای مالی و صنعتی دنیا و همه چیز زیبایی، مفید و ثروتمند، همیشه یک مرد، فرد و رویای اوست.

فقط افراد می توانند جامعه را تغییر دهند تنها افراد میتوانند رویای خود را ببینند مأموریت ESE برای ایجاد نسل جدیدی از کارآفرینان جوان و رهبران شرکت های بزرگ، بینندگان و رویاپردازان عملی است. برای رسیدن به چنین هدف، نیازمند بیش از برنامه های خوب و معلمان خوب است. ESE یک سیستم ایده های حیاتی است و دانش آموزان خود را آماده می کند که سلول جدیدی از بشری شفابخش باشند، بدون تفکر متضاد، خرافات، تعصبات و عقاید منسوخ، پرورش در خود اشتیاق نامطلوب برای عظمت.

زندگی یک سازمان، آینده یک ملت، یک تمدن کامل، بستگی به وجود این مردان و زنان دارد. سران سازمان های آینده فیلسوفان عمل خواهند بود. این افراد ارزشمندتر از معادن طلا و مزارع نفت هستند. آنها موفقیت و طول عمر را به شرکت های جهان می رسانند.

ما این ایده را مطرح می کنیم که برپایی دانشگاه ها، پیشرفت تحصیلی باید با توسعه پتانسیل انسانی انسانی خود ادامه یابد و توسعه ظرفیت های فکری باید همراه با ایجاد یک بین المللی واقعی و مهارت های عملی صحیح، که هر دو در این زمینه در شرکت های پیشرو به دست آورده اند از جهان.

موفقیت یک انسان به عنوان یک سازمان بر اساس فلسفه خود تعیین می شود.

بنابراین در ESE واضح است که آموزش واقعی، صرفا تدریس مفاهیم و توسعه مهارت ها نیست، بلکه بیشتر از همه انتقال فلسفه ی منحصر به فرد مدرسه، ایده های آن و اصول بنیادی است. ESE یک رویکرد به کسب و کار و چشم انداز گسترده ای از زندگی را از طریق فرآیند اکتشافات فکری، هنری، سیاسی، اخلاقی و اجتماعی و فرهنگی، متمرکز بر خود کشف و کار خود را با هدف به یکپارچگی فراهم می کند.

نه علم، نه آموزش، ثروت و نه موقعیت اجتماعی می تواند راه خود را به موفقیت بسپارد بلکه خود دانش خود و یکپارچگی خود را.

تکامل هر کسب و کار، از مغازه گوشه محلی به غول صنعت و امور بین الملل، تبدیل شدن آگاهانه آنها به "مدرسه بودن" است. هدف آنها و اهداف واقعی کسب و کار، تکامل همه افرادی است که مستقیما شرکت می کنند و ذینفعان. شرکت ها و سازمان های آینده، مکان هایی از آرزو و بهبود شخصی است که کارکنان و کارکنان در پایان روز با درک بیشتر، شادکامی و مسئولیت، و جایی که حتی بیشترین سلول های سازمان مراقبت خواهند کرد، ترک خواهند کرد. به منظور تکامل و سرعت بخشیدن به پیشرفت آنها.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

European School of Economics

استاد امور مالی، مدیران صندوق و تحلیلگران سرمایه گذاری حرفه ای را برای ورود به بخش بانکی و مالی آماده می کند. این دوره، اصول تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری و سرمایه گذار ... [+]

استاد علوم در امور مالی، مدیران صندوق و تحلیلگران سرمایه گذاری حرفه ای را برای ورود به بخش بانکی و مالی آماده می کند. این دوره، اصول تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری و سرمایه گذاری و تاثیر آن در طیف گسترده ای از نگرانی های مدیریت معاصر را مورد بررسی قرار می دهد.

دانشجویان کارشناسی ارشد به عنوان بخشی از تخصص مالی، اکتشاف می کنند:

رویکرد تامین مالی شرکت های کلاسیک و معاصر با توجه به شرکت های چند ملیتی در بازارهای توسعه یافته و در حال توسعهماندگاری و مناسب بودن ادغام یا جمع آوری شرکت ها از طریق ارزیابی و تجزیه و تحلیلارزیابی ارزش و ارزش شرکتمدیریت ریسک و نظریه ها و رویکردهای مختلف برای شرکت های چند ملیتیضرورت رویکردهای جدید برای مقابله با گروه های پراکنده جغرافیایی افراد و سایر منابع در مدیریت پروژه های بین المللیاجزای اصلی برنامه استادانتخاب سه تخصص: بازاریابی، مدیریت یا مالیتمام وقت، حضور اجباریامکان انتقال در میان محوطه دانشگاه در لندن، میلان، فلورانس و رم در هر دورهسه ورودی در هر سال تحصیلی ژانویه، آوریل و سپتامبربرنامه کارآموزی رقابتی ESE که تجربه کاری بین المللی را در بخش تخصص دارداندازه کلاس های جمع و جور که به هیات علمی کمک می کند روابط mentor با دانش آموزان را پرورش دهد و توجه فردی مورد نیاز برای کشف مهارت های ویژه خود و موفقیت در Pathway انتخاب خود راESE یک مکان عالی برای دانش آموزان است؟یک تجربه یادگیری شخصی و شخصی - در ESE شما یک تجربه شخصی و هیجان انگیز را به لطف اندازه... [-]
بریتانیا لندن ایتالیا رم میلان فلورانس اسپانیا مادرید  + 4 بیشتر
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
European School of Economics

کارشناسی ارشد بازاریابی نامزدها برای انواع مختلف حرفه ای در مدیریت بازاریابی، مانند مدیریت برند، توسعه محصول، خرده فروشی، بازاریابی خدمات، کسب و کار به بازاریابی کسب و کا ... [+]

کارشناسی ارشد بازاریابی نامزدها برای انواع مختلف حرفه ای در مدیریت بازاریابی، مانند مدیریت برند، توسعه محصول، خرده فروشی، بازاریابی خدمات، کسب و کار به بازاریابی کسب و کار و بازاریابی برای سازمان های غیر انتفاعی، تهیه می کند.

به عنوان بخشی از تخصص بازاریابی، دانشجویان کارشناسی ارشد:

شیوه های نوآورانه در بخش تولید و خدمات و چگونگی کسب مزیت رقابتی، سهم بازار و کاهش هزینه ها می باشدتجارت الکترونیکی، کسب و کار الکترونیکی و بهینه سازی ساختارهای فناوری به عنوان یک ابزار بازاریابی استراتژیکاستراتژی های بازاریابی سازمان های بین المللی و رویکرد به فرصت های جدید بازار بین المللیاستراتژی های بازاریابی مبتنی بر مشتری در اقتصادهای نوظهورارتباط بین ارتباطات بازاریابی و استراتژی و معیارهای استفاده از تکنیک های تبلیغاتی مختلف و رسانه ها در مبارزات بازاریابی یکپارچهعبور از مرزهای ملی در دنیای کسب و کار، و مشکلات عملیاتی، قانونی و منطقی که معمولا رخ می دهداجزای اصلی برنامه استادانتخاب سه تخصص: بازاریابی، مدیریت یا مالیتمام وقت، حضور اجباریامکان انتقال در میان محوطه دانشگاه در لندن، میلان، فلورانس و رم در هر دورهسه ورودی در هر سال تحصیلی ژانویه، آوریل و سپتامبربرنامه کارآموزی رقابتی ESE که تجربه کاری بین المللی را در بخش تخصص دارداندازه کلاس های جمع و جور که به هیات علمی کمک می کند روابط mentor با دانش آموزان را پرورش دهد و توجه فردی مورد نیاز برای کشف مهارت های ویژه خود و موفقیت در Pathway انتخاب خود راESE یک مکان عالی برای دانش آموزان است؟یک تجربه یادگیری شخصی و شخصی - در ESE شما یک تجربه شخصی... [-]
بریتانیا لندن ایتالیا رم میلان فلورانس اسپانیا مادرید  + 4 بیشتر
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
European School of Economics

استاد مديريت با هدف ارائه دانش آموزان به ديدگاه جامع مديريت بين المللي، بررسي عوامل مؤثر در موفقيت کسب و کار بين المللي، تاثير جهاني شدن در محيط تجاري بين المللي، نظريه ه ... [+]

استاد مديريت با هدف ارائه دانش آموزان به ديدگاه جامع مديريت بين المللي، بررسي عوامل مؤثر در موفقيت کسب و کار بين المللي، تاثير جهاني شدن در محيط تجاري بين المللي، نظريه هاي تجاري و راهبردهاي بين المللي است.

دانشجویان کارشناسی ارشد به عنوان بخشی از تخصص مدیریت، کشف می کنند:

فعالیت کارآفرینی و نقش آن در حفظ رشد، شناسایی بازارهای و استفاده از فرصت در یک اقتصاد جهانیرهبری و کارآیی موثر بر کارکنان، مشتریان و سایر سهامداران تاثیر می گذاردساختار تحویل اطلاعات و تاثیر آن بر محصولات، خدمات، عملیات، تصمیم گیری، بازاریابی و توزیعمدیریت بین المللی مدیریت پروژه رویکرد جدید برای برخورد با گروه های پراکنده جغرافیایی افراد و منابععبور از مرزهای ملی در دنیای کسب و کار، و مشکلات عملیاتی، قانونی و منطقی که معمولا رخ می دهدمنابع انسانی، بازاریابی داخلی و پویایی رهبری موثر به عنوان عامل استراتژیک در به دست آوردن مزیت رقابتی در بازار جهانیمعاینه عملی استراتژی های بازاریابی سازمان های بین المللی.اجزای اصلی برنامه استادانتخاب سه تخصص: بازاریابی، مدیریت یا مالیتمام وقت، حضور اجباریامکان انتقال در میان محوطه دانشگاه در لندن، میلان، فلورانس و رم در هر دورهسه ورودی در هر سال تحصیلی ژانویه، آوریل و سپتامبربرنامه کارآموزی رقابتی ESE که تجربه کاری بین المللی را در بخش تخصص دارداندازه کلاس های جمع و جور که به هیات علمی کمک می کند روابط mentor با دانش آموزان را پرورش دهد و توجه فردی مورد نیاز برای کشف مهارت های ویژه خود و موفقیت در Pathway انتخاب خود راESE یک مکان عالی برای دانش آموزان است؟یک تجربه... [-]
بریتانیا لندن ایتالیا رم میلان فلورانس اسپانیا مادرید  + 4 بیشتر
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی