Cranfield University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کرانفیلد متخصص کارشناسی ارشد برای تحقیق و آموزش در علوم، مهندسی، تکنولوژی و مدیریت است. به عنوان یکی از پنج دانشگاه برتر تحقیقات فشرده در انگلستان، ما در حال ساخت تفاوت قابل توجهی در دنیای واقعی است و ما این کار را با همکاری با برخی از بزرگترین سازمان در جهان است.

کرانفیلد جهانی پیشرو در سهم خود را به نوآوری جهانی است. با تاکید ما بر روی هوا فضا، agrifood، دفاع و امنیت، تکنولوژی محیط زیست، رهبری و مدیریت، ساخت و حمل و نقل سیستم های بخش، ما را تغییر داده اند جامعه راه فکر می کند، کار می کند و یاد می گیرد.

ما تولید و تبدیل دانش، ترجمه آن را به نفع جامعه است. شرکای ما، از کوچک و متوسط ​​میکرو به بزرگترین شرکت های چند ملیتی به رنگ آبی تراشه، از دولت در سراسر جهان به سازمان های غیر دولتی و موسسات خیریه، به ما بگویید این چیزی است که آنها در مورد کرانفیلد ارزش.

نوآوری بخشی از کرانفیلد را 'DNA شرکت، بیش از 60 سال از تعهد به این دستور کار تکامل یافته است.

کار ما اطلاع سیاست برای دولتها و تولید فن آوری های جدید و محصولات برای دنیای تجارت. ما در این استخر از پژوهش و مشاوره در قرعه کشی به دانش آموزان خود را با متمایز 'در دنیای واقعی، محیط یادگیری، اجازه می دهد آنها را به عنوان حرفه ای توسعه و انتقال دانش جدید خود را به اقتصاد جهانی است. این همواره راه کرانفیلد 'اما هرگز از در جهان امروز بیشتر مهم است.

مناطق تخصص

هوافضا Agrifood دفاع و امنیت انرژی و قدرت تکنولوژی محیط زیست رهبری و مدیریت تولید سیستم های حمل و نقل اب

آمار و ارقام کرانفیلد

تعداد دانشجویان

ما غرور خودمان را در فرهنگ بین المللی ما، دانش آموزان استقبال از 106 کشور جهان است.

تعداد کارکنان

موفقیت کرانفیلد مبتنی بر دانش، مهارت ها و توانایی های کارکنان ما که کلید مزیت رقابتی ما هستند.

FINANCE

درآمد ما این است که در سراسر تدریس، تحقیق و فعالیت های دیگر پخش شده است.

آموزش و پژوهش

کرانفیلد یک نهاد تفکر رو به جلو که در آن آموزش و پژوهش استثنایی منجر به راه حل های جهان در حال تغییر است.

دانشگاه رتبه بندی جدول لیگ

جداول لیگ دانشگاه ها ایجاد شده برای کمک به دانش آموزان در ورود به آموزش عالی و موسسات را پوشش می دهد ارائه هر دو مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی.

محیط

ما خودمان را تعیین هدف به چالش کشیدن از کاهش ردپای کربن خود را با 50 درصد تا سال 2020، که به هدف جاه طلبانه ترین در بخش دانشگاه انگلستان است.

میراث ما

موضوع حال اجرا از طریق تاریخ 60 ساله کرانفیلد است تعهد به و اشتیاق برای تحقیقات کاربردی که باعث می شود تفاوت به جهان در زمینه های علمی، فناوری و مدیریت است. پیشرو از دانشگاه کرانفیلد بود کالج هوانوردی، در سال 1946 ایجاد شده و بر اساس در ایستگاه RAF در کرانفیلد بدفردشر. از طریق 1950s و 1960s، توسعه بسیاری از جنبه های تحقیق و طراحی هواپیما به رشد و تنوع قابل توجهی به دیگر فن آوری و به ساخت و مدیریت منجر شده است.

در سال 1969، کالج هوانوردی شد موسسه کرانفیلد فناوری گنجانیده شده توسط منشور سلطنتی با قدرت درجه اعطای کامل، و بخش های جدید تنظیم شد تا برای پوشش کار در مناطق موضوع های جدید، مانند مدرسه کرانفیلد مدیریت.

سی سال گذشته پیشرفت قابل توجهی بیشتر، از جمله همکاری علمی با آکادمی دفاع، بریتانیا، در Shrivenham در ویلتشایر را دیده اند. نتیجه این است که کرانفیلد رشد کرده است برای تبدیل شدن به بزرگترین مرکز در اروپا برای تحقیقات کاربردی، توسعه و طراحی.

جوایز و رتبه بندی کرانفیلد است

دریافت جایزه

سازمان در سراسر جهان تعالی کرانفیلد در آموزش و پژوهش به رسمیت شناخته اند. شناسایی از کسانی توسط به ما داده سلطنتی سالگرد اعتماد که جوایز جایزه سالگرد ملکه برای بیشتر و بالاتر آموزش و پرورش، به کسانی که به افراد از کارکنان و ادارات.

و همچنین جوایز و تمجید، ما نیز از طریق رتبه بندی تحقیقاتی نظیر تعالی چارچوب تحقیق (REF) که در سال 2014، ارزیابی کرد که 81 درصد از پژوهش در دانشگاه کرانفیلد جهان پیشرو و بین المللی بسیار عالی است شناخته شده است.

جدول لیگ

لازم به ذکر است که جداول لیگ دانشگاه، ایجاد شده برای کمک به دانش آموزان ورود به آموزش عالی، موسسات پوشش ارائه مطالعه هر دو کارشناسی و کارشناسی ارشد است. از آنجا که ما برنامه های مقطع کارشناسی ندارد و کاملا کارشناسی ارشد، دانشگاه کرانفیلد است که اغلب در رتبه بندی جدول لیگ گنجانده نشده است. مدارس کسب و کار رتبه بندی و متفاوت مدرسه کسب و کار ما همواره انجام و در رتبه بندی دانشکده کسب و کار.

دادن جوایز

ما در حال حاضر جوایز به سازمان ها در برخی از مناطق که در آن ما تخصص. چنین جایزه خارجی شامل جایزه بهترین کارخانه که از بهترین تولید کنندگان را با هم در این کشور برای به اشتراک گذاشتن بهترین عمل و تقدیر از دستاوردهای خود را، و که برای کمک به اطمینان از صنعت ساخت انگلستان در لبه برش.

هر سال ما نیز برتری در بدن دانش آموز ما از طریق انواع جوایز ارائه شده در مراسم فارغ التحصیلی ما را تشخیص دهد.

قضاوت جوایز

کالیبر و تخصص کارکنان ما بدان معناست که آنها غالبا دعوت به اعضای پانل های داوری خارجی برای جوایز مربوط به صنعت در به رسمیت شناختن موفقیت کسب و کار خود را به دیگران داده شده است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MScs » از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

درجه طراحی

Campus or Online تمام وقت پاره وقت 1 - 3  October 2018 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

این دوره مناسب برای فارغ التحصیلان رشته های مختلف که اهمیت عمل چگونه خلاق و فرآیند می تواند محصول و خدمات توسعه بهبود تشخیص هستند. [+]

MDes در نوآوری و خلاقیت در صنعت

رهبران کسب و کار در حال حاضر به رسمیت شناختن اهمیت چگونه خلاق عمل و فرآیند می تواند محصول و خدمات توسعه و طراحی بهبود تفکر در شکل دادن به استراتژی کسب و کار.

مناسب برای فارغ التحصیلان رشته های مختلف که اهمیت عمل چگونه خلاق و فرآیند می تواند محصول و خدمات توسعه بهبود تشخیص است.

MDes در طراحی استراتژی و رهبری

این دوره ادغام در سطح جهانی، نوآوری طراحی محور، مدیریت و فعالیت های تحقیقاتی از طریق یک روش تدریس منحصر به فرد.... [-]


کارشناسی ارشد(MSc)

Agrifood Degrees

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  October 2018 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

[+]

اما آن را بیش از سادگی توصیف چالش - آن را در مورد گرد هم آوردن موضوعات متنوع است که می تواند پاسخ عملی و عملی ارائه مجموعه. به این ترتیب، آن طراحی شده است برای پاسخ به صنعت فوری، حکومت نهادی و نیاز برای افرادی که می توانید مسائل پیچیده و چند عاملی از عرضه مواد غذایی آینده جهانی را تامین کند.

متفرقه [-]

MSC در مدیریت، رهبری و مهارت های کسب و کار درجه

Campus تمام وقت پاره وقت 11 - 60  August 2018 بریتانیا Swindon Cranfield + {تعداد} بیشتر

این دوره ها در جامعه دفاع گسترده تر متمرکز و جذب دانش آموزان نظامی و غیر نظامی از بخش های دولتی و خصوصی در سطح جهانی. [+]

مدرک کارشناسی ارشد مديريت، رهبری و مهارتهای کسب و کار کارشناس ارشد مدیریت کسب دفاع

دانشگاه Cranfield در Shrivenham این که آیا شما در ایجاد و یا مدیریت نیازهای احتمالی؛ درگیر فعالیت های خرید، خرید و فروش قرارداد یا توسعه و اجرای راه حل های پشتیبانی، این دوره دانش پایه ای را فراهم می کند و مهارت های تفکر انتقادی مورد نیاز برای مدیریت موثر کسب و کار دفاعی را فراهم می کند. مدت زمان: تا 5 سال نیمی از وقت چه کسی برای آن است؟ این دوره در مورد جامعه دفاع گسترده تر متمرکز شده و دانشجویان غیر نظامی و نظامی را از بخش های عمومی و خصوصی در سطح جهان جذب می کند. خدمت افسران نظامی و وزارت دفاع کارمندان دولت خواهد بود به خوبی برای طیف وسیعی از نقش ها، از جمله آماده: رهبری تغییر و تحول استراتژیک؛ رهبری تیم پروژه و مدیریت؛ تجاری و مدیریت قرارداد؛ مدیریت منابع و بررسی برنامه؛ مدیریت مهندسی؛ مدیریت قابلیت؛ و مدیریت عملیات یکپارچه پشتیبانی و زنجیره تامین لجستیک. دانش آموزان از صنایع دفاعی، سازمان های تجاری، سازمان های تحقیقاتی و سایر ادارات دولتی نیز باید دانش جزئیات بیشتری از نحوه تهیه دفاع و از طریق زندگی آثار پشتیبانی و قادر به پیشبرد کسب و کار و حرفه شخصی علاقه مندی های خود را بر این اساس باشد به دست آوردن.... [-]


Resilience, Counter Terrorism and Organised Crime Degrees

Campus تمام وقت پاره وقت 11 - 60  August 2018 بریتانیا Swindon Cranfield + {تعداد} بیشتر

انعطاف پذیری، مبارزه با تروریسم و ​​درجه های جرم سازمان یافته برای طیف گسترده ای از تجربیات مختلف با امکانات منحصر به فرد در دسترس هیچ دانشگاه دیگری در انگلستان. [+]

انعطاف پذیری، مبارزه با تروریسم و ​​مقررات جرایم سازمان یافته کارشناسی ارشد در بالستیک قضایی

کارشناسی ارشد در دادرسی دیجیتال

این دوره توسط موسسه دادگستری ارائه شده است و این تمرکز بر ارائه دانش و مهارت های مورد نیاز برای انجام آزمون های جامع پزشکی قانونی از دستگاه های دیجیتال است. سخنرانی ها توسط تمرینکنندگان دیجیتال و متخصصان پزشکی در سراسر دوره، با سخنرانان مهمان از هر دو قانون اجرای قانون و شرکت های خصوصی تحویل داده می شود.... [-]


ایمنی و حوادث درجه بررسی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 5  August 2018 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

ما یک مرکز عالی در زمینه بررسی حادثه برای تقریبا 40 سال بوده است. این دوره شما را با آکادمیک به رسمیت شناخته شده، صلاحیت استاندارد بالا فراهم می کند. طیف گسترده ای از مهارت ها و دانش ارائه شده توسط دانش آموزان در این دوره ارائه یک محیط یادگیری منحصر به فرد است. [+]

مدارک تحصیلی ایمنی و حوادث کارشناس ارشد ایمنی و عوامل انسانی در حمل و نقل هوایی

پردیس کرانفیلد

تقاضا برای عوامل انسانی و تخصص ایمنی همچنان به در حمل و نقل هوایی و همچنین ایمنی در صنایع حیاتی دیگر رشد می کنند.

این دوره طراحی شده است به ارائه صنعت با فارغ التحصیلان مجهز است که می تواند بهبود واقعی و پایدار به عملکرد و ایمنی از طریق استفاده از مهارت ها و دانش را از طریق ترکیبی از سخنرانی ها و تمرین های عملی به دست.... [-]


تدارکات اجرایی و درجه مدیریت زنجیره تامین

Campus پاره وقت January 2018 بریتانیا Cranfield

این دوره نیمه وقت اجرایی فرصتی را برای تحصیل برای یک مدرک کارشناسی ارشد بین المللی به دست می آورد، در حالی که آخرین بینش های دانشگاهی و بهترین عملکرد صنعت را به سازمان خود شما می دهد. از آن شده است شرکت طراحی با پزشکان ارشد زنجیره تامین و توسط بزرگترین تدارکات متخصص در اروپا و اعضای هیئت علمی مدیریت زنجیره تامین ارائه می شود. [+]

کارشناسی ارشد در مدیریت لجستیک و مدیریت زنجیره تامین (اجرایی)

اجرایی ما کارشناس ارشد حمل و نقل و مدیریت زنجیره تامین برای متخصصان با تجربه که به دنبال مطالعه در حالی که کار در زمینه لجستیک و مدیریت زنجیره تامین توسعه داده است. این دوره نیمه وقت دو ساله به شما فرصتی برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در سطح بین المللی می دهد، در حالی که ارزش واقعی خود را برای سازمان تامین می کند.

این دوره: • آگاهی و قدردانی شما از تدارکات پیشرفته و شیوه های زنجیره تامین را افزایش دهد • توانایی خود را به طور انتقادی انتخاب کنید ابزار و تکنیک هایی که بیشتر مربوط به چالش های پیش رویتان هستند • به شما آموزش می دهد که چگونه بهترین هدایت موثر در سراسر تدارکات و چرخه حیات زنجیره تامین • شما را قادر به انجام تحقیقات مستقل و قوی که مربوط به سازمان شما است • درک خود از تدارکات و ابزار مدیریت تدارکات و مدیریت زنجیره ای با دیدگاه های استراتژیک، عملی و اخلاقی ترکیب کنید • اطمینان حاصل کنید که احساس اعتماد به نفس بیشتری برای گرفتن بیشتر نقش های ارشد و پروژه های چالش برانگیز • به شما کمک می کند تا حرفه ای خود را به سطح بعدی برسانید.... [-]


تکنولوژی تولید و درجه مواد

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 5  August 2018 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

این دوره مناسب برای فارغ التحصیلان با علم، علم کاربردی، مهندسی و یا درجه مرتبط مشتاق به دنبال فرصتهای شغلی در تولید، فن آوری و مواد [+]

تکنولوژی تولید و مدارک تحصیلی مواد کارشناس ارشد مواد پیشرفته

این دوره یک درک اساسی از خواص مواد، پردازش و مبتنی بر کامپیوتر روشهای طراحی خود را، که برای تجاری سازی محصول از مرحله مفهوم ضروری است فراهم می کند. این همچنین شامل توسعه مواد جدید و بهبود و استفاده از مواد در حال حاضر در سازه های جدید و رمان است.

مدت زمان: یک سال تمام وقت، دو تا سه سال نیمه کاره

برای کیست؟

این دوره مناسب برای فارغ التحصیلان با علم، علم کاربردی، مهندسی و یا درجه مرتبط مشتاق به دنبال فرصتهای شغلی در توسعه یا بهره برداری از مواد است. فارغ التحصیلان در حال حاضر در صنعت مشتاق کار به گسترش مدارک تحصیلی خود؛ و یا افراد با شرایط دیگر که دارای تجربه مرتبط قابل توجه است.... [-]


تکنیک های محاسباتی و نرم افزار در درجه مهندسی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  August 2018 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

این دوره با ترکیب آن مهارت های مبتنی بر و مواد خاص موضوع، با هدف اساسی تجهیز شما را با دست در مهارت ها و تا به دانش روز سازگار به طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی که این آدرس درست عمومی است. [+]

تکنیک های محاسباتی و نرم افزاری در رشته های مهندسی کارشناس ارشد محاسباتی و نرم افزار تکنیک های مهندسی - مهندسی به کمک کامپیوتر

با کمک کامپیوتر مهندسی (CAE) را پوشش می دهد استفاده از کامپیوتر در تمام فعالیت های از طراحی تا تولید محصول. این در خط مقدم فن آوری اطلاعات و از اهمیت حیاتی اقتصاد در سراسر جهان است. این یک بخش حیاتی از بسیاری از صنایع جهانی از جمله خودرو، هوا فضا، نفت، دفاع، امور مالی و سلامتی است.... [-]


جنگ الکترونیک، اطلاعات و مدارک Cyber ​​msc / Pgcert

Campus تمام وقت پاره وقت 11 - 60  August 2018 بریتانیا Swindon Cranfield + {تعداد} بیشتر

دوره های پوشش یک انتخاب از موضوعات مربوط به سیستم های نظامی، ارتباطات نظامی، سیستم های الکترونیکی نظامی، طراحی شده برای توسعه حرفه ای که به طور موثر می توانید مدیریت و بهره برداری از تهدیدات و فرصت از فضای مجازی در سطح سازمانی. [+]

جنگ الکترونیک، اطلاعات و مدارک سایبر PgCert در جنگ الکترونیک سنسور

این PgCert را پوشش می دهد انتخاب موضوعات جنگ الکترونیک مربوط به سیستم های نظامی، پوشش مشخصات، تجزیه و تحلیل، توسعه، تدارکات، و مدیریت فنی رادار نظامی، الکترو اپتیک و سیستم های سنسور مادون قرمز.

مدت زمان: 3 سال ناپیوسته

برای کیست؟

این PgCert شده است برای افسران نیروهای مسلح و برای دانشمندان و افسران فنی در موسسات دفاع دولت و صنایع دفاعی طراحی شده است.... [-]


درجه آب

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  October 2018 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

لینک های صنعت قوی ما باعث می شود دوره های ما به ویژه برای کسانی که به دنبال کار در صنعت آب، دولت و یا محیط زیست و مشاوره مهندسی و در طیف گسترده ای از نقش ها از جمله کیفیت آب، منابع آب، زیستگاه های آبزی و حیات وحش، دفاع از سیل و سیاست . [+]

درجه آبکارشناسی ارشد در آب و بهداشت برای توسعه

بیش از یک میلیارد نفر در کشورهای در حال توسعه بدون دسترسی به آب آشامیدنی هستند و بیش از دو برابر این تعداد هنوز دسترسی به بهداشت عمومی ندارند. مطالعه برنامه ریزی، پیاده سازی و مدیریت پروژه های آبرسانی و بهداشتی در سراسر جهان را مطالعه کنید.

برای کیست؟ این دوره ایده آل است برای فارغ التحصیلان که مایل به پیشرفت حرفه خود را در برنامه ریزی، اجرای و مدیریت پروژه های آب و فاضلاب پایدار به کشورهای کم درآمد. دوره شامل مؤسسات ارزیابی، پروژه های گروهی و یک پروژه واحد است. ماژول ها شامل سخنرانی ها و آموزش ها با تاکید بر تحلیل مشکلات واقعی، با کارهای عملی در زمینه تقویت یادگیری است.... [-]


درجه اجرایی

Campus پاره وقت 2 - 3  August 2018 بریتانیا Swindon

برای کسانی که پتانسیل برای یک زندگی حرفه ای طولانی و موفق تشخیص، کرانفیلد ارائه می دهد تعادل ایده آل از مطالعه علمی و تجربه کار عملی است. [+]

مدارک تحصیلی اجرایی کارشناس ارشد عملیات تعالی

کرانفیلد پردیس / خارجی

برنامه های پیشرو در جهان توسط کرانفیلد از طریق یک همکاری منحصر به فرد با رولز رویس و موسسه تولید در دانشگاه کمبریج است. طراحی شده برای متخصصان صنعت به جا در اطراف خواستار مشاغل، دوره طراحی شده است به منظور توسعه مهارت های لازم برای رهبری تغییر در کسب و کار.

مدت زمان: دو سال پاره وقت

برای کیست؟

برای کسانی که پتانسیل برای یک زندگی حرفه ای طولانی و موفق در تولید تشخیص، کرانفیلد ارائه می دهد تعادل ایده آل از مطالعه علمی و تجربه کار عملی است. این دوره به ضرورت حرفه ای عملیات بسیار آموزش دیده مورد نیاز برای تبدیل عملیات را به یک کسب و کار در سطح جهانی در تمام بخش های تولید. دوره تعالی عملیات ساخت یافته است اجازه می دهد تا حداکثر بهره را از یادگیری با حداقل زمان به دور از محیط کار.... [-]


درجه امنیت بین المللی

Campus تمام وقت 1 - 2  August 2018 بریتانیا Swindon Cranfield + {تعداد} بیشتر

این دوره ها برای شرکت کنندگان قادر به توسعه و پیاده سازی برنامه های بخش امنیت استراتژیک و تجزیه و تحلیل، برقراری ارتباط و ارزیابی معانی وسیع تر برای مناطق مرتبط در چارچوب دولت و منطقه ای و مطالعه برخی از مهم ترین مسائل سیاست جهانی طراحی شده مانند علل جنگ و صلح، فشارها و فرصت های جهانی شدن، تهدید تروریسم، و مشکلات فقر جهانی و بی عدالتی است. [+]

مدارک تحصیلی امنیت بین المللی کارشناسی ارشد در دفاع و امنیت بین المللی

این دوره برخی از مهم ترین مسائل سیاست جهانی در نظر مانند علل جنگ و صلح، فشارها و فرصت های جهانی شدن، تهدید تروریسم، و مشکلات فقر جهانی و بی عدالتی است.

مدت زمان: 1 سال تمام وقت

برای کیست؟

این دوره در نظر گرفته شده برای جذب دانش آموزان که یا در حال حاضر در پست مربوط به همکاری امنیتی و یا آن دسته از افرادی که به طور کلی علاقه ای به مسائل مربوط به دفاع و امنیت داشته شود.... [-]


درجه امور مالی

Campus تمام وقت 12  September 2018 بریتانیا Cranfield

این دوره ها برای فارغ التحصیلان اخیر با تمایل به توسعه دانش و مهارت در مدیریت سرمایه گذاری و یا امور مالی و مدیریت خود را قبل از به دنبال اولین نقش حرفه ای خود طراحی شده است؛ و حرفه ای که در حال حاضر تجربه کار در این صنایع و به دنبال را به زندگی حرفه ای خود را به سطح بعدی. [+]

کارشناسی ارشد در امور مالی و مدیریت

مدير ارشد امور مالي و مديريت ما در زمينه سرمايه گذاري و مديريت، آموزش جامعي در زمينه ابزار و تکنيک هاي مربوطه، مديريت جامع را فراهم مي کند و نشان مي دهد که چطور آنها را عملا در سطح جهاني اعمال کند. محل کار.

کارشناسی ارشد ما در امور مالی و مدیریت یک سال دوره تمام وقت هر دو برای فارغ التحصیلان به دنبال توسعه دانش خود را از امور مالی و مدیریت قبل به دنبال یک نقش اول حرفه ای، و برای افرادی که در حال حاضر تجربه کار در زمینه امور مالی و یا مدیریت دارند طراحی شده است و به دنبال به جلو حرکت در حرفه خود.... [-]


درجه انرژی و قدرت

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  October 2018 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

با این دوره ها فارغ التحصیلان ما می توانند انتظار داشته باشند در جهان به عنوان متخصص مهندسی ساخت و ساز و مواد، در زمینه های نفت و گاز و انرژی های تجدید پذیر مورد تقاضا قرار گیرند. [+]

درجه انرژی و قدرتکارشناسی ارشد مهندسی دریایی

(با توجه به تایید دانشگاه)

مهندسی دریایی یک رشته در حال توسعه است. علاوه بر رابطه سنتي خود با نفت،

مدت زمان: یک سال تمام وقت، دو تا سه سال نیمه کاره

برای کیست؟

این دوره مناسب برای مهندسی، ریاضی یا فارغ التحصیلان علوم است که مایل به تخصص در مهندسی دریایی هستند. این مهندسین حرفه ای و دانشمندان را با مهارت های چند رشته ای و توانایی تجزیه و تحلیل مسائل مربوط به انرژی های فعلی و آینده در دریای مدیترانه توسعه می دهد.... [-]


درجه بازاریابی

Campus تمام وقت 12  September 2018 بریتانیا Cranfield

این برنامه شما را به مهارت های تخصصی را و دانش برای تبدیل شدن به یک رهبر موفق بازاریابی از آینده است. شما یک درک عمیق از مناطق از جمله استراتژی بازاریابی، بازاریابی دیجیتال، نام تجاری، ارتباطات، مشاوره بازاریابی، CRM، مدیریت حساب های کلیدی، تحقیقات بازار، بازاریابی و omnichannel بزرگ تجزیه و تحلیل بازاریابی داده به دست آورید. [+]

کارشناسی ارشد بازاریابی استراتژیک

استراتژیک ما بازاریابی کارشناسی ارشد شده است با پزشکان ارشد بازاریابی طراحی شده برای اطمینان شما دانش و مهارت های برش، لبه به دست آوردن در بازاریابی استراتژیک است. این برنامه یک موسسه خبره بازاریابی است (CIM) فارغ التحصیل دروازه معتبر رشته، شما را قادر میسازد برای رسیدن به شرایط بازاریابی حرفه ای CIM و جوایز در کنار درجه کرانفیلد خود را. آن را به شما مهارت های تخصصی را و دانش برای تبدیل شدن به یک رهبر موفق بازاریابی از آینده است.... [-]


درجه تدارکات

Campus تمام وقت 12  September 2018 بریتانیا Cranfield

این دوره ها برای فارغ التحصیلان اخیر با مدرک کارشناسی خوبی که می خواهند درک گسترده ای از لجستیک و مدیریت زنجیره تامین و مایل به آماده شدن برای نقش حرفه ای اولین و حرفه ای آینده در زمینه طراحی شده است. آنها همچنین مناسب برای تدارکات و حرفه ای زنجیره تامین در مراحل اولیه زندگی حرفه ای خود به دنبال افزایش دانش و مهارت خود و حرکت به سطح بعدی حرفه ای می باشد. [+]

کارشناسی ارشد در مدیریت لجستیک و مدیریت زنجیره تامین

1 در خارج از ایالات متحده و 11th در سطح جهانی در مدیریت زنجیره تامین جهانی 'دانشگاه 100' بررسی سالانه 2016، و 2 در اروپا، شرق میانه و آفریقا در بالا 20 مدیریت زنجیره تامین بررسی سالانه 2016، برای ارائه جوانان در این زمینه با مهارت ها و ترکیب مهارت های مورد نیاز برای توسعه به عنوان رهبران زنجیره تامین در آینده است. کرانفیلد لجستیک و مدیریت زنجیره تامین کارشناسی ارشد جشن 35 سالگرد خود این سال است. البته شما را با دانش و مهارت های که شما نیاز دارید برای پیشبرد کار خود را به عنوان یک تدارکات و تامین حرفه ای زنجیره ای متخصص فراهم می کند. از آن شده است شرکت طراحی با تدارکات ارشد و حرفه ای زنجیره تامین و توسط بزرگترین تدارکات متخصص در اروپا و اعضای هیئت علمی مدیریت زنجیره تامین ارائه می شود. کرانفیلد کارشناسی ارشد در لجستیک و مدیریت زنجیره تامین تمام وقت برنامه یک ساله است که در ماه سپتامبر هر سال آغاز می شود. دوره توسعه دانش و مهارت های خود را در تدارکات و به شما می آموزد چگونه به آنها را از طریق: بحث از مطالعات موردی بین المللی، بازدید از حوادث بلندگو؛ یک زنجیره تامین بازی شبیه سازی جهانی، و گزینه ای برای تکمیل یک پروژه مبتنی بر شرکت. حمل و نقل ما و مدیریت زنجیره تامین کارشناسی ارشد است و توسط موسسه خبره لجستیک و حمل و نقل و خبره موسسه خرید و تامین معتبر. پس از... [-]


درجه حمل هوا

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  August 2018 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

این دوره مناسب برای دانش آموزان با تحصیل در رشته مهندسی هوانوردی، اقتصاد، مطالعات کسب و کار و جغرافیا و یا کسانی که با تجربه قابل اثبات در صنعت حمل و نقل هوایی است. [+]

مدارک تحصیلی حمل و نقل هوایی کارشناسی ارشد مدیریت حمل و نقل هوایی

پردیس کرانفیلد

در سرعت در حال تغییر محیط زیست حمل و نقل هوایی امروز صنعت نیاز به دسترسی به دانش پیشرفته و جامع، همراه با درک عمیق از نیازهای خود را.

طراحی شده برای شما تجهیز با مهارت های مورد نیاز به دنبال شغلی موفق در بخش های مختلف صنعت حمل و نقل هوایی از جمله خطوط هوایی، شرکت فرودگاه و مقامات، گروه ها هواپیمایی کشوری، مشاوره حمل و نقل هوایی و شرکت های هوا و فضا. لینک صنعت قوی و موفقیت در این فارغ التحصیلان در این بخش بیش از 50 سال.... [-]


درجه علم پزشکی قانونی

Campus تمام وقت پاره وقت 11 - 60  August 2018 بریتانیا Swindon Cranfield + {تعداد} بیشتر

دوره های دانش آموزان ارائه طیف گسترده ای از تجربیات مختلف با امکانات منحصر به فرد موجود به هیچ دانشگاه دیگری در انگلستان است. [+]

مدارک پزشکی قانونی کارشناس ارشد قانونی باستانشناسی و مردمشناسی

دوره طراحی شده است به دانش آموزان با درک درستی از نحوه تکنیک های سنتی و پیشرفته از باستان شناسی و انسان شناسی فیزیکی را می توان در زمینه پزشکی قانونی اعمال می شود.

مدت زمان: 11 ماه سال تمام وقت، تا سه سال ناپیوسته

برای کیست؟ این دوره به دانشجویان طیف گسترده ای از تجربیات مختلف را با امکانات منحصر به فرد در دسترس هیچ دانشگاه دیگری در انگلستان ارائه نمی دهد. البته بسیار عملی است و دست در، با هدف تولید کارشناسان پزشکی قانونی با یک پس زمینه قوی به بعد وارد میشه و قادر به دادن شهادت شاهد متخصص در وضعیت دادگاه و جای دیگری باشد. دانش آموزان از طیف گسترده ای از پس زمینه آمده است، معمولا با یک علم یا علم پزشکی قانونی درجه اول. بسیاری از دانش آموزان از خارج از کشور، به ویژه اروپا، آفریقا و شمال امریکا است.... [-]


درجه مدیریت

Campus تمام وقت 12 - 13  September 2018 بریتانیا Cranfield

اگر شما یک فارغ التحصیل بلند پروازانه و یا اوایل حرفه ای با شور و شوق برای کسب و کار هستند و مشتاق به زندگی حرفه ای خود را به سطح بعدی، این دوره ها برای شما می باشد. [+]

کارشناسی ارشد مدیریت

کارشناسی ارشد مدیریت Cranfield در رتبه اول در بریتانیا و 7th در جهان توسط The Economist WhichMBA رتبه بندی می شود؟ کارشناسی ارشد مدیریت 2017 رتبه بندی. این دوره شما را با دانش و مهارت های عملی که شما نیاز دارید برای مقابله با چالش های کسب و کار پیچیده و شما را برای خواستار نقش های مدیریتی در آینده را تجهیز. این شامل یک ترکیب متمایز از نظریه با کاربرد عملی از طریق شبیه سازی بسیار تجربی، مشاوره، مسابقات و کار پروژه. این همچنین فرصت شما را برای کسب تجربه کار ارزشمند در یک شرکت پیشرو فراهم می کند در طول یک پروژه کارآموزی سه ماهه، هزینه ای پرداخت شده در شرکت.... [-]


درجه مهندسی موتوری پیشرفته

Campus تمام وقت October 2018 بریتانیا Cranfield

سی جهان سخت است که نیاز به تعهد از مهندسان آن است. بدون مهارت ها و تخصص خود، تیم حتی نمی به مسابقه. این کارشناس ارشد مهارت ها و تخصص خود را در رابطه با سی و مهندسی با کارایی بالا را از طریق ترکیبی دقیق از آموزش های مرتبط و موتوری کار پروژه سنگ تیز کردن. [+]

پیشرفته سی مهندسی مدارک تحصیلی کارشناس ارشد و جوی پیشرفته سی مهندسی

سی جهان سخت است که نیاز به تعهد از مهندسان آن است. بدون مهارت ها و تخصص خود، تیم حتی نمی به مسابقه. این کارشناس ارشد مهارت ها و تخصص خود را در رابطه با سی و مهندسی با کارایی بالا را از طریق ترکیبی دقیق از آموزش های مرتبط و موتوری کار پروژه سنگ تیز کردن.

برای کیست؟

طراحی و توسعه در همکاری با شرکت های مسابقه پیشرو، این برنامه فوق لیسانس فارغ التحصیلان برای یک حرفه ای در سی یا مهندسی با کارایی بالا.... [-]


دوره های کارشناسی ارشد هوافضا

Campus تمام وقت پاره وقت 10 - 60  August 2018 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

این دوره مناسب هستند اگر شما علاقه به طراحی آیرودینامیکی، کنترل جریان، اندازه گیری جریان، دینامیک پرواز و کنترل پرواز. [+]

مدارک تحصیلی هوا و فضا قبل از کارشناسی ارشد مهندسی

پردیس کرانفیلد

این دوره متخصص می تواند به عنوان گامی به حرفه ای هیجان انگیز در مهندسی استفاده می شود و شما را آماده خواهد کرد اگر شما شرایط ورود پیش شرط لازم برای بسیاری از دوره های کارشناسی ارشد ما را ندارد. این فشرده، تمام وقت دوره تحویل از طریق ترکیبی از سخنرانی ها، جلسات عملی آزمایشگاهی و تمرینات طراحی، بیش از 10 ماه است.

مدت زمان: 10 ماه... [-]


سیستم های تولید و درجه مدیریت

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  September 2018 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

این دوره ها برای فارغ التحصیلان با علم، مهندسی، فناوری اطلاعات و یا مرتبط با رشته هایی که علاقمند به توسعه حرفه ای در صنایع تولیدی یا صنایع مرتبط و یا دانشگاه ها هستند، مناسب هستند. یا فارغ التحصیلان که در حال حاضر در صنعت کار می کنند، تمایل دارند که مدارک تحصیلی خود را گسترش دهند یا تغییر شغلی را دنبال کنند. یا افرادی با مدارک دیگر که تجربه قابل توجهی دارند. [+]

سیستم های تولید و درجه مدیریتکارشناسی ارشد در زمینه تولید هوافضا

مهارت های تخصصی سیستم های تولید هوافضا برای بهبود راندمان بهره وری ضروری است. شما توانایی های پس از آن را برای مدیریت برنامه های پیشرفت های اصلی در صنعت تولید هوافضا و یا مداخله ای که بهبود عملکرد کسب و کار خود را به ارمغان می آورد، به دست خواهید آورد.

مدت زمان: تمام وقت 1 سال؛ نیمه وقت تا 3 سال

برای کیست؟

این دوره مهندسان و مدیران تولید هوافضا آینده را قادر می سازد که بتوانند برنامه های پیشرفته ای را مدیریت کنند یا مداخله ای را ایجاد کنند که بهبود عملکرد شرکت های تولید هوافضا را بهبود می بخشد.... [-]


محیط زیست MSc Degrees

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  October 2018 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

این دوره ها دانش آموزان را با دانش و فهم لازم در مورد مسائل و سیاست های زیست محیطی به دانشجویان می دهد؛ زیرا آنها بر بخش های عمومی، خصوصی و داوطلبانه، و همچنین درک روابط پیچیده بین مسائل محیط زیست و تأثیر تصمیم اقتصادی ساخت [+]

مدارک محیطیکارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست

پردیس کرانفیلد نیاز به نیاز فزاینده ای برای مهندسین محیط زیست وجود دارد که تکنولوژی های کنترل آلودگی و فرصت های تجاری کسب و کار را درک می کنند. این دوره دانش آموزان را با دانش و مهارت های خود برای حل طیف گسترده ای از چالش های مهندسی محیط زیست قرار می دهد.

مدت زمان: یک سال تمام وقت، دو تا سه سال نیمه کاره

برای کیست؟ مناسب برای دانش آموختگان و مهندسان فارغ التحصیل و متخصص در حفاظت و ارتقاء زندگی انسان از طریق بهبود و حفاظت از کیفیت محیط زیست در سطح محلی و جهانی است. دوره کارشناسی ارشد شامل هشت واحد ارزشیابی، یک پروژه گروهی و یک پروژه فردی است.... [-]


مهندسی، ساخت و فناوری درجه

Campus تمام وقت پاره وقت 11 - 60  August 2018 بریتانیا Swindon + {تعداد} بیشتر

دوره های ارائه سابقه علمی پیشرفته لازم برای دانش آموزان به مشارکت موثر پروژه های فنی خواهان در زمینه های مهندسی، ساخت و فناوری است. [+]

مدارک تحصیلی مهندسی، ساخت و فناوری

دانشگاه کرانفیلد در Shrivenham

کارشناس ارشد فناوری وسیله نقلیه نظامی

این دوره آموزش و پرورش فراهم می کند در سیستم های خودرو نظامی، ارائه دانش آموزان درک درستی از تکنولوژی های مورد استفاده در مشخصات، طراحی، توسعه و ارزیابی سیستم های سلاح و وسایل نقلیه نظامی است. هر دو خودروهای زرهی و پشتیبانی در داخل دوره پوشیده شده است.

مدت زمان: 11 ماه تمام وقت، تا 3 سال پاره وقت... [-]


مهندسی و فن آوری خودرو درجه

Campus تمام وقت August 2018 بریتانیا Cranfield

این دوره توسعه یافته اند به ارائه صنعت با مهندسان کالیبر بالا است که با مهارت های لازم مجهز به پیشبرد تکنولوژی خودرو برای دیدار با خواسته از آینده است. [+]

مهندسی صنایع و مدارک فنی کارشناسی ارشد مهندسی خودرو

تاسیس بیش از 50 سال با لینک صنعتی بسیار عالی و سابقه برجسته برای اشتغال فارغ التحصیلان آن، در این دوره توسعه داده شده است به ارائه صنعت با مهندسان کالیبر بالا است که با مهارت های لازم مجهز به پیشبرد تکنولوژی خودرو برای دیدار با خواسته های آینده.

برای کیست؟

کارشناسی ارشد مهندسی خودرو مناسب برای فارغ التحصیلان در مهندسی، فیزیک یا ریاضیات است، و شما را برای یک حرفه ای در این زمینه هیجان انگیز آماده، از طراحی موتور به ترکیبی و وسایل نقلیه الکتریکی، عملیات شاسی و ترمز، و خیلی بیشتر.... [-]


ویدئو ها

Why Cranfield University is the best choice for postgraduate study

Cranfield University Student Advice Centre

تماس
آدرس محل سکونت
Swindon, England, GB
آدرس محل سکونت
Swindon, England, GB
آدرس محل سکونت
Cranfield, England, MK43 0AL GB