Cranfield University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کرانفیلد متخصص کارشناسی ارشد برای تحقیق و آموزش در علوم، مهندسی، تکنولوژی و مدیریت است. به عنوان یکی از پنج دانشگاه برتر تحقیقات فشرده در انگلستان، ما در حال ساخت تفاوت قابل توجهی در دنیای واقعی است و ما این کار را با همکاری با برخی از بزرگترین سازمان در جهان است.

کرانفیلد جهانی پیشرو در سهم خود را به نوآوری جهانی است. با تاکید ما بر روی هوا فضا، agrifood، دفاع و امنیت، تکنولوژی محیط زیست، رهبری و مدیریت، ساخت و حمل و نقل سیستم های بخش، ما را تغییر داده اند جامعه راه فکر می کند، کار می کند و یاد می گیرد.

ما تولید و تبدیل دانش، ترجمه آن را به نفع جامعه است. شرکای ما، از کوچک و متوسط ​​میکرو به بزرگترین شرکت های چند ملیتی به رنگ آبی تراشه، از دولت در سراسر جهان به سازمان های غیر دولتی و موسسات خیریه، به ما بگویید این چیزی است که آنها در مورد کرانفیلد ارزش.

نوآوری بخشی از کرانفیلد را 'DNA شرکت، بیش از 60 سال از تعهد به این دستور کار تکامل یافته است.

کار ما اطلاع سیاست برای دولتها و تولید فن آوری های جدید و محصولات برای دنیای تجارت. ما در این استخر از پژوهش و مشاوره در قرعه کشی به دانش آموزان خود را با متمایز 'در دنیای واقعی، محیط یادگیری، اجازه می دهد آنها را به عنوان حرفه ای توسعه و انتقال دانش جدید خود را به اقتصاد جهانی است. این همواره راه کرانفیلد 'اما هرگز از در جهان امروز بیشتر مهم است.

مناطق تخصص

هوافضا Agrifood دفاع و امنیت انرژی و قدرت تکنولوژی محیط زیست رهبری و مدیریت تولید سیستم های حمل و نقل اب

آمار و ارقام کرانفیلد

تعداد دانشجویان

ما غرور خودمان را در فرهنگ بین المللی ما، دانش آموزان استقبال از 106 کشور جهان است.

تعداد کارکنان

موفقیت کرانفیلد مبتنی بر دانش، مهارت ها و توانایی های کارکنان ما که کلید مزیت رقابتی ما هستند.

FINANCE

درآمد ما این است که در سراسر تدریس، تحقیق و فعالیت های دیگر پخش شده است.

آموزش و پژوهش

کرانفیلد یک نهاد تفکر رو به جلو که در آن آموزش و پژوهش استثنایی منجر به راه حل های جهان در حال تغییر است.

دانشگاه رتبه بندی جدول لیگ

جداول لیگ دانشگاه ها ایجاد شده برای کمک به دانش آموزان در ورود به آموزش عالی و موسسات را پوشش می دهد ارائه هر دو مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی.

محیط

ما خودمان را تعیین هدف به چالش کشیدن از کاهش ردپای کربن خود را با 50 درصد تا سال 2020، که به هدف جاه طلبانه ترین در بخش دانشگاه انگلستان است.

میراث ما

موضوع حال اجرا از طریق تاریخ 60 ساله کرانفیلد است تعهد به و اشتیاق برای تحقیقات کاربردی که باعث می شود تفاوت به جهان در زمینه های علمی، فناوری و مدیریت است. پیشرو از دانشگاه کرانفیلد بود کالج هوانوردی، در سال 1946 ایجاد شده و بر اساس در ایستگاه RAF در کرانفیلد بدفردشر. از طریق 1950s و 1960s، توسعه بسیاری از جنبه های تحقیق و طراحی هواپیما به رشد و تنوع قابل توجهی به دیگر فن آوری و به ساخت و مدیریت منجر شده است.

در سال 1969، کالج هوانوردی شد موسسه کرانفیلد فناوری گنجانیده شده توسط منشور سلطنتی با قدرت درجه اعطای کامل، و بخش های جدید تنظیم شد تا برای پوشش کار در مناطق موضوع های جدید، مانند مدرسه کرانفیلد مدیریت.

سی سال گذشته پیشرفت قابل توجهی بیشتر، از جمله همکاری علمی با آکادمی دفاع، بریتانیا، در Shrivenham در ویلتشایر را دیده اند. نتیجه این است که کرانفیلد رشد کرده است برای تبدیل شدن به بزرگترین مرکز در اروپا برای تحقیقات کاربردی، توسعه و طراحی.

جوایز و رتبه بندی کرانفیلد است

دریافت جایزه

سازمان در سراسر جهان تعالی کرانفیلد در آموزش و پژوهش به رسمیت شناخته اند. شناسایی از کسانی توسط به ما داده سلطنتی سالگرد اعتماد که جوایز جایزه سالگرد ملکه برای بیشتر و بالاتر آموزش و پرورش، به کسانی که به افراد از کارکنان و ادارات.

و همچنین جوایز و تمجید، ما نیز از طریق رتبه بندی تحقیقاتی نظیر تعالی چارچوب تحقیق (REF) که در سال 2014، ارزیابی کرد که 81 درصد از پژوهش در دانشگاه کرانفیلد جهان پیشرو و بین المللی بسیار عالی است شناخته شده است.

جدول لیگ

لازم به ذکر است که جداول لیگ دانشگاه، ایجاد شده برای کمک به دانش آموزان ورود به آموزش عالی، موسسات پوشش ارائه مطالعه هر دو کارشناسی و کارشناسی ارشد است. از آنجا که ما برنامه های مقطع کارشناسی ندارد و کاملا کارشناسی ارشد، دانشگاه کرانفیلد است که اغلب در رتبه بندی جدول لیگ گنجانده نشده است. مدارس کسب و کار رتبه بندی و متفاوت مدرسه کسب و کار ما همواره انجام و در رتبه بندی دانشکده کسب و کار.

دادن جوایز

ما در حال حاضر جوایز به سازمان ها در برخی از مناطق که در آن ما تخصص. چنین جایزه خارجی شامل جایزه بهترین کارخانه که از بهترین تولید کنندگان را با هم در این کشور برای به اشتراک گذاشتن بهترین عمل و تقدیر از دستاوردهای خود را، و که برای کمک به اطمینان از صنعت ساخت انگلستان در لبه برش.

هر سال ما نیز برتری در بدن دانش آموز ما از طریق انواع جوایز ارائه شده در مراسم فارغ التحصیلی ما را تشخیص دهد.

قضاوت جوایز

کالیبر و تخصص کارکنان ما بدان معناست که آنها غالبا دعوت به اعضای پانل های داوری خارجی برای جوایز مربوط به صنعت در به رسمیت شناختن موفقیت کسب و کار خود را به دیگران داده شده است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

درجه طراحی

Campus or Online تمام وقت پاره وقت 1 - 3  August 2017 بریتانیا Shrivenham Cranfield Swindon + {تعداد} بیشتر

این دوره مناسب برای فارغ التحصیلان رشته های مختلف که اهمیت عمل چگونه خلاق و فرآیند می تواند محصول و خدمات توسعه بهبود تشخیص هستند. [+]

مدارک تحصیلی طراحی MDes در نوآوری و خلاقیت در صنعت پردیس کرانفیلد در دنیای رقابتی امروز، موفقیت کسب و کار بستگی دارد به طور فزاینده در توانایی نوآوری. رهبران کسب و کار در حال حاضر به رسمیت شناختن اهمیت چگونه خلاق عمل و فرآیند می تواند محصول و خدمات توسعه و طراحی بهبود تفکر در شکل دادن به استراتژی کسب و کار. مدت زمان: یک سال تمام وقت، دو و سه سال پاره وقت. برای کیست؟ البته توسعه طراحی خلاق مهندسان سواد، دانشمندان و تحصیلات تکمیلی مدیریت. مناسب برای فارغ التحصیلان رشته های مختلف که اهمیت عمل چگونه خلاق و فرآیند می تواند محصول و خدمات توسعه بهبود تشخیص است. MDes در طراحی استراتژی و رهبری پردیس کرانفیلد استفاده موفقیت آمیز از طراحی استراتژیک و تاکتیکی می تواند بر روی عملکرد کسب و کار را تحت تاثیر، تولید و رشد و توسعه و بهبود بهره وری و رقابت پذیری (شورای طراحی، 2011). این دوره ادغام در سطح جهانی، نوآوری طراحی محور، مدیریت و فعالیت های تحقیقاتی از طریق یک روش تدریس منحصر به فرد. مدت زمان: یک سال تمام وقت، دو و سه سال پاره وقت. برای کیست؟ البته MDes شامل هشت ماژول ارزیابی که در آن دانش آموزان در رهبری خلاق، مدیریت طراحی استراتژیک، برنامه ریزی مالی و کسب و کار، طراحی تفکر و استراتژی نوآوری می کنند. ماژول در مراکز در لندن تحویل داده، با حمایت سمینارها، کارگاه ها و سخنرانی در سازمان های خلاق و طراحی، ارائه لینک نزدیک به عملکرد حرفه ای. عناصر مسکونی خواهد شد... [-]

کارشناسی ارشد(MSc)

انرژی و قدرت درجه

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  August 2017 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

با این دوره ها فارغ التحصیلان ما می توانید انتظار برای در خواست می شود در سطح جهانی به عنوان متخصص ساختاری و مواد مهندسان، نفت و گاز، و برنامه های کاربردی انرژی های تجدید پذیر. [+]

انرژی و قدرت مدارک تحصیلی کارشناس ارشد فناوری دریایی و اقیانوس با سازه های دریایی مهندسی مواد پردیس کرانفیلد این درس ارائه می دهد دانش تخصصی در انتخاب، رفتار و نگهداری از طیف گسترده ای از مواد پیچیده استفاده می شود دور از ساحل، به موفقیت صنعت بسیار مهم است، به خصوص با رشد در مواد جدید برای بخش انرژی تجدید پذیر است. مدت زمان: یک سال تمام وقت، دو و سه سال پاره وقت برای کیست؟ دوره کارشناسی ارشد شامل هشت یک هفته ماژول ارزیابی، یک پروژه گروه، و یک پروژه پایان نامه های فردی است. به این ترتیب، ساختار البته هدف هدایت دانش آموزان از یادگیری سنتی از طریق به تبدیل شدن به محققان مستقل، قادر به مدیریت پروژه های خود را دارند. فارغ التحصیلان ما می توانید انتظار برای در خواست می شود به عنوان ساختاری و در سطح جهانی مواد مهندسان متخصص، در نفت و گاز، و برنامه های کاربردی انرژی های تجدید پذیر. کارشناس ارشد فناوری دریایی و اقیانوس با مدیریت ریسک پردیس کرانفیلد رویکرد مبتنی بر ریسک به ایمنی و حفاظت از بهبود برای محیط زیست است که جهانی در صنعت دریایی به تصویب رسید. این دوره در مورد تکنیک های کلیدی صنعت با استفاده از روش های آماری برای توضیح آنچه مناسب به برنامه های مختلف است، تمرکز دارد. مدت زمان: یک سال تمام وقت، دو و سه سال پاره وقت برای کیست؟ دوره کارشناسی ارشد شامل هشت یک هفته ماژول ارزیابی، یک پروژه گروه، و یک پروژه پایان نامه های فردی است.... [-]

انعطاف پذیری، مقابله با تروریسم و ​​جرایم سازمان یافته درجه

Campus تمام وقت پاره وقت 11 - 60  August 2017 بریتانیا Shrivenham + {تعداد} بیشتر

انعطاف پذیری، مبارزه با تروریسم و ​​جرایم سازمان یافته درجه، برای طیف گسترده ای از تجربیات مختلف با امکانات منحصر به فرد موجود به هیچ دانشگاه دیگری در انگلستان است. [+]

انعطاف پذیری، مبارزه با تروریسم و ​​جرایم سازمان یافته مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد در پرتابه قانونی این دوره طراحی شده است به دانش آموزان با یک بینش جامع در زمینه اسلحه، مهمات و تحقیقات بالستیک است. مدت زمان: 11 ماه تمام وقت، تا 3 سال پاره وقت برای کیست؟ البته ارائه می دهد دانش آموزان طیف گسترده ای از تجربه های مختلف با امکانات منحصر به فرد موجود به هیچ دانشگاه دیگری در انگلستان است. کارشناسی ارشد دوره پرتابه شناسی پزشکی قانونی معمولا حدود 10-15 دانش آموزان در سال است. دانش آموزان از طیف گسترده ای از پس زمینه آمده است، معمولا با یک علم یا علم پزشکی قانونی درجه اول. بسیاری از دانش آموزان از خارج از کشور، به ویژه اروپا، آفریقا و شمال امریکا است. کارشناس ارشد تحقیقات پزشکی قانونی و مواد منفجره این دوره دانش آموزان به بررسی صحنه جرم مواد منفجره و CBRN معرفی می کند. این هر دو صحنه انفجار قبل و بعد از، و صحنه های مربوط به نظر می گیرد. کارشناسی ارشد همچنین توسعه توانایی دانش آموزان به اعمال روش های هوش و استثمار قانونی، و ترکیب آن با منبع باز هوش. مدت زمان: 11 ماه تمام وقت، تا 3 سال پاره وقت برای کیست؟ البته ارائه می دهد دانش آموزان طیف گسترده ای از تجربه های مختلف با امکانات منحصر به فرد موجود به هیچ دانشگاه دیگری در انگلستان است. اماکن در کارشناسی ارشد پزشکی قانونی بررسی مواد منفجره و انفجار رقابتی است. دانش آموزان از طیف گسترده ای از پس زمینه... [-]

ایمنی و حوادث درجه بررسی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 5  August 2017 بریتانیا Shrivenham Cranfield + {تعداد} بیشتر

ما یک مرکز عالی در زمینه بررسی حادثه برای تقریبا 40 سال بوده است. این دوره شما را با آکادمیک به رسمیت شناخته شده، صلاحیت استاندارد بالا فراهم می کند. طیف گسترده ای از مهارت ها و دانش ارائه شده توسط دانش آموزان در این دوره ارائه یک محیط یادگیری منحصر به فرد است. [+]

مدارک تحصیلی ایمنی و تحقیق حادثه کارشناس ارشد ایمنی و عوامل انسانی در حمل و نقل هوایی پردیس کرانفیلد تقاضا برای عوامل انسانی و تخصص ایمنی همچنان به در حمل و نقل هوایی و همچنین ایمنی در صنایع حیاتی دیگر رشد می کنند. این دوره طراحی شده است به ارائه صنعت با فارغ التحصیلان مجهز است که می تواند بهبود واقعی و پایدار به عملکرد و ایمنی از طریق استفاده از مهارت ها و دانش را از طریق ترکیبی از سخنرانی ها و تمرین های عملی به دست. مدت زمان: تمام وقت 1 سال؛ پاره وقت تا 3 سال برای کیست؟ این دوره جذب طیف گسترده ای از دانش آموزان از متخصصان حمل و نقل هوایی در حوزه نظامی و غیر نظامی به فارغ التحصیلان با کیفیت بالا در مهندسی و علوم اجتماعی رشته. طیف گسترده ای از مهارت ها و دانش ارائه شده توسط دانشجویان در این دوره یک محیط یادگیری منحصر به فرد در اینجا فراهم می کند. کارشناس ارشد ایمنی و تحقیق حادثه - حمل و نقل هوایی کرانفیلد پردیس / دانشگاه کرانفیلد در Shrivenham ما یک مرکز عالی در زمینه بررسی حادثه برای تقریبا 40 سال بوده است. به طور خاص برای محققان حادثه هواپیمای طراحی شده و کسانی که کار در زمینه های مرتبط، در این دوره شما را با آکادمیک به رسمیت شناخته شده، صلاحیت استاندارد بالا فراهم می کند. مدت زمان: 3 سال پاره وقت برای کیست؟ کارشناسی ارشد ایمنی و تحقیق حادثه (حمل و نقل هوایی) اجازه می دهد تا شما را... [-]

تدارکات اجرایی و درجه مدیریت زنجیره تامین

Campus پاره وقت January 2018 بریتانیا Cranfield

این دوره پاره وقت فرصت تحصیل برای مدرک کارشناسی ارشد شناخته شده بین المللی در حالی که آوردن آخرین بینش دانشگاهی و صنعت بهترین عمل برگشت به سازمان خود را ارائه می دهد. از آن شده است شرکت طراحی با پزشکان ارشد زنجیره تامین و توسط بزرگترین تدارکات متخصص در اروپا و اعضای هیئت علمی مدیریت زنجیره تامین ارائه می شود. [+]

EXEC لجستیک و مدیریت زنجیره تامین درجه کارشناس ارشد حمل و نقل اجرایی و مدیریت زنجیره تامین درجه اجرایی ما کارشناس ارشد حمل و نقل و مدیریت زنجیره تامین برای متخصصان با تجربه که به دنبال مطالعه در حالی که کار در زمینه لجستیک و مدیریت زنجیره تامین توسعه داده است. این برنامه پاره وقت دو ساله شما ارائه می دهد فرصت را به مطالعه برای یک استاد شناخته شده در سطح بین المللی صلاحیت؟ ها در حالی که ارائه ارزش واقعی به سازمان شما. این دوره: • بالا بردن آگاهی خود را از و قدردانی از تدارکات پیشرفته و شیوه های زنجیره تامین • توسعه توانایی خود را به شدت ابزارها و تکنیک های که بیشتر مربوط به چالش های شما رو به • آموزش به شما هستند را انتخاب کنید چگونه به بهترین وجه ارائه رهبری موثر در سراسر تدارکات و چرخه عمر زنجیره تامین • فعال کردن شما را به انجام تحقیقات مستقل و قوی است که مربوط به سازمان شما • مخلوط درک خود را از تدارکات و ابزار مدیریت زنجیره تامین و تکنیک های با دیدگاه استراتژیک، عملی و اخلاقی • حصول اطمینان از شما احساس اعتماد به نفس را بر روی بیش نقش های ارشد و پروژه های بیشتر به چالش کشیدن • راهنما شما را به زندگی حرفه ای خود را به سطح بعدی. این برنامه شامل پنج روز تور مطالعه بین المللی، که به شما می دهد فرصتی برای تجربه چالش ها در مناطق مختلف اقتصادی در جهان که در تدارکات و... [-]

تکنولوژی ساخت و مواد درجه

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 5  August 2017 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

این دوره مناسب برای فارغ التحصیلان با علم، علم کاربردی، مهندسی و یا درجه مرتبط مشتاق به دنبال فرصتهای شغلی در تولید، فن آوری و مواد [+]

تکنولوژی تولید و مدارک تحصیلی مواد کارشناس ارشد مواد پیشرفته این دوره یک درک اساسی از خواص مواد، پردازش و مبتنی بر کامپیوتر روشهای طراحی خود را، که برای تجاری سازی محصول از مرحله مفهوم ضروری است فراهم می کند. این همچنین شامل توسعه مواد جدید و بهبود و استفاده از مواد در حال حاضر در سازه های جدید و رمان است. مدت زمان: یک سال تمام وقت، دو و سه سال پاره وقت برای کیست؟ این دوره مناسب برای فارغ التحصیلان با علم، علم کاربردی، مهندسی و یا درجه مرتبط مشتاق به دنبال فرصتهای شغلی در توسعه یا بهره برداری از مواد است. فارغ التحصیلان در حال حاضر در صنعت مشتاق کار به گسترش مدارک تحصیلی خود؛ و یا افراد با شرایط دیگر که دارای تجربه مرتبط قابل توجه است. کارشناس ارشد مواد هوا و فضا این دوره را پوشش می دهد که چگونه به منظور بهبود و توسعه مواد برای کاربردهای حمل و نقل هوایی، از جمله مواد برای بدنه، aeroengine و افزایش استفاده از مواد هوشمند و کاربردی است. به علاوه توسعه مواد جدید، بهبود مواد فعلی، و نرم افزار در ساختارهای جدید و رمان است. مدت زمان: یک سال تمام وقت، دو و سه سال پاره وقت برای کیست؟ نیاز به فارغ التحصیلان مهندسی با مهارت های متخصص به منظور توسعه مواد جدید برای هواپیماهای نسل بعدی و صنعت هوافضا آینده وجود دارد. در طول این دوره شما را به بهبود و توسعه مواد برای کاربردهای حمل و نقل هوایی، از جمله مواد برای بدنه، aeroengine... [-]

تکنیک های محاسباتی و نرم افزار در درجه مهندسی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  September 2017 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

این دوره با ترکیب آن مهارت های مبتنی بر و مواد خاص موضوع، با هدف اساسی تجهیز شما را با دست در مهارت ها و تا به دانش روز سازگار به طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی که این آدرس درست عمومی است. [+]

محاسباتی و نرم افزار تکنیک های در مدارک تحصیلی مهندسی کارشناس ارشد محاسباتی و نرم افزار تکنیک های مهندسی - مهندسی به کمک کامپیوتر با کمک کامپیوتر مهندسی (CAE) را پوشش می دهد استفاده از کامپیوتر در تمام فعالیت های از طراحی تا تولید محصول. این در خط مقدم فن آوری اطلاعات و از اهمیت حیاتی اقتصاد در سراسر جهان است. این یک بخش حیاتی از بسیاری از صنایع جهانی از جمله خودرو، هوا فضا، نفت، دفاع، امور مالی و سلامتی است. این گزینه متخصص از کارشناسی ارشد محاسباتی و تکنیک های نرم افزار در مهندسی توسعه داده شده است تا منعکس کننده کاربرد گسترده ای از CAE و ارائه مهندسین واجد شرایط از بالاترین استاندارد به صنایع فعال در زمینه های مهندسی محاسباتی و نرم افزار است. برای کیست؟ مناسب برای نامزدها از طیف گسترده ای از مهندسی و به کسانی که با آموزش ریاضی و علوم محاسباتی، که مایل به هر دو توسعه و تکمیل موجود خود مهارت مجموعه در این اعمال پس زمینه ریاضی، از جمله هوانوردی، مهندسی خودرو، مکانیکی و الکتریکی، علاوه بر مناطق مهم است. ماژول های متخصص تدریس طراحی شده اند به شما را با دانش ارائه، برنامه نویسی تکنیک ها و مهارت های عملی لازم برای توسعه و استفاده از هسته CAE نرم افزار راه حل بیش از یک طیف گسترده ای از تنظیمات صنعتی. کارشناس ارشد محاسباتی و تکنیک های نرم افزار در مهندسی - سیگنال دیجیتال و پردازش تصویر این گزینه متخصص از کارشناسی ارشد محاسباتی و تکنیک های نرم افزار... [-]

جنگ الکترونیک، اطلاعات و سایبری درجه

Campus تمام وقت پاره وقت 11 - 60  September 2017 بریتانیا Shrivenham + {تعداد} بیشتر

دوره های پوشش یک انتخاب از موضوعات مربوط به سیستم های نظامی، ارتباطات نظامی، سیستم های الکترونیکی نظامی، طراحی شده برای توسعه حرفه ای که به طور موثر می توانید مدیریت و بهره برداری از تهدیدات و فرصت از فضای مجازی در سطح سازمانی. [+]

مدارک تحصیلی جنگ الکترونیک، اطلاعات و سایبر PgCert در جنگ الکترونیک سنسور این PgCert را پوشش می دهد انتخاب موضوعات جنگ الکترونیک مربوط به سیستم های نظامی، پوشش مشخصات، تجزیه و تحلیل، توسعه، تدارکات، و مدیریت فنی رادار نظامی، الکترو اپتیک و سیستم های سنسور مادون قرمز. مدت زمان: 3 سال پاره وقت برای کیست؟ این PgCert شده است برای افسران نیروهای مسلح و برای دانشمندان و افسران فنی در موسسات دفاع دولت و صنایع دفاعی طراحی شده است. فارغ التحصیلان رسیدن به سطح بالایی از فهم و دانش دقیق از ارتباطات نظامی و سیستم های سنسور با توجه خاص به جنگ الکترونیک. PgCert در ارتباطات جنگ الکترونیک این PgCert را پوشش می دهد انتخاب موضوعات جنگ الکترونیک مربوط به سیستم های ارتباطات نظامی، از جمله خصوصیات، تجزیه و تحلیل، توسعه، تهیه و مدیریت فنی سیستم های اطلاعات نظامی. مدت زمان: 2 سال پاره وقت برای کیست؟ این PgCert شده است برای افسران نیروهای مسلح و برای دانشمندان و افسران فنی در موسسات دفاع دولت و صنایع دفاعی طراحی شده است. فارغ التحصیلان رسیدن به سطح بالایی از فهم و دانش دقیق از ارتباطات نظامی و سیستم های سنسور با توجه خاص به جنگ الکترونیک. کارشناس ارشد نظامی سیستم های الکترونیکی مهندسی این دوره آموزش و پرورش و آموزش در سیستم های الکترونیکی نظامی منتخب فراهم می کند. این به ویژه برای کسانی خواهد شد که با مشخصات، تجزیه و تحلیل، توسعه، مدیریت فنی و یا بهره برداری از رادار نظامی، الکترو اپتیک، ارتباطات، سونار و یا اطلاعات سیستم، که... [-]

درجه Agrifood

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  August 2017 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

دوره های مناسب برای فارغ التحصیلان جدید از یک پس زمینه علم یا تکنولوژی که علاقه مند به کار در صنایع غذایی می باشد. [+]

مدارک تحصیلی Agrifood کارشناس ارشد سیستم های زنجیره ای مواد غذایی زنجیره غذایی ما سیستم کارشناسی ارشد به عنوان یک نتیجه تحقیقات و صنعت منجر گسترده توسعه یافته است. درس به بررسی کل زنجیره غذایی از قبل از برداشت به بازار با هدف کلی افزایش کیفیت و ایمنی مواد غذایی است. مدت زمان: یک سال تمام وقت، دو و سه سال پاره وقت برای کیست؟ البته مناسب برای فارغ التحصیلان جدید از یک پس زمینه علم یا تکنولوژی که علاقه مند به کار در صنایع غذایی می باشد. این دوره همچنین ایده آل برای حرفه ای ها در حال حاضر در صنعت کار که می خواهم به آموزش برای پیشبرد حرفه خود. در دسترس به طور تمام و پاره وقت دوره ارائه می دهد انعطاف پذیری و پشتیبانی برای کسانی که مایل به آموزش در حالی که باقی مانده در اشتغال است. زنجیره غذایی سیستم های کارشناسی ارشد بخشی از کشاورزی و برنامه غذایی است. این درک انتقادی از مسائل مربوط به تولید و عرضه مواد غذایی سالم در جهان مدرن را فراهم می کند. از طریق ادغام عوامل علمی، تکنولوژیک و مدیریتی دانش آموزان یاد بگیرند که چگونه به استفاده از منابع مواد غذایی موثر تر برای رسیدن به کیفیت بالاتر و تولید مواد غذایی امن تر و همچنین موفقیت در درک و مدیریت زنجیره تامین مواد غذایی است. رویکرد جامع از کارشناسی ارشد شما را با یک درک دقیق از کل سیستم زنجیره غذایی از جمله ارائه: امکانات عیب شناسی میکروبیولوژی مواد غذایی HACCP تدارکات تکنولوژی پس از... [-]

درجه آب

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  August 2017 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

لینک صنعت قوی ما را دوره های ما به ویژه برای کسانی که به دنبال کار در صنعت آب، دولت و یا مشاوره محیط زیست و مهندسی مناسب، و در یک طیف گسترده ای از نقش های از جمله کیفیت آب، منابع آب، زیستگاه آبزیان و حیات وحش، دفاع سیل، و سیاست . [+]

درجه آب کارشناس ارشد آب و بهداشت جامعه بیش از یک میلیارد نفر در جهان در حال توسعه بدون دسترسی به آب آشامیدنی باقی می ماند، و بیش از دو برابر این تعداد هنوز خرد دسترسی به بهداشت عمومی. مطالعه برنامه ریزی، اجرا و مدیریت پروژه های تامین آب و بهداشت در سراسر جهان. برای کیست؟ این دوره ایده آل برای فارغ التحصیلان که مایل به پیشرفت حرفه ای خود را در برنامه ریزی، اجرا و مدیریت پروژه های تامین آب و فاضلاب پایدار برای کشورهای کم درآمد است. دوره شامل ماژول های ارزیابی، پروژه های گروه و یک پروژه منحصر به فرد. ماژول شامل سخنرانی ها و آموزش با تاکید بر تجزیه و تحلیل مشکلات واقعی، با کار در عرصه عملی برای تقویت یادگیری است. کارشناسی ارشد مدیریت محیط زیست آب در سراسر جهان، کیفیت و کمیت آب در رودخانه ها، رودخانه ها، دریاچه ها، تالاب ها و زیرزمینی به طور قابل توجهی توسط فعالیت های انسانی است. در دانشگاه کرانفیلد، ما در اتصالات صنعت ما سرمایه گذاری به دانش آموزان با مهارت های تا به تاریخ و دانش مورد نیاز برای مقابله با این چالش در زندگی حرفه ای در بخش مدیریت آب زیست محیطی امروز است. مطالعه کارشناسی ارشد محیط زیست در کرانفیلد. برای کیست؟ البته ایده آل برای فارغ التحصیلان که مایل به توسعه تخصص مورد نیاز برای حل مشکلات مدیریت آب زیست محیطی است. این طراحی شده است برای تکمیل و گسترش دانش موجود خود را از علم، سیاست و عمل، و آن را برای... [-]

درجه اجرایی

Campus پاره وقت 2 - 3  August 2017 بریتانیا Shrivenham Cranfield + {تعداد} بیشتر

برای کسانی که پتانسیل برای یک زندگی حرفه ای طولانی و موفق تشخیص، کرانفیلد ارائه می دهد تعادل ایده آل از مطالعه علمی و تجربه کار عملی است. [+]

مدارک تحصیلی اجرایی کارشناس ارشد عملیات تعالی کرانفیلد پردیس / خارجی برنامه های پیشرو در جهان توسط کرانفیلد از طریق یک همکاری منحصر به فرد با رولز رویس و موسسه تولید در دانشگاه کمبریج است. طراحی شده برای متخصصان صنعت به جا در اطراف خواستار مشاغل، دوره طراحی شده است به منظور توسعه مهارت های لازم برای رهبری تغییر در کسب و کار. مدت زمان: دو سال پاره وقت برای کیست؟ برای کسانی که پتانسیل برای یک زندگی حرفه ای طولانی و موفق در تولید تشخیص، کرانفیلد ارائه می دهد تعادل ایده آل از مطالعه علمی و تجربه کار عملی است. این دوره به ضرورت حرفه ای عملیات بسیار آموزش دیده مورد نیاز برای تبدیل عملیات را به یک کسب و کار در سطح جهانی در تمام بخش های تولید. دوره تعالی عملیات ساخت یافته است اجازه می دهد تا حداکثر بهره را از یادگیری با حداقل زمان به دور از محیط کار. کارشناس ارشد از طریق زندگی پایداری سیستم کرانفیلد پردیس / دانشگاه کرانفیلد در Shrivenham این دوره یک زیربنای ضروری برای رهبران آینده در سازمان ها که مایل به حداکثر رساندن ارزش در استفاده از سیستم های محصول پیچیده، طول عمر، و تبدیل شدن به رهبران تغییر برای پایداری سیستم فراهم می کند. روش های جدید و یکپارچه مورد نیاز برای توسعه برتر را از طریق زندگی قابلیت پشتیبانی برای پاسخگویی به سهامداران و ذینفعان خواسته. مدت زمان: دو سه سال پاره وقت برای کیست؟ طراحی و توسعه توسط دانشگاه کرانفیلد در رابطه با رولز رویس و بمباردیر... [-]

درجه امنیت بین المللی

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا Shrivenham

این دوره ها برای شرکت کنندگان قادر به توسعه و پیاده سازی برنامه های بخش امنیت استراتژیک و تجزیه و تحلیل، برقراری ارتباط و ارزیابی معانی وسیع تر برای مناطق مرتبط در چارچوب دولت و منطقه ای و مطالعه برخی از مهم ترین مسائل سیاست جهانی طراحی شده مانند علل جنگ و صلح، فشارها و فرصت های جهانی شدن، تهدید تروریسم، و مشکلات فقر جهانی و بی عدالتی است. [+]

مدارک تحصیلی امنیت بین المللی کارشناسی ارشد در دفاع و امنیت بین المللی این دوره برخی از مهم ترین مسائل سیاست جهانی در نظر مانند علل جنگ و صلح، فشارها و فرصت های جهانی شدن، تهدید تروریسم، و مشکلات فقر جهانی و بی عدالتی است. مدت زمان: 1 سال تمام وقت برای کیست؟ این دوره در نظر گرفته شده برای جذب دانش آموزان که یا در حال حاضر در پست مربوط به همکاری امنیتی و یا آن دسته از افرادی که به طور کلی علاقه ای به مسائل مربوط به دفاع و امنیت داشته شود. دانش آموزان از مناطق زیر آمده است: خدمت اعضای MOD UK (نظامی و غیر نظامی) بندگان خارجه MOD مدنی و اعضای نیروهای مسلح خارجی کارکنان سایر انگلستان و دولت های خارجی ادارات، و بین المللی دولتی و سازمان های غیر دولتی، که نیاز مشخص به منظور توسعه دانش خود را از دفاع و امنیت غیرنظامیان با توجه به در دفاع و امنیت. است که اغلب یک طیف گسترده ای از ملیت در این دوره، با حداکثر 30 مکان در دسترس وجود دارد. کارشناسی ارشد مدیریت بخش امنیت این دوره طراحی شده است برای شرکت کنندگان قادر به توسعه و پیاده سازی برنامه های بخش امنیت استراتژیک و تجزیه و تحلیل، برقراری ارتباط و ارزیابی معانی وسیع تر برای مناطق مرتبط در چارچوب دولت و منطقه ای است. مدت زمان: برنامه اجرایی: 2 سال، به علاوه یک پایان نامه. 1 سال تسریع برنامه اجرایی: 1 سال، به علاوه یک پایان نامه. برای کیست؟ عنوان سیاستگذار یا... [-]

درجه امور مالی

Campus تمام وقت 12  September 2017 بریتانیا Cranfield

این دوره ها برای فارغ التحصیلان اخیر با تمایل به توسعه دانش و مهارت در مدیریت سرمایه گذاری و یا امور مالی و مدیریت خود را قبل از به دنبال اولین نقش حرفه ای خود طراحی شده است؛ و حرفه ای که در حال حاضر تجربه کار در این صنایع و به دنبال را به زندگی حرفه ای خود را به سطح بعدی. [+]

مدارک تحصیلی مالی کارشناس ارشد امور مالی و مدیریت صفحه 10 بریتانیا البته (فایننشال تایمز کارشناسی ارشد در امور مالی رتبه بندی 2017 قبل از تجربه)، امور مالی و کارشناسی ارشد مدیریت فراهم می کند grounding جامد در امور مالی و مدیریت اصول، آموزش دقیق در ابزارها و تکنیک های مربوطه، رتبه بندی و نشان می دهد چگونه به آنها را عملا در جهانی محل کار. کارشناسی ارشد ما در امور مالی و مدیریت یک سال دوره تمام وقت هر دو برای فارغ التحصیلان به دنبال توسعه دانش خود را از امور مالی و مدیریت قبل به دنبال یک نقش اول حرفه ای، و برای افرادی که در حال حاضر تجربه کار در زمینه امور مالی و یا مدیریت دارند طراحی شده است و به دنبال به جلو حرکت در حرفه خود. این دوره توسط تیم ما از کارشناسان دانشکده که تجربه صنعت گسترده و آموخته به طور منظم با عمده خدمات مالی جهانی سازمان ها، شرکت های چند ملیتی و سازمان های دولتی در سراسر جهان کار می کنند. برای کیست؟ این دوره برای فارغ التحصیلان طراحی با تمایل به توسعه دانش و مهارت های خود را در امور مالی و مدیریت قبل از به دنبال اولین نقش حرفه ای خود را، و حرفه ای که در حال حاضر تجربه کاری در زمینه امور مالی و یا مدیریت و به دنبال را به زندگی حرفه ای خود به بعد سطح. این دوره نیز مربوط به کسب و کار مردم که می خواهند یک آموزش و پرورش در دنیای واقعی... [-]

درجه بازاریابی

Campus تمام وقت 12  September 2017 بریتانیا Cranfield

این برنامه شما را به مهارت های تخصصی را و دانش برای تبدیل شدن به یک رهبر موفق بازاریابی از آینده است. شما یک درک عمیق از مناطق از جمله استراتژی بازاریابی، بازاریابی دیجیتال، نام تجاری، ارتباطات، مشاوره بازاریابی، CRM، مدیریت حساب های کلیدی، تحقیقات بازار، بازاریابی و omnichannel بزرگ تجزیه و تحلیل بازاریابی داده به دست آورید. [+]

درجه بازاریابی کارشناس ارشد بازاریابی استراتژیک استراتژیک ما بازاریابی کارشناسی ارشد شده است با پزشکان ارشد بازاریابی طراحی شده برای اطمینان شما دانش و مهارت های برش، لبه به دست آوردن در بازاریابی استراتژیک است. این برنامه یک موسسه خبره بازاریابی است (CIM) فارغ التحصیل دروازه معتبر رشته، شما را قادر میسازد برای رسیدن به شرایط بازاریابی حرفه ای CIM و جوایز در کنار درجه کرانفیلد خود را. آن را به شما مهارت های تخصصی را و دانش برای تبدیل شدن به یک رهبر موفق بازاریابی از آینده است. شما یک درک عمیق از مناطق از جمله استراتژی بازاریابی، بازاریابی دیجیتال، نام تجاری، ارتباطات، مشاوره بازاریابی، CRM، مدیریت حساب های کلیدی، تحقیقات بازار، بازاریابی و omnichannel بزرگ تجزیه و تحلیل بازاریابی داده به دست آورید. کارشناسی ارشد برای جاه طلبی های علمی و حرفه ای خود را روش تدریس تعاملی با هدایت هیئت علمی بین المللی، نویسندگان پرفروش متون بازاریابی و مقالات در نقد و بررسی کسب و کار هاروارد و یا مدیریت بررسی اسلون. طراحی شده با پزشکان ارشد بازاریابی به شما تا به تاریخ دانش و مهارت در بازاریابی استراتژیک است. مهارت های عملی از طریق مشارکت خود را در یک پروژه مشاوره بازاریابی ارائه شده توسط مشتری کسب و کار خارجی توسعه یافته، و از طریق مطالعات موردی بازاریابی بین المللی. کلاس های کارشناسی ارشد با شرکای صنعت معتبر بینش به برش لبه ها و تکنیک های بازاریابی نوآورانه و شیوه ارائه. متنوع، کوهورت چند ملیتی یک فرصت یادگیری بین المللی شما را قادر میسازد به اشتراک... [-]

درجه تدارکات

Campus تمام وقت 12  September 2017 بریتانیا Cranfield

این دوره ها برای فارغ التحصیلان اخیر با مدرک کارشناسی خوبی که می خواهند درک گسترده ای از لجستیک و مدیریت زنجیره تامین و مایل به آماده شدن برای نقش حرفه ای اولین و حرفه ای آینده در زمینه طراحی شده است. آنها همچنین مناسب برای تدارکات و حرفه ای زنجیره تامین در مراحل اولیه زندگی حرفه ای خود به دنبال افزایش دانش و مهارت خود و حرکت به سطح بعدی حرفه ای می باشد. [+]

مدارک تحصیلی تدارکات لجستیک و مدیریت زنجیره تامین 1 خارج از ایالات متحده و 12th در سطح جهانی در زنجیره تامین بررسی مدیریت جهانی "دانشگاه 100 'سالانه 2016، و 2 در اروپا، خاورمیانه و شرق آفریقا در 20 مدیریت زنجیره تامین بالا بررسی سالانه 2016، برای ارائه به جوانان در این زمینه با مهارت ها و ترکیبی از تخصص مورد نیاز به عنوان رهبران زنجیره تامین آینده توسعه دهد. کرانفیلد لجستیک و مدیریت زنجیره تامین کارشناسی ارشد جشن 35 سالگرد خود این سال است. البته شما را با دانش و مهارت های که شما نیاز دارید برای پیشبرد کار خود را به عنوان یک تدارکات و تامین حرفه ای زنجیره ای متخصص فراهم می کند. از آن شده است شرکت طراحی با تدارکات ارشد و حرفه ای زنجیره تامین و توسط بزرگترین تدارکات متخصص در اروپا و اعضای هیئت علمی مدیریت زنجیره تامین ارائه می شود. کرانفیلد کارشناسی ارشد در لجستیک و مدیریت زنجیره تامین تمام وقت برنامه یک ساله است که در ماه سپتامبر هر سال آغاز می شود. دوره توسعه دانش و مهارت های خود را در تدارکات و به شما می آموزد چگونه به آنها را از طریق: بحث از مطالعات موردی بین المللی، بازدید از حوادث بلندگو؛ یک زنجیره تامین بازی شبیه سازی جهانی، و گزینه ای برای تکمیل یک پروژه مبتنی بر شرکت. حمل و نقل ما و مدیریت زنجیره تامین کارشناسی ارشد است و توسط موسسه خبره لجستیک و حمل و نقل و خبره موسسه خرید و تامین معتبر. پس از اتمام این دوره،... [-]

درجه حمل و نقل هوایی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  August 2017 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

این دوره مناسب برای دانش آموزان با تحصیل در رشته مهندسی هوانوردی، اقتصاد، مطالعات کسب و کار و جغرافیا و یا کسانی که با تجربه قابل اثبات در صنعت حمل و نقل هوایی است. [+]

مدارک تحصیلی حمل و نقل هوایی کارشناسی ارشد مدیریت حمل و نقل هوایی پردیس کرانفیلد در سرعت در حال تغییر محیط زیست حمل و نقل هوایی امروز صنعت نیاز به دسترسی به دانش پیشرفته و جامع، همراه با درک عمیق از نیازهای خود را. طراحی شده برای شما تجهیز با مهارت های مورد نیاز به دنبال شغلی موفق در بخش های مختلف صنعت حمل و نقل هوایی از جمله خطوط هوایی، شرکت فرودگاه و مقامات، گروه ها هواپیمایی کشوری، مشاوره حمل و نقل هوایی و شرکت های هوا و فضا. لینک صنعت قوی و موفقیت در این فارغ التحصیلان در این بخش بیش از 50 سال. مدت زمان: یک سال تمام وقت برای کیست؟ دوره مناسب برای دانش آموزان با تحصیل در رشته مهندسی هوانوردی، اقتصاد، مطالعات کسب و کار و جغرافیا و یا کسانی که با تجربه قابل اثبات در صنعت حمل و نقل هوایی است. این دوره شامل یک منطقه گسترده ای از تجربه و تخصص مربوط به مدیریت حمل و نقل هوایی در حالی که شما را قادر میسازد به تخصص در مناطق موضوع اختصاص داد. این انعطاف پذیری بدان معنی است که شما ممکن است این دوره را به منافع و آرمان های خاص خود را مناسب. هدف آن شما با یک پایه کامل در تمام مسائل حمل و نقل هوایی و همچنین مهارت های مدیریتی، بین فردی، مالی و تحلیلی ارائه می کنند. کارشناس ارشد مدیریت و برنامه ریزی فرودگاه پردیس کرانفیلد البته منحصر به فرد ایجاد شده برای دیدار با تقاضا کاملا توسط کارفرمایان... [-]

درجه علم پزشکی قانونی

Campus تمام وقت پاره وقت 11 - 60  October 2017 بریتانیا Shrivenham + {تعداد} بیشتر

دوره های دانش آموزان ارائه طیف گسترده ای از تجربیات مختلف با امکانات منحصر به فرد موجود به هیچ دانشگاه دیگری در انگلستان است. [+]

مدارک تحصیلی علوم پزشکی قانونی کارشناس ارشد قانونی باستانشناسی و مردمشناسی دوره طراحی شده است به دانش آموزان با درک درستی از نحوه تکنیک های سنتی و پیشرفته از باستان شناسی و انسان شناسی فیزیکی را می توان در زمینه پزشکی قانونی اعمال می شود. مدت زمان: 11 ماه سال تمام وقت، تا 3 سال پاره وقت برای کیست؟ البته ارائه می دهد دانش آموزان طیف گسترده ای از تجربه های مختلف با امکانات منحصر به فرد موجود به هیچ دانشگاه دیگری در انگلستان است. البته بسیار عملی است و دست در، با هدف تولید کارشناسان پزشکی قانونی با یک پس زمینه قوی به بعد وارد میشه و قادر به دادن شهادت شاهد متخصص در وضعیت دادگاه و جای دیگری باشد. دانش آموزان از طیف گسترده ای از پس زمینه آمده است، معمولا با یک علم یا علم پزشکی قانونی درجه اول. بسیاری از دانش آموزان از خارج از کشور، به ویژه اروپا، آفریقا و شمال امریکا است. کارشناسی ارشد در پرتابه قانونی این دوره طراحی شده است به دانش آموزان با یک بینش جامع در زمینه اسلحه، مهمات و تحقیقات بالستیک است. مدت زمان: 11 ماه تمام وقت، تا 3 سال پاره وقت برای کیست؟ البته ارائه می دهد دانش آموزان طیف گسترده ای از تجربه های مختلف با امکانات منحصر به فرد موجود به هیچ دانشگاه دیگری در انگلستان است. کارشناسی ارشد دوره پرتابه شناسی پزشکی قانونی معمولا حدود 10-15 دانش آموزان در سال است. دانش آموزان از طیف گسترده ای از پس زمینه آمده است، معمولا با... [-]

درجه محیط زیست

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  August 2017 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

این دوره دانش آموزان با دانش لازم تا به تاریخ و درک درستی از مسائل زیست محیطی و سیاست به عنوان آنها در عمومی، بخش های خصوصی و داوطلبانه، و همچنین درک درستی از رابطه پیچیده بین مسائل زیست محیطی و تأثیر تصمیم اقتصادی می پردازد ساخت [+]

مدارک تحصیلی محیط زیست کارشناس ارشد مهندسی محیط زیست پردیس کرانفیلد نیاز رو به رشد برای مهندسان محیط زیست که درک فن آوری برای کنترل آلودگی و فرصت های تجاری برای کسب و کار وجود دارد. این دوره مجهز به دانش آموزان با دانش و مهارت های برای حل یک طیف گسترده ای از چالش های مهندسی محیط زیست. مدت زمان: یک سال تمام وقت، دو و سه سال پاره وقت برای کیست؟ مناسب برای دانشمندان و مهندسان فارغ التحصیل در رابطه با حفاظت و اعتلای زندگی انسان از طریق بهبود و حفاظت از کیفیت محیط زیست در هر دو مقیاس محلی و جهانی است. دوره کارشناسی ارشد شامل هشت ماژول ارزیابی، یک پروژه گروه یکپارچه و یک پروژه فردی است. کارشناسی ارشد مدیریت محیط زیست برای کسب و کار پردیس کرانفیلد مدیریت زیست محیطی به طور فزاینده در سازمان های بخش خصوصی، عمومی و داوطلبانه است. این دوره تجهیز خواهد کرد که شما به ارزیابی نقادانه به مسائل زیست محیطی و کمک به فرایند تصمیم گیری اقتصادی و سیاست در سازمان ها از هر اندازه. مدت زمان: یک سال تمام وقت، دو و سه سال پاره وقت برای کیست؟ این دوره دانش آموزان به دانش لازم تا به تاریخ و درک درستی از مسائل زیست محیطی و سیاست فراهم می کند آنها به عنوان تاثیر بر دولتی، خصوصی و بخش های داوطلبانه است. همچنین دانش آموزان با توانایی و مهارت های لازم برای توسعه و پیاده سازی استراتژی های برای ترویج عمل کسب و کار پایدار را فراهم می... [-]

درجه مدیریت

Campus تمام وقت 12 - 13  September 2017 بریتانیا Cranfield

اگر شما یک فارغ التحصیل بلند پروازانه و یا اوایل حرفه ای با شور و شوق برای کسب و کار هستند و مشتاق به زندگی حرفه ای خود را به سطح بعدی، این دوره ها برای شما می باشد. [+]

کارشناسی ارشد مدیریت این دوره شما را با دانش و مهارت های عملی شما نیاز به مقابله با چالش های کسب و کار پیچیده و به شما آماده شدن برای خواستار نقش های مدیریتی در آینده تجهیز. این شامل یک ترکیب متمایز از نظریه با کاربرد عملی از طریق شبیه سازی بسیار تجربی، مشاوره، مسابقات و کار پروژه. همچنین شما ارائه می دهد فرصت برای به دست آوردن تجربه کاری ارزشمند در یک شرکت پیشرو در طول سه ماه، هزینه های آن پرداخت، درآمدشرکت پروژه کارآموزی. برای کیست؟ اگر شما یک فارغ التحصیل بلند پروازانه و یا اوایل حرفه ای با شور و شوق برای کسب و کار هستند و مشتاق به زندگی حرفه ای خود را به سطح بعدی، در این دوره است برای شما. کارشناسی ارشد در مدیریت جذب یک گروه متنوع از دانش آموزان از سراسر جهان، هر کدام با دیدگاه ها و تجربیات مختلف به اشتراک بگذارید. متوسط ​​سن گروه ما 24 سال است و شامل دانش آموزان با هم چندین سال و یا تجربه کاری بسیار کم است. کارشناسی ارشد مدیریت و کارآفرینی را به شما میآموزد که چگونه به شروع کسب و کار خود را، به رشد کسب و کار خانواده و یا به داخل سازمان موجود نوآوری. مناسب برای فارغ التحصیلان از همه پس زمینه است و شما را با مهارت های مدیریت، کیفیت کارآفرینی و فرصت های شبکه ارائه به شما را قادر به شروع و اجرای کسب و کار به طور موثر و خلاقانه. برای کیست؟ این دوره برای فارغ التحصیلان... [-]

درجه مهارت های مدیریت، رهبری و کسب و کار

Campus تمام وقت پاره وقت 11 - 60  August 2017 بریتانیا Shrivenham Cranfield + {تعداد} بیشتر

این دوره ها در جامعه دفاع گسترده تر متمرکز و جذب دانش آموزان نظامی و غیر نظامی از بخش های دولتی و خصوصی در سطح جهانی. [+]

مدیریت، رهبری و مدارک تحصیلی مهارت های کسب و کار کارشناس ارشد مدیریت کسب دفاع دانشگاه کرانفیلد در Shrivenham این که آیا شما در ایجاد و مدیریت مورد نیاز قابلیت درگیر. درگیر در فعالیت های تدارکاتی، تجاری و یا قرارداد؛ و یا در حال توسعه و اجرای راه حل های پشتیبانی، در این دوره دانش بنیان ارائه و توسعه مهارت های تفکر انتقادی مورد نیاز برای مدیریت موثر کسب دفاع. مدت زمان: تا 5 سال پاره وقت برای کیست؟ این دوره در جامعه دفاع گسترده تر متمرکز و جذب دانش آموزان نظامی و غیر نظامی از بخش های دولتی و خصوصی در سطح جهانی. خدمت افسران نظامی و وزارت دفاع کارمندان دولت خواهد بود به خوبی برای طیف وسیعی از نقش ها، از جمله آماده: رهبری تغییر و تحول استراتژیک؛ رهبری تیم پروژه و مدیریت؛ تجاری و مدیریت قرارداد؛ مدیریت منابع و بررسی برنامه؛ مدیریت مهندسی؛ مدیریت قابلیت؛ و مدیریت عملیات یکپارچه پشتیبانی و زنجیره تامین لجستیک. دانش آموزان از صنایع دفاعی، سازمان های تجاری، سازمان های تحقیقاتی و سایر ادارات دولتی نیز باید دانش جزئیات بیشتری از نحوه تهیه دفاع و از طریق زندگی آثار پشتیبانی و قادر به پیشبرد کسب و کار و حرفه شخصی علاقه مندی های خود را بر این اساس باشد به دست آوردن. کارشناس ارشد برنامه و مدیریت پروژه (دفاع) دانشگاه کرانفیلد در Shrivenham این دوره به شما کمک خواهد به گسترش دانش و مهارت های خود را در این زمینه، شما را قادر میسازد در سطح استراتژیک عمل می کنند، و به شما... [-]

درجه مهندسی موتوری پیشرفته

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا Cranfield

سی جهان سخت است که نیاز به تعهد از مهندسان آن است. بدون مهارت ها و تخصص خود، تیم حتی نمی به مسابقه. این کارشناس ارشد مهارت ها و تخصص خود را در رابطه با سی و مهندسی با کارایی بالا را از طریق ترکیبی دقیق از آموزش های مرتبط و موتوری کار پروژه سنگ تیز کردن. [+]

پیشرفته سی مهندسی مدارک تحصیلی کارشناس ارشد و جوی پیشرفته سی مهندسی سی جهان سخت است که نیاز به تعهد از مهندسان آن است. بدون مهارت ها و تخصص خود، تیم حتی نمی به مسابقه. این کارشناس ارشد مهارت ها و تخصص خود را در رابطه با سی و مهندسی با کارایی بالا را از طریق ترکیبی دقیق از آموزش های مرتبط و موتوری کار پروژه سنگ تیز کردن. برای کیست؟ طراحی و توسعه در همکاری با شرکت های مسابقه پیشرو، این برنامه فوق لیسانس فارغ التحصیلان برای یک حرفه ای در سی یا مهندسی با کارایی بالا. چرا این دوره؟ این دوره با هدف به شما با درک صدای از اساسی علمی، مهندسی و اصول مدیریتی که در موتوری، و اجرای آنها در یک زمینه فن آوری عملکرد بالا فراهم می کند. شما خواهید طراحی، ساخت و بهره برداری از وسایل نقلیه رقابت، و جنبه های مربوط به علم مواد، آیرودینامیک، تجزیه و تحلیل ساختاری، سیستم های خودرو، و تکنیک های مدیریت مربوط به مسابقه را پوشش میدهد. شما آموزش داده خواهد شد مهارت های مورد نیاز برای برنامه ریزی، اجرا و گزارش پروژه های سی و آماده سازی آنها برای انواع نقش در سی. دانشگاه کرانفیلد پژوهش، مشاوره و آزمایش برای بخش سی از سال 1970s انجام داده است. دانشگاه خانه است به FIA تایید کرانفیلد مرکز ضربه و کرانفیلد سی شبیه سازی که با F1 و شرکت های موتوری منجر کار. در حال حاضر شهرت بین المللی برای تخصص ما در آیرودینامیک، CFD، تکنولوژی مواد، از جمله... [-]

درجه هوا و فضا

Campus تمام وقت پاره وقت 10 - 60  August 2017 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

این دوره مناسب هستند اگر شما علاقه به طراحی آیرودینامیکی، کنترل جریان، اندازه گیری جریان، دینامیک پرواز و کنترل پرواز. [+]

مدارک تحصیلی هوا و فضا قبل از کارشناسی ارشد مهندسی پردیس کرانفیلد این دوره متخصص می تواند به عنوان گامی به حرفه ای هیجان انگیز در مهندسی استفاده می شود و شما را آماده خواهد کرد اگر شما شرایط ورود پیش شرط لازم برای بسیاری از دوره های کارشناسی ارشد ما را ندارد. این فشرده، تمام وقت دوره تحویل از طریق ترکیبی از سخنرانی ها، جلسات عملی آزمایشگاهی و تمرینات طراحی، بیش از 10 ماه است. مدت زمان: 10 ماه برای کیست؟ کسانی که مایل به کار خود را در یک جهت جدید و پیشبرد مهارت های خود را در رشته مهندسی حرفه ای ها که از آموزش و پرورش برای برخی از زمان قبل از شروع یک برنامه کارشناسی ارشد بوده است و مایل به دریافت تماس به روال مطالعه فارغ التحصیلان با مدرک کارشناسی در مهندسی، فیزیک یا ریاضیات که شرایط ورود استاندارد ما را برآورده نمی دارندگان معمولی / درجه عبور بریتانیا (یا معادل آن برای دانش آموزان خارج از کشور) که تجربه صنعتی و نمی توانید به طور مستقیم اعتراف کرد دانشجویان خارج از کشور که مایل به افزایش مهارت های زبان انگلیسی فنی خود را قبل از ورود به دوره کارشناسی ارشد کرانفیلد. کارشناس ارشد هوا و فضا دینامیک پردیس کرانفیلد این البته هر دو دانش اساسی و کاربردی فراهم می کند به درک airflows، دینامیک خودرو و کنترل و روش ها برای مدل سازی محاسباتی. این شما را با تجربه عملی در اندازه گیری، تجزیه و تحلیل، مدل سازی و شبیه سازی airflows و... [-]

سیستم های تولید و درجات مدیریت

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  August 2017 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

این دوره مناسب برای فارغ التحصیلان با علوم، مهندسی، IT و یا درجه مرتبط مشتاق به توسعه فرصت های شغلی در تولید و یا صنایع وابسته، و یا دانشگاه هستند. و یا فارغ التحصیلان در حال حاضر در صنعت مشتاق به گسترش مدارک تحصیلی خود و یا دنبال تغییر شغل کار؛ و یا افراد با شرایط دیگر که دارای تجربه مرتبط قابل توجه است. [+]

سیستم های تولید و مدارک تحصیلی مدیریت کارشناس ارشد هوا و فضا ساخت مهارت های متخصص از سیستم های تولید هوا فضا حیاتی به درایو بهبود بهره وری می باشد. شما خواهید به دنبال پس از به دست آوردن قابلیت برای مدیریت برنامه های بهبود عمده در صنعت ساخت هوافضا و یا تحریک مداخله ارائه می شود که بهبود عملکرد کسب و کار خود. مدت زمان: تمام وقت 1 سال؛ پاره وقت تا 3 سال برای کیست؟ این دوره توسعه مهندسان تولید هوافضا آینده و مدیران که قادر به مدیریت برنامه های بهبود بزرگ و یا تحریک مداخله ارائه می شود که بهبود عملکرد کسب و کار تولید هوافضا خود خواهد بود. کارشناس ارشد مهندسی و مدیریت سیستم های تولید البته ایجاد توسعه حرفه ای با درک کامل از فرایند، مهارت ها و رفتارهای مورد نیاز برای ایجاد و مدیریت عملیات تولید رقابتی. این رشته بر روی پروژه های صنعتی مرتبط، کار گروهی، و مهارت های قابل انتقال. فارغ التحصیلان ما لذت بردن از فرصت های شغلی در طیف گسترده ای از بخش های از خدمات مالی از طریق به مراقبت های بهداشتی. مدت زمان: یک سال تمام وقت، دو و پنج سال پاره وقت برای کیست؟ این دوره مناسب برای فارغ التحصیلان با علوم، مهندسی، IT و یا درجه مرتبط مشتاق به توسعه فرصت های شغلی در تولید و یا صنایع وابسته، و یا دانشگاه است. و یا فارغ التحصیلان در حال حاضر در صنعت مشتاق به گسترش مدارک تحصیلی خود و یا دنبال تغییر شغل کار؛ و یا... [-]

مهندسی، ساخت و فناوری درجه

Campus تمام وقت پاره وقت 11 - 60  August 2017 بریتانیا Shrivenham Cranfield + {تعداد} بیشتر

دوره های ارائه سابقه علمی پیشرفته لازم برای دانش آموزان به مشارکت موثر پروژه های فنی خواهان در زمینه های مهندسی، ساخت و فناوری است. [+]

مدارک تحصیلی مهندسی، ساخت و فناوری دانشگاه کرانفیلد در Shrivenham کارشناس ارشد فناوری وسیله نقلیه نظامی این دوره آموزش و پرورش فراهم می کند در سیستم های خودرو نظامی، ارائه دانش آموزان درک درستی از تکنولوژی های مورد استفاده در مشخصات، طراحی، توسعه و ارزیابی سیستم های سلاح و وسایل نقلیه نظامی است. هر دو خودروهای زرهی و پشتیبانی در داخل دوره پوشیده شده است. مدت زمان: 11 ماه تمام وقت، تا 3 سال پاره وقت برای کیست؟ این درس ارائه می دهد دانش بنیان و آموزش و پرورش به منظور افزایش مناسب دانش آموز برای مقامات ارشد در سازمان خود. این دوره برای افسران نیروهای مسلح و برای دانشمندان و افسران فنی در موسسات دفاع دولت و صنایع دفاعی در نظر گرفته شده. این به ویژه برای کسانی که، در حرفه متعاقب آن، خواهد شد با خصوصیات، تجزیه و تحلیل، توسعه، مدیریت فنی و بهره برداری از وسایل نقلیه نظامی درگیر مناسب است. کارشناس ارشد مهندسی سیستم های قابلیت دفاع دانشگاه کرانفیلد در Shrivenham این دوره دانش و مهارت در درک زمینه وسیع تری از قابلیت دفاع و هدایت توسعه عملیاتی، پشتیبانی و فعال کردن راه حل کسب و کار که هر دو ارائه هزینه نتایج موثر و کمک به ویژگی های دفاعی به عنوان یک کل را توسعه دهد. مدت زمان: 11 ماه تمام وقت، تا 5 سال پاره وقت برای کیست؟ ما یک بدن دانش آموز متنوع برگرفته از صنایع متعدد و موسسات در انگلستان و همچنین در خارج از کشور ارائه یک تجربه غنی آموزشی است.... [-]

مهندسی و فن آوری خودرو درجه

Campus تمام وقت October 2017 بریتانیا Cranfield

این دوره توسعه یافته اند به ارائه صنعت با مهندسان کالیبر بالا است که با مهارت های لازم مجهز به پیشبرد تکنولوژی خودرو برای دیدار با خواسته از آینده است. [+]

مدارک تحصیلی فنی و مهندسی خودرو کارشناس ارشد مهندسی خودرو تاسیس بیش از 50 سال با لینک صنعتی بسیار عالی و سابقه برجسته برای اشتغال فارغ التحصیلان آن، در این دوره توسعه داده شده است به ارائه صنعت با مهندسان کالیبر بالا است که با مهارت های لازم مجهز به پیشبرد تکنولوژی خودرو برای دیدار با خواسته های آینده. برای کیست؟ کارشناسی ارشد مهندسی خودرو مناسب برای فارغ التحصیلان در مهندسی، فیزیک یا ریاضیات است، و شما را برای یک حرفه ای در این زمینه هیجان انگیز آماده، از طراحی موتور به ترکیبی و وسایل نقلیه الکتریکی، عملیات شاسی و ترمز، و خیلی بیشتر. کارشناس ارشد خودرو مکاترونیک خودرو مکاترونیک یک فعالیت چرخه زندگی است که شامل ادغام چند رشته ای از سیستم های مکانیکی و الکترونیکی خودرو است. شما مهارت های سراسر مکانیک، الکترونیک، مخابرات، کنترل پیشرفته خودرو خاص و مدل سازی به دست آورید. برای کیست؟ کارشناسی ارشد مکاترونیک خودرو یک دوره به تازگی تاسیس، توسعه یافته برای پاسخ به تقاضا روشنی در بخش برای فارغ التحصیلان با مهارت های پیشرفته و آموزش و پرورش در زمینه های تخصصی است. افزایش قابل توجهی در استفاده از مکاترونیک نیاز صنعت برای این مدرک کارشناسی ارشد ایجاد کرده است. این دوره برای دانش آموزان با مهندسی جامد، ریاضیات و یا اعمال مدرک کارشناسی علوم که می خواهند به مجموعه ای از مهارت است که ترکیبی از برق، مکانیک، سیستم های کنترل دیجیتال و مدل سازی سیستم فیزیکی تلاش طراحی شده است. [-]

ویدئو ها

Why Cranfield University is the best choice for postgraduate study

Cranfield University Student Advice Centre

تماس

Cranfield University

آدرس College Road
MK43 0AL United Kingdom
وب سایت http://www.cranfield.ac.uk/
تلفن +44 1234 750111

آدرس Shrivenham Swindon
SN6 8LA
وب سایت https://www.cranfield.ac.uk/
تلفن