Crest Schools of English

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Crest Schools of English در انگلستان، مركز مركز مركز انگلستان (UKBA)، مديركل بسيار مورد اعتماد بوده و از سال 1983 به انگليسي آموزش داده است. آموزگاران و استادان ما دوستانه و باتجربه، اطمينان حاصل كنند كه هر كدام از دانش آموزان در آموزش زبان انگليسي بسيار خوب هستند.

دانش آموزان می توانند از هر زمان که بخواهند به دفتر ما مراجعه کنند (اگر فقط به سلامتی بگویند) که فضایی خوشایند در مدرسه را تقویت می کند و دانش آموزان می توانند احساس امنیت کنند و بدانند که ما همیشه برای کمک به هرگونه پرسش ها آماده ایم.

یک نظرسنجی اخیر نشان داد که بسیاری از دانشجویان ما در حال حاضر تصمیم به ثبت نام در مدرسه خود کردند، زیرا آنها توسط یک دوست توصیه شده اند: ما به این نتیجه بسیار افتخار می کنیم؛ زیرا ما معتقدیم این نکته نهایی کیفیت خدمات ما و محیط شاد است از مدرسه ما

Crest Schools of English دارای درجه 1 می باشند: بیش از انتظارات توسط Inspectorate Schools Independence (ISI). ما مرکز مربیگری EL Gazette 2014 و 2013 هستیم و برای بهترین کیفیت خدمات با قیمت های مقرون به صرفه در لندن 2013 اهدا شدیم. مدرسه ما با مرکز لندن Crest وابسته است؛ یکی از IELTS پیشرو در انگلستان، کمبریج و مرکز آزمون تریتی، که همچنین ما را به انتخاب ایده آل برای دوره های آمادگی امتحان می دهد.

محل

Crest Schools of English در حومه دلخواه لندن Edgware مستقر هستند. مدرسه در خیابان اصلی واقع شده است، به این معنی است که دانش آموزان می توانند در وقت آزاد خود از مغازه ها، رستوران ها و کافه ها لذت ببرند و ما تنها یک دقیقه پیاده روی به ایستگاه می کنیم.

مزیت اینجا این است که شما به راحتی می توانید به مرکز لندن با اتوبوس یا لوله مراجعه کنید تا از دیدنی های باشکوه و شب زنده داری عجیب و غریب لذت ببرید اما بدون استرس یا هزینه زندگی در مرکز. این مکان به همان اندازه مناسب برای کسانی است که مایل به بازدید از بسیاری از مکان های زیبا در خارج از لندن و کسانی که می خواهند تجربه واقعی زبان انگلیسی زندگی می کنند دست اول.

مکان ها

Edgware

Crest Schools of English

Address
Crest Schools of English
7th Floor, Premier House,
112, Station Road
Edgeware
London HA8 7BJ

HA8 7BJ Edgware, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 20 8952 8040

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: