ESCP Business School London

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده بازرگانی ESCP که در سال 1819 تأسیس شد ، نسلهایی از رهبران و کارآفرینان را تولید کرده است. دانشکده بازرگانی ESCP با داشتن شش پردیس شهری در برلین ، لندن ، مادرید ، پاریس ، تورین و ورشو دارای هویت اروپایی است که به آن اجازه می دهد تا یک سبک آموزش بی نظیر چند فرهنگی در زمینه تجارت و یک دید جهانی در موضوعات مدیریت بین المللی ارائه دهد.

هر ساله ، ESCP از بیش از 6000 دانشجو و 5000 مدیر از بیش از 120 کشور مختلف استقبال می کند و یک پیشنهاد جامع از دوره های مدیریت و برنامه های تخصصی (کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، MBA اجرایی ، دکتری و آموزش اجرایی) را برای آنها فراهم می کند.

ESCP اولین و تنها چندین مدرسه معتبر کسب و کار در جهان است که:

 • 3 اعتبارنامه بین المللی: برنامه معتبر AACSB ، EQUIS ، EFMD (MBA / EMBA)
 • 5 اعتبارنامه ملی: ACQUIN (آلمان) ، ANECA (اسپانیا) ، QAA
 • ESCP همچنین اولین مدرسه تجاری است که به عضویت کامل در انجمن دانشگاه های اروپا (EUA) تبدیل شده است.

- ما را در توییتر دنبال کنید https://twitter.com/escp_bs

اول به آینده

پیشگام در 200 سال گذشته ، دانشکده تجارت ESCP می تواند به تعداد زیادی از نوآوری های موفقیت آمیز در سراسر جهان افتخار کند. این تنها مدرسه پان اروپایی است و دارای شش دانشگاه در برلین ، لندن ، مادرید ، پاریس ، تورین و ورشو و یک دانشگاه وابسته در لوکزامبورگ است.

با توجه به اینکه سال بیست سالگی ماست ، سال 2019 بهترین زمان برای جشن گرفتن روحیه خلاقانه تعبیه شده در ژن های ESCP است. برای این کار ، ما به ایجاد مدرسه در سال 1819 - که از آن پس به اولین مدرسه تجارت در جهان تبدیل شده است - نگاه می کنیم و دستور العمل چنین زندگی طولانی را کشف می کنیم!131185_ESCPlandingstrip.jpg

# 1 پایه های یک مدرسه پیشرو (1819-1869)

در سال 1819، یک شرکت خصوصی از یک نوع خاص تاسیس شد: یکی از اولین مدارس کسب و کار، و در حال حاضر قدیمی ترین مدرسه کسب و کار در جهان ایجاد شد.

در طی این دوره ترمیمی ، دانشکده بر پایه مفاهیم اصلی بنا شده است که ستون های استراتژی نوآورانه ESCP که از دهه 1970 به بعد عملی شده است را تشکیل می دهد:

 • سیاست جسورانه باز بودن بین المللی (بیش از 20 درصد دانش آموزان خارجی در اوایل سال 1827-1827) با محتوای آموزشی، با مسائل بین المللی (سه زبان خارجی از 1823 آموزش داده شده؛ تورهای تحصیلی در اروپا از 1826 تا 1827)؛ این یک شاهکار واقعی در فرانسه در زمینه جامعه پس از Napoleonic-wars بود!
 • علاوه بر علم و فناوری مدیریت ، دانشجویان رشته حقوق و اقتصاد سیاسی یا علوم کاربردی (شیمی) را مطالعه می کنند. مدل چند فرهنگی و چند رشته ای ESCP در حال ظهور است.
 • محل اقامت در قلب سرمایه اقتصادی (هتل دیر Fermes، و سپس هتل de Sully، در پاریس).

این مرحله اولیه توسط سازندگان آن شکل می گیرد: کارآفرینان مانند Germain Legret و Amédée Brodart و محققان مانند اقتصاددان ژان باپتیست سای، نظریه پرداز مفهوم کارآفرینی؛ بازرگان Vital Roux، مشارکت در مفهوم قانون تجارت فرانسه و ترویج آموزه ای است که به سمت آموزش عملی هدایت می شود؛ و آدولف بلانکی اقتصاددان، مالک و مدیر مدرسه برای 24 سال.

# 2 تثبیت و بلوغ (1869-1969)

بین سالهای 1869 تا 1969 ، تحت نظارت اتاق تجارت و صنعت ، این مدرسه تقویت شده و به بلوغ می رسد. مقاومت و قابلیت سازگاری آن هم اثبات شده است: از یک سو ، گسترش چشمگیر برنامه ها و ثبت نام ها (از چند ده دانشجو در دهه 1820 به 250 در پایان قرن 19 و نزدیک به هزار نفر در دهه 1970). از سوی دیگر ، افزایش انتخاب و افزایش نیازهای دانشگاهی از دهه 1920 به بعد ، از جمله:

 • شناختن کشور از تحصیل در سال 1890.
 • تاسیس بخش های تخصصی اول، میراث "Comptoirs" (پست های تجاری) اختراع شده در سال های اولیه مدرسه: بخش دریایی (1905)، بخش استعماری (1913)، بخش هتل (1916)، بخش نمایندگی تجارت (1917 )، و غیره.
 • آزمون ورودی رقابتی اجباری در سال 1926.
 • ارتقاء به وضعیت تحصیلات عالی در سال 1947، گامی اساسی در جهت تحول تدریجی به گراند اکول د تجارت است.
 • ایجاد اتحادیه دانشجویان و دانشجویان در سال 1950.
 • ادغام فناوری اطلاعات و یک آزمایشگاه زبان در دهه 1960.

در طی یک قرن پرتلاطم که در طی آن شهر پاریس سه بار مورد درگیری های مسلحانه قرار گرفت ، محل مدرسه به منظور اسکان مجروحان جنگ (در سال های 1870 ، 1914-1918 و 1939-1945) تبدیل شده است - دو بار در ساختمان های خیابان آ. لا République

# 3 مدرسه کسب و کار بازنشسته (1969-2019)

هنگامی که دانشکده در سال 1969 با ترک شبکه ESCAE ، استقلال خود را بدست آورد ، دانشکده بازرگانی ESCP به تدریج بر اساس ارزش ها و اصول دانشگاهی که از سال 1819 القاء شده است ، مدل کسب و کار خود را دوباره اختراع می کند.

مدل جدید مجتمع اروپایی پردرآمد از رشد مداوم یک موسسه 150 ساله به عنوان پاسخ به جهانی شدن اقتصادی است.

این تحول در زمینه تشدید و گسترش اتحادیه اروپا اتفاق می افتد.

پنج نقطه عطف پیشرفت مجدد مدل جدید اروپا را نشان می دهد: 1969، 1973، 1999، و 2009:

 • 1969: ایجاد یک دانشکده دائمی اختصاص یافته و انجمن دانشجویان Tribunes ESCP.
 • 1973: در اکتبر 1973، دانشگاه ایلینویز پاریس (به نام École Européenne des Affaires از سال 1982 به بعد) ایجاد شده است، که در آن دانش آموزان برنامه درسی بین المللی را با ترم های متناوب در پایتخت های بزرگ اروپایی (لندن از سال 1974، دوسلدورف از سال 1975 دانشگاه در سال 1985 به برلین منتقل شد.) 1973 نیز سالی است که مدرسه برای زنان قابل دسترسی است (جولله لو ورچ اولین دانشجوی زن در سال 1973 است).
 • 1999: ادغام ESCP و EAP.
 • 2009: ایجاد ESCP ، به دنبال گسترش شبکه گسترده با افتتاح پردیس تورین در سال 2004 و پیش از پردیس ورشو در سال 2015.
 • 2018: دانشکده تجارت ESCP از اتاق تجارت و صنعت پاریس مستقل می شود. راه‌اندازی مدرک لیسانس اروپا راه اندازی شده است ، این مدرسه را در مدل LMD اروپا متصل می کند و باعث رشد جدی می شود. جمعیت دانشجویی در 4 سال دو برابر می شود.

بیش از دو قرن ، جهان تغییر کرده است: کلاس های اقتصاد سیاسی که در ابتدا تدریس می شوند ، در حال حاضر در کنار دوره های علوم انسانی قرار دارند و علوم کاربردی در آزمایشگاه ، راهی برای برنامه نویسی و داده های بزرگ شده اند. با این حال ، هنوز هم این چشم انداز کارآفرینی از بنیانگذاران حاکم است که امروزه حاکم می شود و در جنبه هایی مانند موفقیت اروپایی کارخانه آبی ، محقق مدرسه موجود در کلیه پردیس های دانشکده بازرگانی ESCP می درخشد!

ماموریت ما

"مأموریت ESCP الهام بخشیدن و آموزش رهبران تجاری فردا است."

اعتقاد ما این است که رهبران کسب و کار فردا باید بین المللی، دیجیتال و بین فرهنگی موثر باشند. رویکرد ما به آموزش و پرورش و ساختار سازمانی این را نشان می دهد، با برنامه های قوی بین المللی ارائه شده توسط یک دانشکده مجتمع (پان اروپایی) در سراسر پردیس در هر یک از بازارهای اصلی اروپا است.

ما این ماموریت را از طریق رویکرد منحصر به فرد خود به آموزش و پژوهش و مدیریت بین المللی مدیریت پیشرفت می دهیم، که تجربه، همکاری و یادگیری فراملیتی را در یک چارچوب اروپایی گسترش می دهد.

در سال 2015، مدرسه یک رویکرد و دیدگاه منحصر به فرد را تحت اختصار C4B تشکیل داد: فرهنگ برای (4) کسب و کار. این کار همچنان برای هدایت کار ما است و اکنون در یک طرح جدید استراتژیک برای مدت 2018-2022 تعبیه شده است.

C4B یا نحوه ارائه ما در دانشکده تجارت ESCP

 1. یک آکادمی متخصص در زمینه تحقیقات بین المللی / تطبیقی.
 2. برنامه های اجباری چرخشی که تجارب یادگیری چندگانه را در سراسر اروپا فراهم می کنند.
 3. تدریس بین انضباطی، یکپارچه سازی مهارت های سخت (برنامه نویسی، و غیره) و نرم تر (علوم انسانی و ...) از مدیریت است.
 4. جامعه متنوع، خلاق و کارآفرینی.

چشم انداز ما (آنچه و کجا می خواهیم تا سال 2022 باشد)

"در سال 2022 ، مدرسه تجارت ESCP به عنوان مدرسه برتر تجاری اروپا برای آموزش مدیریت با محوریت بین المللی شناخته می شود."

چشم انداز ما، برای تبدیل شدن به درست است، می بیند:

 • تولید و انتشار تحقیقات در سطح جهانی در مدیریت بین المللی / مقایسهای که شکل سازماندهی و رهبران را به فکر و رفتار می کند؛
 • تولید فارغ التحصیلان هوشمند فرهنگی و دیجیتال مجهز به شکل گیری و اتصال دنیای کسب و کار فردا؛
 • مشارکت معنوی با کسب و کار، فارغ التحصیلان و دولت برای پیشرفت در عملکرد مدیریت بین المللی و روابط بین فرهنگی؛
 • بهره برداری از تنوع در همه اشکال آن به عنوان منبع نوآوری، قدرت و رهبری.

ارزش ها و تعهد ما اروپایی هستند

ما ارزش های عالی تحصیلی را که از فرهنگ دانشگاهی اروپایی به ارث رسیده اند، پرورش می دهیم.

از طریق تحقیق ما، ما یک مفهوم منحصر به فرد به رشته های مدیریت مبتنی بر رویکرد چند فرهنگی، بین رشته ای و باز به چالش های عمده ای از جهان فردا می پردازیم.

در مدرسه ما که 200 سال پیش توسط کارآفرینان ایجاد شده است، ما خلاقیت را با پرورش کنجکاوی، جسارت و تشویق سهم همه رشته ها به دینامیک اقتصادی توسعه می دهیم.

جامعه ما متعهد به ترویج پلورالیسم از طریق احترام به فرهنگ ها و تمامی انواع تنوع است.

مکان ها

لندن

Address
London Campus
ESCP Europe
527 Finchley Road
London NW3 7BG
United Kingdom

لندن, انگلستان, بریتانیا

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited