ESCP Europe London

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ESCP اروپا که در سال 1819 تأسیس شد ، نسلهایی از رهبران و کارآفرینان را تولید کرده است. هویت واقعاً اروپایی ESCP اروپا با داشتن شش پردیس شهری در برلین ، لندن ، مادرید ، پاریس ، تورین و ورشو ، به وی اجازه می دهد تا یک سبک آموزش منحصر به فرد چند فرهنگی در زمینه تجارت و یک دید جهانی در موضوعات مدیریت بین المللی ارائه دهد. هر ساله ، ESCP اروپا از بیش از 6000 دانشجو و 5000 مدیر از بیش از 120 کشور مختلف استقبال می کند و یک پیشنهاد جامع از دوره های مدیریت و برنامه های تخصصی (کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، MBA اجرایی ، دکتری و آموزش اجرایی) را برای آنها فراهم می کند. ESCP اروپا در میان فقط 1٪ مدارس كسب و كار در جهان است كه دارای اعتبارنامه Triple Crown (AACSB ، AMBA و EQUIS) هستند. www.escpeurope.eu - ما را در توییترESCPeurope دنبال کنید

اول به آینده

پیشگام در 200 سال گذشته، ESCP Europe می تواند افتخار بزرگی از نوآوری هایی که در سراسر جهان به طور موفقیت آمیزی به دست آورده است. این تنها مدرسه پان اروپایی با شش پردیس در برلین، لندن، مادرید، پاریس، تورین و ورشو و پردیس مربوط به لوکزامبورگ باقی مانده است.

در سال 2000 ما سال 2019 زمان مناسب برای جشن روح نوآورانه جاسازی شده در ژن های ESCP اروپا است. برای انجام این کار، ما به ایجاد مدرسه در سال 1819 نگاهی خواهیم کرد - پس از آن تبدیل به اولین مدرسه کسب و کار در جهان شد و کشف دستور غذا برای چنین زندگی طولانی!

116833_bicentenay.jpg

# 1 پایه های یک مدرسه پیشرو (1819-1869)

در سال 1819، یک شرکت خصوصی از یک نوع خاص تاسیس شد: یکی از اولین مدارس کسب و کار، و در حال حاضر قدیمی ترین مدرسه کسب و کار در جهان ایجاد شد.

در طول این دوره معاصر، مدرسه بر پایه مفاهیم اصلی استوار است که ستون های استراتژی نوآورانه ESCP اروپا را از دهه 1970 به بعد تشکیل می دهد:

 • سیاست جسورانه باز بودن بین المللی (بیش از 20 درصد دانش آموزان خارجی در اوایل سال 1827-1827) با محتوای آموزشی، با مسائل بین المللی (سه زبان خارجی از 1823 آموزش داده شده؛ تورهای تحصیلی در اروپا از 1826 تا 1827)؛ این یک شاهکار واقعی در فرانسه در زمینه جامعه پس از Napoleonic-wars بود!
 • علاوه بر علم مدیریت و فناوری، دانش آموزان حقوق و اقتصاد سیاسی یا علوم کاربردی (شیمی) را مطالعه می کنند. مدل چند فرهنگی و چند رشته ای ESCP در حال حاضر در حال ظهور است.
 • محل اقامت در قلب سرمایه اقتصادی (هتل دیر Fermes، و سپس هتل de Sully، در پاریس).

این مرحله اولیه توسط سازندگان آن شکل می گیرد: کارآفرینان مانند Germain Legret و Amédée Brodart و محققان مانند اقتصاددان ژان باپتیست سای، نظریه پرداز مفهوم کارآفرینی؛ بازرگان Vital Roux، مشارکت در مفهوم قانون تجارت فرانسه و ترویج آموزه ای است که به سمت آموزش عملی هدایت می شود؛ و آدولف بلانکی اقتصاددان، مالک و مدیر مدرسه برای 24 سال.

# 2 تثبیت و بلوغ (1869-1969)

بین سال های 1869 و 1969، تحت نظارت اتاق بازرگانی و صنایع، مدرسه تقویت شده و به بلوغ می رسد. هم انعطاف پذیری و هم انعطاف پذیری آن ثابت شده است: از یک طرف گسترش قابل ملاحظه برنامه ها و ثبت نام ها (از ده ها دانش آموز در دهه 1820 تا 250 در پایان قرن نوزدهم و نزدیک به یک هزار به دهه 1970)؛ و از سوی دیگر، افزایش انتخابی و افزایش الزامات علمی از دهه 1920 به بعد، از جمله:

 • شناختن کشور از تحصیل در سال 1890.
 • تاسیس بخش های تخصصی اول، میراث "Comptoirs" (پست های تجاری) اختراع شده در سال های اولیه مدرسه: بخش دریایی (1905)، بخش استعماری (1913)، بخش هتل (1916)، بخش نمایندگی تجارت (1917 )، و غیره.
 • آزمون ورودی رقابتی اجباری در سال 1926.
 • ارتقاء به وضعیت تحصیلات عالی در سال 1947، گامی اساسی در جهت تحول تدریجی به گراند اکول د تجارت است.
 • ایجاد اتحادیه دانشجویان و دانشجویان در سال 1950.
 • ادغام فناوری اطلاعات و یک آزمایشگاه زبان در دهه 1960.

در طول یک قرن آشفته که طی آن شهر پاریس سه بار درگیری های مسلحانه ای رخ داد، ساختمان های مدرسه به جای زخمی شدن جنگ (در سال 1870، 1914-1918 و 1945-1939) - دو بار در ساختمان ها در خیابان د لا رپوبلیک

# 3 مدرسه کسب و کار بازنشسته (1969-2019)

هنگامی که مدرسه خود را در سال 1969 با خروج از شبکه ESCAE به دست می آورد، ESCP Europe به تدریج مدل کسب و کار خود را با استفاده از ارزش ها و اصول علمی که از سال 1819 آغاز شده است بازنگري می کند.

مدل جدید مجتمع اروپایی پردرآمد از رشد مداوم یک موسسه 150 ساله به عنوان پاسخ به جهانی شدن اقتصادی است.

این تحول در زمینه تشدید و گسترش اتحادیه اروپا اتفاق می افتد.

پنج نقطه عطف پیشرفت مجدد مدل جدید اروپا را نشان می دهد: 1969، 1973، 1999، و 2009:

 • 1969: ایجاد یک دانشکده دائمی اختصاص یافته و انجمن دانشجویان Tribunes ESCP.
 • 1973: در اکتبر 1973، دانشگاه ایلینویز پاریس (به نام École Européenne des Affaires از سال 1982 به بعد) ایجاد شده است، که در آن دانش آموزان برنامه درسی بین المللی را با ترم های متناوب در پایتخت های بزرگ اروپایی (لندن از سال 1974، دوسلدورف از سال 1975 دانشگاه در سال 1985 به برلین منتقل شد.) 1973 نیز سالی است که مدرسه برای زنان قابل دسترسی است (جولله لو ورچ اولین دانشجوی زن در سال 1973 است).
 • 1999: ادغام ESCP و EAP.
 • 2009: ایجاد ESCP اروپا، پس از گسترش شبکه تشدید شده با افتتاح پردیس تورین در سال 2004، و پیش از آن در دانشگاه ورشو در سال 2015.
 • 2018: ESCP Europe مستقل از اتاق بازرگانی و صنایع پاریس است. راه اندازی مدرک لیسانس اروپایی راه اندازی شده است، مدرسه را در مدل LMD اروپا تأیید کرده و باعث رشد قوی شده است. جمعیت دانش آموز در 4 سال دو برابر می شود.

در طول دو قرن، جهان تغییر کرده است: طبقات اقتصادی سیاسی در ابتدا با دوره های علوم انسانی تمرین می کردند و علوم کاربردی در یک آزمایشگاه، راه را برای برنامه نویسی و داده های بزرگ به ارمغان آوردند. با این حال، این هنوز دیدگاه کارآفرینانه از بنیانگذاران است که امروز غالب است، درخشندگی در جنبه هایی مانند موفقیت اروپا از کارخانه آبی، انکوباتور مدرسه حضور در تمام محوطه اروپا ESCP اروپا!

ماموریت ما

"ماموریت ESCP اروپا برای الهام بخشیدن و آموزش رهبران کسب و کار فردا است."

اعتقاد ما این است که رهبران کسب و کار فردا باید بین المللی، دیجیتال و بین فرهنگی موثر باشند. رویکرد ما به آموزش و پرورش و ساختار سازمانی این را نشان می دهد، با برنامه های قوی بین المللی ارائه شده توسط یک دانشکده مجتمع (پان اروپایی) در سراسر پردیس در هر یک از بازارهای اصلی اروپا است.

ما این ماموریت را از طریق رویکرد منحصر به فرد خود به آموزش و پژوهش و مدیریت بین المللی مدیریت پیشرفت می دهیم، که تجربه، همکاری و یادگیری فراملیتی را در یک چارچوب اروپایی گسترش می دهد.

در سال 2015، مدرسه یک رویکرد و دیدگاه منحصر به فرد را تحت اختصار C4B تشکیل داد: فرهنگ برای (4) کسب و کار. این کار همچنان برای هدایت کار ما است و اکنون در یک طرح جدید استراتژیک برای مدت 2018-2022 تعبیه شده است.

C4B یا چگونه ما در ESCP اروپا تحویل می دهیم

 1. یک آکادمی متخصص در زمینه تحقیقات بین المللی / تطبیقی.
 2. برنامه های اجباری چرخشی که تجارب یادگیری چندگانه را در سراسر اروپا فراهم می کنند.
 3. تدریس بین انضباطی، یکپارچه سازی مهارت های سخت (برنامه نویسی، و غیره) و نرم تر (علوم انسانی و ...) از مدیریت است.
 4. جامعه متنوع، خلاق و کارآفرینی.

چشم انداز ما (آنچه و کجا می خواهیم تا سال 2022 باشد)

"در سال 2022، ESCP اروپا در سراسر جهان به عنوان مدرسه کسب و کار مدرن اروپایی برای آموزش بین المللی مدیریت متمرکز شناخته می شود."

چشم انداز ما، برای تبدیل شدن به درست است، می بیند:

 • تولید و انتشار تحقیقات در سطح جهانی در مدیریت بین المللی / مقایسهای که شکل سازماندهی و رهبران را به فکر و رفتار می کند؛
 • تولید فارغ التحصیلان هوشمند فرهنگی و دیجیتال مجهز به شکل گیری و اتصال دنیای کسب و کار فردا؛
 • مشارکت معنوی با کسب و کار، فارغ التحصیلان و دولت برای پیشرفت در عملکرد مدیریت بین المللی و روابط بین فرهنگی؛
 • بهره برداری از تنوع در همه اشکال آن به عنوان منبع نوآوری، قدرت و رهبری.

ارزش ها و تعهد ما اروپایی هستند

ما ارزش های عالی تحصیلی را که از فرهنگ دانشگاهی اروپایی به ارث رسیده اند، پرورش می دهیم.

از طریق تحقیق ما، ما یک مفهوم منحصر به فرد به رشته های مدیریت مبتنی بر رویکرد چند فرهنگی، بین رشته ای و باز به چالش های عمده ای از جهان فردا می پردازیم.

در مدرسه ما که 200 سال پیش توسط کارآفرینان ایجاد شده است، ما خلاقیت را با پرورش کنجکاوی، جسارت و تشویق سهم همه رشته ها به دینامیک اقتصادی توسعه می دهیم.

جامعه ما متعهد به ترویج پلورالیسم از طریق احترام به فرهنگ ها و تمامی انواع تنوع است.

مکان ها

لندن

Address
London Campus ESCP Europe 527 Finchley Road London NW3 7BG United Kingdom
لندن, انگلستان, بریتانیا

اعتیار سنجی ها